Aké postoje majú ľudia v sexe | pangudownloads.com
psychologie

Aké postoje majú ľudia v sexe

Sexuálne vzťahy zohrávajú dôležitú úlohu v živote mužov a žien. Avšak ich vnímanie na úrovni psychológie a fyziológie u pohlaví sa líši. Dievčatá sa často zaoberajú otázkou, čo predstavuje najviac mužov? Mnohí chlapci odpovedia na túto otázku, že majú radi rozmanitosť. Takže čím je rozmanitejšia pozícia v sexe, tým jasnejšie a silnejšie sú pocity oboch partnerov.

Top 6 predstavuje, že muži ako v posteli

Nájdite si pozíciu, v ktorej sa človek a žena cítia na vrchole blaženosti, môžete len experimentovať. Väčšina z nich závisí od fyziológie partnerov.

Spontánnosť a rozmanitosť ocenia každý človek, ale v posteli je niekoľko póz, ktoré uprednostňujú:

Aké postoje majú ľudia v sexe
 1. Vodcom mnohých prieskumov bola metóda s názvom "Doggy štýl". Prijateľné inštinkty sú stále živé u moderných mužov. Stále sú poľovníctvo a dominantní muži. Jedným zo spôsobov, ako podvedome potvrdiť stav vodcu, je preferencia v sexuálnych pozíciách zozadu. Penetrácia zozadu, úplná kontrola partnera v sexe, malá dávka agresie - tieto faktory ďalej rozrušujú silný sex. Radi sa pozerajú na zadnú časť žien, ohýbajú chrbát, menia tempo a uhol prieniku. Chlap má prístup k erogénnym zónam dievčaťa - prsia, boky, žalúdok. Nepoužíva len sám seba, ale pohladí ženu. Partner na kolenách a lakťoch je symbolom poslušnosti človeku, môže si vychutnať tento proces a cítiť sa ako kráľ situácie.
 2. Jezdec alebo žena na vrchole. Zdá sa, že táto pozícia v sexe bude viac oceňovať ženy, ale muži niekedy rád okamihy, kedy môžete len relaxovať v posteli a baviť sa. V tejto situácii má milenca príležitosť pozrieť sa na ženské telo, pohladiť ho rukami, ale fyzicky sa nezaťažuje. Dievča sama robí pohyb, nastavuje tempo. Silná polovica nevadí, odovzdá sa do ruky skúseného jazdca. Aké možnosti má táto pozícia? Žena ju môže obrátiť späť na muža a dáva si navzájom nové pocity.
 3. Aké postoje majú ľudia v sexeMisijná pozícia v sexe je považovaná za klasiku, no nová je dobre zapomenutá stará. Malá predstavivosť a vynaliezavosť zmení bežný priebeh sexuálnej hry. Žena, zospodu, môže ohýbať kolená alebo zapnúť nohy s mužom. Tradičná misionárska pozícia je tiež dobrá, nie pre nič, čo bolo tak veľa storočí tak populárne. Prečo to vyberajú ľudia? Zvyčajne prejavujú romantické pocity a starostlivosť o partnera. Chlapec môže políbit svoju polovicu, pozrieť sa do jej očí, šepkať slová lásky do ucha, pohladiť mu hruď. Výberom pozície zhora nie je vylúčená variabilita procesu, môžete zmeniť hĺbku penetrácie umiestnením vankúša pod bedrám ženy.
 4. Vhodný a zmyselný spôsob, ako priniesť potešenie ľuďom - je zozadu, ale v pozícii na jeho boku, ležiaceho na posteli. Partneri pevne držia, cítia telo a cítia. Nevykonávajú nadmerné úsilie na dosiahnutie orgazmu. Chlap má plný prístup k erogénnym zónam jej kamarátov a ona, keď mierne otočí hlavu, môže reagovať na svoje bozky.
 5. Položka "69"Je osobitne dôverný v posteli. Je to príležitosť na potešenie vášho partnera s ústnymi lahôdkami. V tejto pozícii je muž a žena zaručené, že navzájom sa dostanú na vrchol orgazmu.
 6. Spontánny sex sám osebe je silným stimulantom vzrušenia. Pre neho často stávajú postavené. Obzvlášť populárne je možnosť v sprche, kde sa pod prúdom horúcej vody partneri vášnivě pohladujú navzájom. Postavenie pohlavia sa môže vyskytnúť vo výťahu, na chodbe, v parku. Extravagantné, ale vy ste pre experimenty.

Uvedené pozície si vyberie 90% mužov, s ktorými sa hovorilo, ak medzi nimi sa váš priateľ nepáčil ničoho, to znamená množstvo variácií a Kamasutra so stovkami originálnych póz. Hlavná vec - dávajte pozor, nie všetky sú k dispozícii bez fyzickej prípravy.

Preferencie v sexuálnych pozíciách na znameniach zverokruhu

Postavenie hviezd v čase narodenia osoby ovplyvňuje jeho preferencie v práci, jedle a pohlaví. Voľba najlepších pozícii, aby sa stretol s jeho mužmi, stojí za to skontrolovať s jeho znamení zverokruhu:

Aké postoje majú ľudia v sexe
 • Kozorožec - Zemské znamenie, on je najviac naklonený používať populárne postavenie psieho štýlu, keď žena kľačí, a riadi proces. Partner by mal byť pripravený na tvrdý sex, možno s plácami a prekliatiami. Aké obmedzenia hrubosti sú prijateľné, diskutujte vopred.
 • Vodnár - majú radi rozmanitosť, majú radi atribúty obchodov so sexom, pikantné oblečenie. Partner bude potešený, ak žena, ktorá je na vrchole, sa bude stimulovať vibrátorom.
 • ryby - nie sú tak zima, ako sa to môže zdať, aké sú ich preferencie v sexe? V láske sú ryby veľmi aktívne a vášnivé. Sú pripravení s ňou riešiť na akomkoľvek mieste av rôznych pódiách. Napríklad "Rozvíjaný jazdca"Budú s nimi úplne spokojní.
 • Baran - pre zástupcov milujúcich znamení je dôležité kontrolovať partnera. Eroogénne zóny baranov sú krk a laloky uší. Dievčatá by si mali vybrať sedenie alebo ležanie, aby mohli plne uspokojiť vášnivého partnera.
 • Býk - zmyselný a trasúci milenec, pre neho má veľký význam pre želanie žien. Aké spôsoby uspokojenia partnera v posteli si vyberajú? V sexuálnych pozíciách sú telo konzervatívne, s ním nemožno čakať nič neobvyklé. Rád by mal lžiť sex, on je prívržencom dobrej starodávnej misijnej pozície. To umožňuje mužovi sledovať reakciu partnera, dávať jej jemnosť a náklonnosť.
 • Blíženci - takíto muži by nemali začať s polohou. Čo si myslí, aby sa dievča zapojila? Dvojčatá nie sú proti rýchlemu sexu, takže pozícia, stojaca pri stene, sú docela spokojní. Partner si môže zvoliť obrátiť svoju tvár alebo späť na svojho milenca.
 • rakovina - afinita s vybranou je mimoriadne dôležitá pre zástupcov tohto označenia. Čo predstavuje mužov ako rakovina ako? Uprednostňujú blízke objatie a spleť telies, rúk, nôh. Kto bude na vrchole? Na druhej strane.
 • Aké postoje majú ľudia v sexelevy - oheň nielen na znamení, ale aj na posteli, čo predstavuje kráľ zvierat? Títo chlapci vedia, čo dievčatá chcú, a sú pripravení dať všetko 100%. Budú sa páčiť pózu "lyžice"Keď sú partneri navzájom stláčaní tvárou v tvár.
 • panenský - Astrálny Kama Sutra odhaľuje tajomstvá pozemského znamenia. Čo to muži dávajú prednosť, hľadajú plné vzájomné porozumenie s partnerom? Vyberú si vhodnú polohu blízky misijnej.
 • váhy - Skvelí experimentátori v sexu, určite sa pokúšali o polovicu Kamasutry. Takíto muži nebudú svieži a nudní. Ak je partner fyzicky silný, bude sa mu páčiť pozícia, v ktorej ho žena chytila ​​s nohami, a drží ju pri stojacej hmotnosti.
 • Škorpión - skutočný profesionál v láske. Čo tvoria muži ako škorpióny? Bude vhodný pre zadné polohy vo všetkých variantoch.
 • strelec - spontánne neuveriteľné sex je dar od predstaviteľov požiarnej značky. Môže dať partnera na stôl alebo parapet a zapojiť sa do vášnivého sexu.

Diskusia medzi partnermi o ich preferenciách vedie k väčšej dôvere medzi sebou. Vzájomné porozumenie je základom harmónie v sexe av živote.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

9 + 1 =