Evlendiğini doğru tahmin etmek | pangudownloads.com
psikoloji

Evlendiğini doğru tahmin etmek

Binlerce yıldır olmasa da, kadın servetinin geleneği yüzyıllar boyunca sayar, ancak zaman değişmesine rağmen, kızlar en azından gelecekteki bir kocanın ve gelecek düğünün bir ipucunu almak isterler..

Epiphany'deki arkadaşlarıyla nasıl şanslı olduğunu söylemek ne kadar şanslı? Seçtiğiniz biriyle ilgili bir peygamberlik rüyasını nasıl çağırırsınız? Neden tatil için bekleyin ve uzun bir örgü nasıl yardımcı olabilir?

Hangi günler tahmin edilmeli?

Evlendiğini doğru tahmin etmek

En iyiler, Noel'den Epiphany'e kadar kış tatilleri sırasında kınayan kutsal servet sayılır.

Kehanet için bir dahaki sefere - yaz tatili Ivan Kupala (Vaftizci Yahya, Kupala gecesi). Bu tatilden önceki gece, gece yarısından ilk horozlara, yani saat 4'e kadar yapılır.

Perşembeden cumaya kadar tahmin edilebilir, ancak bu türden bir servet daha az güçlüdür, çünkü gündelik olaylar ile ilgili hafta-günlerinden ötürü, diğer dünyadan gelen işaretlere olan duyarlılığımızı azaltır. Bu günlerde, tahminlerin gerçekleşmeyeceği çok daha muhtemeldir.

Tatil servetinin başarılı olması için, bu zamanın özelliği için havayı korumak, kendinizi dinlemek ve sihir dünyasıyla bağlantıyı yakalamaya çalışmak önemlidir. Noel Arifesini normal günlerde geçirirseniz - iş, ev işlerini yaparsanız - ve günlük rutini kırmaya çalışmadığınızda, doğru tahmin etme olasılığı çok azdır.

Eskiden kalma geleneklerinin, tatilleri diğer güçlerle temas için en uygun zaman olarak seçtikleri hiçbir şey değildir. Dünyaya ve maddeye dikkat etmeden, tahminci, gündelik sorunların gölgesinde olmayan gerçek bir bilgi olarak alınan işaretlere güvenebilir.

Noel için bir falcılık planlıyorsanız, geleneklere devam edin: En azından bir süre oruç tutmak, kazançlarla ilgili endişelerden uzak durmak, daha az TV izlemek, telefonla konuşma, servetin arifesinde, gürültülü şirketlerden kaçının.

Kehanetten sonraki gün, yabancılarla veya tanımadığınız insanlarla iletişim kurmayın, saçınızı yıkamayın ya da yıkamayın.

Evli bir adam tarafından kehanet soruları

Elbette, tüm ayrıntılarla ilgilenebilirsiniz: Gelecek bir kocanın ne tür bir karaktere sahip olacağı, nasıl göründüğü, zengin ya da fakir, başka bir ülkeci ya da bir yabancı, ve onunla nasıl geçineceğiniz. Sadece her şeyi detaylı olarak bulmak imkansızdır ve gerekli değildir - elbette her zaman için manevra alanını bırakınız.

Kızlar tarafından kehanet sırasında yüzyıllarca sorulan geleneksel sorular:

  • Yakında evlenmek mi yoksa beklemek zorunda mı kalacaksınız?
  • Damat kimdir - cebinde bir kuruş olmadan zengin bir adam ya da fakir bir adam?
  • kız arkadaşlarından kim evlenecek?
  • evlilik hayatı barışçıl ve pürüzsüz olacak mı, yoksa kavga ve acı içinde mi olacak?
  • iddia edilenlerin kimlerden biri kocası olacak?
  • Damadın adı ne?

Bazı sorular, örneğin, başvuranı kocasının rolü için belirlemeniz gerektiğinde ipuçları gerekir. Bu durumda, istenen kişinin bir servet adı, çevrenizden isimler ve arkadaşlarınızın sahip olmadığı birkaç isim sunmanız gerekir.

Bulunduğunuz bölgede bulunmayan ya da modası geçmiş olan isimle cazip olmamalı, gerekmediği için ve açıkça imkansız olan seçeneklerle (Hollywood aktörü, politikacı ya da uzun ölü şöhretli) tahmin etmeyin.

Kız arkadaşlarınla ​​nasıl tahmin edilir

Gruptaki kehanet geleneksel, ilkel Slav kadın ritüellerinden biridir. Kimler katılabilir?

İlk olarak, tüm ilgili taraflar, yani sorular soracak olanlar. İkinci olarak, çoğu zaman bunlar evli olmayan kızlardır, ancak yaşlı bir kadının katılabileceği de mümkündür, ancak bu, ancak, ritüelin gerçekleştirilmesine yardımcı olur. Çocuklara izin verilmez, çocuklar ve kızlar uyuşmaz.

Konuşulmamış bir kural vardır: aşktaki rakipler ayrı ayrı tahmin eder ve daha sonra, doğal olarak, yorumlanacak hiçbir şey yoktur.

Büyülü dünya ile uyum

Evlendiğini doğru tahmin etmek

Başarılı bir servetin anlatılması için en önemli koşullardan biri, kişinin davranışları için doğru bir ruh hali ve tavırdır. Eğlenmek için tahmin etmekten kaçının ve cezalandırıldığınızdan korkmayın ”yaralı“Ruhlar, ama sadece zamanınızı boşa harcadığınız ve eyleme yönelik şüpheci tavrınızı güçlendirdiğiniz için - bir dahaki sefere ayarlanması çok daha zor olacaktır.

Herhangi bir tahminin sorularınıza doğru cevabı vermesi, durumunuzu önceden düşünmeniz ve sizin tarafınızdan seçilen soruları ezberlemeniz gerektiğine inanmaktır. Cevapların doğru olduğundan emin ol.evet"Ya da"hayır"Sorunuzu tükendi, yani, belirsizliğe izin vermeyin.

Bu arada, notu sihirli öğelerden biri olarak ritüele dahil etmedikçe, soruları yazamazsınız.

Şüpheleri reddetmek, gülmemek ve şaka yapmamak gerekir, gerekli büyüleri söylemek dışında sessizce tahmin etmek daha iyidir. Kötü servis, heyecan ya da korku kaynağı olacaktır. Sorunlardan, gündelik ruh halinizden kurtulmak ve her şeyden başkasıymış gibi yapmak en iyisidir.

Rüyaya nasıl cevap verilir?

Uykunun sihirli kullanımı çok eskiden beri ortaya çıkıyor ve bize bir rüyada gelen bilgilerle özel bir ilişki bu güne kadar korunmaktadır. Gelecek ve kaderinizi öğrenmek için bu harika gece vakti nasıl kullanılır?

Bir rüyada daraltılmış kehanet için hazırlık. Kıyafeti arka tarafına koy, çarşafı diğer tarafla yeniden düzenle, yastığı başının yerine ayağa aç - yatağa git "tersine".

Tuş kilidi. Bir helezon örgüyü örün, kapalı bir kilit (menteşeli) takın ve yastığın altındaki anahtarı gizleyin. Daraltılmış sonra telaffuz "Gel bana anahtar sormak", Bir kerede yatağa git. Sabah, erkeklerden hangisinin rüya olduğunu hatırlayın.

Tuz tuzu. Geceleri yüksekten biraz tuz al. Daraltılmış "Gel beni suyla sarhoş et."Yatağa git. Rüyada gelecekteki kocanın imajı olacak.

köprü. Satın al, pazarlık et, yeni bir süpürge, üç daldan çek, bir helezon örgüsü. Yatmadan önce, yastığın altına koy ve daraltılmışa söyle "Gel, köprüyü geç". Hemen yatağa git, rüyada kınanan birini hatırlamaya çalış.

Nesneleri tahmin etmek

Bu yöntemler bir grup kız için idealdir, çünkü ritüele katılan maddelerin sayısı sınırsızdır ve tüm günümüze bir seçenek sunabilir. Nesnelerin yeni veya en azından fırçalanması daha iyidir.

Kehanetten sonra, tüm eşyaların atılması veya temizlenmesi ve 7 gün bir kutuda, bir dolapta - temizlik için kapalı tutulmalıdır.

Yüzük ve krup ile. Noel'de, büyük bir kase kepek (tam tahıllar) ile doldurulur, daha çok koymak, birçok farklı yüzük koymak - basit, altın, gümüş, taşlar ile daha iyidir.

Her kız bir avuç mısır gevreğine bakmadan ortaya çıkıyor ve şöyle görünüyor: halka yok - zengin bir adam için bir taş olan müreffeh bir insan için bu yıl, basit bir tane - fakir bir adam, gümüş ya da altın için - basit bir tane yok.

Maçlarda. Bunu seven adamın adını tahmin etmek. İki kibriti dışarı çekin, onları yan taraflara yapıştırın ve ateşe verin. Eğer yanmış kibritler birbirine bükülürse, o zaman çok geçmeden, duygular karşılıklı olacaktır.

Gerçek çiçek çelenk üzerinde. Ivan Kupala'nın arifesinde nehre gidin. Her kız kendini bir çile ve çiçek çelengi yapmalı, suya koymalı. Kim daha hızlı yüzer - önce evlenecek. Eğer nehir çelengi kabul etmezse (kıyıya çivi), o zaman bu yıl evli olmaz.

Isimleri ile notlar. İddia edilenlerin isimlerini ince kağıtlara yazın ve temiz bir yere bırakın. Tüm parçalar yuvarlanır, büyük bir kaseye veya bir kova suya karıştırılarak bir girdap yapar, önce açılan bir notu çıkar. Temiz bir kâğıt alırsanız, mahkumun isminin listede olmadığı anlamına gelir.

Konuları ile. Siyah, beyaz ve kırmızı ile farklı renklerde dişli iplikler ile iğneler hazırlayın. Asistan iğneleri arkadan kıyafetlere iğneler ve rasgele tahmin ederek ipliği çeker. Kırmızı - erken bir evlilik için, beyaz - bu yıl değil, siyah evlilikler mutsuz olacak.

Suda halka. Bu vaftiz konusuyla ilgili bir servet. Bir taşsız (bir halka değil) altın bir halka almak ve derin bir plakanın altına koymak, birkaç santimetre boyunca halka üzerine su dökmek gereklidir.

Emilen resmin üzerine odaklanın ve halkadaki suya bakın. Bir erkek figürünün ya da yüzünün vizyonu birkaç dakika boyunca ortaya çıkar, hızlıca hatırlamanız ve gözden kaçmanız gerekir. Evin dışındaki suyu boşaltın, tabakayı kesin, halkayı temizleyin.

Başarısız olan şans dilekçesi, gelecek yıl için tekrarlanarak, talimatlar doğrultusunda kendinizi ahlaki ve dikkatli bir şekilde hazırladı.

Güzel kız! Kehanetin bir cümle olmadığını unutmayın. Sadece memnun olduğunuz cevapları almaya karar verdiyseniz ve bu sizi memnun edecektir - tüm cevaplar sizi büyüleyecek ve hayallerinizi gerçekleştiremeyeceğinden, tahmin etmeyin.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

91 − 85 =