Squirt: moterų ejakuliacija su stipriu orgazmu | pangudownloads.com
Psichologija

Squirt: moterų ejakuliacija su stipriu orgazmu

Labiausiai ryškus, intensyvus ir “pastebimas“Moterų orgazmas, susijęs su ejakuliacija, vadinamas squirt. Žinoma, šiuo atveju nėra išleidžiamas sėklų skystis, kaip “vyrukas“Byla. Tačiau malonumo įsigijimui lydi skaidrios, specifinio skysčio, bekvapio, skysčio, išsiskiriančio tiesiogiai iš makšties, atskyrimas.

Pagal septynis klausimus

Squirt: moterų ejakuliacija su stipriu orgazmu

“Squirt” yra prieštaringa ir paslaptinga koncepcija, nes mažai moterų buvo laimės, kad ją pasiektų, o vyrai visiškai susipažinę su šiuo reiškiniu tik peržiūrėdami pornografinius filmus. Be to, labiausiai tiki, kad tai yra banali imitacija, ir iš makšties jis yra paskirstomas, geriausiu atveju, vandens srautu, paruoštu šaudymui.

Išgirdę tokias prielaidas, moteris gali pradurti jaustis nepatogiai dėl paties švirkštimo fakto, nes tai kaip savaiminio šlapinimosi aktas. Tačiau realioje situacijoje viskas yra visiškai priešinga.

Seksologai, remdamiesi visiškai objektyviais žmogaus biologijos ir fiziologijos faktais, teigia, kad moters makšties sienelės beveik nėra jautrūs. Taigi, jie nėra erogeninė zona, kurios trintis gali sukelti orgazmą. Ar tai reiškia, kad iš esmės klasikinis makšties orgazmas yra neįmanomas? Ne, ne. Kiekviena moteris gali patirti ją grynai psichologiškai, be to, seksualinis malonumas gražioje pusėje priklauso nuo daugelio kitų veiksnių.

Šiandien beveik kiekvienas suaugęs asmuo žino, kas “G punktas” Ši svetainė yra 5-7 cm gylyje nuo įėjimo į makštį, kurioje yra daug nervų galūnių.

Squirt: moterų ejakuliacija su stipriu orgazmu

Šio taško stimuliavimas sukelia orgazmą, ypač squirt.

Tačiau nedaugelis vyrų pakankamai žino moterų lytinių organų struktūros fiziologines savybes, todėl “rasti » tai negali visi. Ir vienas “rasti“Žinoma, nepakanka. Svarbu žinoti, kaip ir kokiu intensyvumu svetainė turėtų būti skatinama, kad mylimasis pasiektų malonumo viršūnę.

Paraurethral liauka: moterų prostatos?

Ar jūs atspėjote, kad moters šlaplė gali atskirti ne tik šlapimą? Pasirodo, kad orgazmas su squirt turi realų ir “pasaulietinį” mokslinį paaiškinimą. Faktas yra tas, kad moterų šlaplės pabaigoje yra specialios, specifinės liaukos, kurias organizmas praktiškai nenaudoja (nesupaininkite jų su barotolino liaukomis, išskiriančiomis gleivinę paslaptį arba “tepalas“Po seksualinio pažymėjimo ar veiksmo).

Odos liaukos, kurios taip pat vadinamos parauretrainėmis liaukomis, išskiriamos į šlaplę. Su aktyvia ir teisinga stimuliacija “taškai G“Jie išskiria skystį šarmais, kuris cheminėmis savybėmis beveik visiškai pakartoja vyrišką spermą.

Squirt: moterų ejakuliacija su stipriu orgazmu

Ypač skeptikams mokslininkai atliko eksperimentą, kuriame “eksperimentinis“Įpurškite kontrastinį preparatą į šlapimo pūslę. Kitas po stimuliavimo “taškai G“, Kurio rezultatas buvo squirt.

Tuo pačiu metu išsiskyrė buvo visiškai skaidri. Tada savanoris buvo paprašytas šlapintis, o jos šlapime buvo intensyviai ryškus atspalvis, o tai reiškė kontrastinės terpės išsiskyrimą. Taigi, paslaptis, kuri išsiskiria squirting, neturi nieko bendra su šlapimu, nes tiki nepatiklūs žmonės.

Kadangi mes supratau, kad spjaudymas su “techninis požiūris, atėjo laikas pereiti prie praktikos! Kaip mergaitė gali pasiekti squirt ir net sau? Tai labai paprasta! Tačiau už tai svarbu ne nukrypti nuo numatyto kelio ir atkakliai suprasti savo kūno paslaptis. Deja, ne visi apie juos žino bent pusę. Tai neleidžia daugumai mergaičių vadovauti pilnajam ir įvairiapusiam intymiam gyvenimui.

Pagrindinės squirt pasiekimo taisyklės

Suprasti squirting, viena vertus, nėra taip sunku. Tačiau yra svarbi sąlyga – turite puikiai žinoti savo fiziologiją ir vadovauti savo partneriui “teisingas kelias” Daugelis ponios mano, kad moters orgazmas yra kažkas panašaus į “donorystė“Arba”specialūs įgūdžiai“, Kuris nėra visiems. Bet tai ne taip! Per savo jausmus turėsite sunkiai dirbti ir manyti, kad šios pastangos bus apdovanotos.

Kaip pasiekti pageidaujamą squirt?

Squirt: moterų ejakuliacija su stipriu orgazmu
  • Myliu save. Ši tiesa yra tokia pat seni, kaip ir pasaulis, ir galbūt labai banaliai, bet psichologai tai dar kartą ir vėl kartoja ne dėl to, kad “išmoko“Tačiau, kadangi ne kiekviena moteris nori ją naudoti realiame gyvenime. Turėkite omenyje, kad nuolatinis nepasitenkinimas sau yra labai žalingas seksualiniam gyvenimui – tai patvirtina šeimos psichologai ir seksologai. Jei nuolat matai save “defektai“Ir užsiima savarankišku ženklinimu, mažai tikėtina, kad jūs galite pasiekti bet kokį orgazmą. Galų gale jūsų smegenys nuolat “virškinimai“Nereikalinga ir destruktyvi informacija, o kūnas negali atsipalaiduoti ir gauti malonumo. Jei turite trūkumų, kurie neleidžia jums gyventi – dirbkite su jais, o ne verkti jų prieinamumą! Mylėk save ir savo kūną, išmokyk “paklūsta jam“Tvarkyti jį ir reaguoti į jo poreikius;
  • Sužinokite, kaip gauti klitorio orgazmą. Klitoris yra būtent tokia vulvos dalis, kuri padeda bet kuriai mergaitei greitai pasiekti orgazmą. Kai kurios moterys gali patirti tik klitorio orgazmą, o kitą dalį – netgi priešinasi jam. Vargas partneriui, masturbacijos atmetimas, nenoras ir naujosios “aštrūs pojūčiai“Pašalinti juos teisę į orgazmą kaip tokį. Jei negavote, tikriausiai priklausote šiai kategorijai. Bet mokytis niekada nevėlu ir “praktika“Optimalus būti vieni su savimi! Pabandykite pradėti praktiškai “pamoka“Masturbuotis ir pasiekti piką patys!
  • Squirt: moterų ejakuliacija su stipriu orgazmuPerkelti žinias ir įgūdžius į lovą su partneriu. Papasakokite savo mylimam žmogui apie savo jausmus, paaiškinkite, ko jums patinka ir kas ne, nedvejodami kalbėk su juo atvirai. Patikėkite man – vyrai labai vertina tokius gestus! Be to, jūs pats stengsite netekti teisės į orgazmą tik todėl, kad bijote pasakyti savo mylimam žmogui apie jūsų erogenines zonas, elgtis “klaidingai“Ar jį įžeisti. Naudokite taip pat 2 punkte pamokoje gautas žinias: paskatinkite savo klitorį arba paprašykite savo partnerio pasiekti orgazmą ne tik su savimi, bet ir savo santuokos lovoje;
  • Suraskite “triumfo kaltininką”. Kaip teisingai pasiekti squirt? Skatinti tą patį, paslaptingą “G punktas»! Savo pasitenkinimo metu pabandykite surasti jį pirštu. Jis yra ant makšties priekinės sienelės, apie 5-7 cm gylio (šis atstumas yra individualus, nes jis gali skirtis nuo vienos moters iki kitos). Padidinkite plotą pirštu. Šiuo metu galite patirti jausmą, panašų į norą šlapintis. Žiūrėkite ir už paties taško – su stimuliacija jis greitai virsta išgaubtu “žirnis” Rasti ją? Puiku! Dabar parodyk tai savo vyrui ir paprašykite jo duoti masažą “taškai G»!
  • Pirkite vibratorių. Su jo pagalba jūs galite tuo pačiu metu paveikti ir klitorį, ir “G punktas” Ir tikėtina, kad jūs galėsite pasiekti švirkštą tokiu būdu. Negalima vadovautis tuo, kad “Teisingai“: Ieškokite savo metodų ir metodų, išgyvenkite savo jausmus nuo aktyvios stimuliacijos. Jei jau tiksliai žinote, kur yra jūsų “G punktas“Pabandykite paveikti vibratorių įvairiais būdais.

Ir nepamiršk: mergaitė gali lengvai ateiti “iki finišo“Nepriklausomai.

Jei esate iš esmės pasiryžęs išbandyti savo pirmąjį švirkštą su partneriu, atlikite tokius veiksmus:

Squirt: moterų ejakuliacija su stipriu orgazmu
  • Paprašykite jo nustatyti tikslią “taškai G»;
  • Pasakykite jam savo jausmus šiuo metu;
  • Siūla stimuliuoti vietą lengvai masažuojant, stiprus slėgis, traukimas, apskrito piršto judesiai;
  • Norint pasiekti ypač “išreikštas»Rezultatas, masažas savo klitorį stimuliavimo momentu;
  • Stenkitės nesustoti, jei patiriate neištirtą, ir tam tikru mastu “bauginanti“Jausmai – jie atneša jus arčiau piko!

Kaip pasiekti squirt, ir ar verta tai daryti visą laiką? Žinoma, šie jausmai yra pernelyg aštrūs ir intensyvūs, kad juos kasdien praktikuotų kelis kartus. Ir net jei dar negalite ateiti į squirting, tegul tai netaptų savimi.

Nepamirškite, kad bet koks intymumas, kuris atsiranda dėl konkrečių tikslų, atimamas iš jūsų ir jūsų malonumo partnerio nuo paties intymumo įgyvendinimo fakto. Būk seksualus!

Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 79 = 80

Adblock
detector