psikoloji

Kör Tarihi: Bir Adamı Nasıl Fethedersiniz

Günümüzde yarısını bulmak çok kolay değil, pek çok kişi özel siteler, arkadaşlıklar veya sosyal ağlar aracılığıyla tanışıyor. Ve bunların birçoğu, bu tür bir randevu yönteminin çok riskli ve sonuçsuz olduğu düşünülse de, kör bir tanışmayı kabul etmek zorundadır.

Toplantı heyecanlı ve harika bir olaydır. Kör bir tarih, büyük olasılıkla size çift stres ve endişe verebilir, çünkü birbirinizi daha önce görmediniz ve toplantıya kimin geleceğini bilmiyorsunuz.

Erkekler için, kadınlara gelince, ilk buluşma da heyecan verici. Ayrıca sorular soruyorlar: birbirinizi seviyorsunuz ve birbirinize iyi bir izlenim bırakıyorsunuz.

Kör Tarihi: Bir Adamı Nasıl Fethedersiniz

Ama aynı kadınlar, romantik bir tema hakkında hayal kurmak ve durumu idealize etmek için daha eğilimlidirler - muhtemelen başındaki kız, onunla tanışırken kalbini zorlayacak, karşı konulmaz bir yabancının imajını oluşturmuş olabilir. Bu nedenle, kadın bakış açısından böyle bir tanışıklığın tanımına daha fazla dikkat etmek istiyorum, böylece yanlış umutlar ve fikirler nesnel resmi bozmaz.

Kör tarihlerin ayırt edici özellikleri

Kör bir tarih, birbirini daha önce görmemiş 2 kişiden oluşan bir toplantıdır ve genellikle toplantıdan önce bile birbirleriyle fotoğraf değişmez. Bazen, böyle bir tanışma, bu erkeğin ve kadının birbiriyle uyumlu ve iyi bir çift olacağına inanan arkadaşlar veya akrabalar tarafından düzenlenir.

Ayrıca, bu tür toplantılar, gayrı resmi iletişim sürecinde tanıştıkları çok sayıda yalnız insanı örgütleyen bir flört ajansı tarafından organize edilmektedir.

Körü körüne farklı amaçlar için düzenlenmiş - bir kadın, bir aile kurmak için bir erkek arayan biri, biri - sadece bir cinsel partner, ve birçok ileriyi düşünmek istemiyorum ve sadece birbirini tanımak için tercih ve sonra yeni bir arkadaş atamak için hangi kategoriye karar vermek . Sonuçta, sadece kişisel bir toplantı ile iletişim kurmaya devam edip etmeyeceğinizi anlayabilirsiniz.

Her biri kendi tarzında bu türden bir buluşma anlamına gelir. Bazıları, bazı insanların sadece umutsuzluktan kör bir tarihe razı olduğunu düşünürken, diğerleri bunun genellikle müreffeh ve güçlü ilişkiler getiren mükemmel bir buluşma yöntemi olduğunu düşünür. Eğer bir aile oluşturamazsanız, iyi bir insanla kalmak ve böylece iletişim çemberini genişletmek mümkündür.

Psikologlar bu tarz bir buluşmanın tam olarak bir oyun olarak ele alınacağına ve bu tanıdıklardan ciddi bir şey beklemeyeceğine inanırlar. Çünkü tarihleme bir piyango gibidir: Birisi şanslıdır, bazıları yoktur. Bu körlük tavrı, kendinizin veya başkalarının hayal kırıklığına uğramasına izin vermeyecektir, ayrıca iletişim kurduğunuzda, olumlu bir "oynak" ruh hali için önceden plan yaparsanız, daha doğal davrandın.

Körü körüne çıkmak, utanç verici değildir, sadece yeni insanlarla tanışmanın bir yoludur, bu yüzden bu konuda utangaç olmayın. Ancak, bazı güvenlik önlemlerini unutmamalıyız.

Nasıl davranılır?

Bir tarihte, mütevazi davranın, ama adam konuşmaya devam edin. Doğal ve hayırsever olmaya çalışın, çünkü muhatabınız da gergin ve endişeli - bunu unutma.

Her durumda, şikayet etmeyin ve kaprisli olmayın, çünkü bir erkeğin zaten ilk randevuda bu şekilde davranan bir kadını sevmemesi. Mantıksal bir sorusu olacak "ve bundan sonra ne olacak?"

Durumu düşünün: Bir adam bir tarih hazırlamak ve planlamak, birlikte harika bir zaman geçirmek için dikkatli bir yer seçiyordu, ama sizi davet ettiği bu restoran / kafe / tiyatro, sert eleştirilerinize maruz kaldı. Bu utanç verici, değil mi? Bu nedenle, olan her şeyde hoş küçük şeyler bulun ve sevimli olun, böylece bir adam çabalarını takdir ettiğinizi hisseder.

Doğaya göre bir adam - bir koruyucu ve koruyucu, bu yüzden tavsiye için onunla iletişime geçin, bu soruya veya bu soruya ilişkin görüşüyle ​​ilgilenin. İlginç bir muhatap hissetmekten mutluluk duyacaktır ve yeni arkadaşınızın yaşam pozisyonunu daha iyi tanıyabilirsiniz.

Birçok erkek göstermeyi sever, bu yüzden başarılarını ve kazanımlarını anlatırlar. Onlar övgü almak gibi kadınlardan daha az değil, bu yüzden zamanda övgü önemlidir.

Toplantıdan önce telefon numaralarını değiştirdiğinizden emin olun. Bu sadece toplantıda karşılaşılan sorunlar için değil, aynı zamanda kendi güvenliğiniz için de gereklidir: telefon numarasını arkadaşlarınıza veya akrabalarınıza bırakın.

Kör Tarihi: Bir Adamı Nasıl Fethedersiniz

Eğer bir kişinin fotoğrafını gördüyseniz, gerçekte bir fotoğraftakiyle aynı olacağı bir gerçek değildir: hemen hemen tüm insanlar tanışma sitelerinde sadece başarılı fotoğraflar yayınlar ya da uzun zaman önce yapılmışlardır. Ayrıca yaş, boy, kilo vb. Ile ilgili yanlış bilgileri de gösterir. Eğer iletişim sırasında, bir kişinin kendisi hakkında yanlış bilgi verdiğinin farkında olursanız, bu onu en iyi yanından ayırmaz.

Ayrıca toplantıya önceden gelip gizlenmeyen bir yerde saklanan ve bir tarihte gelen telefon görüşmesinde açıklanan kişinin özelliklerine göre belirleyen insanlar da vardır.

Aday onlara yakışırsa, ortaya çıkar ve tanışırlar, eğer olmasalar da, aramadan kaybolurlar. Bu çoğunlukla erkekler tarafından yapılır.

Nasıl davranırsanız, bir toplantıda, kişiyi sevmediğinizi fark ettiniz mi? Böyle bir durumda, bir görev varyantı ile gelmeniz gerekiyor, bu sayede hoşçakal ve hızlı bir şekilde ayrılıyorsunuz. İşten aradığınızı ve derhal gelmeniz gerektiğini söyleyin. Veya evde beklenmeyen sorunlara bakın.

Bir kişi yalan söylediğinizi anlayacaktır, ancak hiç bir kanıtı olmayacaktır - senin dokunulmaz ipucunu anlayacaktır. Ama eğer bir erkek görünüşte hoşlanmıyorsa ve yetersiz davranıyorsa, ona açıkça söyleyin: "Üzgünüm, hiçbir şey yapamayacağız, hoşçakalın". Ve git, onunla tartışmaya ve tartışmaya girmemeye çalış.

Ayrıca eleştirilirseniz konuşmayı kesmeniz gerekir: görünüşünüz, kıyafetleriniz veya davranışınız hakkında yorum yapmak. Bu, ilk buluşmada tamamen yersiz.

Ya adam eve çağırıyorsa?

Bu andan itibaren uyarılmalısın. Ayrıca, ilk toplantıda yabancılara kendiniz aramak gerekmez. Sadece seninle çay içmeye kararlı değil. Böyle bir tarihi bitirmek tecavüz, hırsızlık ya da başka bir şey olabilir. Bu yüzden ilk buluşmayı sadece kalabalık bir yerde tayin etmek gerekiyor. Eğer yabancı size karşıysa ve evinize yalvarırsa veya sizi davet ederse, o zaman bu durumda buluşmayı reddetmek daha iyidir.

Birçok kadın, bir yabancının onları bir kafeye veya restorana davet ettiğini ve onlara iyi davrandığını hayal eder. Ancak şu andaki erkekler bu tür eylemlerle acele etmiyor ve özellikle de ilk toplantıda. Bu yüzden parkta bir yürüyüşe davet edildiysen, utanmana gerek yok çünkü tanıyorsun bile. Belki bir sonraki buluşma sizi bir kafeye veya restorana davet etti.

Sipariş oğlun içkiyle başlıyorsa, alkolle ilgili sorunları olabilir. Artık sadece kötü bir alışkanlığa sahip değil, daha da kötüsü olabilir, daha sarhoş insanlar yetersiz davranabilirler. Ayrıca bir adam mükemmel bir akşam yemeği (alkol bile olsa) sipariş ederse, büyük olasılıkla, o gece onunla ödemek zorunda kalacağını bekler.

En iyi seçenek, birlikte kahve içmektir. Fiyat ucuz olacak ve bir fincan kahve için konuşabilir ve muhatabınızı daha yakından tanıyabilirsiniz.

Başarılı kör tarihte 5 sır

Doğaçlama kör tarihi önceden hazırlanmalı, bazı kurallara bağlı kalınarak, toplantı iyi gidecek.

  • Gizli numara 1. planlama

İlk kör tarih planlanmalıdır. Önceden bu tür anları kıyafet seçimi, randevu yeri ve finansal giderler olarak çözmek gerekmektedir.

Kıyafetler: En iyi seçeneği seçmeniz gerekiyor, bu yüzden parlak bir makyaj veya çok kısa bir elbise ile bir erkeği korkutmak değil, aynı zamanda tamamen dikkat çekici bir elbise giymek de değmez.

  • Gizli numara 2. emniyet

Tüm insanlar bireyseldir, ne kadar konuştuğunuz önemli değil, kişinin iyi tanıdığının bir işareti değildir ve onun yeterli olduğunu ve ruhsal rahatsızlıklara maruz kalmadığını biliyorsunuzdur.

Kör Tarihi: Bir Adamı Nasıl Fethedersiniz

Bu nedenle, tanışma geceleri değil, kalabalık bir yerde tayin edilmelidir. Eğer aniden bir şeyler ters giderse, kalabalığın içinde kolayca yok olacak ve davranışlarını ve davranışlarını halka açık bir yerde gözlemleyeceksiniz.

  • Gizli numara 3. Toplantı süreci.

Durumun etrafına bakmak ve değerlendirmek için önce randevunuza gelmek daha iyidir ve elbette, insan üzerinde iyi bir izlenim bırakınız. Uzun süredir konuştuğunuz ve bir insan hakkında çok şey biliyorsanız, yakın tanıdıklarla davrandığınız gibi davranmayın.

Ne de olsa, hala yabancısınız ve tanıdıktan sonra da iletişim kurabileceğinizi bilemezsiniz. Onunla tatlı bir gülümseme ile tanışmak daha iyidir ve eğer memnun kalırsanız, bir sonraki aşamaya geçeceksiniz.

  • Gizli numara 4. diyalog

Bu, flört etmenin en önemli yönüdür. Sonuçta, konuşmayı nasıl desteklediğinize teşekkürler, çok bağlıdır. Ancak çoğu zaman, ilk toplantıda bir kişinin diyaloğu desteklemediği ve doğal olarak davranmayı başaramadığı görülür. Uyum için zaman geçmelidir.

Bu yüzden, tanışmadan önce, konuşma için konulara hazırlanın (doğaçlama iyidir, fakat hazır "doğaçlama" daha da iyidir), ayrıca soru sormanız gerekir, fakat aşırıya kaçmayın, böylece adam sorgulanmaktan hoşlanmaz.

Konuşmanın konularını almanız ve hiç iletişim kurmamanız zorsa, bir filme veya bir sergiye gitmek en iyisidir ve zaten konuşmanın kendisi tarafından bulunabilecek bir konu vardır.

  • Gizli numara 5. son

Toplantı farklı şekillerde gerçekleşebilir, ancak yine de genç insana teşekkür ederiz. Her şeyi sevdiyseniz, o zaman bir sonraki buluşmayı kabul edersiniz, ama eğer kişiyi sevmiyorsanız, o zaman ona bu konuda ipucu verin, böylece daha fazla plan yapmaz.

İlk kör tarih: muhatap hakkında neler öğrenebilirsiniz?

Merakları ve ilgileri, hemen hemen her kızın karakteristiği sayesinde, tanıdık olmayan bir kişi hakkında bazı detayları ortaya çıkarmaya yardımcı olacak bazı detayları öğrenebilirsiniz:

Sporda tercihler

Bir erkek tek bir spora (yüzücü, koşucu) girerse - özgürlüğünü çok fazla korur ve boş zamanını kendisiyle yalnız geçirmeyi sever. Takım sporlarına katılanlar, hayattaki rekabet gibi. Sporla ilgilenmeyen bir erkek, bağımsız bir karakteri olan şehvetli bir kişidir.

Mali taraf

Bir adam bir kart için ödeme yaparsa - bu, onun bağımsızlığına ve bağımsızlığına dair güvenini ve iddiasını gösterir. Ama eğer bir tarihte parasız gelseydi, o zaman, muhtemelen, muhtemelen kendiniz ödemek zorunda kalacaksınız.

Iletişim şekli

Kör Tarihi: Bir Adamı Nasıl Fethedersiniz

E-posta ile iletişim kurmaya alışkın bir kişi, kararlarını uzun süre düşünmeye ve gerçek yüzünü gizlemeye meyillidir. Hızlı iletişimin hayranları için (sms, skype, vb.), Sadece kişiye düzenli olarak dikkat etmeniz ve partnerinizin duygularını kanıtlamanız gerekir.

"Telephonist" belirli kurallara ve gizli sohbete ihtiyaç duyar.

Elbise tarzı

Bir erkeğin spor stilini kıyafetlerle sevmesi durumunda, o zaman o, sıradan ve sakin bir insan olacaktır. Tasarımcıların hayranı saygınlığı takdir eder, kız arkadaşından talepte bulunur. Tuhaf şeylerin (çığlık atan kıyafetler ya da "gözyaşı-gözyaşı") sevgilisi, anlamsız bir partner olabilir ve "parlak ve parlak" acele eder.

Duyguların ifadesi

Hassasiyete sahip bir erkeğin saplantılı davranışı, kendine güvenmediğini ve bu durumun kıza olan haklarını göstermeye çalıştığını söylüyor. Kör öpücükler bir öpücük için yeterli olacak ve eğer genç bir adam sizi ileriye ve omuza dokunursa, bu dokunaklı bakımın bir işaretidir.

Görünüm

Eğer genç bir adam gözünüze bakmazsa, o zaman bu güvenilir olamayacağının bir işareti olabilir. Ama göze batan bir bakış sempati gösterir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

8 + 1 =