Ako sa zbaviť milenky svojho manžela | pangudownloads.com
psychologie

Ako sa zbaviť milenky svojho manžela

Fatal razluchnitsa alebo "nočný motýľ"- manželka jej manželka bude vždy súperom, ktorý podlieha likvidácii. Chcete vedieť, ako sa zbaviť manželky jej pani - spojiť psychológiu.

Ako sa zbaviť paničky svojho manžela raz a navždy

Ako sa zbaviť milenky svojho manžela

Existuje niekoľko taktických tipov, ktoré pomôžu odradiť manžela od ľavice.

Vezmite manželku rodinných záležitostí, aby absolútne nemal čas na milostné dobrodružstvo. Oprava, vzdelávanie detí, potreba zarobiť viac, dlhý a vzdialený odbyt celej rodiny - to všetko si vyžaduje maximálnu účasť "chôdza"Men. Ak je dobrý rodinný muž, rozhodne sa v prospech rodiny, ak nie - koná inak.

Prebudiť v manželovi fastidiousness voči iným ženám všeobecne alebo k určitej osobe - jeho vášeň. Metóda je dobrá v prípade, ak si nie je vedomý vašich vedomostí. Vy osobne poznáte svojho súpera? Výborne! Povedzte svojho manžela náhodou, aká coura sa presunúť na svoje podozrenie o možnej nevhodnosti v posteli - metóda zabijak - o pohlavne prenosných chorôb.

Psychológia týchto metód je jednoduchá. Muž nechce mať úzke vzťahy s porazeným. A jeho názor môže pomôcť tým, že hrá "špinavá hra"Povesti a dohady. Ako s vami robí, tak si s ňou. Nič tu nie je oslavované. 

5 spôsobov, ako inteligentne zbaviť pani svojho manžela

Pre veľa žien, aby ste prenasledovali niekoľko prenajatých apartmánov a zaistili im malé triky, znamená to, že do tváre blatíte.

Úrovne komunikácie sú pre každého rozdielne a ak nechcete začať "voynushki"V duchu mexickej televíznej série, robte to, čo robíte vo vysokej spoločnosti: 

  • Ak je vydatá alebo v vážnom vzťahu, povedzte o tom jej partnerovi. On, rovnako ako vy, má právo vedieť. A niekedy mu robíte láskavosť. Ak s ňou pracuje nechránený sex, potom by mal vedieť, že nie je jediný muž v posteli;
  • Konfrontujte ho s verejnosťou. Nevytvárajte veľké scény, ale musíte ju dať vedieť, že koná skromne. Ak má aspoň jednu kvapku slušnosti, bude sa hanbiť zničiť inú rodinu;
  • Ak ste priatelia, prestanete komunikovať. Nepopieraj ju, napokon, môže mať túžbu vysvetliť sa priateľským spôsobom. Ale starým spôsobom všetko nemôže byť. Stávku tu, opäť, na jej svedomitosť a slušnosť;
  • Daj mu muža. Keď ho dostanete úplne k dispozícii 24 hodín denne, rýchlo pochopí, čo "šťastie" na ňu padlo. Paničky radšej majú dobrý čas, ale nenávidia zdieľať život so svojimi obeťami. Veľmi rýchlo ho opustí a dá kufre na ulicu;
  • Priamy a konkrétny spôsob, ktorý je možné v zriedkavých prípadoch - keď naozaj môžete ovplyvniť jej život samotný alebo prostredníctvom vzťahov. Zorganizujte pre ňu v práci transfer do iného mesta, stáž v zahraničí, zdvojnásobenie pracovného harmonogramu. To oddelí vášho manžela od nej fyzicky - a otázka bude uzavretá. 

Kedy a ako sa človek môže zbaviť pani?

Ako sa zbaviť milenky svojho manžela

Väčšina mužov, ktorí sa rozhodujú podľa prieskumov a rozhovorov v časopisoch, považujú za najlepší moment medzery nasledujúci deň po konaní zrady. Hlavný výpočet v tomto prípade pre ženatý - manželka bude omnoho ľahšie odpustiť jednorazový sex na strane, zistiť, čo sa stalo.

Ak sa romantika oneskorí, človek padne do "nožnice": Zostáva so svojou milenkou - rozbije život svojej manželky, vzdáva sa svojej vášne - riskuje, že získa nepriateľa v jej tvári. A opustení milenci, ako viete, sú schopní kruté a zdĺhavé pomsty.

Akonáhle ste si vedomí záležitostí jej manžela s inou, každú minútu hľadali príležitosť vyjadriť sa k nemu jednoduchou pravdu - čím skôr to bude rozbiť vzťah, tichšie a bezpečnejšie všetkých kútov sveta. 

Pozor! Pani-psychopat a ako ju rozpoznať

Nepokúšajte sa s týmto typom žien, aj keď ste si istí, že ich chcete s mužom konkurovať. Možno, že váš manžel sám nie je šťastný, že sa zapojil do abnormálnej dámy, takže ho nenechajte schovať za svoj "široký chrbát".

Chcel vľavo - či dostať von, a ty mu nič kamaráta a manželky, deti matku a strážca rodinného krbu, a preto nemôže vynakladať energiu na konfrontáciu horúčkovitú hysterický.

Dozviete sa, že súper je potenciálne nebezpečný pre vaše nervy a dokáže nevhodným krokom, ako je obťažovanie, výhražné telefonáty, atď., Môže byť z niekoľkých dôvodov.

Po prvé, takéto ženy nemôžu obmedziť svoje emócie a od prvého dňa románu napadnú svojho manžela svojimi "tekutiny vášne". Odtiaľto prichádzajú všetky tieto verejné vyhlásenia lásky, romantické darčeky - odznaky v "Odnoklassniki"Túžba dozvedieť sa o jej zakázanej vášni so svojím manželom, ak je to možné, o celom svete.

Po druhé, psychopati zvrátené vidia skutočnosť. Váš manžel mohol, a slovo o niečom, že nie je zlý zlomu, ale táto žena kričí na vás v telefóne, ktorý má v úmysle na svojho manžela to dievča a chlapec, ktorý takmer ju začal opravovať v krajine a budúci týždeň chodí do Paríža.

Samozrejme, každý človek má niečo sľúbiť svojej milenke, ale psychopati si predstavujú, čo v živote nemôže byť.

Ako sa zbaviť milenky svojho manžela

Po tretie, sú príliš podozrivo túži komunikovať nielen so svojím manželom, ale aj s vami a dokonca aj s vašimi deťmi. Spočiatku to prekvapuje, potom uráža a napokon sa môžete strachovať z prenasledovania.

V kritických situáciách, jediný spôsob, ako sa zbaviť milenky-psychopat - platí pre orgány presadzovania práva pre stíhanie a porušenie súkromia a môže byť chuligánstva, ak taký bol prípad. Tým je zaručené, že prestane vyrážajúca sa dáma a môžete pokojne zaobchádzať s jej manželom.

Boj o manželské šťastie nie je záležitosťou pľúc, preto buďte trpezliví a neustále monitorujte svoje emócie. Ak sa takýto výňatok javí ako výkon, premýšľajte o rokoch pokojného života vpred, pre ktorý by ste sa mali vziať do ruky.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

82 − = 72