Kocasını nasıl baştan çıkarırsın? | pangudownloads.com
psikoloji

Kocasını nasıl baştan çıkarırsın?

Bir erkek nasıl çekilir? Sevgilin için nasıl çekici olunur? Romantik bir ilişki nasıl geliştirilir? Belki de bu kızların çoğu zaten tüm bu soruların cevabını biliyor. Ve bu hiçbir şekilde psikoloji kitapları ya da baştan çıkarma için çevrimiçi talimatlardan ibaret değildir. Burada iğrenme dersleri ve hiçbir şey yok.

Günaha sanatı, genetik olarak bir kadına özgüdür. Hareketler, jestler, yüz ifadeleri ... Zihin, karakter, erişilemezlik ... İnsan fethetmek ve elde etmek için kullanılır. Bir kadın da onunla birlikte oynamalı. Coquetry, partnerin işlerine ilginin tezahürü, dinleme ve hayranlık etme yeteneği - en iyisi "Ayart" adamı.

Kocasını nasıl baştan çıkarırsın?

Bir kadın ve bir erkek arasındaki ilişki tuhaf bir oyun. Ancak, hayat hayata ve görevlere geldiğinde sona erer.

Böyle yaşam koşullarında, kocanın ve eşinin, bir zamanlar ne olduklarını tamamen unutmaması önemlidir. "Çengel" birbirlerinin cazibesi öyle değil ki "Yiyin" sıradan.

Unutmayın, en büyüleyici ve canlı hisler bile, er ya da geç keskinliğini kaybeder. Alışkanlık ve günlük yaşam, romantizm ve tutku kaybı, sendikanızı çok hızlı bir şekilde yok edebilir.

Sadece çiftteki problemlerin, sadece kadının hatası olmadığını söylemek istiyorum. Öyleyse, bayanlar, önceden kendine dikkat etmeyin. Bir adam kendi ununu unutmamalı "Sorumluluklar". Ama şimdi konuyu ele alacağız "Bir partner nasıl baştan çıkarılır" kadın tarafında. İlişkilerde problem yaşarsanız, eşiniz de benzer bir şeyi okuyacaktır. "Evde Bir Eşi Baştan Çıkarmanın Beş Yolu". Bu arada, kadın hileleri hakkında konuşalım. Hadi gidelim!

Kocanın karısına soğumasının sebepleri

Sen mutlu bir aile, ayrı ayrı yaşıyorsun, çocuklar büyüyor ... Her şey mükemmel görünüyordu, ama kocanla uzun zamandır el ele tutmuyorsun, nadiren geri çağırıyor ve sık sık işten çıkıyor, seks seninle "Zamanında" ve "Bir kene için". Bu nedir? Ofiste sorunlar mı var? Ailenin bıktınız mı? Başka bir şey mi baştan çıkar? Bu davranışın nedenini zamanında öğrenemiyor ve ortadan kaldırmıyorsanız - herhangi bir şey olabilir!

Bir eşin meşru bir eşe ilgisini kaybetmesini sağlayan birkaç ana faktör vardır:

 • kızgınlık, anlaşmazlık ve tahriş;
 • ilişkilerde alışkanlık ve monotonluk;
 • karısının görünüşüyle ​​ilgili memnuniyetsizlik.

Kendi kocan nasıl dönülür?

Bir deyiş var: "Bir adam gözlerini ve kadın kulaklarını sever". Her iki durumda da, arzular kafasında doğarlar. Medeni ilişkilerin nasıl gelişeceği: manevi, cinsel ve her gün, sadece karşılıklı arzunuza, hayal gücüne ve fantezinize bağlıdır.

Yani, baştan çıkarmamak için, eskiyi ama yine de sevgili kocasını geri çekmemek için bir dakika kaybetmeyin. Kendinle başla ve o, dedikleri gibi "Yukarı çek". Erkekler arasındaki dalgalı iletişim tarzını hatırlamak, sıradan görünüşünüzü değiştirir. Tanıdıklarınızda ne tür bir şey olduğunu ve nelere dikkat ettiklerini hatırlayın.

Cinsel ilişkilerin canlandırılması "klasik" resepsiyon ile başlayın - erotik iç çamaşırı satın alma ile, ve daha sonra tempt için diğer etkili kadın hileler devam edin:

Kocasını nasıl baştan çıkarırsın?
 • saç rengini veya saçını değiştir;
 • Bir güzellik uzmanına gitmek, hatta dövme yapmak;
 • Güzel bir elbise için ev giyimi kıyafeti veya eşofmanını ve ayakkabı için terliklerinizi değiştirin;
 • Yatak odasındaki durumu yenileyin. Örneğin, ipek ve açık mum için çarşafları değiştirin;
 • daha çok kocanızla birlikte dışarı çıkın: konuşmalar, el ele tutuşma, iyi müzik veya filmler duygularınızı hayata geçirecek!

Klişeleri davranışta değiştir.

Evet, erkekler dinlenmeyi sever, ancak dinlemeye aldırmazlar. Kulağınızda düzensiz veya müstehcen bir şeye fısıldayabilirsiniz, gençliğinde olduğu gibi, maceracı ve pervasız bir şeyle bir araya girebilirsiniz. Ana şey, her ikisini de savurması.

Eşinizle ortak girişimler planlayın. Ev iştir, iş evde. İşte başka "Haşere" aşk ilişkileri Birbirinizle daha fazla zaman geçirin. Aile, çocuklar - elbette, onları unutma. Ama birbirini bulmaya zaman bul: sadece yürü, git, tiyatrolara ve sinemaya git.

Dikkatlice baştan çıkarmaya muktedir olan görüntünüzü düşünün. Giysi, aksesuar, makyaj ve parfüm yardımıyla akşam için uygun ruh halini sorabilirsiniz. Kocanız gururla patlayacak, yanında bir güzellik var. Evini, başarısız olmadan, hatırlatma ve zorlama olmadan geri döndüğünde, sadece ruhunuzu değil, bedeninizi de fethedecektir.

Bazen bir kadın kocasının bir erkek olduğunu unutmaya başlar. Cinselliğine dikkat edin ve sadece yatakta değil. Flört, daha sık dokun, romantik ve biraz müstehcen sms veya e-posta gönder. Ve tatilde genellikle hooliganize edebilirsiniz: denizde ya da dağlarda seks yapmak - kimse sizi erken tanıyor.

Ama aşırıya kaçmayın. Bazen zapt edilemez olmalısın. Koca her zaman seni kazanmalı. Aksi takdirde, cinsel aziminiz karşıt etkiye neden olacaktır: sevdiğiniz birini baştan çıkarmak yerine onu uzun süre uzak tutabilirsiniz.

Kendi kocanı baştan çıkarmak için şunu öğrenmelisin:

Kocasını nasıl baştan çıkarırsın?
 • kocasıyla şefkatle konuş;
 • nazik ve kadınsı ol;
 • görünüşünü, yürüyüşünü, duruşunu takip et;
 • yatakta cinsel olarak davranır;
 • kötü alışkanlıklardan kurtulmak;
 • rahat bir ev ve bazen romantik ve samimi bir ortam yaratın;
 • bakma "Maceraları" yanda;
 • kocasıyla kavga etmeyi bırak ve boşuna ilişkiyi öğren.

Ve en önemlisi. Kendine saygı duy. Mutlu ol ve daha sık gülümse. Kendi kocanızı etkili bir şekilde baştan çıkarmak için mutlu bir eş olmanız gerekir.

Bir erkeğin çoğu bir erkeğin mutlu olduğu gerçeğine çekilir.

Ruhlarınızı yükseltin, saygı gösterin ve takdir edin ve bu sevgili erkeği işler için ücretlendirecektir. Seninle kesinlikle ilgilenecek.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 2 = 3