Kaip padaryti kilimėlį iš pompų savo rankomis? | pangudownloads.com
Rankų darbo

Kaip padaryti kilimėlį iš pompų savo rankomis?

Malonu atvykti į tą namą, kur jaukus ir šiltas. Nemanykite, kad galėtumėte daryti su elektriniais šildytuvais, o namų atmosfera priklauso tik nuo šeimininkės, kuri tikrai myli savo namą ir užpildo interjerą mažais ir jaukiais daiktais.

Praeities liekanos ar naujausios naujienos?

Deja, jau seniai "Auklių mergaičių institutai", kurioje mergaičių dėstė būtent namų ūkį. Tačiau mūsų laikais, rankdarbiai entuziastai gali pasidalinti paprastas paslaptis pridėti prie Kambarių įvairių malonus ir unikalus stuff apdaila.

Kaip padaryti kilimėlį iš pompų savo rankomis?

Šie puikūs produktai padės patobulinti interjero individualumą, pabrėžti šeimininkės įgūdžius ir gebėjimus.

Šeimose, kuriose yra vaikų, ypač svarbu sukurti spalvų ir pasakų jausmą. Tai padeda vaikams vystytis tinkamai ir visapusiškai.

Užpildykite savo namuose linksmai nuotaika investuoti savo įgūdžius į jį - jis leis maloniausia vieta pasaulyje, kur šeima visada bus neskuba grįžti.

Mes norime pasidalinti nedidele paslaptimi, kuri su paprasta technika gali būti vykdoma bet mergaitei. Pom-pov motina - tai žavinga papildymas pagrindinio buto kilimėlis parodys visą jūsų rūpestį.

Gamybos technologijos

Kaip patinkinti pompų kilimėlį?

Viskas yra gana paprasta, iš įrankių ir įrankių reikės tik šių medžiagų:

 • įvairių spalvų vilnoniai siūlai;
 • adata su pailga ausies;
 • kartonas;
 • audinio arba gumos pagrindas;
 • stiprios fiksacijos klijai;
 • žirklės siuvėjų.
Kaip padaryti kilimėlį iš pompų savo rankomis?

Kai pradedate gaminti pompoms, reikia nustatyti kilimėlio dydį, kad tinkamai skaičiuotumėte numerį. Iš kartono išpjaustėme du tokio paties skersmens žiedus. Būsimų pompų dydis priklauso nuo pasirinkto dydžio. Sujungdami šiuos blankus, viduryje ištraukėme papildomą apskritimą, todėl du identiški spurgos.

Šis dalykas paliekamas nedideliam: dabar pakuojame vilnonius siūlus ant kartono, pageidautina su keliais sluoksniais. Būtent šis veiksmas lemia galutinio produkto spalvų gamą ir jo tankį.

Galite padaryti vilnos kamuolys daugiaspalviu, gali būti monofoninis, kad vėliau surinktumėte numatytą vaizdą. Kai suvynioti pakankamai sriegių, žirklės turi iškirpti verpalus iš kartono apskritimo išorės.

Siūlome tvarsčius tarp dviejų modelių, o rutulys yra paruoštas. Mes pakartojame manipuliavimus, kol nepasieksime reikiamos sumos.

Audinio fondas

Kaip padaryti kilimėlį iš pompų savo rankomis?

Norėdami siuvinėti pompą prie audinio, jums reikės adatos ir šiek tiek kantrybės. Mes einame siūlą, kuris buvo sujungtas su vilnoniu kamuoliuku, į adatos akį.

Siūlome jį prie pagrindo ir sutvirtinkite siūlą tankiu mazgu. Paskirstydami visus rutulius ant paviršiaus, gauname gatavą mielą motiną.

Fantazija jums tiksliai pasakys, kaip ji turėtų atrodyti. Išdėstyti gėlių motyvus, geometrinius piešinius ar padaryti juokingus gyvūnus - viskas yra visiškai leistina ir įmanoma. Kilimas gali papildyti visą interjero spalvų tirpalą arba, atvirkščiai, tarnauti kaip šviesią praskiedimo vietą - kiekviena šeimininkė nusprendžia sau.

Gumos pagrindas

Tai užtruks guminį kilimėlį, kurį lengva rasti bet kurioje techninės įrangos parduotuvėje. Arba galite net panaudoti linoleumo gabalą, likusį po remonto namuose. Svarbiausia, kad bazė nėra mirkoma ir tanki. Visos pompos turi būti klijuoti prie paviršiaus, pageidautina, klijai, kurie išliks po to, kai plaunami kilimai. Šis metodas nėra greitesnis nei ankstesnis, bet, svarbiausia, kaip greitai atliekami vilnonieji rutuliai.

Toliau mes sukūrėme keletą gėjų kilimėlių variantų.

Bee Maya

Padaryti motiną Maya Bee, Temos turi būti dviejų spalvų - juodos ir geltonos, jums taip pat reikės lipnia juosta, kuri naudojama pynimo su karoliukais.

Taip pat, žirklės, klijai, PVA, gali būti, ištirpinus vielos rites, kartono lakšto, didelis akių adata ir du nedidelis pjūvis-baltos spalvos, dydis 10 cm pagal 5 cm.

Kaip padaryti kilimėlį iš pompų savo rankomis?
 1. Pirmiausia mes padarysime pilvą. Šiam tikslui du žiedai iškirptu kartono, išorinis skersmuo turi būti 4 cm, viduje žiedo -. 2 cm iki pompon buvo pailgesni, verpalai žaizda ant kartono reikia sandariai. Mes pradedame siūlus siūlus geltonu siūlu, sudarant tik vieną tankią eilutę;
 2.  Mes tęsiame juodą siūlą, bet mes platiname tris sluoksnius. Užbaigus tris eilutes, mes grįžtame į geltoną spalvą ir vėrime taip pat trimis sluoksniais. Mes baigėme juodos spalvos siūle, taigi, bagelio viduryje neįmanoma perduoti papildomų siūlų. Kai viskas bus paruošta, iškirpkite vilnonius siūlus išilgai krašto, sulenkite vidurį;
 3. Antrasis kamuolys bus juodas, tai yra bičių galva. Ratukų skersmuo yra 1,5 cm ir 0,7 cm. Apvija nėra pakankamai stora, kad gautų apvalų vilnonį rutulį. Tai yra bičių galva. Krūties yra taip pat daro purus, juoda sriegis, žiedo skersmuo yra šiek tiek didesnis nei galvos diametro 1,8 ir 0,9 cm, atitinkamai. Iškirpti šešis vielos kojas, kiekvieną centimetrą pora mažiau kaip - 12 cm, 11 cm, 10 cm vienetų zamatyvaem tik pusiaukelėje pašalinti bet kokį žaizdų vaikams forma problemų .;
 4. Likutis liko nuo apvijos, viela bus purus kūne. Pomponai, imituojantys galvą, krūtinę ir pilvą, yra klijuoti kartu, ir mes paliekame laikrodį tris valandas, kad fiksavimas būtų baigtas. Nors džiovinimo procesas tęsiasi, mes padarysime sparnus ir antenas. Sparnų forma yra pagaminta viela, ant jos klijuojame baltuosius audinio gabalėlius ir apdailu juos žirkliu. Nepamirškite apie laisvą gabalą, kuris bus kaip kaištis pritvirtinti sparnus prie kūno. Antenos neviršija 2,5 cm, šiek tiek sulenkite, apvyniokite ir tada klijuokite prie galvos. Siekiant didesnio patikimumo, tokiu pačiu būdu galima pritvirtinti ir šliaužti. Kai visos detalės yra prijungtos, mes gauname bičių kilimėlį iš mielių pompų.

Kepiniai

Matui "berniukui" reikia juodos, raudonos ir baltos spalvos siūlų, tinklinio audinio gabalo, mezgimo kablio ir įprasto kartono bei žirklių komplekto.

Kaip padaryti kilimėlį iš pompų savo rankomis?
 1. Iš uodų tinklo mes pagrindą kilimėlį "Pompų berniukas". Mosquito tinklai
  gali būti pakeistas plastikiniu pagrindu, kuris pagreitins pompų tvirtinimo procesą;
 2. Apskritus ratą iš tinklo, mes nustatome būsimojo produkto dydį. Mes darome ženklinimą, kad neužmirštume, kur bus karvės galva ir dėmės;
 3. Su mezgimo ruožas siūlai pomponai užtrauktuku per plastiko brezento arba per skyles uodus kablio;
 4.  Mes susiejame siūlus ant pagrindo trimis mazgais. Atsirado piešimo, todėl turėsite būti kantrūs. Remdamiesi galite įklijuoti audinį.

Viskas, jūsų motina bombų pavidalo pompoms yra pasirengusi!

Lokys

Kaip padaryti kilimėlį iš pompų savo rankomis?

Mes gaminame iš audinio bagažinės modelį. Viršutinė dalis yra 24 cm, ilgis 42 cm, apatinė dalis yra 32 cm. Su viršutine ir apačia sujungiame suapvalintas linijas. Dėl kūno mes gaminame 32 purus beige žiedus, vienas yra tamsiai rudas. Iš audinio pagaminti galvą ir kojines. Audinys yra geriausiai tankus, spalvos smėlio ir rudos spalvos kojoms.

Siuvu ruošinį. Kūne siuvome pompų, mes ant dviejų kūglių nunešame du vilnonius kamuoliukus, vieną tamsią kaip meškiuko nosį. Taigi, motina bus pasirengusi nešioti karoliuką iš purvinių pompų.

Pirmiau pateiktos instrukcijos parodė, kad pompų gamyba savo rankomis yra paprastas ir įdomus, todėl galite pritraukti net vaikus. Mėgaukitės savo rankomis!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

8 + 1 =