Lankstai su lanksčiaisiais dar nėra žmonės, bet taip panašūs! | pangudownloads.com
Rankų darbo

Lankstai su lanksčiaisiais dar nėra žmonės, bet taip panašūs!

Lanksčiųjų lėlių populiarumą lengva paaiškinti. Galų gale jis atkuria tikslų asmens kopiją su visomis anatominėmis savybėmis. Dizainas, naudojant tvirtinimo vietoje esančias sąnarius, labai lankstus ir suteikia galimybę įvairiais keliais susidoroti ir net išreikšti nuotaiką.

Lankstai su lanksčiaisiais dar nėra žmonės, bet taip panašūs!

Daugelis žmonių klaidingai tiki, kad mes esame skolingi sukinių lėlių išradimui tokiose šalyse kaip Japonija, Korėja ar Kinija. Tai toli gražu nėra. Pirmieji šio metodo modeliai buvo žinomi Senovės Romoje, Egipte ir Graikijoje. Medžiaga jiems buvo molio ir medžio, surinkta juos lynų ir vinių pagalba.

Šiandien šių lėlių vertė yra ne tik tai, kad jie atrodo kaip žmonės, bet ir jų individualumas. Ir tai nėra būtina tai padaryti patys. Pakanka nusipirkti net serijinį, o dėl medžiagos, iš kurios jis pagamintas, savybes pakeisti savo išvaizdą. 

Japonų šarnyrinė lėlė

Nors ne japonai išrado ir sukūrė pirmąjį žaislą ant vyrių, bet jo atgimimas, jis vis tiek skolingas šiai šaliai. Japonijos kompanija "Volks" buvo pirmasis, siūlantis modelį, kurį savininkas gali sukurti sau, jausdamas save Pygmaliono vaidmeniu, sustodamas savo Galateją. Jie taip pat vadinami "Super Dollfie", sutrumpintais BJD. 

Nepaisant BJD įvairovės, yra tam tikrų standartų. Jie yra proporcijomis ir dydžiais. Kadangi tik dėl didelių didelių dydžių, galima sukurti modelį su visomis anatominėmis savybėmis.

Pirmieji BJD turėjo standartinį 60 centimetrų dydį. Tada produktas tapo "augti" Pirmasis - iki 65, tada iki 70 cm, ir atrodo, kad tai ne riba. 

Yra ir kitos kategorijos žaislų ant vyriai, mažesnės - mažos ir mini. Labai trupiniai nuo 9 iki 35 centimetrų kažkaip primena standartines lėlės, todėl yra sukurtos su visais jais būdingais savybėmis.

Vidutinis dydis yra 35-45 cm, tai yra kompromisas tarp kokybės, nes jau galima dirbti su tokiu modeliu, suteikiant jai individualumą, o kaina yra pigesnė. Na, viskas, kas yra virš 45 cm, laikoma didelė. 

Iš paprastų žaislų, japonų BJD taip pat yra medžiagos. Jie nėra pagaminti iš plastiko, bet iš poliuretano dervos. Ši medžiaga yra maloniau liesti ir primena porcelianą. Jo dėka jis gali būti modifikuotas, ginkluotas švitriniu popieriumi, nagų lakštu ir kitais pjovimo įrankiais. 

Tokio produkto kūrimo procesas yra gana sudėtingas ir brangus. Iš pradžių skulptorius-dizaineris rankiniu būdu atlieka visas detales. Tuomet ant jų sukurtos silikoninės formos, kuriose kūno dalys yra mesti. Bet tokie blankai nėra nuolatiniai ir gali būti naudojami tik tam, kad būtų sukurta keletas prototipų, ir tada procesas prasideda iš naujo.

Natūralu, atsižvelgiant į medžiagų, įrangos, nuomos, darbo užmokesčio sąnaudų ir kitų veiksnių išlaidas, vieno produkto kaina ant vyrių netenka masto. Vieno pagrindinio modelio kaina yra 300-700 JAV dolerių.

Bet tai yra naujo modelio kaina. Ir dėl to, kad paprastai jie gaminami ribotame leidime, o vėliau į antrinę rinką, jo kaina auga dar labiau. Ir tai yra puiki paskata mokytis, kaip rankiniu būdu sukabinti lankstinukus, net jei ne parduoti, bet sau. 

Lankstai su savo rankomis

Lankstai su lanksčiaisiais dar nėra žmonės, bet taip panašūs!

Pradėti dirbti, priprasti prie idėjos, kad jūsų lėlės vargu ar bus šedevras. Tai vis dar toli. Tačiau tam tikras faktas, kad jis bus ryškus, individualus, jo vardas ir pobūdis, su savo kūrimo istorija.

Kūrimo procese kiekvienas žmogus tampa kūrėju, todėl nenuostabu, kad gautas produktas pasirodys gyvas. Ir gana galbūt jis taps sėkmės žavesiu. Svarbiausia, nepamirškite visų medžiagų ir įrankių, pasiduokite geros nuotaikos. 

Tokių lėlių kūrimui yra daug technologijų. Norint nustatyti, kuris iš jų turi dirbti, pirmiausia pasirinkite medžiagą, iš kurios ji bus sukurta.

Sukimo lėlių medžiaga suskirstyta į šias rūšis: 

  • savęs gydymas, pavyzdžiui, papier-mache ir Efaplast; 
  • kepti - visos plastiko rūšys, polimero molis; 
  • mesti - porcelianas ir poliuretanas. 

Mes kreipiasi į pirmuosius du. Formavimo metodas jau yra gamykloje. Iš kokio modelio bus - tekstilė, papier-mache, savikukimo molis ar kita medžiaga, priklauso nuo viso kūrimo proceso. Pavyzdžiui, tekstilinė šarnyrinė lėlė pagaminta iš specialios lėlių tekstilės iš pieno ar kūno spalvos. Ir jo kūrimui jums neabejotinai reikės modelio.

Internetu yra daug meistriškumo klasių, skirtų tekstilinės šarnyrinės lėlės siuvimui, o modeliai taip pat pateikiami tinkamo dydžio.

Jei produktas yra pagamintas iš kietos medžiagos, modelis pakeis modelį, ant kurio modelis yra įterptas profilyje ir pilnas veidas su visomis įmanomomis detalėmis. Natūralu, kad tekstilės ir poliuretano lankstų modelio modelis ir schema yra visiškai išmatuotos. 

Meistriškumo klasė dėl plastikinių lankstų sukūrimo

Mūsų pirmoji lėlė bus pagaminta iš plastiko modeliavimui. Ši medžiaga parduodama specializuotoje parduotuvėje. Vis dar reikia folijos ir maisto plėvelės. Naudodamiesi schema, mes sukūrėme pagrindo bagažinę, rankas, kojas ir galą iš filmo ir folijos.

Tai daroma taip:

Lankstai su lanksčiaisiais dar nėra žmonės, bet taip panašūs!
  • Visų pirma, mes naudojame foliją, kad padarytų reikiamas dalis pagal dydį ir kontūras. Kad nebūtų nukrypta nuo schemos, visada naudokite juos brėžiniui. Tai yra būtina norint išlaikyti reikiamus dydžius ir proporcijas. Tada įpakuokite dalis su plėvele, o po to padengdami rėmą plonu plastiko sluoksniu, 1-1,5 mm storio. Tada, naudodamiesi instrukcijomis, iškepkite plastiką orkaitėje; 
  • Po to, kai detalės yra kepamos, naudojant jų žinias anatomijoje, naudojant nazhdachki ar nagų failą, mes pradedame smulkinti detales, suteikiant jiems būtinas ertmes ir gumbas. Jei, jūsų manymu, plastiko nepakanka, padidinkite jį. Tiesiog prisiminkime, kad po kiekvieno plastiko ištraukimo produktas turi būti nusiųstas į krosnį, kad jis būtų sukietėjęs. Tai yra kūrybingas ir įprastas darbas;
  • Po to, kai detalės yra apdorojamos, kamera, rankos ir kojos yra supjaustytos ir rėmas yra atsargiai pašalinamas iš jų. Ir jo vietoje įdedami lankstūs vamzdeliai arba guminiai virveliai. Rankos ir kojos supjaustomos vienoje vietoje, kurioje tvirtinamos asmens sąnarys - alkūnė ir kelio dalis;
  • Į jų vietą ant vyrių dydis yra formuojamas. Jūs taip pat turite padaryti delnų, pirštų ir kojų ruošinius. Viskas linkę į kojas ir rankas, yra padėtas ir trinamas, kol, jūsų manymu, jis nebus tobulas vienas kitam; 
  • Blauzdos ar metaliniai kabliai įkišti į kulkšnies plotą, taip pat dilbio, delno ir kaklo sąnarius. Visas modelis surenkamas ant dviejų guminių virvių. Jie praeina per visą kūną. Vienas išsišakojęs iš vienos kulkšnies iki kaklo, o vėliau ant antrosios kulkšnies. Antrasis laidas tęsiasi iš vieno riešo per pečius į kitą. Atsižvelkite į laido įtempimo laipsnį, kad produktas nesisuktų ir neliptų. Be to, jų kabliukai ant elastinės juostos yra sujungtos su kojomis, delnomis ir galva;
  • Tada prasideda poliravimas ir dekoravimas. «Oda"Išlygintas minkštu skudurėliu, kad būtų idealus lygumas, tada ant žemės ir spalvos akrilas. Maži grioveliai ant plaukų galvos. Tada, su susmulkinta rožinė pastelė, ant kūno ir veido liepsnos yra padengtos, viskas fiksuojama laku;
  • Tęsiant dizaino darbus, jums reikia dažyti veidą, pritvirtinti plaukus ir įklijuoti ar piešti blakstienas. Prototipas asmeniui gali tarnauti bet kokiam vaizdui. Tai gali būti garsi aktorė ar dainininkė arba galbūt tik tavo mėgstamiausias veidas. 

Taigi, kaip matote, autoriaus suformuotos lėlės yra kūrybinga ir ne labai sunki okupacija. Svarbiausia - kantrybė, vaizduotė ir dėmesys galutiniam rezultatui.

Net jei dešimtą kartą nenusilepsite piršto, nesijaudinkite. Atminkite, kad įgūdžiai yra patyrę. Bet kuriuo atveju jūsų kiekvienas straipsnis visada yra pasididžiavimas.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

77 + = 86