Akių pleistras miegoti: siūti savo rankomis! | pangudownloads.com
Rankų darbo

Akių pleistras miegoti: siūti savo rankomis!

Oficiali medicina jau seniai įrodyta, kad sveikas ir stiprus miegas yra įmanomas tik visiškai tamsoje. Bet kartais būna sunku pasiekti net namuose, ką pasakyti apie tuos atvejus, kai jūs turite miegoti kelyje ar kai kurių kitų nemalonių sąlygų?

Kas turi akių plyšio?

Akių pleistras miegoti: siūti savo rankomis!

Dėl prastos miego kokybės, sumažėja darbingumas, atsiranda apatija ir nuovargis ir be jokių kitų priežasčių.

Jei atsitiktinai praleidote naktį tokiose vietose, kurios yra netinkamos sveikam miegui dėl jo didelės šviesos ir triukšmo, jums padės miego kaukė ir ausų kamšteliai. O jei ant antrojo prietaiso viskas aišku, nes jį galima įsigyti bet kurioje prekių parduotuvėje namuose ir kasdieniame gyvenime, pirmasis mūsų metu nėra toks lengvas, kaip mes norėtume.

Mėnesio aklas, paprastai tradiciškai išduodamas lėktuvuose visiems ilgų reisų keleiviams, kurie prisiima naktinį skrydį.

Šiandien tai laikoma pirmosios klasės privilegija, o paprasti žmonės patys turi įsigyti tokius prietaisus. Jei nerandate šio įrenginio parduotuvėse, galite pabandyti padaryti jį patys.

Kodėl mes norime užmigti akis ir ar tai žmogus nerimauja? Kaip jau minėjome, tai tinka tais atvejais, kai jums reikia miegoti apšviestoje arba iš dalies apšviestoje patalpoje. Kai kurie žmonės turi ypatingą jautrumą šiam veiksniui, ir tokiomis sąlygomis jiems paprasčiausiai neįmanoma užmigti. Jei esate vienas iš jų, išbandykite šį įrenginį, kad užtikrintumėte garsų ir patikimą miegą bet kurioje išorinėje aplinkoje.

Ir uždaryti akis už akių miegui savo rankomis yra gana paprasta, nei mes siūlome tai padaryti. Kitas šio sprendimo privalumas yra gatavo produkto originalumas ir unikalumas, nes jūsų kaukė atrodys taip, kaip to norėsite!

Kodėl verta naudoti naktinį puošmeną?

Kodėl ir kam reikia miego kaukės?

Visų pirma šis produktas taps ypač svarbus keliautojams. Deja, turizmas turi ne tik akivaizdžių pranašumų, bet ir objektyvių trūkumų. Kartais žmonės, sugrįžę iš atostogų, skundžiasi, kad po to reikės dar vienos atostogos. Ir tai daugiausia dėl to, kad trūksta miego kelyje.

Kaip teisingai vadinamas miego akinimu?

Amerikiečiai vadina tokį prietaisą žodžiu "Blindfellen" (Blindfellow), bet jums nereikia tai skambinti "Gimtoji" žodį, kai perkate vaistinėje ar specializuotoje parduotuvėje. Pakanka išsiaiškinti pardavėjui, ko jums reikia, ir kokius tikslus jūs siekiate.

Paprastai tokius prietaisus galima rasti dideliuose farmacijos tinkluose arba, rečiau, įprastuose prekybos centruose. Beje, prietaisą naudoja ne tik sveiki žmonės, bet ir pacientai, turintys rimtų oftalmologinių patologijų. Ypač aktyvios regos regeneracijos metu - pavyzdžiui, po lazerio regeneravimo ir kitų operacijų.

Sveikų miegą gali užkirsti kelią šiais reiškiniais:

Akių pleistras miegoti: siūti savo rankomis!
 1. Automobilių žibintai, važiuojantys priešinga juosta (paprastai tokia problema
  keleiviai automobiliais ir autobusais, keliaujančiais dideliais atstumais, susiduria);
 2. Gatvių žibintų šviesa, esanti tiesiai į jūsų buto langus arba namuose;
 3. Ryški Mėnulio šviesa naktį debesų danguje (dauguma žmonių nemano jokio diskomforto, bet ypač jautrūs šviesai jautrūs asmenys ilgai kenčia nuo nemigos net ir dėl tokios banalios priežasties);
 4. Žibintų žibintai, plaukiantys už traukinio langų;
 5. Sunny ryte šviesa, ypač vasarą.

Jei dažnai susiduriate su išvardytomis problemomis, tikrai verta pamiršti kaukę. Galų gale, atimant sau kokybišką miegą, yra pavojinga ir nepriimtina, ypač jei esate poilsio vieta. Ir žmonės, kurie nuolat turi eiti pareigas, tai yra absoliučiai būtini, nes po to dažnai rengiami svarbūs susitikimai "Miegančios naktys".

Tokio gaminio modelis yra labai paprastas, ir jūs galite jį siūti, net jei niekada anksčiau nieko panašaus. Trumpai tariant, net mėgėjams, kurie toli gražu nejaudina ir siuvami, ir kurie neturi specialios siuvimo įrangos savo namuose, galės padaryti kaukę.

Reikalingos medžiagos ir įrankiai

Mėnesinės kaukės formavimo procese jums reikės tam tikrų medžiagų ir įrankių, kuriuos galima rasti namuose arba iš anksto įsigytus specializuotoje parduotuvėje.

Standartinis kaukės dydis yra 19,5 x 19,5 cm. Todėl apskaičiuokite norimą medžiagą pagal ją.

Jums reikės:

 • Pagrindinė medžiaga - medvilnė, chintz, flanelė (mes rekomenduojame naudoti atlasą, nes jis yra nepaprastai malonus liesti ir labai estetiškai pažvelgia iš šono);
 • Flizelinas;
 • Raištis arba flanelis vidiniam tvarslo sluoksniui;
 • Guma (iš jos bus padaryta dalis, kuri tvirtina kaukę iki galvos);
 • Bet kokia apdailos medžiaga - nėriniai, juostelės, karoliukai, gipūra (jei jūs darote kaukę vyrui ar bet kuriam kitam žmogui, šį elementą galima ištrinti);
 • Lecalo (modelis, pagamintas ir supjaustytas iš kartono).

Akių pleistrų modeliai miegui turėtų būti atliekami pagal modelį. Ir norint tai padaryti, pirmiausia turėtumėte išdėstyti būsimos kaukės formą ant kartono ar bet kokio kito storo popieriaus ir iškirpti šabloną kanceliariniu peiliu.

Žingsnis po žingsnio užmaskuoti kaukę

Taigi, jei jau susidūrėte su šablonu, atėjo laikas pradėti visišką ateities tvarsčio gamybą miegui. Šio gaminio modelis nereikalauja daug laiko ir pastangų, tačiau jūs turite elgtis atidžiai, kad kaukė atrodytų net ir gražiai.

Kaip sew kaukę etapais miegoti:

Akių pleistras miegoti: siūti savo rankomis!
 • Iš pagrindinio audinio iškirskite du lygiaverčius stačiakampius. Jie turėtų būti šiek tiek didesni nei jūsų šablone esančios kaukės detalės;
 • Nubraukite šablono kaukės duomenis perbraukdami ar pieštuku (kaip norite);
 • Iškirpkite audinį išilgai ištraukto kontūro su įprastomis siuvėjo žirklėmis arba raštiniu peiliu (taip pat pasirenkate įrankį, kad jį patogiai pjaustytų - be sumušimų ir sriegių);
 • Nepamirškite palikti pašalinimui siūlių;
 • Fleece taip pat turėtų būti apdorojama panašiai - tai reikalinga, kad baigtas tvarstis neprarastų formos;
 • Iš vilnos taip pat supjausto panašią dalį, tačiau nepamirškite, kad ji turėtų būti mažesnė už pagrindines dalis 5 mm atstumu nuo visų pusių, kad paprastai atsistotų viduryje;
 • Iki "Atspėk" su dantenų ilgiu patartina iš anksto išmatuoti savo galvos (arba galvos, ant kurio esate kaukes) tūrio. Atkreipkite dėmesį, kad elastinę medžiagą niekada neturėtų būti nuspaudžiamos ir nuspaudžiamos odos - ji skirta tiktai sureguliuoti kaukę ant akių!
 • Išimkite visas kaukes, įskaitant pagrindinį audinį, pamušalą ir neaustinę medžiagą, ir nepamirškite atsikratyti dantenos;
 • Tada apdorokite elastingą - jis taip pat gali būti siuvamas atlasu kaip surenkamuoju Juostos;
 • Nuleiskite danteną į kairiuosius skyles ir siūkite;
 • Ant priekinio kaukės paviršiaus naujai sukurkite nėrinius ar kitus dekoratyvinius elementus;
 • Kaukė yra pasirengusi ir šią naktį galite pradėti išbandyti!

Galite siuvinėti mašina ar rankomis. Tačiau nepamirškite, kad antruoju atveju jums reikės ypatingo tikslumo, kad siūlės būtų vienodos ir vienodos. "Diržas" rankiniu būdu siūti derva vargu ar yra įmanoma, bet jei norėtumėte nors jį papuošti, pabandykite pagaminti gipūno rėmą.

Papuoškite gatavus padažu gali būti siuvinėjimai, blizgučiai, pinti juostos. Kai kurie nori daryti tokius daiktus dovanoms, todėl jie sukuria asmenines ir komiksines kaukes. Jei turite pakankamai išsivystę vaizduotę, duokite jai valią ir siūkite sau kažką unikalaus! Jūs taip pat galite papildomai užsidaryti specialų maišelį savo naujajam "Helper", kad jo audinys nebūtų surinkęs dulkių ir nebūtų užterštas transportavimo metu. Padengti taip pat galima rankiniu būdu, ir tai bus dar lengvesnė.

Tegul šis naudingas ir malonus priedas pagyvins jūsų kelionę ir neutralizuos jūsų nepatogumus!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

74 + = 77