Rankų darbo

Apie tai, kaip tinkamai apdoroti suknelės kaklą

Priklausomai nuo drabužio formos, korpusas yra pasirinktas iš kitokio tipo. Tai gali būti apvalus, ašaros, kvadrato ar V formos išpjovos. Jie yra susiuvami su klijuotine obtack, įklijuota skersine pusele. Paveikslas paruoštas pagrindinės dalies tekstūrai.

Pjaustymas atliekamas pečių siūlėms ir atgal. Sulenkite medžiagą per pusę, kartu prijunkite nugarą ir priekinę dalį, padengsime audinio lankstą, po kurio obtachka bus padaryta iki delno pločio. Mes stebime suplanuotą pjūvio formą ir suplanuosime kaklą, paliekant nuolaidas šonams ir maždaug vieno centimetro pjūviui.

Yra kelios apykaklės apdorojimo galimybės. Kaip pasirinkti kaklo ir rankų juostos suknelių apdailos būdą?

Norint tinkamai užpildyti drabužius, reikia žinoti keletą taisyklių:

Apie tai, kaip tinkamai apdoroti suknelės kaklą
 • Pirma, kiekvieno audinio tipo yra odos;
 • Antra, būdas, kuriuo norite apdoroti ranką ir gerklę, priklauso nuo audinio pjūvio formos ir tekstūros. Vartai megztas sukneles su V-formos, apskritimo ir ovalo formos supjaustyti beika patogu atlikti, bet su kvadratinėmis ir kvadratinių griovelius tinka procesas vamzdynų;
 • Trečia, ne visi metodai yra įmanomi rankiniam apdorojimui. Pavyzdžiui, nulupimas obtachkami įmanoma tik ant rašomosios mašinėlės.

Norint tinkamai išvalyti apykaklę, reikia išbandyti iš gerklės pjūvio dydį iš abiejų priekinės pusės. Jei norite siuvinėti suknelę, sulankstykite priekines ir galines dalis pusiau ir įsitikinkite, kad veido kontūrai ir pjūviai yra vienodi. Kartais atsitinka taip, kad viena iš pusių yra gilesnė, šiuo atveju turėtumėte jį nušlifuoti plonu siūlu, siūlu pusei centimetrų ilgio. Smeigtukų mazgai yra ištraukiami kartu ir išlyginti, kad būtų sukurtas akordeono efektas, užfiksuokite apykaklę su kaiščiais.

Apipjaustytos kaklo kaklo išpylimo apdorojimas

Leiskite sužinoti, kaip megztosios suknelės gerklė gydoma sluoksniu kepti. Tai vienas iš lengviausių būdų, kuriuo galite apversti marškinėlių rankšluostį, rankovines sukneles, vasaros palaidines.

Štai kaip tai vyksta:

Apie tai, kaip tinkamai apdoroti suknelės kaklą
 1. Iškirpti audeklo juostelę įstrižai į norimo ilgio medžiagos išilginę ir skersinę verpalą ir pridėti 2 cm į apyvartą. Juosta be įspaudimo turėtų būti 3 cm;
 2. Mes švelniai padaugame du kartus ir geležies;
 3. Mes tolygiai išlenkti mūsų juostelę. Fragmento pjūvio pjūviai pasukami į siaurėjantį sluoksnį, nukreiptą į veidą į išorę ir išlyginti. Be to, bet kuris iš dviejų skyrių yra visiškai derinamas iš naujo;
 4. Norėdami neleisti per daug nupiešti kaklo ir tempimo, mes pridedame siūlę išilgai pjūvio ir mes nustatome vilną klijais;
 5. Iškirpkite leidimus lygiagrečiai su išpjova. Nusuktas beikės pjūvis yra prisegamas su kaiščiais prie išpjovos, skirtos gerklėms su šonais, aplinkui sukant ratu. Pritachaem siūlas, lygiagretus lenkimui 1 centimetro atstumu;
 6. Mes atidarome "Baku";
 7. Beku ant audinio turi būti dengtos susiuvamos siūlės ir tvirtinamos, pritvirtintos arba nuvalytos;
 8. Iš išorės iš eilės mes naudojame liniją su siūleliu;
 9. Mes išmatuojame savo gaminį, išimkite nereikalingus siūlus. Procesas yra baigtas.
Apie tai, kaip tinkamai apdoroti suknelės kaklą

Taip pat galite nusipirkti nuolaidų keptuvą parduotuvėje pagamintos juostelės pavidalu.

Plyšus nuolankus bakey yra tas, kad jis yra labai patikimas ir neleis audiniui deformuotis ir įtrūkti, tai gali būti padaryta rankiniu būdu be rašomosios mašinėlės. Norėdami išvengti kreivumą audinio apdorojimo metu ir atitikimo geležies apie klaidingą pusėje vilnos tvarkingai pamušalu, kad susiuvimo ženklai yra lygiai tas pats.

Patikrinkite gaminio pjūvio padėtį taip, kad jis būtų plokščias ir nekristų.

Prieš šoninius išpjovimus reikia iškirpti rankos skylę. Jei norite užsisegti sprandą aplink kaklą, geriau dirbti prie audinio ant pečių siūlių. Visi siūlės leidimai spaudžiami priešais kraštą.

Apdorojimo būdas obtachka

Dabar atėjo laikas išmokti tinkamai apdoroti kaklą už obtachkojos suknelę. Šis metodas yra daug sunkesnis, tačiau jis yra vienintelis tinkamas elegantiška vakarinė suknelė ir griežti verslo kostiumai. Šio požiūrio privalumas yra tai, kad išorinis sriegis yra visiškai nematomas, o audinys yra tolygiai tolygiai, o tai pabrėžia jūsų laikysenos ir figūros orumą.

Norint tinkamai iškirpti modelius, turite iš anksto sumontuoti gaminį. Tik po šios procedūros galima sukurti tinkamas dalis. Tačiau jūs galite naudoti specialius siuvinėjimo modelius arba laikytis nurodymų ar šablonų - suknelės ruošinių.

Apie tai, kaip tinkamai apdoroti suknelės kaklą

Norint nulenkti audinį, jis turi būti paruoštas. Mes supjaustome pagal modelius arba produkto kontūrus, sujungdami dvi jo polius: dvigubai pagaminsime rankos, šonines ir galines siūles.

Mūsų ruošiniai turėtų būti tinkamos medžiagos, kaip pats paruoštas drabužis ar jo pakaitalas.

Tai svarbu palaikyti teisingą natūralią tekstūrą. Tokia medžiaga vadinama doublerin. Tai pigesnis balto drobės analogas.

Net kreivių atveju, vis dar apibūdina gemalo, nugaros viduryje siūle, pečių siūles, poluzanos ir kaklo, prakarpos rankovėms, siūlai puses kiekvienu atveju. Nepamiršk, kad vartai ir daigai turėtų būti sukurti visai, o už nugarą ir lentynas - sulankstyti ant dubleto.

Nepriklausomai nuo to, ar ant produkto arba ant modelių eina genėjimas, atkreipti dėmesį į gemalo, viduriniosios nugaros siūlę, peties siūlės, prakarpas, šoninės siūlės, apykaklės ir poluzanosa parenkant kiekvienos dalies tinkamas atskirai kontūro. Tokiu atveju mums nereikia pamiršti linijų, esančių insulto metu, ir supjaustyti. Įklijuojame kopijos lapus gaminio puošmenų grandinėms. Tokių detalių vaidmenyje gali būti drobės likučiai po pjovimo.

Po to mes nupjaustėme detales vienos centimetrų pločio odos pečiais ir šonais. Dabar pjaustome ruošinius ir spauskite siūles.

Aukščiau aprašytas metodas taip pat tinka suknelės V-kaklei. Kaip tai apdoroti, mes mokomės toliau.

Apie tai, kaip tinkamai apdoroti suknelės kaklą

Į V formos kaklo overstitch, jums reikia įjungti iš dublikatą vidaus į išorę, kurį reikia nadsech pašalpas viršuje ir kampuose. Rankovų tekinimas atliekamas taip pat, kaip ir apvalios išpjovos atveju. Dėl patogumo, rankenos vamzdžio detalės kartu su pečiais skirta šoninių siūlių.

Dabar galite sureguliuoti drabužių dydį dėl šoninių sijų siūlių išpjovų, be pjovimo detalių. Tačiau atminkite, kad ši manipuliacija bus sėkminga, jei likučių matmenys ant šoninių siūlių ir apmušalų bus identiški.


Štai kaip tai pasiekti:

 • mes siūlome siūlus ant gaminio ir gaubte esančių pečių;
 • Pervirškite ir paspauskite išpjovas ant siūlių;
 • Perdangos dalys vidinės dalies obtachkok;
 • Abiejuose drabužio pusėse mes užfiksuojame raštus ir ištempome išorines puses, mes siūlome juos kartu;
 • Mes nukopijuojame likusius siūlus arčiau linijos, supjaustome vietas suapvalintais kraštais ir susiaurinkime juos iki pakrovimo;
 • Pratachivaem išsamiai tarpusavyje (leidimai šalia siūlių);
 • Dabar mes naudojame vieną giją, kad supjaustytume šoninius gabalus ir kilimėlius;
 • mes padengiame ir lyginame kairiuosius ruošinius;
 • Mes ištiesime vilną viduje, o kraštuose mes siūlome;
 • galų gale mes pritaikome trinkelius ant pečių ir šonų leidimų.

Atlikta! Dabar jūs žinote, kaip elgtis su kojinės iš suknelės namuose nėra blogiau nei bet kurioje atelieriu!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

5 + 1 =