Ya erkeğin sekste bir günlük olduğunu düşünüyorsan? | pangudownloads.com
psikoloji

Ya erkeğin sekste bir günlük olduğunu düşünüyorsan?

Bir kız için günlük olmaması ne anlama geliyor? Bu, gizli seks tekniklerine sahip olmak mı yoksa daha fazlası mı var? Bir erkek karısını ya da kız arkadaşını böyle bir iltifatla ödüllendirirse, genel olarak eşinin yatakta ne beklediğini merak etme hakkı vardır.

Yatak - kendi okuluna ait

Ya erkeğin sekste bir günlük olduğunu düşünüyorsan?

Ne yazık ki, birçok kadın seks sırasında erkek vücudunu yönetmek için pratik becerilerden yoksundur. Ve bunun suçu kendi utangaçlığınız ve yaygın erkek hatası gibidir.

Daha sık olmamakla birlikte, erkekler ortaklarına kendileri için mükemmel bir şekilde, yani erkek cinsel organlarının tedavisini öğretmezler, fakat partneri bir günlük olarak sessizce düşünmeyi tercih ederler. Ve kadınlar, deneme yanılma yoluyla, ve bazen de şımarık ilişkilerin bedeli ile, erkek erojen bölgelerinin mekaniği bilgisini toplarlar.


Sevgiliniz kelimeleri aceleye getirmedikçe ve sizinle daha iyi sevişmek istemedikçe sorun büyük değildir. Kendisinin nasıl sevişmek istediğini, bir erkeğin ne sevdiğini ve tam olarak nerede dokunmayı sevdiğini göstermesi çok önemlidir. Paha biçilmez bilgi nasıl elde edilir?

Uygun bir anı hissettiğinizde (seks sırasında değil, herkese açık olarak), partnere istediğini sevdirmek istediklerini söyleyin, ancak yeterli tecrübeye sahip değilsiniz. Oynak tonu, erkek vücudunun bilimi konusunda ustalaşmaya hazır olduğunuzu söyleyin, çünkü siz ona bir hazineyi getirebileceğinizi biliyorsunuz.

Genellikle erkekler böyle bir teklifi kabul eder ve birkaç hafta içinde en eksiksiz fikre sahip olacaksınız. "Sıcak noktalar" ve cinsiyette sevdiği her şey hakkında. Bu, günlük olmaması için yapılacak ilk şey. Bu bilgiyi daha sonra kullanmayı unutma!

Kendinizi en iyi yatak odasında gösterin

Ya erkeğin sekste bir günlük olduğunu düşünüyorsan?

Müthiş bir metres olmak nasıl bir duygu? Kendinize bu soruyu cevaplayabilirsiniz
Erkeklerle ilgili basit gerçeklere hakim ol ve cinselliğini kontrol etmeyi öğren. Ve eğer partnerinizin tam tarafındaysanız, cazibe ve tutkuyla oynanan oyun size çok büyük ahlaki bir memnuniyet getirecek, bu da başarılı olan fiziksel yakınlığın zevkinden bahsetmeyecektir.

Bir metnin rolündeki bir kadın için büyük bir hata, erkeklerin gözleri sevdiği eski postülayı görmezden gelmek olacaktır.

Bu kuralı unuttuysanız ve sevgilinize kendi yansımanız olarak davranıyorsanız, büyük bir hata yapıyorsunuz demektir.

Kaliteli seks ve ilk şey, iyi bir ereksiyon, belli şartlarda erkeklerde. Ya partneriniz 20 ila 30 yaşlarında genç yaşta, ve sonra heyecan hiçbir sırrı temsil etmiyor, sadece sağlık ve gençliğin bir işareti olarak var. Burada kız endişelenmenize gerek yok, bir günlükle nasıl seks yapmamalısınız.

Ancak, 30 yıl sonra ve daha sonra cinsel uyarılma ve erkeklerde tatmin için daha fazla psikoloji, tabii ki, sağlıklı bir vücut hakkında konuşmak ise. Böylece, ön plan artık bir kadının bedeni değildir ve belirli bir cinsel tekniğe bile sahip değildir, fakat bir partnerinizi iyi bir cinsel ilişkiye ayarlama yeteneğinizdir. Bunun için neye ihtiyacın var?

İlk olarak, bir partnerin yataktan çıkıp hemen kapanmadan önce tedavi edilmesi önemlidir. Muhtemelen, dünyadaki problemleri unutamayacak ve onları insanlara unutmaya yardımcı olamayacaksa, kendini tutkuya bırakabilecek bir kadın yoktur.

Ya erkeğin sekste bir günlük olduğunu düşünüyorsan?

Prensipte, kendi içinde bir kadın erkek cinsiyetini umursamaz bir şekilde dikkati dağıtır. Fakat doğuştan gelen kadınlığınızın büyüsünü önemsiz konuşmalar ile bozmamak önemlidir. Önerilen yakınlıktan 1.5-2 saat önce iş, para, arkadaş ve kız arkadaşları, sağlık, ekonomi, arzularınız ve ihtiyaçlarınız hakkında ve tabii ki annesi hakkında konuşmayı reddedin.

İkincisi, tüm zamanların ve halkların cinsel rahiplerinin eski prensibine hakim ol. Ve o senin adamın gönüllü ve neşeli hizmetinde.

Öfkeli olma, bu ima etmez, o zaman onun kölesi olmalısın! Intimus davranmadan hemen önce ve her şeyi sevdiği gibi yap, sen değil. Burada aşağılanma yok, ama "Bir çok onur! bunu hak etmedi! ". En lüks metresi (ve bir kelebek değil) erkeğine inanılmaz derecede oburdur ve bu iyi meyveden toplanır.

Yani, geçmiş günün sorunlarından uzaklaşmayı başardınız. Eşinizi nasıl heyecanlandırabilirsiniz?

Bir tutkuyu nasıl yakacaksınız konusunda birkaç yol deneyin:

Ya erkeğin sekste bir günlük olduğunu düşünüyorsan?
  1. güzel yemeklerde, masa örtülerinde, bir kadeh şarap ya da buzlu viskinin tadını çıkarın;
  2. Salon tarzı sessiz müzik dahil;
  3. bir odada veya akşam yemeği ile bir masada ışık 3-5 mumlar;
  4. Güzel bir sabahlık giydirin ya da güzel bir iç giyim takımında olun;
  5. Gözdeki eşe bak, ama onu utandırma, cilkatle gözlerini çıkar;
  6. Yedikten sonra, ona dokun ve ona dokunma, dokunmanıza izin vermeyin;
  7. Bir adam erotik bir atmosfer iletince, onu soyun ve onu yatağa götürün.

Prensip olarak, eğer cinsel ilişki sırasında daha fazla takip ederseniz, yukarıda verilen tavsiyemize uyun, o zaman sağ aklındaki hiçbir kişi size bir günlük getirmeyecektir. Ana şey - nazik ol, ama tutkuya teslim olmak için her an hazır ve sevgilin mutlu olacak.

Belki sorun senin içinde değil mi?

Tabii ki, tüm suçu bir ortak için bir kerede suçlamak, bir çocuk gibi tepki vermek anlamına gelir. Yetişkin insanlar yakın ilişkilere değer verir ve herhangi bir zorluğun üstesinden gelmeye çalışırlar.

Ya erkeğin sekste bir günlük olduğunu düşünüyorsan?

Ama öte yandan, birçok farklı yöntemleri denedim "Yükseltme" Senin cinsiyetin, kendin için, senin adamın gerçekten senin değil, hoş olmayan bir keşif yapabilirsin.

Gerçekten de, kadın kendileri üzerinde çalışıyor çiftlerde, kendi maksimum potansiyel sevgilisi ulaşmak ve şevkle seks bilgelik okuyan, yatakta sonunda her ikisi için göksel bir keyif yer haline gelir.


Bir ortakla yakın bir ilişkiye olan katkınızı derinlemesine ölçmeye çalışın ve eğer partnerin geri dönüşü ve ilhamı olmadığı ortaya çıkarsa, belki de sebep onun içindedir.

Nihayetinde, neden düşük libiderini saklamak için kızı soğukluk ve cinsel olmayanlık için suçluyor? Sevgiye yaratıcı bir şekilde yaklaşmaya muktedir olmayan ya da isteksiz olan bir erkek, eşi ile tatmin olmamış gibi davranmaktan çok, yatakta problemleri olduğunu kabul etmekten daha kolaydır. Ve zorlukları geçmekte olan bir kıza kaydırın, nasıl bir kütükle yatağa giremez.

Belki de iyi bir gücü ve heteroseksüel yönelimi vardır, ama bazı içseller için değil
nedeninize bağlı olarak, partner sizden doğru uyarımı almaz - kişiliğiniz ve vücudunuz. Ne yapmalıyım? Bu tür problemler doğası gereği psikolojiktir ve bunları çözmek çok kolay değildir.

Ya erkeğin sekste bir günlük olduğunu düşünüyorsan?

Davanın içinde olduğu aşikarsa ve ilişkiyi korumak uğruna her şeyi olduğu gibi bırakma arzusu yoksa, böyle bir kişiyle ayrılma kararı yalvarır. Evet, kolay değil, sadece duygular için değil, aynı zamanda daha acil konulara da girebilir, örneğin, bir erkeğin desteğini kaybetmek zordur.

Ancak, kadının istenmeyen, erotik olmayan, sevilmediğini hissettiği suçlamaların zulmü üzerine düşünün. Çoğu zaman, bir kadına karşı bu tür bir tutum, kadınlığın özünü yok eder ve uzun bir süre, eğer yaşam için değilse, bir eşi memnun etme arzusunu cesaretlendirir.

Bu tür psikolojik sonuçlardan, benlik saygısından daha erken kurtulmak istenir.

Sizleri, kendi yatak odanızda cesur ve ilham almanızı ve her ikisinin de zevki için akıllıca kararlar vermenizi diliyoruz!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

27 + = 37