psychologie

Ako rozpútať karmické uzly: zvláštne spojenie medzi mužom a ženou

Ľudia, ktorí majú záujem o esoterizmus a astrológiu, určite opakovane počuli o karmických uzloch podľa dátumu narodenia, "viazaní" samotným osudom. Podstatou tohto javu je viazanie dvoch duší (energetických subjektov) na určité záväzky - dlhy, hriechy alebo vzájomné nároky.

Zvyčajne sa to stane, keď nespravodlivé alebo kruté zaobchádzanie s osobou - lúpež, znásilnenie, vražda, bití.

Okrem toho, že samotná skutočnosť, že takáto udalosť nemusí nutne viesť k vzniku uzla: pravdepodobne poškodený považuje udalosť nehoda alebo trest za svoje vlastné hriechy, čo znamená, že výsledok bez karmické uzly.

Ako rozpútať karmické uzly: zvláštne spojenie medzi mužom a ženou

to "Účasť", ak obeť zomrie bez toho, aby odpustila páchateľa, alebo sa na neho dlhší čas vznáša zármutok a hnev.

Problém je v tom, že takéto spojenia môžu pretiahnuť mnohé inkarnácie, kým ľudia nakoniec nevyriešia nahromadené problémy.

To prinútilo závislosť zatemňuje ľudský život, nútený neustále stretávať a byť bok po boku so svojím nepríjemným osobnosti, s vedomím, že vo všeobecnosti nemajú nič spoločné, s výnimkou posledných nesplatených hriechov a pohľadávok medzi nimi.

Karmické uzly vždy prudko negatívne ovplyvňujú vzájomné vzťahy a zničujú akúkoľvek spoločnú činnosť.

Karmický uzol - dôvod spojenia medzi mužom a ženou

Keď príde na romantické vzťahy, nie je žiaduce, aby boli založené, sú karmické dôvody: Bohužiaľ, aj tie hodné ľudí v tejto súvislosti bude rokovať navzájom skreslená s negatívny nádych. Páry, v ktorých sa často končia škandály medzi mužom a ženou, ktoré sa končí útokom, zradou a pomstou, sú veľmi charakteristickým príkladom karmických uzlov v natálnych grafoch. Niekedy iné deštruktívne a bolestivé vzťahy zahŕňajú iných ľudí a tvoria neslávne láskavé trojuholníky.

Diagnostika karmické uzly je veľmi ťažké, pretože obyčajný človek, je nepravdepodobné, že by vedieť, ako a čo sa s ním stalo v minulom živote. Preto ľudia, ktorí boli nespokojní s ich vzťahu (menovite, konštantný a silná nespokojnosť so situáciou, ako jednej z charakteristík markerov mieste), sa obracajú na nosičoch, odborníkom v reinkarnáciu terapiu a astrológiu.

Ste rukojemníkom nepríjemné situácie pre vás, že keby chceli jednoducho nemôže zmeniť, a v tomto prípade iná osoba zúčastňujúca sa spolu s vami?

Niekedy to znamená, že je čas hľadať "Oddelenie". Starostlivo analyzujte charakter vzťahu, ktorý vás znepokojuje.

Prítomnosť karmického uzla je indikovaná nasledujúcimi vlastnosťami:

Ako rozpútať karmické uzly: zvláštne spojenie medzi mužom a ženou
  1. na prvý pohľad pocítite bezpredmetné negatívne emócie vo vzťahu k inej osobe, podráždenie alebo strach, neustále vyjadrujte svoje tvrdenia;
  2. medzi vami sú neustále potápanie a hádky, a hlavne pri nevýznamných príležitostiach;
  3. máte silnú túžbu "Utiecť" z takých vzťahov, ale neexistuje možnosť samoizolácie a musí prechádzať životom alebo byť neustále okolo (niekedy úplne "Náhodne") s touto osobou;
  4. aj keď ste ďaleko od takého človeka, negatívne voči nemu pretrváva a naďalej vás obťažuje: premýšľaním o ňom, zažívate strach, nedôveru a iné nepríjemné emócie.

Určite ste oboznámení s konceptom "Bezpodmienečná láska". Takže karmický uzol sa často prejavuje v stave opačnom tomuto konceptu - "Bezpodmienečná nesúhlas", v ktorom osoba, ktorá neurobila nič formálne a ktorá vám nepovedala, ktorá nie je schopná ani potenciálne ohroziť vaše šťastie, spôsobuje negatívnu reakciu neovládateľnú pre myseľ. Obzvlášť ťažké je situácia, v ktorej je táto podobná závislosť pozorovaná u pár alebo sexuálnych partnerov.

Uvedomil si, že z dôvodu neustálych škandálov a napätie s šťastie nestavať, pár rozhodne odísť a začať nový život, ale už nie spolu. Zdá sa, že dospelí, všetko by sa malo ukázať, ale to tam nebolo - karmické spojenie ich nedovolí "Autonómna navigácia" a robí ho nespokojný.

Tieto páry môžu zbiehajú a rozbiehajú na desaťnásobok, aby zabezpečil rozvodov vysokého profilu a škandály, aby seba i ostatných, aby nervových porúch a dlhších časoch melanchólia, ale dostať sa z scenára nemôžu dovoliť.

Ako rozpútať karmické uzly: zvláštne spojenie medzi mužom a ženou

Diagnostikovať karmické astrológii jednotkovej ponúk: Čas a dátum narodenia je horoskop, ktorý udáva polohu všetkých planét, lunárny uzly a slnka v okamihu objavenia človeka na zemi. Podľa vlastností natálneho grafu môžete vytvoriť všetky karmické spojenia prítomné v horoskopu.

Špecialisti na karmickú astrológiu sa domnievajú, že nie všetky vzťahy z minulých životov môžu "Spoil krv", a niektoré z nich sú dokonca veľmi užitočné.

Ak však trpíte vzťahom s konkrétnou osobou a chcete sa zbaviť negatívnych výsledkov, mali by ste tento problém vyriešiť čo najskôr.

Ako rozpútať karmický uzol?

Veľmi zriedkavo osud oslobodzuje človeka od negatívnej karmy bez jeho účasti. Hoci takýto výsledok je možný - ak robíte svoje karmické dlhy s vašimi dobrými skutkami, rituály nie sú potrebné. Ale nečakajte, že automaticky vyrieši všetky problémy, je lepšie sa pokúsiť nájsť cestu von sami.

Hľadanie by malo pozostávať predovšetkým z pokánia a odpustenia. Je dobré, ak máte mentora, s ktorým sa môžete zaoberať v takejto situácii. Ak budete musieť pracovať na tom, aby ste osud opravili sami, začnite s pokáním. Musí to byť úprimné, aj keď neviete, čo činíte pokánie a pre ktoré žiadate odpustenie. Toto pokánie prináša emocionálnu úľavu.

Tiež skúste odpustiť osobe, ktorá vo vás prináša negatívne veci, všetky sťažnosti (vrátane minulých životov) a tiež úprimne. Odpustenie v praxi je zvyčajne náročnejšie ako činiť pokánie, pretože iba ľudia, ktorí sú silní v duchu, môžu skutočne odpustiť. A buďte pripravení na to, že takýto postup pre prácu na sebe bude musieť byť vykonaný opakovane.

Ak sa to stane ľahším, ste na správnej ceste: keď sa väčšina karmických uzlov rozviaže, človek získa vnútornú slobodu a ľahkosť.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

99 − 94 =