Rankų darbo

Kaip supakuoti šviežias gėles gofruotame popieriuje, laikyti juos švieži?

Puikiai dekoruota puokštė puikiai papildo dovaną, nepriklausomai nuo progos. Nepaisant to, kad pastaruoju metu puokštės gaminamos net iš improvizuotos medžiagos, pavyzdžiui, iš kojinių, klasikinėje versijoje vis dar gyvena gėlės.

Pagrindiniai reikalavimai

Kai praeina gėlių ekrano dėklai, daugeliui žmonių kyla klausimas, kaip įvynioti gyvas gėles gofruotame popieriuje, kad pabrėžtų jų grožį. Visų pirma, puokščių registravimas – tai kūrybinis procesas, tačiau žinant pagrindines floristų taisykles, galite savarankiškai įveikti šią užduotį.

Laikykitės tokių reikalavimų kompozicijų projektui:

Kaip supakuoti šviežias gėles gofruotame popieriuje, laikyti juos švieži?
 • Popierius, naudojamas pakavimui, turėtų būti toks pat kaip atspalvis, arba pabrėžti kontrastą;
 • Nerekomenduojama naudoti poliesterio;
 • Gofruotasis popierius sujungia veltinį, sizalį, dekoratyvinę tinklelį. Tvirtinimui patogu naudoti džiuto virvę;
 • Nenaudokite didelių dekoratyvinių elementų apdailai, nes jie atitraukia dėmesį nuo pagrindinio elemento;
 • Floristai pataria naudoti šviežias gvazdikines geles – tai prailgins gėlių išdėstymą;
 • Galite pridėti keletą dekoratyvinių augalų arba džiovintų gėlių.

Puokštėms pakuoti naudojamos įvairios technologijos, daugeliui jų reikia specialaus paruošimo. Tačiau yra būdų, su kuriais gali susidoroti net pradedantysis.

Norėdami supakuoti puokštę, jums reikia paruošti tokias medžiagas:

 • Žirklės;
 • Scotch tape;
 • Dekoratyviniai elementai;
 • Gofruotasis popierius;
 • Gėlių tinklelis;
 • Gėlės.

Prieš pradedant formuotis puokštę, būtina iškirsti kraštą nuo kiekvieno stiebo ir įdėti į vandenį. Tai daroma taip, kad gėlės yra prisotintos drėgmės, nes jie turi praleisti šiek tiek laiko ore.

Puokštės surinkimas

Pasirinktos gėlės turėtų būti sujungtos į puokštę, o jų stiebai turėtų būti suvyniotos su lipnia juosta. Taigi, bazės apimtis padidės, taps griežtesnė. Gėlių grotelių naudojimas pagerins puokštės išvaizdą ir leis gėlėms ilgiau išlikti šviežiems.

Kaip supakuoti šviežias gėles gofruotame popieriuje, laikyti juos švieži?

Platus satino juostelės naudojimas yra klasikinis gėlių pakuotės variantas.

Gofruotasis popierius kaip pakuotė suteikia kompozicijai lengvumą, švelnumą ir trapumą. Jei puokštėje yra gėlių tinklas, pageidautina naudoti dekoratyvinius augalus.

Norint supakuoti gėlių puokštę popieriuje, ji turi būti paskleista plokščiu paviršiumi į apačią.

  Kaip surinkti privatumą vestuvėms: sudaryti sąrašą

Įdėkite gėlių taip, kad stiebai būtų laisvi. Tada supakuokite puokštę popieriuje ir susiejant ją su juostele. Kaip dekoracijos naudoti dekoratyviniai drugeliai ar lankai.

Yra dar vienas puokščių pakavimo variantas, kuriame naudojame gofruotą popierių – tai leidžia pailginti augalų gaivumą. Norėdami tai padaryti, nuimkite audeklo gabalėlį ir gerai pamirkykite jį vandeniu.

Tada su šia audiniu mes apvyniokite skilteles ant stiebų, o iš viršaus – maisto sluoksnio sluoksnį. Paruoškite popierinį lapą, kuris apklija gėlių stiebus.


Priklausomai nuo spalvų kiekio puokštėje ir jo dydžio, mes ruošiame kelis tos pačios spalvos popieriaus lapus arba, atvirkščiai, kontrastą. Apvyniokite viršutinę bagažinės dalį, kad aštrių kampo kampai būtų šiek tiek didesni už bambuko aukštį. Saugokite kvadratus su kontrastine satino juosta. Kaip dekoro, naudokite kompozicijai tinkamą mėgstamą elementą.

Gofruotame popieriuje galite pakuoti ne tik skintos gėlės, bet ir augalus vazonuose. Tai puiki alternatyva įprastoms puokštėms.

Tokios dovanos ilgu metu išlaiko savo išvaizdą, ir visą šį laiką maloniai prašys laimingas savininkas. Pridėti rafinuotumą padės graži pakuotė. Jei nežinote, kaip savarankiškai pakuoti gėles gofruotame popieriuje, pardavėjas gali tai padaryti. Tačiau, parodydamas vaizduotę, galite savarankiškai valdyti šią užduotį.

Norėdami tai padaryti, paimkite popieriaus lapą ir iš jo iškirskite apskritimą. Jo spindulys turėtų būti šiek tiek didesnis nei puodo aukštis. Apskritimo kraštus galima palikti plokščiu arba supjaustytu ažūriniu raštu. Padėkite gėlių puodą ruošinio centre. Tada pakelkite kraštus, pritvirtindami juos juostelėmis. Gofruotą formą galima dekoruoti satinine juostele, susiejant lanką. Vietoj juostelės galite naudoti karoliukus, pintines ar nėrines. Norėdami pridėti ryškių spalvų į dovaną, naudokite įvairių spalvų ir dydžių popierinius ratus.

Yra keletas būdų, kaip pakuoti gėlių puodą. Pavyzdžiui, iš dviejų lakštų segmentų, naudojant staklę, kad būtų sukurta simbolinė pakuotė, kurioje įdėti augalų. Tokio paketo rankenėlės gali būti pagamintos iš mažų petnešėlių.

  Kaip padaryti drabužius lėlės rankomis ir prašome savo dukterį?

Tegul jūsų dovana bus šviesi ir švieži!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply