Psichologija

Tailandas ar Vietnamas – kaip nuspręsti?

Tarp Azijos turizmo vietų dažnai kyla klausimas, kur geriau ir pigiau eiti į Tailandą ar Vietnamą? Gana sunku pasirinkti, nes abi šalys turi savo spalvą, kuri turi ištikimų gerbėjų. Bet vis dėlto, jei turite pasirinkimą, kur praleisti savo atostogas, turėtumėte atidžiai išnagrinėti visus šių šalių gyvenimo aspektus, kad galėtumėte pasirinkti sau geriausią šventę - Vietname arba Tailande.

Sprendimas daugeliu atžvilgių priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų, finansinių galimybių ir lūkesčių, kuriuos priskyrėte keliauti. Štai kodėl jums reikia atidžiai perskaityti visus turizmo aspektus.

Skrydis į paskirties vietą

Nurodžius poilsio vietą, daugelis dėmesio skiria laiko faktoriui. Kokį transportą galite naudoti, kiek valandų eina kelionė ir kokia yra bilietų kaina? Tai klausimai, nuo kurių priklauso galutinis sprendimas.

Tailandas ar Vietnamas - kaip nuspręsti?

Šiuo požiūriu, palyginus abi šalis, niekas neturi pranašumų. Iki to laiko pasirodys, kad Tailande valandą skristi ilgiau. Atsižvelgiant į tai, kad bilieto kaina priklauso nuo pasirinkto kelionių operatoriaus ar oro linijų, taip pat nuo metų pradžios, galima rasti priimtinas kainas kiekvienai krypčiai.

Taigi, klausimas, ką pasirinkti, Tailandas ar Vietnamas, šis kriterijus nėra lemiamas. Jūs netgi galite nusipirkti kelionę po Tailandą-Kambodžą-Vietnamą ir apsilankyti trijose šalyse už nedideles finansines priemones.

Vietnamas ir Tailandas, klimato ir oro sąlygų palyginimas

Nepaisant to, kad abiejose šalyse vyrauja atogrąžų klimatas, kuriame yra daug drėgmės, žiemą Vietnamas yra patogesnis. Galite būti tikri, kad dienos metu jums nereikės pakilti į šilumą, o Tailande temperatūra yra daug didesnė. Bet čia viskas priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų.

Turizmo sezono smailė abiejose šalyse yra tarp gruodžio pradžios ir kovo pabaigos. Šiuo metu negalima bijoti tropinių upelių ir negailestingai deginančios saulės.

Kuris yra geresnis - Tailandas ar Vietnamas, paplūdimių palyginimas

Sprendžiant, kurioje šalyje eiti, turėtumėte nuspręsti, kokio tipo paplūdimiai jus domina.

Jei mes kalbame apie civilizuotą šventę su viešbučiais kranto ir infrastruktūros plėtra, tai paprastai yra miesto paplūdimiai. Vietname šie žmonės yra Nha Trang ir Phan Thiet (Mui Ne) miestuose. Tailande tai Puketas, Pataja ir Koh Samui.

Tailandas ar Vietnamas - kaip nuspręsti?

Pagal šį kriterijų pranašumas prieš Vietnamą, kuriame nėra daugybė žmonių, maisto ir apgyvendinimo kainos yra pigesnės, o jūs galite mėgautis švariu oru ir tikrų žaliukų riaušėmis. Be to, Vietname galima rasti daug daugiau ženklų, kurių užrašai rodomi rusiškai, todėl bus lengviau naršyti šalyje.

O jei kalbate apie laukinius paplūdimius, čia Tailandas turi apčiuopiamą pranašumą, čia galite rasti daugybės vietų atsipalaidavimui. Vietname tokia galimybė yra tik Fukuok saloje, Con Dao ir Katboje. Tuo pačiu metu per pastaruosius du atvejus dangaus vienatvė kainuos jums labai brangu.

Kalbant apie Tailandą, jūsų dėmesiui siūloma keletas kurortų, iš kurių jums reikia pasirinkti tik patraukliausią, kuris tikrai kainuos mažiau. Tai įspūdingas salų sąrašas, tarp kurių yra pusiau civilizuota, kur galima rasti tam tikrų paslaugų, pavyzdžiui, parduotuves, barus, restoranus, masažą.

Šis skaičius apima:

  • Koh Chang;
  • Panganas;
  • Koh Tao;
  • Phi Phi;
  • Koh Lanta.

Yra Tailandas ir gana laukinių vietų, kur galite pajusti save visiškai vienatvė. Tai tokios salos kaip:

  • Samet;
  • Koh Kood;
  • Koh Mack;
  • Wai ir daugeliui kitų.
Tailandas ar Vietnamas - kaip nuspręsti?

Maksimalus aptarnavimo lygis yra sumažintas iki masažo viešbutyje ir keletu restoranų visoje saloje, tačiau tuo pat metu paslaugų kaina yra daug pigesnė.

Taigi, pasirinkite, kur geriausia atostogos, Vietnamas ar Tailandas, turėtumėte apsvarstyti, kokios atostogos jums reikia.

Jei pageidaujate civilizuotos atostogos, eikite į Vietnamą, o jei norite atsipalaiduoti nuo visuomenės ir mėgautis gamtos artumą, pasirinkite Tailandą.

Tailandas arba Vietnamas - tai pigiau

Jei mes kalbame apie būsto kainas, norėdami pasirinkti ekonomiškesnį variantą, svarbu apsvarstyti, kiek jūs planuojate likti šalyje. Jei jūsų atostogos trunka ne ilgiau kaip 2-3 savaites, gyvenimas Vietname bus pigesnis, o kambario sąlygos bus maždaug vienodos.

Bet jei ketinate likti jūroje ilgiau nei mėnesį, kaina bus maždaug tokia pati. Tai gali būti, kad Tailandas jums bus pigesnis, nes vietnamiečiai ilgą laiką nenaudojami būstui nuomoti, dėl kurių beveik nėra konkurencijos.

Prekių ir paslaugų kaina

Tailandas ar Vietnamas - kaip nuspręsti?

Kiekvienoje šalyje maisto kaina, masažo paslaugos, miesto judėjimas viešuoju transportu, motociklų nuoma yra maždaug vienodi. Išimtis yra alkoholis, Vietnamo vyno gamintojai yra daug pigiau, nei Tailande.

Tačiau tuo pačiu metu pasaulinių prekių ženklų gamybos kaina yra maždaug vienoda. Todėl pasirenkant, daug geriau - Tailande ar Vietname šis kriterijus nėra lemiamas.

Ką pamatyti atostogaujant, šalių įžymybėms

Vietnamas ar Tailandas, kur geriausias laikas? Jei, be paplūdimio atostogų, norite vaikščioti aplink kurortą ir pamatyti jo lankytinas vietas, sunku pateikti vienareikšmį atsakymą, kokią šalį pasirinkti geriausiai.

Reikėtų nepamiršti, kad Tailande daugelį amžių nebuvo pasaulinių karų, taigi čia galite rasti senovės laikų paminklų. Net galite patekti į muziejų, esantį tiesiai atvirame danguje, pavyzdžiui, Sukhothai ar Ayutthaya.

Tačiau, nepaisant to, kad praeito amžiaus amžiaus karas Vietname labai sunaikintas šalyje, čia taip pat galite rasti daug įdomių paminklų. Pavyzdžiui, didžiuosiuose miestuose yra rūmų ir kitų su Europos stiliumi susijusių pastatų, o Tailande paprasčiausiai neįmanoma jų matyti. Todėl turėtumėte pasirinkti šalį savo apsilankymui, atsižvelgdami į asmenines nuostatas.

Kur geriau eiti, vizų režimo palyginimas

Jei jūsų atostogos trunka ne daugiau kaip dvi savaites, nesvarbu, kokia jūsų pasirinkta šalis. Tailande galite likti be vizos 30 dienų, o Vietname - 15.

Tailandas ar Vietnamas - kaip nuspręsti?

Tačiau jei jūsų buvimo kitoje šalyje laikotarpis bus daugiau nei mėnesį, turite turėti oficialų ilgalaikio buvimo leidimą. Šiuo atžvilgiu geriau pasirinkti Vietnamą, nes vizų režimas čia yra ne tik lengvesnis, bet ir pigesnis. Taigi, galite išduoti trijų mėnesių vizą, o pasibaigus terminui pratęsti ją dar šešis mėnesius, neišeidami iš šalies.

Kalbant apie Tailandą, vizos išdavimas čia gali būti gana sudėtingas dėl didelio trūkumo. Tuo pačiu metu galite kreiptis dėl pradinės vizos į 2 mėnesius, bet jos pratęsimas dar mėnesį kainuoja beveik 2000 batų. Ir jei jūs atliksite vizą šešis mėnesius, tai išeis dar daugiau. Todėl, pasirinkdami, kur pailsėti, Tailande ar Vietname, turėtų būti atsižvelgta į planuojamą buvimo šalyje trukmę.

Naktinis gyvenimas

Pagal šį kriterijų geriau pasirinkti Tailandą, kur kiekviename kurorte yra aktyvus naktinis gyvenimas. Čia rasite įvairias pramogas, įskaitant garsiuosius "Go-Go" juostų klubus.

Vietnamo atžvilgiu yra gana griežtas požiūris į naktines pramogas. Dėl socialinių apribojimų sunku aplankyti barus ir diskotekas. Todėl, jei be paplūdimio atostogų jūs domitės aktyvia naktiniu gyvenimu, pasirinkite Tailandą. Tai ypač pasakytina apie keliones su draugais.

Taigi, atsakydamas į klausimą, Tailande ar Vietname, kur tai geriau eiti, reikėtų atsižvelgti į daugybę aspektų. Tačiau nesvarbu, kokia šalis pasirinkote, galite būti tikri, kad būsite puikiai pailsėti, kurį ilgai prisimins.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 1 = 2