Kadın gözyaşları - kurnaz bayanlar için doğanın hediyesi! | pangudownloads.com
psikoloji

Kadın gözyaşları – kurnaz bayanlar için doğanın hediyesi!

Şimdi kendimize kaç kez yakalandık, şimdi duygulara ihtiyacımız var, ama dahası? Yırtılmaya başlayın, burnunuzu kırın, büyük bir hayal kırıklığı yaratın ... Ve bu oyunun yöneldiği kişi, istifa edecek, uçacak ve kesinlikle arzularımızı yerine getirecektir! Erkekler sert ve kalın tenlidir - ve kadın gözyaşları üzerlerinde hareket ederler. Bayat ekmek üzerinde su gibi kıvrılabilir bir kırıntı elde edersiniz ... Ve bu kırıntıdan bir şeyler yapabilirsiniz!

Sipariş vermek için gözyaşları: manipülasyon veya masum oyun?

Kadın gözyaşları - kurnaz bayanlar için doğanın hediyesi!

Birisi, erkekleri sahte gözyaşları kullanarak manipüle etmenin iyi olmadığını söyleyecektir. Fakat önyargılı olacak: insan ilişkileri göründüğü kadar basit değil. Biz manipüle ediyoruz ve manipüle ediyoruz - neredeyse sürekli.

Bir erkek tarafından verilen bir buket bile, bir anlamda, kadın hislerinin manipülasyonudur. Saf olmayın ve romantik bir ilişkinin tam bir samimiyet olduğunu düşünmeyin.

Kadınların doğası gereği gözyaşları, karşı cinsle daha etkin ilişkiler kurmak için özel olarak tasarlanmıştır. Çok ihtiyaç duydukları durum nedir? Neşelendirmek, eyleme geçmek, doğru yola yönlendirmek, kendiniz veya çocuklarınız için istediklerini elde etmek.

Ama kadın gözyaşlarının bir elmas olduğu ve yukarı ve aşağı kullanılamayacakları unutulmamalıdır!

Yeni ayakkabılar istediğiniz her zaman ağlayan beluga, sonsuza kadar sevilen bir kişiyi kaybetmenin en iyi yoludur ve kendinizi bir tiksindirici histerik olarak kabul ettirin. Bu nedenle gözyaşlarınızı akıllıca, zihinle ve sadece son çare olarak kullanmak gereklidir. Bir kişiyi bu şekilde manipüle etmeden önce birkaç kez düşünün. Ama her durumda, öğrenmeye değer!

Gözyaşlarına neden olan birkaç hile

Yani, ağlamak çok, çok gereklidir ve yeterli duyguya sahip değilsiniz. Ya da doğası gereği şatafatlı değilsiniz, ancak durum gözyaşlarına, özellikle gözyaşlarına boğulmak için çok gerekli.

Bunun için ne yapmalı?

Kadın gözyaşları - kurnaz bayanlar için doğanın hediyesi!
  • Çok üzgün bir şey hatırlamaya çalışın. Her zaman kurtulmaya çalıştığın herhangi bir zor anı olabilir mi? Onları hafıza kutularından çıkarmanın zamanı geldi. Hoş değil, ama gerçekten buna ihtiyacın var, değil mi? Kasıtlı olarak değil, ama çok fazla ağlamayacağınız kararlaştırılmamıştır;
  • Gözlerini aç ve olabildiğince gözünü kırpmamaya çalış. Ve güç gitti ve göz kapakları seğirdiğinde, sık sık yanıp sönmeye başlar. Gözlerin kurumuş proteinleri nemle bolca nemlenmeye başlayacaktır;
  • Ilaç dolabı iyi eski Vietnamca balsamından çık ”yıldız işareti"Ve burnun köprüsünü anayolla. Gerçek o zaman sizden mentolün keskin kokusunu nasıl açıklayacağınızı düşünmek zorunda kalacak. Konuşmacınızı nasıl uyarmayacağını görün;
  • Okul yöntemini hatırla. Nasıl derslerin yürümesi için hiç soğuk gibi davrandın? Sonra yazınız: ampulü kesebilir, meyve suyunu sıkabilirsiniz - ve burun içinde, bir damla. Gözlerin altındaki suyu anımsatın. Bundan sonra, uzun bir süre için pruvaya bakamayacaksınız, ama gerçekten ağlayacaksın;
  • Basit fakat çok etkili olmayan bir yöntem - sodyum sülfasil (gözlere yönelik sıradan damlalar, reçetesiz herhangi bir eczanede serbest bırakılır). Gözyaşları biraz olacak, bu damlacıklar, "biraz rahatsız olsun";
  • Kendinizi burun pobolnee ucuyla veya eels povylavlivayte ile sıkıştırın. Burun başarısız olmadan kızarır;
  • Birkaç oyunculuk dersi al. Bir başlangıç ​​aktrisinin böyle bir tavsiyesi var: Yapabildiğiniz kadar, bir esnemeden önce boğaz kaslarınızı sıkın ve uzun bir şarkı söyleyin! İlk önce kendinize güleceksiniz, ama aynı zamanda gözyaşları refleks olarak akacak;
  • Ve son olarak, yeterli uyku almayın, nane, valerian ile bir fincan çay! Bu sık sık esnemeye neden olur ve bunun kendisi gözyaşlarına neden olur. Daha fazla olabilir, iyi görünmek, çok sıkıcı bir film olabilir.

Hepsi gerçekten

Kadın gözyaşları - kurnaz bayanlar için doğanın hediyesi!

Ve henüz, ağlamak sadece savaşın yarısıdır. Bir erkek yapmak için "sorununu anla"Gerçekten bununla ilgilenmelisin. Peki, sesinize trajik bir ton veremiyorsan boş gözyaşları ne kadar iyi?

Erkekler de aptal değildir. Bu nedenle, bir süre aktris olmak ve bu rol için uygun şekilde hazırlanmak, bir patlama ile oynamak.

Eğer gerçekten kötü ve incindeyseniz, gözyaşlarını sıkmak zorunda kalmazsınız, kırgınlık uyandırırsınız. Bütün bunlar kendi başına gerçekleşecek. Böylece, gerçek gözyaşı ihtiyacını hissetmiyorsanız, kendinizi mutlu bir insan olarak değerlendirebilirsiniz.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

87 − = 84