psikoloji

İyi bir çalışan için avlanma

İşyerinde cinsel gerginliğin tam anlamıyla hüküm sürdüğü bir mayın tarlası denilebilir. Üst üste 8-9 saat daha güçlü bir cinsel ilişkiye zorlanmayacağınızı kabul edersiniz? Ve bu dönemde birbirinizle güvenli bir şekilde iletişim kurabilir, ancak flört etmeyin, yani hoş olmayan bir kural: "Gözlerine bak, ama ellerine dokunma.".

İyi bir çalışan için avlanma

Ve bu, ofise aşık olmanın gerçeğine rağmen - çok basit ve hatta mantıklı. Çok sayıda meslektaş ve "sempatizanlar“Bir hizmet romanı bir tabu olarak açık bir şekilde anlatacak ve her türlü yolu eleştirecektir.

Ancak cesur, kendine güvenen ve bağımsız bir kadının cesaretini kırması zordur, çünkü şehvet ve tutku savaşmak zor olan insan doğasının en güçlü yönleridir ve açıkçası istemiyorum.

Bir çalışanı baştan çıkarmak için kurallar

Durumu düşünün: samimi fantezilerinizin nesnesi, çok uzun zaman önce departmanda görünmeyen ancak herkesin dikkatini çeken yeni bir çalışantı. Ve baştan çıkarma fikri adam tam olarak parlak kafanızda geldi, düşünceler ilk olası bir randevu, kendiliğinden cinsellik veya hizmet sigara odasında tutkulu bir öpücük hakkında döndü.

Rakibinin evlilik görevlerinden tam özgürlüğünü teyit eden personel departmanından alınan yeni bilgilere özel dikkat gösterilmektedir. Durum, genç bir erkeğin, sadece bir meslektaşını görmesi, daha ciddi bir ilişkiye sahip bir kadın değil, görmesiyle karmaşıktır.

Umutsuzluğa kapılmayın, bir meslektaşı baştan çıkarmak için aşağıdaki kurallara ustaca hükmedin:

  • Kural 1: kelimeleri ile cesurca flört edin. Erkeklerin sözlü olmayan mesajları, özellikle de işteyken, bir partide veya bir kafede değil, çok kötü anladıklarını unutmayın. Bir gülümsemenin dostça bir versiyonu, cinsel çağrıda bulunmak için kabul edilebilir, ya da tam tersi;
  • Kural 2: En az ilgi çekici olanı ile aktif olarak hareket etmeye başlar. Rüyanızın nesnesi şahsen ilgilenirse, çalışanın daha aktif bir şekilde baştan başlamasını sağlayın ve bunu size kazandıracak şekilde yapın.

Her şeyden önce, bir erkek kendini bir avcıyla ilişkilendirmenin içselidir, bu yüzden onu alma zevkinden mahrum etmekçıkarma"Kendi emeği ile gerçek bir suçtur. İnsanoğlunun ileri gelen kısmı, eğer bir türle başlamamış olsaydı ilişkilerin ciddi sayılmadığının bilincindedir.av mevsimi". Olumsuz istatistiklere göre, ilk buluşmada sevişen çiftlerin sadece% 3'ü daha sonra evlenir ve başarılı bir şekilde birlikte yaşarlar;

  • Kural 3: bir yaşında değilseniz ilk adımlar. California Üniversitesi'ndeki bilim adamları, bir erkeğin ilk önce bir kızı baştan çıkardığı bir çalışma yürüttü.-meslektaşım ondan biraz daha gençse. Aslında, o sadece bir ortaklık değil, aynı zamanda daha romantik bir ilişki kurarak onun akıl hocası olur. Bir kadın ve şehvetinin nesnesi aynı yaştaki insanlarsa, her ikisi de yakınlaşmaya doğru ilk adımlarını atabilir.

Kararlı ve cesur bir kız için baştan çıkarma dersleri

Eğer karmaşık bir proje üzerinde çalışmak için bir iş arkadaşı ayartmak için, ama doğa bağlılığınızı ve kamuoyu yenik yeteneği ödüllendirmek başarmıştır nasıl sorunuyla karşı karşıya Yani, çok daha kolay ve hızlıdır.

Yani, örneğin, kendinize gizemli bir yer bulmanız gerekir.lezzet"Rakibin av tüfeğini çekecek bir gizem ya da gizem." O senin gibi bir kızla ne çizdi hakkında ona düşüncelerin üzüntü edelim ve o kararlı ve cesur kız arkadaşı baştan nasıl tüm yolları keşfetmek istiyor.

İyi bir çalışan için avlanma

Tüm gücünle, iş arkadaşınla ve komşu olarak bir kız arkadaşıyla konuşmak için cazibeden kurtul. Hayallerinin erkeğine aşık olması ya da "ağız sözcüğü". İyi bir sebep olmaksızın, böyle bir PR hamlesi beklenen faydaları getirmeyecek, aksine tam tersine durumu düzeltecek ve hatta telafi edilemez hale getirecektir.

Baştan çıkarma personel - meslektaşları mutlaka zevklerinde ve tercihleri, ilgi alanları ve hobileri araştırılmasını içermektedir. Bir ilişkiyi başlatmak için, bir erkeği ikinize de getirecek bir etkinliğe davet etmeyi deneyin. Bu durumda, bir restoran, film veya tiyatroda bir yürüyüş düzenlemeyin, çünkü ipucunuz çok "kalın»Ve tek değerli.

Şaşırtıcı bir şekilde, neredeyse tüm erkekler bir kadından gelen açık bir girişimden korkarlar. Ancak, ortak bir akşamdan sonra bir meslektaşımın bir fincan çay için evini davet etmesi, kullanması ve kendinizi bu şartlar ve ruh hallerine göre yönlendirmek için kolay bir fırsat vardır.

Ya inisiyatif korkusu varsa?

Bu durumda, bir erkek meslektaşını cezbeden bir erkeği baştan çıkarmanın kuralları, dikkatli ve hassastır. İş dışındaki hobilerini öğrenmek için olabildiğince göze batıcı olmaya çalışın ve örneğin aynı fitness kulübünü ziyaret etmeye başlayın. Hiçbir şey olmasa bile "yanacak"Sonra yeni adaylar ile mükemmel bir figür ve aşinalık garantilidir.

Sosyal ağların tüm imkanlarını aktif olarak kullanın. VK veya Odnoklassniki arkadaşlarına bir adam ekleyin, cesurca fotoğrafın altında bir husky koyun ve onlara esprili bir yorum yapın. Geçerken, onu kadınlara tam olarak neyin çekici bulduğunu, hangi kıyafet tarzının tercih edildiğini ve terimlerle ne demek istediğini öğrenmeye çalışabilirsiniz.bakımlı"Ve"oldukça". Kuaföre gitmek ve eteğin boyunu değiştirmek için yeterli olması muhtemeldir.

Nadir bir adam şaşkın değil, nasıl bir kadın meslektaşını hızla baştan çıkarmak, başarılı bir kariyer inşa etmek. Bunu bildiriminize alın ve iş ve kendini geliştirme açısından daha başarılı olun. Bir yabancı dil kursuna kayıt olun, ikinci bir eğitim alın ve iş, sanat, sosyal yaşam ve benzeri alanlarda modern alanlara ilgi gösterin.

İyi bir çalışan için avlanma

Aranızda iletişim bu tarz değişmedi, ve yakın ilişki azaltılmış sonra sadece bir gece dans etmek, o bu adama ihtiyacınız olup olmadığını dikkate değer olduğunu ve o "olup olmadığıböylece". Kimse dikkati kazanmanın tüm yollarını denemenin mantıklı olmadığını iddia etmiyor, ama bazen "sadece uğruna çok fazla değerli zaman harcamanıza gerek yok"kukla".

Baştan çıkarma yöntemleriyle aşırı çalışmayın, çünkü bu durum kariyerinizde ve takım içindeki atmosferde en olumsuz etkiye sahip olabilir. Örneğin, üç aylık bir çalışma süresinin sona ermesinden sonra, herhangi bir olumlu değişiklik gözlemlemez, derin bir nefes almaz ve daha ilginç bir adaya bakarsınız.

İstatistiğe göre, bir kişi 18 ayda bir iş faaliyetlerini değiştirmeye içkin, eğer eşinizi bir işte bulamazsanız, cesurca bir sonraki seviyeye geçin. Romanlar için başarılı ve güvenli!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 8 = 2