Seksualinio pobūdžio problemų sprendimas: būdai, padedantys vyrui baigti | pangudownloads.com
Psichologija

Seksualinio pobūdžio problemų sprendimas: būdai, padedantys vyrui baigti

Moterų ir vyrų orgazmas labai skiriasi, o moterims yra daug sunkiau jausti malonumą lovoje. Tokiu atveju stipresnės lyties atstovai gali kilti problemų. Taigi, kažkas baigiasi greitai, o kiti, atvirkščiai, negali tai padaryti.

Svarbu išsiaiškinti, kokia yra priežastis ir kaip išspręsti šią situaciją.

Kaip vyrai pasibaigia?

Jausmas apie orgazmą, vyrai elgiasi kitaip, pavyzdžiui, kai kurie - tyli, o kiti, atvirkščiai, smurtinai išreiškia savo jausmus.

Seksualinio pobūdžio problemų sprendimas: būdai, padedantys vyrui baigti

Iš fiziologinės pusės procesas yra tas pats.

Kai seksualinis stimulas patenka į žmogaus smegenis, širdies ritmas spartėja ir kraujas pradeda judėti žymiai greičiau kūne. Dėl to kraujas sklenda į mažojo dubens organus, todėl varpa užpildyta krauju, o jo nutekėjimą užblokuoja raumenys.

Kai dar labiau padidėja sužadinimas, sėklidės traukiamos į viršų, o tai lemia tai, kad sperma patenka į varpos kanalą.

Sperma "Spaudos" ant kanalų nervinių galūnių, dėl kurių atsiranda orgazmo pojūtis. Jis išmestas, nes atsiranda orgazminiai spazmai. Kiek laiko trunka laikas, negalima pasakyti, nes viskas yra individualus. Po to atsipalaiduoja, iš varpos kraujo nuteka ir mažėja.

Kodėl vyras greitai pasibaigia?

Daugelis stipresnio lyties atstovų susidūrė su panašiomis problemomis, dėl kurių jie susiduria su psichologinėmis problemomis. Vidutiniškai intymumo trukmė yra 3-7 minutės. Moterims reikia daugiau laiko jausti orgazmą. Yra keletas paslapčių, kurios leis jums pratęsti intymumo laiką, bet pirmiausia turėtumėte nustatyti šios problemos priežastis.

Kodėl greitai atsiranda ejakuliacija:

 1. Varpos galvos padidėjęs jautrumas;
 2. Hormoninis sutrikimas, pasireiškiantis testosterono lygiu, o tai reiškia, kad lytis praeis greičiau nei įprastai;
 3. Pavyzdžiui, psichologinės problemos yra ilgalaikės būklės stresinėje būsenoje;
 4. Galbūt situacija yra susijusi su uždegiminių procesų buvimu, pavyzdžiui, prostatitu ar vesikulitu. Sperma yra sėkliniuose pūslelėse, o su uždegimu jie tampa labai jautri, o tai sumažina intymumo laiką.

Tai tik dažniausios priežastys, dėl kurių intymumas užsidaro greičiau nei įprasta. Jei nukrypimas yra sistemingas, galbūt viskas yra sveikatos problemų, todėl verta kreiptis į gydytoją.

Norėdami išspręsti šią problemą, partneriai pirmiausia turi pasikalbėti tarpusavyje, kad galėtumėte nustatyti galimas baimes ir prieštaravimus.

Kaip padėti partneriui šioje situacijoje:

Seksualinio pobūdžio problemų sprendimas: būdai, padedantys vyrui baigti
 1. Minimalus preliudo laikas. Žmogus greitai baigiasi dėl pernelyg didelio jėgų, todėl švelnumui reikia suteikti mažiausiai laiko, nedelsiant pereinant prie pagrindinio veiksmo;
 2. Pailgintuvų naudojimas. Lytinio akto trukmė padidėja net paprastas prezervatyvas, nes jis sumažina varpos jautrumą. Be to, yra prezervatyvų su specialiu tepimu, kurio tikslas - praleisti laiką lovoje;
 3. Turi sekso keletą kartų. Yra žinoma, kad kiekvienas vėlesnis lytinis aktas be ilgo poilsio bus ilgesnis nei ankstesnis laikas. Be to, dažniau užsiimant seksu, žmogus nėra labai susijaudinęs;
 4. Alkoholio vartojimas. Remiantis statistika, nedidelis alkoholio kiekis gali pailginti lytinius santykius. Tiesiog negerkite per daug, nes jis vis tiek negali dirbti;
 5. Varpos bazės susitraukimas. Šią paslaptį naudoja daugelis - piko požiūriu, būtina išspausti varpos bazę, kuri sugrąžins orgazmą. Tai gali padaryti tiek vyras, tiek moteris;
 6. Stenesio sutraukimas. Kitas būdas, leidžiantis pasiekti pageidaujamą rezultatą. Svarbu viską atlikti tvarkingai, nes traukiant sėklides dažnai sukelia skausmingus pojūčius;
 7. Lytinių santykių sustabdymas. Norėdami pratęsti procesą, sekso metu, reikia ištraukti varpą ir šiek tiek atsipalaiduoti. Tai leis likti susijaudinusiose būsenose, bet ne baigti;
 8. Treniruotės raumenų treniruotės. Kiekvieną dieną reikia įtempti ir pakaitomis atpalaiduoti raumenis, kurie yra atsakingi už sėklos laikymą. Kitas būdas apima raumenų, esančių tarp sėklidžių ir išangės, įtampą.

Kodėl vyras nesibaigia ilgai?

Žinoma, tokia situacija yra mažiau paplitusi, tačiau vis dar yra stipresnės lyties atstovų, kurie jai kenčia.

Priežastys, dėl kurių vyras ilgai nesibaigia:

Seksualinio pobūdžio problemų sprendimas: būdai, padedantys vyrui baigti
 1. Daugeliu atvejų šis nukrypimas yra dėl ilgesnių stresinių situacijų, kai asmuo susiduria dienos metu;
 2. Galbūt dėl ​​pernelyg didelio nuovargio ir miego trūkumo ar, atvirkščiai, ilgai smagu su alkoholiu;
 3. Nuolatinio baimės, kad seksualinis partneris gali tapti nėščia, buvimas;
 4. Galbūt žmogus turi sveikatos sutrikimų, pavyzdžiui, hormonų nesėkmę, prostatos uždegimą ar stuburo traumą.

Jei tokia problema tampa nuolatine, geriau apsilankyti gydytojui, kad jis galėtų tiksliai nustatyti priežastis.

Svarbu pasakyti, kad ši padėtis, tai yra, kai vyras neužbaigia, yra labai kenksminga ir dėl to gali išsivystyti rimtos sveikatos problemos.

Dabar reikia suprasti, ką daryti, jei žmogus negali baigti. Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, tai atvirai kalbėti su savo partneriu, tai labai priklauso nuo jos. Žmogaus patrauklumas yra lengvas masažas prostatoje ir sėklidėse, ir viskas, nes yra daug erogeninių zonų. Padaryti orgasmą jaučiantį orgazmą galima oraliniu seksu, kuris jaudina daug daugiau nei įprastas veiksmas. Moteris turėtų visais įmanomais būdais palaikyti žmogų, tiek su veiksmais, tiek su žodžiais. Padaryk kažką naujo sekso metu, o problema bus pati savaime.

Dabar žinote, kodėl vyras greitai baigiasi arba, atvirkščiai, negali to padaryti. Norėdami išspręsti problemą, naudokite siūlomus sprendimus, o rezultatas nebus ilgas.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

68 − 62 =