psikoloji

Maksimum zevki sağlamak için eşinize nasıl masaj yapılır?

Erotik masaj psikolojik ve fiziksel yorgunluktan kurtulmaya yardımcı olur. Vücudun çeşitli bölgelerine dokunmak, rahatlamanızı ve eğlenmenizi sağlar. Eşi için samimi masaj, ikinci yarıya doğru hassasiyeti göstermek ve ortaklar arasındaki yakın ilişkileri güçlendirmek için mükemmel bir fırsattır. Eşler birbirlerine soğuduğunda, erotik masaj tutku ve cinsel iştahı hafifletmek için etkili bir yoldur.

Contents

Bir erotik masaj nedir?

Maksimum zevki sağlamak için eşinize nasıl masaj yapılır?

Klasik masaj, sürtünmeyi, basmayı, vücudun farklı bölgelerinin ellerini yoğurmayı içerir. Erotik veya samimi bir masaj, partnerin tüm vücudunun hafif vuruşları ve öpücüklerle tamamlanır. Bu teknik bize Doğu’dan geldi. Örneğin, Çin’de, belirli noktaları uyararak cinsel ilişki süresini kontrol etti ve Hindistan’da, heyecan verici dokunuşa aromatik yağların uygulanması eşlik etti.

Karınıza evde masaj yapmak, duygusal teması güçlendirmek ve bir kadının cinsel enerjisini uyandırmak isteyen bir erkekten hoş bir sürpriz. Okşamaların samimi doğası, bir eşi fiziksel ve duygusal zevki beraberinde getirecektir. Vücudun farklı bölümlerinin okşaması, erojen bölgeleri daha iyi tanımlamaya yardımcı olacaktır. Evde samimi bir masajın açık kuralları yoktur, ana şey karınızın rahatlamasına yardımcı olmak, gündelik problemlerden dikkat çekmek ve duygusallık uyandırmaktır.

Karım için nasıl masaj yapılır?

Bir erotik sürprizi düşünmek hoş ve heyecan vericiydi, uygun bir ortam yaratmak gerekiyor. Bunu yapmak için ihtiyacınız olacak:

 • boğuk ışık
 • kokulu mumlar
 • hoş bir müzik.

Karın döşenmesi gereken yüzey yumuşak olmamalıdır. Oda sıcak olmalı, çünkü masaj partnerleri çıplakken ve prosedür yarım saatten bir saate kadar sürüyor.

Bir ön koşul, bir erkeğin ve bir kadının vücudunun ellerinde yağ veya özel bir krem ​​uygulamasıdır. Bir eşin aromatik tercihlerine güveniyorsanız, en sevdiği lezzetle tereyağı kullanmaktan çekinmeyin.

Samimi bir ortam oluşturmak için ortak seçenekler:

Maksimum zevki sağlamak için eşinize nasıl masaj yapılır?
 • yasemin,
 • ylang-ylang,
 • vanilya,
 • turuncu,
 • silhat.
  Barış nasıl öğrenilir ve saldırganlığa tepki vermez?

Sıcak bir banyo ile rahatlama sağlanır, bununla erotik masaj yapmaya başlayabilirsiniz. Dokunmadan önce ellerinizi ısınmalı ve krem ​​sürünüz. Bu, avuç içlerinin cildini daha yumuşak hale getirecek, parmaklar yavaşça sevgilinin vücudu üzerinde kayacaktır.

Esansiyel yağlar kadınların psikolojik durumu üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir. Seni tamamen rahatlatır ya da tersine, cinsel isteği uyandırır. Ancak eşiniz alerjiye eğilimli ise, hipoalerjenik losyon kullanın.

Bir kadının vücudu gizemli, erotik masaj yapıyor, tepkisini izlemek gerekiyor, bu yeni erojen bölgeleri ortaya çıkaracak.

Eş için cinsel masaj: performans tekniği

 • Prosedür bacaklarda veya ayaklarda veya fırçalarla başlar. Bunu yapmak için sevgilinizi karnınızın üstüne koyun. Karın rahattı, havlularını ayaklarının altına koydu.

Hafif hareketlerle parmaklarınız arasında her parmağınızı, ayağınızı ve bacağınızı uzatın. Ayaklarda sinir uçları bir sürü, onların uyarılması ortağı çok eğlenceli verecektir. Vuruşlardan, avuç kenarı veya parmakların falanksı ile yoğurma hareket ederler. Ellerle aynı şemaya git – önce hafif okşayarak, daha yoğun yoğurma.

 • Ayaklardan, yavaşça baldırlara, baldırlara ve kalçalara hareket edin. Hareketler parmakların veya tüm avucunun pedleri tarafından gerçekleştirilir. Dudaklarınıza ve dilinize dokunmak için samimiyet ekleyin.
Maksimum zevki sağlamak için eşinize nasıl masaj yapılır?

Fiziksel etkinin yoğunluğuna göre kalça veya uyluk erotik masajı, el ve ayaklarla yapılan işlemden önemli ölçüde farklıdır. Bu yerler daha az hassastır, bu nedenle hafifçe nibbled ve patlatılabilirler. İç uyluk dokunmaya çok duyarlıdır. Enerjik bir etki, partnerin heyecanlandırılmasına neden olacak, ancak nazikçe okşayarak güvence altına alınmalıdır.

Erotik masajın tuhaflığı, tutkulu cinsiyetle bitecek olan uyarıcı etkinin giderek artmasından ibarettir.

 • Arkaya yaklaşırken, özellikle dikkat edilmesi gereken skapulalar arasında erojen bir bölge olduğunu unutmayın.

Erotik masaj farklı bir hızda gerçekleşir. Eylemin yoğunluğu etkilerine bağlıdır – yumuşak yavaş vuruşlar partneri rahatlatır ve hızlı bir şekilde uyarır. Bu samimi anda, konuşmaları en aza indirir veya daha sessiz olur. Konuşmanız için ellerinizi nazik vuruş ve dokunuşların dilinde ifade edeceksiniz.

 • Boyun ve omuzları masaj yapmadan bırakmayınız. Bu site bir günlük çalışmanın ardından gerilim ve daralma yaşar. Baskılar ve sürtünme, kızın rahatlamasına, yorgunluğu hafifletmesine yardımcı olacaktır. Bir kadının kabinde erotik bir masaj seansına karar vermesi olası değildir ve sevdiği biriyle evde unutulmaz bir keyif yaşayabilir.
  Birlikte sevdiğiniz birini unutulmaz bir akşam için düzenleyin!

Karın ve göğsünün masajı

Maksimum zevki sağlamak için eşinize nasıl masaj yapılır?
 • Göğüs ve karın erotik bir masajı özellikle hoş bir hale getirmek istiyorsanız, ellerinizi bol yağ ile yağlayın.
 • Mide üzerindeki etki özellikle hassas olmalı, göbek etrafındaki bölgeyi saat yönünde dairesel hareketlerle hareket ettirmek yeterlidir. Ellerin dokunuşu öpücüklerle tamamlanmaktadır.
 • Daha sonra, bele dikkat ederek, ellerini yukarı ve aşağı tutarak, cildi hafifçe geri çekiyorlar.
 • Erotik bir masaj için kaba bir ipucu görünmüyor, bir kadının göğüslerini ezmeye ya da göğüslerini bükmeye değmez. Yuvarlaklık çevresini tutmak için yeterince yumuşaktır, en hassas kısımlarla oynamak kolaydır.
 • Boynu göz ardı etmeyin, çünkü birçok kadının erojen bölgeleri var. Parmakların, dilin ve dudakların teması, titremesini zevkle yapar.
 • Kulaklar daha az hassas değildir, iki parmağınızla masaj yapılırlar – büyük ve indeks. Yüzeyi, özellikle de lobları nazikçe yoğurun.

Samimi organların masajı

Maksimum zevki sağlamak için eşinize nasıl masaj yapılır?
 • En içteki yere ulaştığınızda, son derece ihtiyatlı ve yumuşak olmaya çalışın;
 • Vücudun en yakın kısımları çok hassastır, bu yüzden rahat parmaklarla dokunma, nazik, ama harekete geçirici hareketlerle masaj yapmak;
 • Dudakların ve dilin etkisi çok uygun olacaktır;
 • Masaj sürecinde, özellikle dokunmaya cevap veren alanları işaretleyin ve onlara geri döndüğünüzden emin olun;
 • Karınızı orgazmaya getirmek için hedef belirlemezseniz, o zaman okşamaların yoğunluğunu izleyin;
 • Evde karısına samimi bir masaj yapmak sadece teorik bilgi değil, aynı zamanda partnerlerin fantezisi için de önemlidir.

Erotik masaj için ipuçları:

 • Kötü bir ruh halinde samimi bir masaj seansı başlatmayın, daha uygun bir güne daha iyi transfer edin;
 • Bir kadının cildinin ve vücudunun cildini nemlendirir;
 • Ortağın tepkisini dikkatlice gözlemleyin, onun erojen bölgeleri hakkında çok yararlı bilgiler alabilirsiniz;
 • Vücudun masaj bölgesine bağlı olarak bir kadına oturmayın, yan ya da başınızın üzerinde oturmayın;
 • Erotik masajın kurallarından biri, ellerinizi vücudundan çıkarmak değildir. İhtiyacınız olan her şeyi ulaşabileceğiniz şekilde hazırlayın. Öyle ki, eşinizden kalkıp, bağlantıyı bozmak zorunda kalmazsınız.
  Gri-yeşil gözlü kızların karakter özellikleri ve bunlar için makyaj seçenekleri

Erotik masaj samimi bir süreçtir, neredeyse seksle aynıdır, böylece sadece karşılıklı anlayış ve ortakların güveniyle eğlenebilirsiniz.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply