Kritik günler: Erkekler nasıl dahil edilir? | pangudownloads.com
psikoloji

Kritik günler: Erkekler nasıl dahil edilir?

Kadınlar için kritik günler - bu daha güçlü seks için doğal bir felaket. Favori kız, gerçek bir yetersiz ve rahat ve tanıdık bir daireye dönüşüyor - savaş alanında. Görünüşe göre, şimdi bir kadın mantis prensibine dayanarak seçilmiş olanı yiyecektir.

Kritik günler: Erkekler nasıl dahil edilir?

Ama sadece korku duyuyor erkekler, arkadaşlarının başlamasıyla ilgili olan "takvimin kırmızı günleri"Ya da zaten vardık"Krasnodar misafirleri"? Hiçbir şeyin olmadığı ortaya çıkıyor ve bazı kişiler durumu adapte ediyor ve hatta kendi iyilikleri için kullanıyorlardı.

Peki, insanlar 30 yaşına kadar nasıl davranıyorlar?

Sosyologlar ilgili anketleri yürütmek için fazla tembel değildi; bunun sonuçları çok eğlenceli ve hatta tahmin edilemez oldu:

 • Ankete katılanların% 30'u, aylık olarak onların kalbi hanımlarıyla iletişimden zevk almalarına izin vermediğini ifade etmektedir. Bu uzun zamandır beklenen ortak hafta sonu geldiğinde özellikle talihsiz;
 • Erkeklerin% 25'i aylık olduğundan emindir - bu, diğer cinsellik türlerini denemek veya onlarla konuşmak, ağızdan başlamak ve tantrik ile bitirmek için mükemmel bir fırsattır;
 • Anket katılımcılarının% 20'si kız arkadaşlarının aylık sorunlarında sadece olumlu yönlerini görmektedir. Arkadaşlarınızla iletişim kurmak veya eşinizi başka bir bayanla değiştirmek, ikinci yarının doğasını daha da kötüleştirerek davranışlarınızı motive etmek için zaman ayırabilirsiniz;
 • Erkeklerin% 15'i yakın ilişkilerde uzun zamandır beklenen ve oldukça doğal bir duraklama olarak algılar ve günlük ve tekrarlanan cinsiyetten niteliksel olarak gevşemeye hazırlanır.

Ancak en ilginç olanı, genelde erkeklerin% 10'unun bu konuya şaşkınlık duymamasıdır. 35 yaşın üzerindeki erkekler ise hayatlarındaki yoldaşlarının kritik günlerine tamamen farklı bir tutum göstermektedir.

Ve erkeklerin yaşı, 35 yaşın ötesine geçtiği zaman ne düşünüyor?

Burada en çok, özellikle de yaş değişimleri ve kurulan evlilik ilişkileri ile ilgili olarak başlar.

Yani, sahip olduklarımız:

Kritik günler: Erkekler nasıl dahil edilir?
 • Ankete katılanların% 30'u, evlenmemiş cinsel ilişkiden ve genel olarak cinsel sorumluluklarından kaçınmak için aylık olarak mükemmel bir fırsat olarak söz etmektedir;
 • Erkeklerin sadece% 20'si doğaya kızar, bu da onların haftasonu için planladıkları cinsel fantezilerini gerçekleştirmelerini engellemiştir;
 • Bu yaştaki erkeklerin% 20'si, ayını, kız arkadaşını karakterini ve davranışlarını kötülemek için suçlamak için mükemmel bir mazeret olarak görüyor. Sonuç olarak - arkadaşlarla ve kazayla ihanetle takılmak;
 • Ankete katılanların% 15'i, eğitim görmek için ya da yeni cinsellik türlerini kullanmaktadır;
 • Erkeklerin% 10'u paniğe kapılma korkusu yaşıyor "kırmızı"Günlerce, ikinci yarısının gerginliğini, skandalı ve duyarlılığını öngören günler için. Sadece herhangi bir biçimde cinsel ilişkiden kaçınmaya değil, aynı zamanda genel olarak iletişim kurmaya çalışırlar.

Eh, kalan% 5 ve hanımefendi yakında tamponlar veya contalar başka bir ambalaj için mağazaya gidecek umurumda değil. Bunu, bir kaç günden daha fazla bir süre için ayrılmış geçici bir fenomen olarak algılarlar.

Psikolog görüşleri

Erkeklerin ve erkeklerin menstruasyonla nasıl bağlantılı olduğu sorusu uzun zaman önce utanç verici ve kamusal tartışmalara maruz kalmadı. Yaşam partnerinizin bu günlerdeki tutumu, bir bütün olarak size karşı tutumunun bir yansımasıdır.

Ve adayın bu konudan kaçınması tamamen yanlıştır, özellikle de ilişki dostça olmaktan uzak olduğu zaman. Bu durumda, şunu söyleyebiliriz: biriniz sorunu tartışmaya hazır değilsiniz ve eğer bir erkekse, sürecin doğallığını ve geri dönülmezliğini fark etmesi onun için hâlâ zor bir şey değildir.

Eğer bir diyalog kuramazsanız, internette kadın doğası hakkında bilgi aramasını ve şimdi herkesin yararlanabileceği kutsanmayı tavsiye edin. Bu alandaki temel bilgiler, sadece sizin yanınızda değil, aynı zamanda kadınlarla gelecekteki ilişkilerin kurulmasında, doğru doğum kontrol yönteminin seçilmesinde de yararlı olacaktır.

Eğer bir erkek sakin ve normal bir tavır sergiliyorsa aylık, sonra duygusal olarak olgun ve uzun ve ciddi bir ilişki için hazır kabul edilebilir.

Kesinlikle hassas konudan kaçınmayacak, "nazik ve dikkatli bir tavır gösterecektir"bu günlerde", Hormonal sıçramalar ve tezahürleri şımartmak olacak. Böyle bir adam tam olarak senin hakkında bilecekaltın"Karakter ve mutlaka sakin bir şekilde dönemin sonuna kadar bekle.

Seks yapmak için bir yer var mı?

Kritik günler: Erkekler nasıl dahil edilir?

Bu aynı zamanda her iki ortağın da karar vermesi gereken çok hassas bir konudur. Genellikle adet sırasında cinsel ilişki yasağı ve kadının hamile kalmaması ile kendini çeker.

Ama bu sadece güvenli değil, aynı zamanda hoş değildi, biri aşağıdaki tavsiyelere uymalıdır:

 • Bir prezervatif kullanın;
 • Işığı kapatın;
 • Yoğunluğunun ve bolluğunun azaldığı ayın 2. ya da 3. gününde seks yapın;
 • Şırınga yapmayın.

Ve yine de, küçük bir ağrı sendromu, her zamanki analjezik alarak, spazmı ortadan kaldırarak kaldırılır. Bu günlerden korkmayın, birbirinize güvenmeyin, iletişime ara verin ve sonra "bu günlerde"Hızlı ve fark edilmeden uçacak!

http://youtu.be/FvmAWnBiRQg

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

23 − 14 =