Krásne obrazy: pracujeme na kaligrafii | pangudownloads.com
psychologie

Krásne obrazy: pracujeme na kaligrafii

Faksim pomáha overiť totožnosť osoby a nachádza sa na dôležitých dokumentoch: cestovné pasy, notárske listiny, zmluvy, aktov predaja nehnuteľností atď. Je žiaduce, aby sa podpis osoby počas života nezmenil. Aj keď žena zmení obraz pri každom manželstve podľa nového mena.

Napriek tomu chce každý urobiť svoj obraz najkrajším. Ako to dosiahnuť?

Ako prísť s originálnym a krásnym obrazom?

Krásne obrazy: pracujeme na kaligrafii

Ak chcete uspieť, mali by ste zásobiť papier, pero a maximálnu trpezlivosť. Nie je žiaduce použiť rukoväte s gélovými tyčami, pretože vizuálne zlepšujú rukopis.

Krásne maľby, vytvorené pomocou gélových tyčí, môžu vyzerať docela nepredstaviteľne, ak píšete s ceruzkou alebo jednoduchým atramentom: 

Krásne obrazy: pracujeme na kaligrafii
  • Najjednoduchšie je vymyslieť najkrajšie obrazy na svete, spoliehajúc sa na jeho vlastné meno. Najčastejšie sú prvé 3-4 písmená priezviska ponechané na podpis. Najzaujímavejšie možnosti sa získajú vtedy, keď fax začína súhlasom. Môžete presne predpísať prvé písmená a pridať elegantný tah na konci. Mimochodom, psychológovia hovoria, že úspech človeka do značnej miery závisí od mŕtvice. Ak písař spadne, osoba sa vopred odsudzuje na neúspech. Ak je v záverečnej časti podpisu zdvih nahor, je zaistený pozitívny začiatok;
  • Krásne obrazy na pasi sa získajú, ak je prvé písmeno názvu umiestnené pred písmenami priezviska. Obzvlášť pôsobivé sú údery, pri ktorých je prvé písmeno "C". To môže elegantne rámovať zvyšok autogramu. Okamžite môžete použiť 2 veľké písmená - meno a priezvisko;
  • Ľudia často nechcú inzerovať meno. Banálny dôvod pre takýto čin je jeho kakofónia. Preto ako fax používajte prvé písmená mena alebo priezviska a pokračujte v maľovaní pomocou sady slučiek alebo kučier. Niekedy môže mať 2 obrazy. Jedna s plným hláskovaním priezviska pre doklad ako pas a skrátená verzia pre iné potreby, napríklad s cieľom ukázať učiteľovi, že rodič je oboznámený s odhadmi vykonanými v denníku dieťaťa;
  • Najoriginálnejší podpis získajú ľudia, ktorí sú oboznámení so základmi kaligrafie. Elegantný plexus curlicues pri písaní prvých písmen mena a priezviska niekedy predstavuje neuveriteľne skvelý obraz. Niektorí majitelia takýchto podpisov špeciálne vytvárajú šablóny, nechcú rozmaznávať krásu faksimilového spěchu. Objednajte krásnu maľovanú šablónu, nemôžete sa obávať, že niekto spochybní autentickosť autogramu;
  • Pri vytváraní kaligrafického podpisu by ste mali brať do úvahy malú nuansu. Pre ženy je prípustné použiť kučery, ale mužský variant by mal byť rozlíšený tvrdšími líniami.

Samozrejme, ako urobiť krásnu maľbu závisí vo veľkej miere od rukopisu. Ak nie je osoba zvyknutá na presné písanie listov, píše hbito a nedbalo, akákoľvek kombinácia prvkov bude nereprezentovateľná. Preto je potrebné vynaložiť úsilie na podpísanie dokumentov bez toho,človek".

Čo vie obraz maľovať s krásnymi kudrlinami?

Ukazuje sa, že zvyčajná maľba môže veľa o svojom majiteľovi povedať. Už bolo spomenuté, že posledná vlna smerujúca hore je znakom optimizmu a smerom nadol - ukazuje, že človek má sklon k depresívnym náladám a je príliš neistý. Ale priamka hovorí o osobe s vyváženou povahou, ktorá má tendenciu premýšľať nad činmi a dodržiavať rozhodnutia "zlatý priemer".

Dlhá maľba je vlastná ľuďom s pedantským charakterom, zvyknutí priniesť všetky svoje záležitosti do konca. Sú náchylní k tvrdohlavosti a zriedkavo sa spoliehajú na názor niekoho iného. Ak je mŕtvica dostatočne krátka, jej majster je považovaný za povrchného, ​​uhorského človeka, ktorý nie je tolerantný k pomalosti, často nekonzistentnej a nepozornej.

Krásne obrazy: pracujeme na kaligrafii

Maľovanie s množstvom kučier a slučiek je najčastejšie ženskou. Muži dávajú prednosť rýchlym úderom s množstvom priamych čiar.

Vytvorte krásnu maľbu nestačí, musíte brať do úvahy, že často za jej presné písanie nebudú existovať žiadne vhodné podmienky. Napríklad ak dostanete v zime dôchodok v pobočke banky, osoba v teplom kožuchu je ťažké napísať všetky listy v správnom poradí.

Preto nezaťažujte faksimil s množstvom elegantných prvkov. Súčasne môže príliš jednoduchý podpis hrať do rúk podvodníkov, lebo je ľahké ho pretvoriť.

Stojí za to stráviť niekoľko hodín, kým príde s naozaj originálnym a expresívnym obrazom, ktorý úplne odráža charakteristické znaky jeho majiteľa.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 1 = 1