Ako používať vibrátor: zvýšiť stupeň sexuálneho vzrušenia | pangudownloads.com
psychologie

Ako používať vibrátor: zvýšiť stupeň sexuálneho vzrušenia

Spočiatku sa vibrátory nepoužívali na uspokojovanie sexuálnej túžby, ale na liečbu chorôb žien. Moderní muži a ženy vnímajú toto zariadenie veľmi cenené. Vzhľadom na to, že sexuálne zdravie humánnej medicíny sa považuje za neoddeliteľnú súčasť zdravia vo všeobecnosti, hračka sa môže považovať za asistenta v sexe a z tohto pohľadu.

Varianty vibrátorov

Ako používať vibrátor: zvýšiť stupeň sexuálneho vzrušenia

Nie všetky modely sa zdajú podobať penisu, ale klasické majú presne túto formu. Po prvé, stimulátory sa líšia v materiáli, z ktorého sú vyrobené:

 • plast – najlacnejší materiál, veľmi vzdialený pripomínajúci dotyk ľudského tela;
 • Hygienická guma je pružnejší materiál, nie tak pevný ako plast, ale s nepríjemným, štipľavým zápachom. Životnosť zariadenia z gumy nie je dlhá;
 • latex je viac podobný ľudskej koži. Je dostatočne elastický a rýchlo sa ohrieva na telesnú teplotu bez chladenia;
 • gél a silikón sú materiály novej generácie, prakticky nerozlíšiteľné od kože. Ak je kontakt udržiavaný, telesná teplota, ale má jednu významnú nevýhodu – potrebujú osobitnú starostlivosť;
 • Cyber-silikón a cyber-skin sú najlepšou imitáciou originálu pre dnešok.

Okrem toho sa vibrátory líšia rýchlosťou.

V priebehu mnohých štúdií sa zistilo, že optimálna rýchlosť vibrácií je rýchlosť 80 otáčok za minútu. Stimulácia s touto intenzitou umožňuje ženám dosiahnuť orgazmus v prípade, že sa to nestalo s prirodzeným pohlavným stykom s partnerom. Pri tejto frekvencii môžu fungovať len drahé modely od známych výrobcov.

Existujú modely vybavené zariadením na stimuláciu klitorisu, to znamená, že sú schopné vibrovať a otáčať.

Na predaj je možné nájsť aj malé modely na uchopenie tenkých modelov vybavené bezpečnostnou zámkou z každej možnej situácie vyššej moci spojené s príliš hlbokým prenikaním.

Existujú aj veľmi malé hračky – “cigarety“, Ktoré sú určené len na stimuláciu klitorisu a vibrujúce semenníky, ktoré ľahko prenikajú do vnútra vagíny.

Väčšina moderných modelov vibrátorov je schopná pracovať nielen zo siete, ale aj z batérií, ktoré poskytujú dostatok možností na aktivitu. Najdôležitejšou vecou je vopred nakupovať silné batérie s dlhou životnosťou.

Na regáloch obchodov s moderným sexom nájdete dvojité modely určené na súčasnú stimuláciu vagíny a konečníka.

Návod na použitie

Aj keď je vibrátor kupovaný výhradne na sexuálne hry s partnerom, jeho činnosť je najlepšie skontrolovať najskôr na seba. To vám umožní relaxovať a sústrediť sa na pocity bez toho, aby ste boli rozptýlení niečím iným.

Pokusy s vypnutým svetlom pod prikrývkou by mali byť odložené až neskôr, kým hračka nebude dostatočne študovaná a budete ju môcť používať aj pri “zatvorených očiach”.

Ako používať vibrátor: zvýšiť stupeň sexuálneho vzrušenia

Spočiatku je potrebné umožniť telu zvyknúť si na zariadenie.

 1. Nezapínajte ihneď vibrátor a prejdite na hlavnú činnosť. Je lepšie prejsť po celom tele, venovať osobitnú pozornosť erogénnym zónam. Ide o krk, tvár, bradavky, žalúdok, vnútorné stehná atď.
 2. Ak je kaučuk zablokovaný posúvaním zariadenia, z ktorého je vyrobený, môžete použiť krém alebo špeciálne mazivo alebo ich môžete riadiť na oblečenie, napríklad hodvábne spodné prádlo.
 3. Po zapnutí zariadenia zosilnite vplyv a stlačte na najcitlivejšie miesta. Stojí za pokus experimentovať s tlakom. Čím viac energie má zariadenie a tým pevnejšie k žene, ktorú tlačí, tým menej bude cítiť jeho vibrácie.
 4. Pri pevnom uchopení zariadenia do ruky môžete mierne znížiť vibrácie kvôli jeho absorpcii štetcom. Akonáhle sa žena domnieva, že je pripravená skúsiť stimulant v akcii, môže ju dať dovnútra.
 5. Použitie vibrátora v sexuálnych hrách s partnerom je lepšie ho predbežne vybaviť kondómom, najmä ak sa plánujú análne pohľady.

Ako používať vibrátor pre klitoris

Clitorálne stimulanty sú silikónové alebo gumené dosky rôznych tvarov, ktoré sa môžu nosiť na prstoch alebo sa pripevňujú k bokom pomocou popruhov.

Pri výbere takého nástroja sa musí riadiť vlastnými preferenciami a jednoduchým používaním. Okrem toho sa pred použitím odporúča prečítať pokyny pre zariadenie, pretože je to potrebné pre teoretickú asimiláciu všetkých jeho funkcií, režimov a tlačidiel.

V budúcnosti môže byť práca zariadenia upravená na základe vlastných pocitov. V prípade zariadení, ktoré sa nosia na prstoch, musí byť frekvencia pohybu a sila tlaku nastavená manuálne.

Ako používať análny vibrátor

Hlavnou podmienkou je použitie dostatočného množstva maziva.

 1. Liečte mazivo s konečníkom.
 2. Masáž a hladenie konečníka s prstom, pripravte ho na zavedenie zariadenia.
 3. Pozor, otočte ho čo najviac.
 4. Ak je žena dostatočne vzrušená, stimulant môže byť vložený do už zapnutého stavu a začať simulovať pohyby penisu počas aktu.

Veľké zábavné zariadenia tohto typu môžu priniesť mužom. Stimuláciou prostaty, ktorá sa nachádza približne 2-2,5 cm od krúžku zvierača tesne za rozkrokom, je možné získať neuveriteľnú radosť a posilniť orgazmus.

Ak chcete to urobiť, musíte zadať priložené zariadenie je veľmi plytké a urobiť pohyb svojho hrotu smerom k miešku. Správne žena robí, alebo nie, “povedať” partnera penis, ktorý by mal odpovedať na príjemné pocity zodpovedajúcim spôsobom.

O nebezpečenstvách vibrátora

Ako používať vibrátor: zvýšiť stupeň sexuálneho vzrušenia

Hračka poskytuje veľa možností v sexe. Najmä je to užitočné pre páry so skúsenosťami, ktoré spolu žili dlhé roky a hľadajú spôsoby, ako diverzifikovať svoj sexuálny život.

Zvážte jednu. Ak žena pravidelne dostáva orgazmus len pomocou vibrátora, bude pre ňu ťažké vzdať sa. Takáto závislosť môže viesť k zníženiu účinnosti iných metód sexuálnej stimulácie.

Neexistujú žiadne iné kontraindikácie používania zariadenia.

Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

9 + 1 =