psychologie

Ženatý za moslima: šťavnaté detaily vášho budúceho manželstva

V emancipovanej spoločnosti nie je otázka, ako potešiť manžela, veľmi relevantná. Drvivá väčšina moderných žien vám povie, že nepotrebujete nikoho, kto by sa mohol páčiť, pretože ste nezávislá, integrálna osobnosť a musíte predovšetkým milovať a nevyužívať vo svojich vlastných záujmoch.

Oženil sa s moslimom: aspekty budúceho manželstva

Ženatý za moslima: šťavnaté detaily vášho budúceho manželstva

Nie je pre nikoho tajomstvom, že v islame sú tradície starej stavy, ktoré sa nedajú porušiť. A ak sa rozhodnete spojiť svoj život so zástupcom tohto náboženstva, musíte byť plne pripravení naučiť sa poslúchať svojho manžela.

Predpokladajme, že sa váš román rozvíja tak násilne, že vo vašej hlave už zaznieva slávnostný marc Mendelssohna a skoro si predstavoval trenie budúceho spoločného dieťaťa. Ale všetko je komplikované tým, že váš vyvolený žije v Koráne. Ak ste dali srdce moslimovi, budete sa musieť naučiť žiť podľa tradícií druhého a dodržiavať zákony iných ľudí.

Nie je tajomstvom pre kohokoľvek, koľko horlivých predstaviteľov tejto kultúry spĺňa svoje prikázania. Boh je pre nich svätý a môžu žiť len podľa svojich zákonov. Samozrejme, ak hovoríme o skutočných moslimoch, a nie o európskych predstaviteľoch východných krajín.

Aká je vaša úloha?

Takže ak ste sa vážne zamilovali do moslimského života, mali by ste vedieť, čo by ste mali robiť pri budovaní rodiny a vzájomnom spoznávaní.

V blízkej budúcnosti by ste mali urobiť nasledovné:

Ženatý za moslima: šťavnaté detaily vášho budúceho manželstva
  • Spoznajte svojich rodičov, a určite sa im páči. Je pravda, že ani v druhom prípade nikto nezaručí, že budú pripravené obetovať svoje princípy a povoliť prítomnosť kresťanky vo svojom dome. Nie je žiadnym tajomstvom, že sa moslimovia snažia vybrať pre svojich detí zástupcov tej istej viery ako spoločníkov života. A ak sú proti vám úplne čisto z náboženských presvedčení, môžete navždy zabudnúť na svojho východného kniežaťa. Ľudia, ktorí žijú podľa zákonov Koránu, rešpektujú a ctí svojich rodičov viac ako ktokoľvek na svete. A ich názory sú pre nich rozhodujúce, aj keď človek sám ťa miluje "pred stratou impulzu". Ako potešiť budúceho manžela a jeho matky? Po prvé, musíte sa pozrieť skromne. Prejdite k prvému známu, zabudnite na to, že vo vašom šatníku nájdete mini sukne a telo s hlbokým výstrihom. Toto pravidlo je však dôležité pre zoznámenie sa s rodičmi. Po druhé, okamžite uveďte, že vidíte vo svojom synovi svoju budúcnosť, pre ktorú sú pripravení žiť. Po tretie, buďte obmedzený, počúvajte viac, ako hovoríte. Ukážte im, že ich rešpektujete nie menej ako svoj vlastný syn;
  • Prijmite inú vieru. Ak sa vám nepáči obľúbená matka a fascinujete jeho otca, musíte byť pripravení na ďalší krok - prijatie islamu. Podľa moslimských zákonov musíte sa vzdať kresťanskej viery a prijať islam. Spravidla sa to stane buď okamžite, alebo časom. Majte však na pamäti - až kým nenadobudnete právny sobáš, môžete o tom premýšľať a odmietnuť. Ak vám váš zákonný manžel objedná, nebudú existovať žiadne ďalšie spôsoby, ako sa ustúpiť (len rozvod). V zásade, podľa koránu, moslim nemá právo vziať si na "neveriacich" (inoverku) len aby ju čerpať na islam. Preto myslite stokrát, či ste pripravení na takýto krok;
  • Žiť podľa zákonov Koránu. Samozrejme, pri prijímaní islamu, vaše náboženské "dobrodružstvo"Nekončí. Teraz musíte žiť len podľa zákonov posvätnej knihy moslimov. A nosenie hidžábu v tomto prípade nie je najhoršia vec, ktorú musíte praktizovať. Mimochodom, podľa zákonov Koránu, niektoré manželstvá medzi moslimom a kresťanom sú a priori nemožné. Ak ste učiteľ alebo žiak, predtým vydatá za moslima, člen s nimi v stálom vzťahu, ona bola manželka jeho otca, brat alebo syn - nemôžu snívať o spojenie s ním. Zákaz manželstva je tiež dôležitý, ak ste pohanský;
  • Chovať sa podľa Koránu. V pokračovaní predchádzajúceho odseku existuje niekoľko konkrétnejších odtieňov. Od tejto chvíle budete musieť znížiť oči, keď sa stretli s nejakým mužom, ukryť telo a šperky pod oblečením, šatku zakrývajúci vlasy, pohybovať ticho, nemohol zúčastniť niekoho iného majetku bez soblagovoleniya manžela. Nemáte tiež právo opustiť svoj dom sám. Všetky tieto pravidlá okamžite povedie vaša milujúca svokra. Mimochodom, mali by ste sa jej teraz páčiť nie menej ako jej manžel. Musíte dodržiavať nové "matka"A zatvárajte oči na nespravodlivosť a dokonca na zlosť. V prípade, že sa odvažujete sťažovať sa na svojho manžela, je zaručené, že sa dostane na stranu svojej matky a môžete tiež pevne "dostať všetky". V skutočnosti žena v islame je stvorenie takmer úplne zbavené práv. Účelom jeho existencie je spropagovať manžela a udržiavať opatrovateľskú službu. Ste pripravení na takýto osud?
  • Ženatý za moslima: šťavnaté detaily vášho budúceho manželstvaByť úplne poddajní. Toto ustanovenie sa netýka len domácich, ale aj sexuálnych aspektov manželstva. Ako sa vám páči nový manžel v posteli? Poslúchať a plniť všetko, čo chce. Mimochodom, nemáte právo poprieť mu najviac sexuálny kontakt. Zákaz sa odstráni iba počas náboženských sviatkov, počas menštruácie av období poporodenia. V rodinnom živote s moslimom musíte tolerovať dokonca aj násilie, ak si to váš manžel želá. Avšak zvyčajne predstavitelia tohto náboženstva sú celkom "zdvorilý"V posteli s ich vyvolenými;
  • Tolerovanie polygamie. Korán hovorí, že človek by si mal vziať manželky žien, drahý pre svoje srdce. Moslim môže mať až štyri manželky, rovnako ako konkubíny. Vaša rada a súhlas v tejto veci, nikto sa nebude pýtať. Ale všetko bude mimoriadne čestné z hľadiska materiálnej podpory - všetky príjmy sa rovnomerne rozdelia každému z nich. Ak váš snúbenec nie je bohatý, pravdepodobne na chvíľu budete "jedinečné a neopakovateľné". Nikto však nebude zaručovať, že starostliví rodičia vášho manžela sa nestarajú o zostávajúce ženy. Okrem toho budete musieť schvaľovať, a dokonca dokonca pomôcť vašej tchyni s voľbou. A ani sa nepokúšajte vstúpiť do sporu - to sú predpísané zákony islamu;
  • Utrpieť trest. Možno, tento bod je najcitlivejší zo všetkých. Korán hovorí, že človek môže použiť fyzickú silu proti svojej žene v prípade jej neposlušnosti, alebo jednoducho "s cieľom zlepšiť charakter". Zároveň vás môže poraziť, ale nie tvárou alebo inými zraniteľnými miestami. Taktiež by ste nemali mať žiadne známky, že by ste mohli na svojom tele tlčiť. A samotné bitky podľa Koránu by nemali spôsobiť utrpenie ženy. Muž nemá právo poraziť ženu "nečitateľne"A pre menšie priestupky. Ak sa to všetko stane - môžete požiadať o rozvod na súde v šaría;
  • Ženatý za moslima: šťavnaté detaily vášho budúceho manželstvaPamätajte na rozvod Koránu. Rozvod v muslimských krajinách, rovnako ako všetko ostatné, je jednostranný. Iniciatíva zvyčajne patrí mužovi. Zároveň stačí, aby sa s svedkami opakoval trikrát "Už nie si moja žena"A vaše spojenie je automaticky ukončené. Samotný kresťan zostáva v tomto prípade úplne zbavený práva. Upozorňujeme, že nemôžete vyzdvihnúť deti, rovnako ako môžete brániť svoje práva na súde. Ale existujú aj príjemné výnimky;
  • Reprodukujte potomstvo. Jedným z hlavných cieľov moslimských mužov je reprodukcia potomkov, takže bezdetnosť môže byť vážnym dôvodom pretrhnutia. Takisto musíte byť pripravení zrodiť toľko, koľko potrebujete.

Kórejská svadba sa môže konať doma alebo v mešite. A zaujímavé, aj bez účasti páru. Stačí, keď požiadate svedkov, aby šli do mešity na svadobný obrad.

Poznať jeho povinnosti

Ženatý za moslima: šťavnaté detaily vášho budúceho manželstva

Váš manžel musí v plnej miere zabezpečiť pre vás, ako aj nesie plnú zodpovednosť za blaho rodiny. Je tiež povinný vás podporovať a ochraňovať, aby vám venoval náležitú pozornosť. Ak sa človek vyhne manželku, alebo nevenuje pozornosť k nemu po určitú dobu (väčšinou sa jedná o intímny život), máte nárok podať žiadosť o rozvod. Ale vedzte, že rozvod je "čo najviac nenávidí zákonných pred očami Alaha".

Áno, moslimský muž musí byť milovaný, upravený a ochraňovaný bez špeciálnych vzájomných pocitov. Áno, moslimskí muži ako úplné podanie od ženy. A áno, odteraz sa budete cítiť ako skutočný otrok slobody.

Stále chcete vedieť, ako potešiť moslimského manžela, alebo sa už pozeráte smerom na slovanských chlapcov? V každom prípade podporujeme vašu voľbu a vždy sme pripravení poskytnúť Vám cenné rady.

Buďte šťastní v manželstve!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

72 − = 71