psikoloji

Ilk buluşma

Hangi kız erkekle ideal bir ilk buluşma geçirmek istemez? Toplantının zamanı ve yeri düzeltildi ve sonra bir çok soru ortaya çıktı: nasıl hazırlanacağı, ne giyileceği, ilk randevuda öpüşüp öpülmeyeceği nasıl? Huzursuzluk doğaldır, çünkü seçilen ile gelecekteki ilişkiler büyük ölçüde toplantının nasıl gerçekleşeceğine bağlı olacaktır.

Ilk buluşma

Kural olarak, ilk tarih, bir erkeğin bir kadını sevip sevmediğine, olayların gelişmesine ya da roman bittiğine, hiç başlamadığına karar vermesine yardımcı olur. Her kadının cephaneliğinde birçok hile var. Doğru yaklaşım ve akıllı bir yaşam pozisyonu ile, herhangi bir genç bayan parlak bir iç ışık ve büyüleyici bir gülümseme ile seksi ve çekici bir güzelliğe dönüştürülebilir. Beyefendiyi yabancılaştırmamak ve kendiniz hakkında bir yanlış anlama yaratmamak için "özel efektleri" aşmamak önemlidir.

Hepsine 100+ bak!

İlk randevuda nereye gideceğine karar vermek için adamı bırakın ve uygun gardırop ortamını seçin, güzel bir makyaj yapın, saça dikkat edin. Bir kadın nazik ve doğal görünmelidir. Görünümünün doğal güzelliği vurgulamasına ve küçük eksiklikleri gizlemesine izin verin.

İster bir restoran ister sinema salonu olsun, ilk buluşma için ideal bir yer, bir kadının rahat ve rahat hissetmesini sağlayacaktır. Sadece kız kendinden emin olduğunda, o açılabilir ve tüm yol boyunca bakabilir.

İşte bir erkekle ilk randevuda giden genç bayanlar için birkaç ipucu:

Ilk buluşma
 • İlk randevuda ne giyeceğinizi düşünün: kıyafet, hareketi kısıtlamamalı, meydan okumalı (ideal olarak, eğer kıyafet, duruma ve kızın davet edildiği yere karşılık gelirse);
 • Size rahatsızlık veren şeyler bırakmak, mini etek veya yüksek topuklu ayakkabılar giymenize gerek yoktur;
 • İlk buluşma için ideal bir yere davet edildiyseniz, çarpıcı görünmek istersiniz. Yani, bir restorana gitmek, kokteyl elbisesini küçük bir yumuşak dekorasyonla tamamlar ve bir piknik yapmak için şehir dışına çıkmayı bekliyorsanız, gözlerinizi gölgelendiren sıcak ve rahat bir kazak alın. Akıl ile, aksesuarlar, takı, gardırobun detaylarını kullanın - Yeni Yıl ağacı gibi görünmeyecek şekilde aşırıya kaçmayın!
 • ilk buluşmada ne giyeceğimi sorusu, bu makyaj düşünmek zamanı olduğunu bir karar zaman: Bir adamı korkutmak ve kendisini bırakmak istemiyorsanız alımlı ve zorlu olmamalıdır rüzgarlı güzellik görünüyor, erkek cinsiyet temsilcisi herhangi geçen atlamak için hazır;
 • Daha sonra için cinsel bir baştankara görüntüsünü saklayın, ilk tarihi kalplerin iki sevgilisinin masum romantizmiyle hatırlayın;
 • Aynı zamanda, çamaşır düşünmeye değer: uygun bir ve yüksek kaliteli olsun, bu garters, fırfırlar ve gereksiz dantel terk etmek daha iyidir (kimse ilk buluşmada bir öpücükle sonucu, belki üzerinde adama ziyaretini vermeyecektir ne olacağını tahmin edebilirsiniz bir fincan kahve - tamamen silahlı olmanız gerekir);
 • biraz tatlı çiçek kokusu al. Kokunun sizin tarafınızdan seçilen görüntü ile uyumlu olması ve bir bütün olarak hoş ve taze olması önemlidir;
 • Parfümün markalı olması gerekmez (birkaç kişi Chanel'i Dior'dan ayırt edebilir);
 • Biz elleri unutamam: bunlar erkek özel ilgi çekmek taze manikür ile bakımlı, bu nedenle güzellik salonu (gitmek için fazladan bir buçuk saat harcamak daha akıllıcadır tavsiye: çok iddialı veya plastik doğal olmayan pençeleri için mücadele rengini fırsatları çivi boyamak için fikir vazgeçmek ekstremite uzunluğu);
 • saç stili seçimi adam ilk buluşmada nereye sorununu çözmüş nasıl bağlıdır: karmaşık bir saç modeli ülkede giderseniz yapmamak daha iyidir ve yüksek yığılmış ipliklerini tiyatro uygun seçeneği için;
 • zarif kabarık saç modeli, nazik ışık saç, kıza özel bir çekicilik veren düz iplikler, soylu özelliklerini, romantik bir karşılaşma için en uygun, ama örgü çeşitli karmaşık bir tasarıma vurgulayarak, grafik kesikler veya radikal seçenekleri polar muğlak algılanabilir vurur.

Toplantının yeri ve zamanına göre doğal ve ahenkli görünmek, ilk buluşmaya çıkacak olan kızın temel görevidir. Bilge bir kadın, tüm ayrıntıları gözden geçirerek, şansını kaçırmamak ve seçilenin kalbini kazanmamak için mutlaka düşünecektir.

Bir davranış çizgisi nasıl seçilir?

Bir erkekle bir toplantı sırasında iyi görünmek çok önemlidir, ama kesin olmayacaktır. Bir kız gelişmek için bir ilişki isterse ve bir adamla bir toplantı tekrarlarsa, nasıl davrandığını ve ne yaptığını izlemelidir.

İlgi alanlarına konsantre olun

Onun hobilerine samimi bir ilgi gösterirseniz, bir erkek bunu takdir edecektir. İlgi duyduğu konularda iletişim kurmanın ilgi çekici olduğu değerlerini ve isteklerini paylaşacak yaşam arkadaşlarını seçecektir.

 Samimiyet, başarının anahtarıdır.

Gençler, bir kadından gelen yalan ve samimiyetsizliği kolayca tanıyabilir. Kızın gerçek saiklerini gizlemeye çalıştığı nasıl olursa olsun, doğru ya da böyle bir şey ortaya çıkacaktır. Ama samimiyet ödüllendirilecek, çünkü her insan güvenmek ve anlaşılmak, maskeleri ve entrikaları unutmak istiyor.

Ilk buluşma

Fikrinizi ifade edin - bu doğru

Bazı aptal genç hanımlar, ilk randevuda bir öpücük istiyorsanız, her şeyde genç adamla aynı fikirde olmanız gerektiğinden emindir. Ama bu öyle değil! Kendi görüşünü ifade etmeyen ilginç bir arkadaş olmak mümkün mü? Konuşma cloying olur ve kadın bir aptal izlenimi verir.

Sağlığınızı eğlenceli hale getirin


Neşeli ve kaygısız bir arkadaş, şakacı memnun edecek ve kesinlikle onu neşelendirecektir. Alay eşiğinde şaka ve şakalardan kaçınmak gerekir. Erkekler adreslerine eleştirel bir şekilde tepki gösterirler, bu yüzden alaycıları duyarlarsa, ilişkiyi sürdürmek istemeyeceklerdir.

Kendine kal

Kim bir erkeği, siz ya da gizli bir imajı sevecek - bu size bağlı. İlk buluşmadan, seçilmiş olandan önce, tanıdık ve rahat bir formda ve sizin için aklınızda olma durumu daha iyidir. Yani genç adamı aldatmıyorsunuz ve gelecekte hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Ne yapmamalı?

Bir erkekle yapılan bir toplantıda, onu korkutabilecek ve daha fazla tanışıklığa yol açabilecek aptalca hatalar yapmamak önemlidir:

 • Başkalarını eleştirmene gerek yok, bu yüzden huysuz ve nahoş bir kadın olacaksın;
 • Olayları geliştirmede daha etkili olsa bile, bir erkeği rahatsız etmeyin ve çok aktif olun;
 • fazlalığı unutun: çok fazla alkol içen ya da ilk samimi toplantı sırasında aşırı derecede boğulmuş olan bir kız - gözlük itici;
 • Aile yaşamı planlarını ortak çocuklarla birlikte paylaşmayın;
 • davranış ve sözler aşırı gitmemeye çalışın, yumuşak ve yumuşak kalması daha iyidir.
Ilk buluşma

İlk tarihin nasıl geçeceğini tahmin etmek imkansız. Çiftin birbirine uymadığı ve bununla ilgili yanlış bir şey olmadığı görülür. Er ya da geç her kadın kendini eşleştirecek bir adam bulur. Aynı zamanda, insanların ilk ayrılışında sadece aptalca ve düşüncesiz davrandıkları için ayrıldıklarında üzücüdür. İlk kez bir erkek sevdiği bir kadından gelen her sinyali yakalar.

Koku, ruj rengi, saç seçimi - tüm bunlar beyefendinin dikkatini çekmez.

Hem davranış hem de görünüş birlikte büyük resmi oluşturur.

Zaten ilk toplantının sonunda, erkek kızı tekrar görmek istediğini anlar, hayatı için sevgilisi olur ya da arkadaşını bir kafeye veya filme götüren bir arkadaş olur. Tüm kadınların elinde, bunu hatırlamanız gerekiyor!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 6 = 3