Psichologija

Pridėti prie gyvenimo harmonijos ir ramybės padės aromatiniams lazdelės

Šiuolaikinio žmogaus gyvenimas yra nuolatinis skubėjimas, stresas ir lėtinis miego trūkumas, kuriuos dar labiau apsunkina oro tarša ir prasta mityba. Žmonės, kurie yra susirūpinę tokia "padėtis"Nuolat ieškodami būdų ir priemonių, galinčių sumažinti stresą dienos pabaigoje, nusiraminti, gerinti gerovę ir prisitaikyti prie teigiamų bendravimo su artimaisiais ir artimaisiais.

Pridėti prie gyvenimo harmonijos ir ramybės padės aromatiniams lazdelės

Labai populiarus dabar naudojami įrankiai tokie kaip smilkalų lazdelės, turi vaistinių savybių skaičių. Pasak aromatherapists, kompetentinga, gerai dozuojamas naudojimas šių lėšų bus greitai sukelti organizmui tonizuoti po įtemptos darbo dienos ir normalizuoti psichinės būklės balanso fiziologinius procesus, padidinti bendrą atsparumą aplinkos poveikiams.

Smilkalų tipai

Daugelyje pasaulio šalių nuo seniausių laikų praktiškai naudojamos patalpos fumigacija su specialiais smilkalais, todėl šios ar kitos šalies tradicijose yra keli pagrindiniai aromatinių lazdelių tipai. Kaip deginti aromatines lazdeles ir ką jie pagaminti?

Paprastai jie susideda iš dviejų pagrindinių dalių: pagrindo ir užpildo. Kaip pagrindą naudojamas sausų miltelių augalų ir dribsnių dulkių (masol), bambuko, medžio ir anglies mišinys, o blyškiai yra be pagrindo. Užpildai yra eteriniai aliejai, žolės ir žiedadulkės.

Jų pagrindinės veislės yra:

 • Tibeto smilkalai yra populiariausias aromatinių lazdelių rūšis, pagamintas rankomis surinktų Himalajų žolių pagrindu. Šių smilkalų sudėtyje yra 40 komponentų. Pažymėtina, kad bazė nėra naudojama jų gamyboje. Degimo procese jie keičia savo kvapą;
 • Indijos smilkalai - pasižymi išreikštu dvigubu aromatu, Jie yra pagaminti iš bambuko lazdelių pagrindo, papildantys deginant aromatą. Pagrindinis strypų užpildas - aromatiniai aliejai ir eteriai;
 • Nepalo smilkalai - dažniausiai yra lotoso, sandalmedžio, pušies ir kedro kvapai, yra pagaminti iš mineralų ir žolelių spaudžiant, neturi pagrindo;
 • Kinijos smilkalai - dažnai skiriasi labai specifine forma, pavyzdžiui, yra Kinijos aromatinių lazdelės plonos spiralės pavidalo, susuktos kartu.

Deja, labai dažnai vietoj tikrai naudingų smilkalų parduodame pigius padirbinius sintetiniu pagrindu. Jie tikrai gali imituoti bet kokį kvapą deginant, tačiau jų nauda yra nulinė. Savaime suprantama, kad natūralūs rutuliai laikomi geriausiais ir naudingiausiais.

Kaip pasirinkti tinkamą?

Pridėti prie gyvenimo harmonijos ir ramybės padės aromatiniams lazdelės

Kreipdamiesi į aromatinių lazdelės parduotuvę, svarbu teisingai nustatyti sau kokį tikslą jūs siekiate ir kokį poveikį jūs tikitės įkvėpus šių kvapų. Skirtingi kvapai turi skirtingą poveikį žmogaus organizmui, kai kurie skirti sušvelninti ir atsipalaiduoti, o kiti, atvirkščiai, turėtų drąsiai ir aktyviai veikti.

Todėl kiekvienai konkrečiai situacijai reikia pasirinkti jų burnos dėmeles, būtent:

 • nuimkite nuovargį, padėsite lotoso ir citrinos kvapus;
 • atsipalaiduoti ir atsipalaiduoti - sandalas, rožė, mira ir lotus;
 • pagerinti nuotaiką ir pašalinti stresą - jazminų, bergamočių ir ylang-ylang.
 • Sumažinti dirglumą ir pašalinti nerimą - levandą;
 • padidins efektyvumą ir padrąsins opiumą;
 • Padarykite atmosferą romantišką ir susimąstykite apie troškimą - pačiulį, sandalmedį ir geraniją.

Jei norite susigrąžinti anksčiau po ligos ir sustiprinti kūną, smilkykite spygliuočių kvapais.

Pagrindinės naudojimo taisyklės

Be kvepalų parinkimo taisyklių, svarbu žinoti, kaip naudoti aromatines lazdeles, kad būtų naudinga ne tik saugi, bet ir saugi.

Pagrindinės saugaus naudojimo taisyklės yra šios:

 • niekada uždega kelias skirtingas "kvapiosios medžiagos»;
 • Nenaudokite lazdos netinkamai vėdinamose mažo ploto vietose;
 • pirmenybę teikti patikrintų gamintojų produktams;
 • Naudokite aromatines lazdeles tik natūraliu pagrindu;
 • kiekvieną dieną nenaudokite aromatinių lazdelių.

Be to, svarbu pasirūpinti priešgaisrine sauga, nes net gėrimas gali sukelti gaisrą. Kaip teisingai deginti smilkalus? Kad aromatinė lazdelė pradėtų gilti, įdėkite ją į ugnį ir šiek tiek trenkišk.

Įdėti smilkančias smilkalų lazdeles ant paviršiaus, kuris nebijo krintančių pelenų. Jei planuojate reguliariai naudotis šiais drabužiais, įsigykite specialų stendą.

Tik nauda?

Pridėti prie gyvenimo harmonijos ir ramybės padės aromatiniams lazdelės

Daugelis smilkalų gerbėjų yra susirūpinę dėl to, ar kenksmingi aromatiniai lazdos? Ir jie nesijaudina. Visai neseniai Danijos mokslininkai nustatė ryšį tarp sistemingo smilkalų ir plaučių vėžio.

Pasirodo, kad sistemingai, daugelį metų naudoti tokius smilkalus, plaučių vėžio rizika padidėja per pusę, todėl prisideda prie joje esančių organinių kancerogenų.

Vaisiai tikrai gali tapti patikimais sielos ir kūno gydytojais, svarbiausias dalykas yra juos išmintingai panaudoti, tada jūsų gyvenimas taps darnus, o nuotaika bus puiki.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

9 + 1 =