Düşük büyüme veya Napolyon sendromu sorunu | pangudownloads.com
psikoloji

Düşük büyüme veya Napolyon sendromu sorunu

Arama motorlarında "Napolyon kompleksi" nin ne olduğu sorusuna birçok cevap var. Temel olarak, siyasette, sporda veya sahnede zirveye ulaşmış olan bodur insanlarla ilgili tarihsel veriler sağlanmaktadır.

Ancak, bu konu insanın psikolojisinden ziyade tarihsel açıdan daha çok ortaya çıkmaktadır. Napolyon sendromu, bir insanın hayattan zevk almasını engelleyen bir kişilik bozukluğudur.

Daha sıklıkla bu kalite erkeklerde içkin olup, çocukluktan başlar. Daha sonra, okulda veya diğer eğitim kurumlarında çocuk alay eder ve kendine olan inancını kaybeder. Her okul sınıfında, alay edilen küçük bir çocuk vardı.

örnek:

Düşük büyüme veya Napolyon sendromu sorunu
 1. adamlardan - "Beni bir ressam yapacaksın", "bir sebze içmeye git" veya "Küçük bana atlamak için henüz";
 2. kızlardan - şaşkın bakışlar ve giggles, bir tarihte gitmek reddediyor ve hatta bir masa için birlikte oturmak.

Kızlar, beyefendiler için güçlü ve sempatik adaylar seçerler ve küçük ve aynı küçük adamla ilişkileri daha zorlaştırırlar.

Ağır bir acı ve bir dizi başarısızlık biriktirdi. "Napoleonovets" Büyümenin vaadini, en iyisi olmayı ve gelecekte yaşayacağı en yüksek seviyeye ulaşmayı vaat ediyor.

Her durumda dikkat çekmeyi arzulayan, özenle çalışarak, üstlerinin emirlerini yerine getirir, ancak ruh intikamla doludur ve bir saatlik bir hesap bekler. Bu insanlar, bir araba ve konut, çok para ve toplumda yüksek bir konuma sahip olmak isterler.

Şefin bir emri aldığında, saklanma şikayeti bozuldu. Şimdi onların ortaklarına kanıt ve boy ve avantajlarını astları. Sonuç olarak, bu insanlar başkalarını aşağılamakta ve kendilerini tatmin etmek için çevrelerindeki diğer kişileri alt etmeye çalışmaktadırlar.

Düşük kadınlarda Napolyon kompleksi

Şimdi kadınların Napolyon kompleksini düşünün. Bir yandan, küçük olan iyidir: düzgün bir rakam, yüksek topuklu giyebilirsiniz. Düşük büyüme, kişiye hareketlilik ve çeviklik kazandırır. Bazı sporlarda memnuniyetle karşılanmaktadır. Ancak bazı nedenlerden dolayı, giderek daha düşük olan kızlar daha yüksek olma eğilimindedir. Büyüme, bazılarımız için ciddi bir sorundur.

Erkekler böyle bir sendromla agresif davranırsa, kızlar duyguları kendi başlarına dizer. Onlar hayal kırıklığına daha az yatkındırlar ve icat edilen eksiklikleri sadece yüksek ayakkabılarla vurgularlar.

Kadının bir hedef belirlemesi ve bunun için çabalamaya başlaması mümkündür. Yani, hatta iyi. Bir kariyer yapmak isteyen, toplumda bir statü sahibi olmak ve bağımsız olmak, diğer bayanlar için kıskançlık kaynağı olur.

Kanıtladıktan sonra, kadın önemini ve üstünlüğünü sakin bulacak ve samimi bir travmadan kurtulacaktır.

Popüler psikolojide Napolyon kompleksi, alay konusu olanlara aşağıdaki tavsiyelerde bulunur:

Düşük büyüme veya Napolyon sendromu sorunu
 1. Kusuru haysiyete çevir. Bilim adamları düşük insanların yüksek zekasına ve çekiciliğe sahip olduğuna inanırlar. Başarıya ulaşmak, almak "Sıcak yer". Ve hala daha az yaşam beklentisi açısından tersine insanı aşmaktadır;
 2. Şekilde bir göz atın. Sapanlar kıskançlık ve iç çekmenin bir nesnesidir. Hemen hemen tüm sporlar size ve özellikle de danslara açıktır, küçük olanların, uzun boylu figürlerin aksine bedenlerini organize etmeleri kolaydır;
 3.  Dolaba dikkat edin. Giysiler erdemleri vurgulamalıdır;
 4. Düşük saçların kısa saç modellerini seçmesi ve tam tersine kızlar için tavsiye edilir. Bir kadın için uzun saçlar doğal bir dekorasyon;
 5.  Büyümede görsel bir artış için, yumuşak bir şekilde yürüyün ve omuzlarınızı düzeltin. Stoop 10 değerli santimetre seçer;
 6.  Kızlar bir topuk ya da platform üzerinde ayakkabı takacak;
 7.  Bir bara asın, sık sık dersler yardımcı olacaktır;
 8.  Dezavantajı bir erdem haline gelebilir, kendini doğal olarak sevmeyi ve algılamayı öğrenebilir. Senden hoşlanan insanlar sizi küçük boylarla kabul edecekler;
 9. Kemer için ince kayışlar giyin;
 10. Öncelikleri ayarlayın. Büyümenin yaşamdaki ana sorun olmadığını anlayın.

Psikologlar kendileri için bir liste yapmayı tavsiye ediyor. Kağıt parçasını 2 sütuna ayırın. Bir sütunda uzun boylu insanlar için bir açıklama yapın. Diğer yarısında kendin için. Güveninizi arttırmak için, örneğin, sizin üzerinizde olan arkadaşınızı veya tanıdıklarınızı alın. İkinizin de artılarını ve eksilerini tanımlayın. Ruhun derinliklerinde herkes kendini seviyor, bu yüzden artı kutucunuz rakibin fincanından ağır basacak.

Ayrıca internetteki bilgileri araştırın, küçük büyümeye sahip insanlar hakkında bilgi edinin, toplumda ilginç bir yer işgal edin. Ve kendinizi başkalarıyla karşılaştırırken, sadece kendi kendinize pozitif özellikler arayın. Bu, kişiliğinizi sevmenize ve kabul etmenize yardımcı olacaktır.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

67 − 57 =