Neatsakyta meilė | pangudownloads.com
Psichologija

Neatsakyta meilė

Žinoma, kiekviena moteris, turinti bent jau mažą patirtį kurti santykius su stipriu lyties asmeniu, susidūrė su padėtimi, kai ji buvo išmesta, sunaikinti jausmus ir viltis. Nelaimingos meilės apsirengęs kitokia forma - jis nepastebėjo, neplanuoja įvesti į santykius, puoselėti draugystę, o kartais nežino savo jausmus.

Ką daryti su nepasitenkinama meilė? Kaip išgyventi skausmą ir kančią, nes nėra nieko skausmingesnio, nei realizuoti savo bejėgiškumą ir nesugebėjimą laimėti mylimo širdies.

Skausmingas savęs ženklinimas

Neatsakyta meilė

Čia atrodo, kad varžovai susibūrė į tvirtus santykius ir staiga, greičiui, kad elnias elnias ir vėjo paprastumas atima mylimąjį.

Moteris yra pasirengusi atsiduoti mylimajam be pėdsakų, nuoširdžiai tiki, kad jos likimas yra susijęs su jo amžiumi amžinai, bet tikrovė pasirodo žiauriai.

Ir staiga nusivylimas kyla iš supratimo, kad laiko negalima pakeisti, kažko kažką pakeisti negalės.

Tuo metu jūs turite suprasti sau, kaip susidoroti su nesusituokusia meilė, kitaip karčio jausmas gali apsinuodyti gyvybe ir sukelti gilią depresiją.

Daugeliui moterų tai, kad jos jausmai yra nepriimtini, ir jai pasirinkta, yra ne toks įsimylėjęs, kokios ji įsivaizdavo ir tikėjosi, yra atradimas. Dažnai džentelmenas net nesivargino dot "i", nėra pasiruošę rimtai kalbėti ir banalių išbėga, neatsako skambučius ir laiškus.

Daugeliui vyrų psichologiškai sunku įžvelgti moterų ašarų, todėl tai, kad jų pokalbis vengiama, yra natūralus. Jei buvęs susitiko su savo svajonių moteriu, niekas jo neužkliūks į savo širdį ir mažai rūpinasi, kaip išgyventi nepagrįstą meilę gali jo ex-lover.

Kas priklauso nuo apleistos moters dalies?

Ji pirmą kartą pradeda kaltinti save už tai, kas atsitiko, pereikite situacijas, kurios, kaip jis dabar atrodo, galėtų padaryti kitaip, laikyti arti mylimo. Tokios mintys yra labai žalingos, nes jos neigiamai veikia moters pasitikėjimą savimi. Savigarba yra sustiprinta dėl to, kad priežastys, kodėl palikti mylimąjį, paprastai išlieka nesuvokiamos iki pat pabaigos.

Neatsakyta meilė

Ir nesvarbu, ar kas nors kitas rūpinasi mergina, visas mintis sugeria nepatenkinama meilė, tik HE reikalinga.

Pirmasis žingsnis po ilgos tarpą paprastai tampa depresija, lydi ašaros, apetito netekimas (persivalgymo arba atvirkščiai), apatija ir nenoras kažką daryti. Prieš pamatydami save naujoje šviesoje, su kuo nors šalia esančiu, norėtumėte gedėti prarastą.

Šiame etape gali būti net ir klausimas, kaip atsikratyti nesuprantamos meilės. Moteris iki galo negali tikėti, kad viskas prarasta, tvirtai laikosi praeities.

Neatsakytas jausmas

Šiek tiek kitokia situacija, jei vyras nuo pat pradžių neatsakė į meilužio jausmus. Kaip būtų lengva gyventi pasaulyje, jei kiekvienas stiprus jausmas gavo atsakymą mylimo žmogaus sieloje.

Tačiau tikrovė yra tai, kad visi ieško kažko savo santykiuose ir labai dažnai negali atsakyti į aukštus jausmus.

Neatsakyta meilė

Po tam tikro laiko, kai visa arsenalą įrankių užkariauti mylimą išnaudotos, ir nenori ateiti blaivus supratimas, kad, nepaisant visų pastangų, vyras turėtų būti ten. Kaip atsikratyti nesusituokusios meilės, jei pasirinktoje ji pamato idealą, su kuriuo ji norėtų gyventi likusį savo gyvenimą?

Tai kartais dar sunkiau, nei palikti, nes realiuose santykiuose vis dar buvo ne idealus momentas. Vėlgi moteris patiria abejonių dėl savęs.

Ji atrodo, kad ji yra netinkama pagarbos, ji negalėjo susidoroti su mylimo žmogaus užkariavimo užduotimi. Ašaros kilo ir kankino kankinimus.

Naujas gyvenimo etapas

Kai paaiškėja, kad jausmas yra nepatenkintas ir jo negalima padaryti, jo supratimas prasiskverbia - sielvarto ašaros nepadės.

Skausmas pradeda šiek tiek išlaisvinti, yra jėgos pradėti gyvenimą su nauju lapu.

Negalima iš karto skubėti į naujus santykius, kaip sūkuryje su galva. Norėdami pradėti, turite tvarkyti save ir atkurti pusiausvyrą.

Jie sako: "rytas yra išmintingesnis nei vakaras". Kai jie grojo savo aistras, lengviau nuspręsti, kaip patirti nepakankamą meilę be nuostolių dėl savigarbos.

Kartais objektyvus buvusio loverio naujo aistros įvertinimas padeda išsisukti nuo susižavėjimo. Paprastai naujojoje merginoje nieko nebūna pernelyg didinga. Ji gali būti jaunesnė ar plonesnė, sėkmingesnė karjeros požiūriu, tačiau dažniausiai jos pagrindinis dalykas yra kompleksų trūkumas ir gebėjimas mėgautis gyvenimu. Būtent šios savybės gali ir turėtų būti kuriamos namuose, siekiant išvengti nusivylimų ateityje.

Neatsakyta meilė

Taip pat galite kreiptis į psichologą. Viena vertus, tai padės išanalizuoti mylimo žmogaus elgesį, suprasti jo paslėptus motyvus, kurie yra labai svarbūs. Nesuvokdami situacijos iki galo, nepateikiant visko lentynose, labai sunku suprasti, ką daryti su nesusituokusia meile. Kita vertus, patyręs psichologas padės rasti jėgų išlaikyti pasitikėjimą savimi, savo sugebėjimus, patrauklumą. Jis duos gerus patarimus, kaip susidoroti su nesusituokusia meile ir pradėti naują gyvenimo skyrių.

Kaip susigrąžinti pasitikėjimą savimi?

Jei moteris jau visiškai suprato, kad su tam tikru vyru ji negali turėti santykių, atsiras pokyčių laikas. Verta išlaisvintos energijos siuntimą į taikų kanalą, kad būtų naudinga jo plėtra.

Štai keletas patarimų, kaip patirti nepasitenkinimą:

Neatsakyta meilė
  • jums reikia pasitikėti savimi - jis bus vietinis asmuo, draugas, traukinio kompanionas ar psichologas, padeda atviram pokalbiui, išoriniam požiūriui, nešališkam patarimui;
  • turėtų atsipalaiduoti, priimti minties kažką abstraktaus, pamiršti apie jo aistra - tai pertvarkymas padės atkurti jėgų išsivaduoti iš depresijos gniaužtų, ir tiesiog gauti teigiamą krūvį (eiti į komediją, užsiregistruokite šokių pamokų arba apsilankyti šokolado paruošimo cechas, būtinai valgyti tai pabaigoje);
  • palepinti save - labai svarbu įgyti teigiamą požiūrį ramybė, todėl pasinaudoti Mažmeninė terapija, padaryti stulbinančią šukuoseną, užsiregistruoti masažas ar soliariume, pirkti Klubo kortelė artimiausią sporto klubą;
  • pradėti keisti į gerąją pusę - pasirinkti vieną ar daugiau vystymosi veiklą, siekiant padėti, kad, viena vertus, praeiti laiko, ir, kita vertus - prarasti keletą kilogramų, įgyti naujų žinių ar įgūdžių (galite užsiregistruoti į baseiną, kad pradeda veikti ryte, išmokti rašyti aliejaus, ar knistis į anglų kalbos tyrimas);
  • sukelti aktyvų gyvenimą - išeiti iš stuporas padėti įmonę (bet ne per daug triukšminga!) su artimais draugais (eiti į areną kartu, organizuoti tema šaliai užmaskuoja ir žaidimų, apsilankykite teatre kartu);
  • peržiūrėti komunikacijos strategiją su vyrais - gal jūs darote kai kartojant klaidą natūra: pasirinkti klaidingą rūšies vyrų, kurie tinka jums, taip pat kritiškai ir iššaukiančiai Arti rinkti arba atvirkščiai primesti pernelyg emociškai šaltas ir neatsako.

Nesvarbu, koks skausmingas yra mylimo žmogaus praradimas, laikas išgydo. Kiek laiko patirtis pasieks ir ar ji neigiamai veikia savigarbą, pirmiausia priklauso nuo tos pačios moters.

Be galo kvaila kentėti ir nieko su juo. Bet diskomfortas turėtų baigtis kūrimas, perėjimas į naują lygį savimonės ir plėtros, todėl neatlygintini meilė gali tapti net paradoksaliai gerą aptarnavimą, tampa priežastimi ir motyvas pokyčių į gerąją pusę.

Gali būti, kad po tokio darbo su savimi, vienintelis beldžiasi prie durų lieka amžinai.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 70 = 76