Çingene Falcılarına inanmak mı? | pangudownloads.com
psikoloji

Çingene Falcılarına inanmak mı?

Çingene falcısı, “milliyetçi” nin bir temsilcisi tarafından “mağdur” dan önce oynanan bir gösteri. Amaç para veya mücevheri cezbetmek, bilincinizi bastırmak ve mantığı devre dışı bırakmaktır. Her zaman böyleydi ve bilgili şeyleri anlatabilirdi.

Çingene ritüeli senaryosu

Çingene Falcılarına inanmak mı?

Sıradan bir insan için günah ve suç, çingene için normal yaşam tarzı ve para kazanmanın bir yolu. Hatta bu milliyetin neden aldatmaya ve çalmasına izin verildiğine dair bir şerite vardır.

İsa Mesih çarmıhta çarmıha gerildiğinde, yakındaki bir çingene kadınının Romalıların Kurtarıcı'nın yüreğini delmek istediği bir çivi çalabileceğini söylüyorlar. Bu yüzden ölümünden öldü ve tekrar yükselebildi. Bu şükranla, sözde çingenelere hile ve çalma fırsatı verildi.

Göçebe yaşam biçimi nedeniyle, bu milliyetin halkı, tarımla uğraşma imkânına sahip değildi, dolayısıyla, geçimlerini başka bir şekilde temin etmek zorunda kaldılar. Renkli görünümü, insan psikolojisi hakkında iyi bilgi ve hipnoz kurallarına sahip olmasından dolayı çingeneler iyi bir falcı olarak ünlendi.

Ek olarak, şarkı söyleyip dans etmeyi iyi biliyorlardı, ama bu daha az kar getirdi. Herhangi bir şehirde, köyde veya köyde her zaman onun kaderini bilmek isteyecek bir kişi var "küçük"Ücret.

Modern "falcılık"

Şimdi bu ritüel mükemmellik ve bu çingene falına getirildi, bazen kampın yolunda yakalanan kişi için çok kötü biter. Bu nasıl olur? Genellikle bu uyruklu insanlar kalabalık yerlerde, pazarlarda, tren istasyonlarında ve metroda işlem görmektedir.

Falcı “kurban” a gelir ve konuşmaya devam ederken, kişiyi dokunduğu belirli anlarda hızlıca bir şeyler söylemeye başlar. Aptallaşma süreci 3 aşamaya ayrılmıştır. Birincisi bir kişinin dikkatini çekmek.

Bunun için, banal ifadeler kullanılabilir: bunun için ödeme yapalım; eğer dinlemezsen pişman olacaksın; Ailen tehlikede. Suistimalci ismini biliyorsa, o zaman kendi kefalet kabiliyetlerini teyit ediyormuş gibi onu telaffuz edecektir.

Çingene Falcılarına inanmak mı?

Dikkat çekilir, ikinci aşamaya geçme zamanı - bir stupora giriş. "kurban"Tepki ve ilgi gösterdi, kontrol edilemez bir bilgi akışı onun üzerine çöktü. Beyin onu işlemeye çalışır, ancak doğru seçilmiş konuşma hızından ve bir dizi koparma kelimesinden dolayı fiziksel olarak imkansızdır. İnsan sadece bir transa düşüyor, kendini hipnoza veriyor.

Aşama 3 - programlama. Konuşmak için durmadan çingene, belirli anlarda, belli anlarda bir transata dokunan kişiye dokunur. Beyin artık ortak bir sözcük akışı algılamaz, ancak dokunma net bir şekilde ertelendiğinde söylenen şeydir. Komutlar tüm tasarrufları vermeye ve şeylerin yüzünü unutmaya gelir. Bitti, gidebilirsin.

Bir transdan sonra uyandıktan sonra, bir kişi uzun bir süre tekrar kendi başına gelecek ve ne olduğunu hatırlayacaktır. Bu çingene aşk tanrısı ve nazarın ortadan kaldırılması genellikle zihinsel travma ve boş ceplerle sonuçlanır.

Her zaman böyle mi oldu?

Eğer her zaman böyle olsaydı, o zaman insanlar Çingene falına inandılar. Tarihte, bu göçebe insanların kabartma yeteneklerini doğrulayan birçok gerçek vardır. Bizans'ta edindikleri bu bilgiyi söylüyorlar.

Çingenelerin doğruluğunu teyit eden en ünlü kişiler arasında AS olabilir. Puşkin, o ölümden nefretle cezalandırdı "beyaz"Kişinin. Lenin'in annesinin falcıların hizmetlerini kullandığı bilinmektedir.

İkincisi, kendisine cevabın verildiği İskender'in oğlu hakkında yardım istedi: ilki kurtarılamazdı, ancak ikincisi iktidar olacak ve her şey ortaya çıkacak, ancak ölüm zor olacak. Ve böylece oldu. Birden çok kez diğer ünlü kişilikler ve yöneticiler Romanlara hitap ettiler.

Geçmişte kampın durduğu köylerde insanlar gruplar halinde toplandı ve tahmin etmeye devam etti. Genellikle bu insanların eski, bilge temsilcileri bu işe katıldılar. Onların vaftizleri için, sadece para ve gıda almamışlar, iyi bir tapuya ya da onlara yardım etmek için iyi tavsiyelerde bulunmuşlardır.

Tahmin etmenin birkaç yolu vardı:

  • oyun kartları üzerinde;
  • bıçaklar üzerinde;
  • tarot kartlarının yardımıyla;
  • fasulyeler üzerinde;
  • iğneler üzerinde;
  • Kolda.

Popüler kehanet

En yaygın olanı el falı (eldeki tahmin) ve kartların düzenini incelemek. En ciddi ve doğru Tarot kartları tarafından verilen tahminidir. Bu, 78 resimden oluşan, 22 kıdemli kement ve 56 gençden oluşan özel bir güverte.

Mirasçı falcılar, güverte nesilden nesile aktarıldı, daha yaşlıydı "araç", Tahminlerin doğruluğu ne kadar yüksek. Ayrı bir yerde, bezle sarılmış halde tutun, böylece kartlar güçlerini kaybetmez. Her haritanın kendi resmi vardır. Bu senaryoda, sadece hangi kartın düştüğü değil, aynı zamanda hangi konumda ve hangi komşuların onu çevrelediği de önemlidir.

Kartların kartlarındaki çingene falcı, solitaire oyunlarını açmak ve oynamak için kullanılan 36 sıradan karttan oluşan bir destenin kullanılmasını ima eder "aptal". Birkaç yol var.

Bazıları açıkça belirtilen bir soruya cevap bulmaya yardımcı olacak, diğerleri yakın gelecek hakkında konuşacak, diğerleri de eşin duyguları hakkında konuşacak. Yorum, resimlerin konumuna ve haritaların kombinasyonuna bağlı olarak gerçekleştirilir. Rol oynama ve takım elbise, hangi faaliyet alanlarının olayları içereceğini belirlemeye yardımcı olurlar.

El falı, belirli olaylar için olmasa bile ne olacağını ve ne olabileceğini size söyleyecektir. Her satırın kendi adı vardır. Kalınlığı, gözyaşı ve çizgi varlığı, özellikle önemlidir. Onları deşifre etmek, yıldızlı gökyüzünün bir haritası gibidir, eğer nerede ve ne olduğunu bilmiyorsanız, anlayamayacaksınız.

İster inan ister inanma?

Çingene Falcılarına inanmak mı?

Çingenelerin tahminine inanmak veya inanmamak için herkes bireysel olarak karar verir. Bir şey hatırlanmalı, metroda ya da istasyonda iyi bir falcı olmayacak. Onlara sadece patronaj yoluyla ulaşabilirsiniz. Haritalarda gerçek bir çingene falcısı bulmak zor olacak, çoğu zaman gerçekten yardıma ihtiyacı olanlara cevap veriyorlar.

Sıradan dolandırıcılar üzerinde, eğer sonra söylerlerse dikkat edilemez, öfke yüzünden "çıkarma"O ayrıldı. Çingenelerin insanları ilham almaları ve zayıf olmaları için seçtikleri fark edilir. Saldırganlık veya faaliyet gösteren bir kişi onları ilgilendirir.

Yani, küçük bir inisiyatif gösterdikten sonra, kendinizi birçok problemden kurtarabilir ve şarlatanları yerine koyabilirsiniz. Genellikle tahmin etmenin, bir adamın geleceğini tahmin ettiği düşünülür.

Kaderini test etme, devam etme "kahinler". Unutmayın - kendi mutluluğunuzu geliştiriyorsunuz ve hayır "kehanet"Seni hedefe yakınlaştıramıyor. Ama cüzdanı boşaltmak ve sinirleri bozmak - kolay ve basit! Ama buna ihtiyacın var mı?

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

89 − = 79