Rankų darbo

Kaip padaryti slaptą kišenę drabužiuose ir aksesuaruose

Slapta kišenė gali būti naudojama kaip pinigų, juvelyrinių dirbinių ir kitų daiktų saugykla, kurią norėtų paslėpti nuo kitų žmonių akių. Šiandien tokia galimybė suteikia gana daug drabužių, krepšių ir aksesuarų modelių. Jei jūsų mėgstamiausios kelnės ar kuprinė neturi vidinės kišenės, galite ją siūti patys. Jei atliksite mūsų nurodymus, procesas užtruks daug laiko.

Dėl slaptosios kišenės paskyrimo

Prieš ilgalaikę kelionę ar bet kokį kitą įvykį, susijusį su vertingų daiktų transportavimu, tokio "slėpimo" klausimas yra itin aktualus.

Slapta kišenė yra griežtai individualus ir rimtas dalykas. Faktas, kad visi galimi numatytos gamintojų drabužių ir maišų slaptas vietas, jau seniai žinoma profesinių pickpockets ir sugalvoti kažką radikaliai naujo yra sunku. Padarykite nematomą kišenę savo rankomis - daug patikimesnė.

Konkrečios vertybių saugojimo vietos pasirinkimas priklauso nuo asmeninių veiksnių ir galimybių:

Kaip padaryti slaptą kišenę drabužiuose ir aksesuaruose
 • Prieinamumas. Norint, kad pinigai į kelionę būtų visiškai patogūs, keliautojas bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje turėtų sugebėti gauti pinigų ar užtikrinti jų saugumą;
 • Nepastebima plėšiko ar vagio. Kai kurie žmonės išprovokuoja užpuolikus, rodydami vertingus daiktus, laikydami juos, pavyzdžiui, išorinėje kišenėje striukės ar atvirų maišelių. Vagystė šiuo atveju yra tik laiko klausimas.

Tačiau slaptosios tarnybos drabužiuose yra būtinos ne tik tam, kad apsisaugotų nuo vertybių praradimo. Daugeliu atvejų kišenės atlieka svarbų funkcinį vaidmenį ir padeda asmeniui atsikratyti būtinybės nuolat laikyti maišelį.

Kai kurie žmonės yra gana patogus laikyti vertingus daiktus paslėptas salone viršutiniai drabužiai, kuri iš pradžių buvo numatyta planavimo modelį, tačiau dauguma tiki šis metodas yra nepatikimas ir nori sujungs šias kišenes sau. Be to, šis procesas nereikalauja specialių įgūdžių ir užims daug laiko.

Kaip siuvinėti slaptą kišenę drabužiuose

Lengviausias būdas uždengti slaptą kišenę kelnių arba striukės - siūti jį siūlu:

 1. Lentynoms siūlių siūlės neturėtų būti įstrigę į kišenę;
 2. Siūlome kišenės audinį šalia šoninio siūlės;
 3. Prijunkite lentynų kraštus prie kišenės audinio. Insultas per pusę centimetro;
 4. Svarbu, kad kišenės išsikištų į lentynų centrą, atsargiai lygiuokite. Jei reikia, jį galima tvirtinti adatomis;
 5. Sulygiuokite ir siūkite ant krašto, paliekant 1 cm atstumą;
 6. Išdėstykite kišenių audinį, nukreipdami jį link lentynų vidurio;
 7. Siuvinėkite dalis mašininiu dygsniu mažiausiai šalia lentynų kraštų.

Jei pageidaujate, filialas gali būti su užtrauktuku.

Kaip padaryti slaptą kišenę drabužiuose ir aksesuaruose

Jei drabužiai pamušti, tada nereikia rankenos laikyti kišenę.

paslėpta kišenė perdirbimo produktų be pamušalo turi būti sunkių kokybės reikalavimų firmware ne tik priekinėje pusėje, tačiau taip pat negerai, nes vieno sluoksnio, šviesa drabužiai visi trūkumai bus ypač pastebimas.

Pirma, visos pjaunamosios dalys turi būti nuvalytos arba suapvalintos. Antra, neturėtume pamiršti apie linijos tikslumą tiek iš išorės, tiek iš vidaus. Be to, neturėtų būti matomų tarpiklių, priešingu atveju jis sugadins produkto išvaizdą ir suteiks nepatogus išvaizdą.

Pasirenkant slaptosios kišenės skiaute, reikia atsižvelgti į keletą savybių:

 • Audinio tankis. Jei norite dėvėti raktų pakabą ar monetų sauja, tinkamesnė yra krepšys ar linai, banknotai tinka sintetinė ar lengva medvilnė;
 • Dalies gabalo dydis. Kompaktiškas išmanusis telefonas ar kredito kortelė žymiai sulėtins audinį ir sugadins produkto išvaizdą, jei saugojimo vieta yra daug didesnė už jų dydį.

Kaip padaryti slaptą kišenę maišelyje ar kupe

Jei norite siuvinėti slaptą kišenę į krepšio pamušalą, geriau ją uždengti. Tokiu atveju jis truks ilgiau, ypač jei krepšelio pamušalas yra plonas ir trapus.

Šis algoritmas yra gana paprastas:

 1. Pažymėkite vietą, kurioje yra suprojektuota kišenė, ir šia kryptimi siūkite vieną užtrauktuko pusę;
 2. Ant antrojo užtrauktuko dalies, nuo neteisingos pusės, pritvirtinkite audinį prie kišenės ir siūkite prie užrakto pamušalo.

Pagal panašią schemą kuprinė gali būti padaryta išleidžiant kišenę:

Kaip padaryti slaptą kišenę drabužiuose ir aksesuaruose
 • Pritvirtinkite kuprinę iš netikros pusės. Pin-pin;
 • Pažymėkite tariamo įėjimo vietą kišenėje ir drožkite aplink perimetrą;
 • Centruokite skylės liniją, pasukite iš siuvimo į vidų;
 • Iš vidinės pusės pritvirtinkite užsegimą į skylės zoną ir užfiksuokite jos padėtį smeigtukais;
 • Iš išorės padarykite dvigubą dygsnį su tankiais siūlais. Jei pamušalo audinio kokybė palieka daug norimų rezultatų, tada pagal kišeninį siūlą gali būti naudojamos tankios audinio arba neaustinės medžiagos juostos;
 • Atsikišusių galai kraštais užtrauktuką ir arti odos arba audinio trikampius, siekiant nustatyti šunų vaikščioti, todėl ji nėra skristi iš dantų.

Panašiu principu galite uždaryti slaptą kišenę kuprinės nugaroje, tik pirmame žingsnyje ant produkto priekinės pusės turi būti pritvirtinama detalė.

Paslapties kišenė, įmontuota kuprinės gale, garantuoja savo savininko apsaugą nuo vertingų asmeninių daiktų vagystės.

Slapta kišenė už atgal

Dažniau neišnyksta klausimas, kaip sulaikyti nepatogumą, vyrams, kurie iš esmės neturi siuvimo ir rankdarbių įgūdžių. Galite išeiti iš situacijos taip:

 • Kaip slaptą kišenę naudokite kaklą. Abu galai paprastai yra atviri, todėl plokščios formos objektai, pavyzdžiui, sąskaitos, gali būti paslėpti be jokių sunkumų. Dėl patikimumo, pritvirtinimą galima pritvirtinti klijais arba pora siuvimo siūlių, sudarančių tam tikrą kišenę.
 • Sudėtingesnis nematomos kišenės variantas gali būti pečių bloknotai, kuriuose yra sandėliavimo skyriai.
 • Geras būdas paslėpti vertingus dalykus yra piniginės uždarymo kišenėje naudojimas. Pradedantysis, neturintis techninių įgūdžių ir specialios įrangos, jau turės drabužių siuvimas ar tobulinimas bus gana sunkus. Tačiau keleivių parduotuvėje nebus labai sunku įsigyti tokių prekių.

Nepaisant to, kad kasdien žmonijai atsiranda vis daugiau pritaikymų, kurios supaprastina gyvenimą, slaptos kišenės, naudojamos pinigams apsaugoti, nepraranda savo aktualumo. Tai puikus būdas laikyti, leidžia jums išsaugoti reikšmes nedelsiant prieinamumą asmeninių ir nematomų užsienio akyse, ir iš gamybos variantų tokios talpyklos įvairovė leidžia kiekvienam pasirinkti asmeninį kelią taikyti šį metodą.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 26 = 33