Tipik bir İtalyanın özellikleri ve püf noktası: zihniyet üzerinde çalışıyoruz! | pangudownloads.com
psikoloji

Tipik bir İtalyanın özellikleri ve püf noktası: zihniyet üzerinde çalışıyoruz!

Güneşli İtalya masmavi plajları, güzel sanatlar ve mimarlığın başyapıtları, lezzetli mutfağı ve ilahi doğasıyla, şimdi Rus kızlarını çağırıyor. Birçoğu soğuk vatanını terk etmeyi ve en eski uygarlığa yaklaşmayı tercih ediyor. Ve hatta bazıları “seks turizminin” ana coğrafi noktası olarak İtalya’yı “kullanmaktadır”.

Ah, bu tutkulu adamlar!

Rus kadınları genellikle İtalyan erkeklere çekilir. Ancak, onların görüşleri hakkında muhalif görüşler “Çılgın” zihniyet onları durdurmaz, bizim “Soğuk bayan” Kalplerini boğucu yabancılara aç.

Tipik bir İtalyanın özellikleri ve püf noktası: zihniyet üzerinde çalışıyoruz!

Tipik bir İtalyan karakterinin özelliği nedir? Evet öyle. İtalyan karakteri, bir kişi üzerinde yoğunlaşmış tutku ve duyguların gerçek bir fırtınasıdır. Ancak, bu tür ateşli bir öfkeye rağmen, Akdeniz’in bir anası sizin için en büyük vatanımızın uçsuz bucaksızlığında bulmak çok kolay olmayan en hassas, şefkatli ve duyarlı bir eş olabilir.

Aslında, İtalyan zihniyeti sizinle bizimkilerden çok uzak.


Her şeyden önce, İtalya’daki erkeklerin dünyada neler olup bittiği ile ilgilenmediğini anlamalısınız. Yani eğer Rusya’dan olduğunu söylüyorsanız, onun gibi ilişkisel ifadelere şaşmayın. “Perestroyka”, “Soğuk”, “Votka”, “Kırmızı havyar”, “Ayı”, “Balalaika”, ve belki “Putin”. İtalyan erkekleri yeni bir şeyle özellikle ilgilenmiyorlar, bu yüzden ilkel epitetler yerli yeriniz hakkında duyabileceğiniz tek şey.

İtalyanların ilginç kişisel özellikleri

Tipik bir İtalyanın özellikleri ve püf noktası: zihniyet üzerinde çalışıyoruz!

İtalyan erkekler: bunlar neler?

Bu soruya genellikle mizaçlı bir İtalyan kocası olmayı hayal eden kadınlar sorulur.

Dikkat etmeniz gereken ilk şey onların aşklarıdır. İtalyanların sadece öldüklerinde aşık olmadıklarını söylüyorlar. Ve bu eğlenceli ifadenin bir gerçek payı vardır. Ve bir erkek seni gerçekten sevmiyorsa bile, umutsuzca ve ustaca onun aşık olduğunu iddia eder. “İş aşkı” onun için – hayatın kendisi, kutsal anlamı.

O sadece iltifatlarla (ve belki de değerli hediyelerle) sizi değil, aynı zamanda düğünün tarihini, çocukların isimlerini, ilk evcil hayvanın takma ismini de …

Onun numaralarına boyun eğmelisin, ona nasıl geleceğini ya da sana sormaya nasıl başlayacağını. Ayrıca soğuk algılayacağınız gibi (tüm Rus kadınları gibi) reddetmeniz de gerekiyor.


İtalyanları doğal bir paniğe sokabilecek olan şey eleştiri ve alaycılıktır. Eğer denersen “İyilik” yeni darp edilmiş adam üzerinde bir numara oynar, ama senin mizah ona çok kaba ya da saldırgan gibi görünecek, sadece soğuk bir dokunuş olarak değil, bir kısır orospu olarak biliniyor olma riskini çalıştırırsın.

İtalyan bir adam böyle bir ifade atacak “Bana hiç saygı duymuyorsun!” ve geri çekil. Eğer şu anda daha güçlü bir cinsel ilişkiye sahip başka bir temsilci söz konusu olduğunda, bir av tüfeği, daha sonra da İtalyan – sadece kırgınlık ve tahriş oynayacaktır. Gerçek şu ki, bu adamların tek bir kendi kendine eleştirisi yok ve kendilerini tüm Dünya Küresi’nin en yetenekli ve güzel aşıkları olarak görüyorlar. Bundan nasıl şüphe etmeye kalktın?

Ama hala bu ev yapımı Casanova ile yatağa girdiğinizde en acı hayal kırıklığı sizi bekliyor. Gerçek şu ki, bir İtalyanla cinsel ilişki çok vasat (elbette, istatistiklerin çoğundan bahsediyor). Yurttaşlarımızın çoğu bunu takdir edecek “Katı C derecesi”.

Tipik bir İtalyanın özellikleri ve püf noktası: zihniyet üzerinde çalışıyoruz!

İtalya’dan gelen bir adamın – bu kibirli bir kuş gibi bir şey ortaya çıkıyor: bütün akşam övgüye değer, senin uyandığına olan inancını uyandırmaya çalışan “Yatak yetenekleri”, ama sonunda, olağanüstü bir şey bekliyor, herkesin ünlü olduğu bir şey elde edersiniz. «Rus Vanka», ve sonra daha sıkıcı ve sıradan. Ama aynı zamanda güzel özelliklere de sahipler. Mesela, Rus kadınları, pastaneden ve hatta fırından bir fırıncıdan gelen çok sayıda övgü ve laik sözlerle rüşvet verilecek.

İtalyanlar, bizim erkeklerin uzun zamandır eksik olduğu olağanüstü bir şekilde cesur. Her zaman elinizi uzatırlar, sandalyenizi geri çekerler, paltonu çıkarır ve bir kraliçe gibi davranırlar. Çok iyi bakımlılar: Her zaman zevkle giydirilmiş (ancak, İtalya’daki giyim kültünün mecburiyeti), güzel kokuyorlar, temiz traşlılar ve “Taze”.

İtalyanlarla iletişim kuralları

Birincinin mizacına rağmen, İtalyan erkek ve Rus kadınlarının sendikaları hala başarılı. Özellikle, bir yabancı, İtalya’ya gelmiş olsaydı, daha güçlü cinselliğin yerel temsilcileriyle nasıl düzgün davranılacağını bilir.

Yani, İtalyanlarla uğraşırken sizin için yararlı olabilecek bazı kurallar:

Tipik bir İtalyanın özellikleri ve püf noktası: zihniyet üzerinde çalışıyoruz!
 1. Ona telefon numaranı vermeyin. Daha doğrusu, sadece kendimizden eminsek bize izin ver
  ilişkisine devam etme arzusu. Bu milliyetin temsilcileriyle iletişim kurmada ana dersi öğrenin – terk edilemezler veya “Otshit”! Eğer İtalyan seni baştan çıkarmak konusunda ciddiyse, ona direnmek anlamsızdır – gurur bir mengeneye sıkıştırılacak ve ruhun derinliklerine gizlenecektir. Lütfen her biriniz için “Hayır” soruyu duyacaksın “Neden?”. Öfkeli davranıyorsanız ve yine de İtalyanca’ya cep telefonunu vermişseniz, telefon terörü için de zihinsel olarak hazır olun. Bu arada, yeni fanınız her adımı kontrol etmeye başlarsa: bir İtalyan hisseder hissetmez “Onay” Sizin tarafınızdan (bir banal flört olsa bile!), size kadını düşünecek ve hayatınızda gerçekleşen her şeyin kesinlikle farkında olması gerektiğine karar verecek;
 2. Ciddiye almayın. İtalyan “Yüksek toplum” konuşmalar ve esprili monologlar bize gerçek bir deliryum gibi görünebilir ve bu nedenle bu milliyetin temsilcileriyle iletişim kurarken bir süreliğine tavsiye edilir. “Beynini ayır”. Rakibinizin pasajlarına çok fazla yaklaşmayın, aksi takdirde beyniniz kelimenin tam anlamıyla kaynaşabilir, genellikle çok alakalı değildir;
 3. Diyet hakkında konuşma. Ve sıcak bir ülkeye gitmeden önce onları pratik yapmayın! Gerçek şu ki İtalyanlar kadınları seviyor «Vücutta» – Güzel dudakları ve etkileyici gözleri olan güzel tombul bireyler. Hayır, elbette, ince kadınlar da saygı duyuyorlar, ama onlar için çok fazla kullanılmıyorlar. Ortalama İtalyan ortalama Rus’dan daha fazladır. Bu yüzden, diyet ve antrenmanlarla kendinizi aşmayın, İtalyanca’yı arayınız. “Prens”. Ve her halükarda, soysal menünüzü onların mevcudiyetinde seslendirmeyin – bu sadece şaşkınlığı kışkırtmakla kalmaz, aynı zamanda muhabiri de rahatsız eder;
 4. Tipik bir İtalyanın özellikleri ve püf noktası: zihniyet üzerinde çalışıyoruz!Doğaüstü bir şey beklemeyin. Belirgin kararlılık ve atılganlığa rağmen, İtalyanların kendinizle ilgili gerçek eylem beklemeyin. Bu sadece yeni beyefendiniz gerçekten sana aşık olursa mümkündür. Aksi takdirde, mesele ölü noktadan hareket etmeyecek ve hiçbir şey kelimelerden öteye gidemeyecektir. İtalyanlar, kadınları fethetme konusunda şaşırtıcı derecede inisiyatif olmayan insanlardır. Aynı yatak – orgazm, güzel bayanlar için de geçerli, hala senin elinde. Ve bu erkekler, daha çekici vücut dışında, Ruslardan farklıdır. Sekste, herhangi bir üstünlük beklemeyin;
 5. Tutku ve kıskançlık yakmak için hazırlanın. Evet, bu bir stereotype değil. İtalyanlar çok kıskanç yaratıklar. Ve bir La Othello’nun bir sonraki sahnesinde, sadece yüksek ses tonlarıyla değil, aynı zamanda yemeklerin ritmiyle de eşlik edebilecekleri duyguların üzerine kesinlikle vurmayacaklar.

Ve unutmayın ki İtalyanlar:

 • Ebeveynler azizlerin rütbesine yükseltilir ve onlarla 45 yıl yaşayabilir;
 • Kadın güzelliği düşünmeye çok düşkün;
 • Aileler 35-40 yılda yetiştirilmektedir;
 • Çoğunlukla aynı yaşta evlenirler;
 • Kadınlarla eşit hazırlanın ve temizleyin.

Ülkenin kültürüyle dolu bazı kadınlar, çocuğu uygun bir isim olarak adlandırmaya karar verirler.

Erkeklerin güzel İtalyan isimleri arasında:

Tipik bir İtalyanın özellikleri ve püf noktası: zihniyet üzerinde çalışıyoruz!
 • Abele;
 • Adolfo;
 • Adriano;
 • Antonio;
 • Battista;
 • Biagio;
 • Valentino;
 • Gavin;
 • Gaston;
 • Dino;
 • Gerardo;
 • Luciano;
 • Marco;
 • Nico;
 • Ottavio’nun;
 • Paolo;
 • Romeo;
 • Cecilio;
 • Teodoro;
 • Feliciano;
 • Ernesto.

Bir İtalyan ile bir aile kurmaya karar verirseniz, ona iyi şanslar gülümsemesine izin verin ve gerçekten değerli bir insanla tanışacaksınız!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

38 − 35 =

Adblock
detector