Mes rankomis ir kojomis išmesime savo rankomis, kaip išvengti klaidų | pangudownloads.com
Rankų darbo

Mes rankomis ir kojomis išmesime savo rankomis, kaip išvengti klaidų

Šiuo metu daugelis tėvų savo rankomis atlieka kūdikių kojines ir kojas. Toks įsimintinas įspūdis atrodo labai malonus ir daugelį metų leis jums atsiminti nuostabias ankstyvosios vaikystės akimirkas.

Vaikų rankenos ir kojos formos savo rankomis

Mes rankomis ir kojomis išmesime savo rankomis, kaip išvengti klaidų
 • 1 žingsnis. Sumaišykite miltelius su pelėsiais su vandeniu. Gaukite pasta, kuri turi būti perkelta į konteinerį, kur bus spausdinamas. Masėje turite įdėti ranką ar koją. Pastaba pradės rinktis ir pasiims baltą spalvą. Tuomet palaukite maždaug vieną minutę, kad masė visiškai sukietėtų, jei vanduo naudojamas kambario temperatūroje;
 • Žingsnis 2. Maišykite ranką ar koją taip, kad ji išstumtų iš formos;
 • Žingsnis 3. Sumaišykite gipso su vandeniu, atkreipkite dėmesį, kad nebuvo jokių gabalėlių. Supilkite mišinį į pelėsį. Laikinai palikite spaudą, kad gipsas sukietėtų;
 • 4 žingsnis. Atlaisvinkite liejimo formą, nupjaukite arba supjaustykite formos dalis;
 • 5 žingsnis. Po džiovinimo paryškinkite pasirinktą spalvą ar laką. Jei įsigijote rinkinį su rėmeliu ar stendu, klijuokite jį tinkamoje vietoje.

Norint padaryti savo rankų formas, kojoms nereikia patirties, jums reikia atidžiai perskaityti instrukcijas. Paprastai komplektai turi visas būtinas medžiagas ir įrankius. Be to, jie dažnai suteikia galimybę padaryti keletą tvarsčiai, nes darbas su vaiku visiškai nenuspėjamas ir ar puikus kilpa Out – priklauso nuo mūsų jaunų modelių.

 Kaip pasiruošti didelio masto rankenų ir kojų užpildymui savo rankomis:

 • rūpintis gero mažo modelio nuotaika;
 • galite naudoti miego laiką;
 • Likutis iš mišinio po gaminimo gali būti sunkiai išplautas, todėl įdėkite į drabužius, kurie nemėgsta tepimo;
 • reikia dviejų suaugusiųjų – vieno, kuris rūpintųsi ingredientų maišymu, antroji – išlaikyti kūdikį ir jį atitraukti;
 • Jei palietėte pelėsių sienas arba dugną, galite į jį įpilti tinką, o tada išlyginti visus trūkumus švitriniu popieriumi;
 • laikas, per kurį pilka visiškai sukietėja, priklauso nuo naudojamo vandens temperatūros – kuo šaltesnis vanduo, tuo ilgiau jis užšaldomas, tuo šilčiau vanduo – kuo greičiau medžiaga susisėsės, vandens temperatūra yra optimali;
 • Patikrinkite, ar talpyklos yra tinkamos pirštų ar kūdikio rankos dydžiui.

Kaip paruošti vaiką už savo vaikų rankų ir kojų mąstymą savo rankomis

Mes rankomis ir kojomis išmesime savo rankomis, kaip išvengti klaidų

Pasinaudokite tuo momentu, kai maži modeliai yra tylūs, tai gali būti miego momentas ar animacinis filmas. Kai kurie “Sony” gali miegoti per įdomus ir net nepastebi, kas vyksta aplink juos.

Nepaisant to, jei vaikas yra jautrus šaltam, svarbu anksčiau sudrėkinti rankas ar kojas, kad vaikas galėtų priprasti prie masės temperatūros.

Jei tai nepadeda, galite pridėti šilto vandens, tačiau nepamirškite, kad kuo aukštesnė temperatūra, tuo greičiau masė sustiprės.

Tokiu atveju galite įdėti šiek tiek daugiau vandens nei nurodyta instrukcijose arba neapima viso paketėlio turinio.

Jei norite padaryti, kad vaiko pelėsių per atbudimas valandas, būtinai reikia rasti laiko, kai kūdikis bus geros nuotaikos, atsipalaidavę, gerai šeriami ir miegojo. Paruoškite patrauklią žaislą, knygą ar kitas pramogas, kad atitrauktumėte kūdikį.

Nesijaudinkite, kad jūsų kūdikis juda jo pirštai švelniai, tai turės teigiamą poveikį galutiniam rezultatui, todėl oro burbuliukų įvesti, o svoris kris į tarp pirštų spragas. Jei vaikas perkelia ranką, pabandykite atsargiai stumti konteinerį rankomis. Žinoma, galite švelniai laikykite rankeną, tačiau atminkite, kad ramus, o ne laikykite kūdikį jėga. Priešingu atveju vaikas gaus nereikalingą stresą, o spausdinimo kokybė bus sumažinta. Masė užšąla greitai, todėl pakanka šiek tiek palaukti ir viskas bus paruošta.

Kai kuriems vaikams nepatinka, kai jų kojos ar rankos imobilizuojamos, tada galite pridėti mažiau vandens, kuris pagreitins sukietėjimo momentą. Jei vaikas reaguoja blogai, kai rankos ar kojos panardinama į masę, rekomenduojama palaukti. Pavyzdžiui, 2 savaites ir bandykite dar kartą.

Kaip paruošti liejimo formas liejimui vaikams savo rankomis

Tam, kad paruoštumėte spausdinimą, sumaišykite miltelių formą su vandeniu bet kokioje talpyklėje ir supilkite į uždarią plastikinę talpyklą, mišinį galite sumaišyti tiesiogiai toje pačioje talpykloje. Tiksliai išmatuokite ingredientų kiekį, nes blogas santykis gali paveikti galutinį rezultatą. Galite naudoti bandomąjį pavyzdį, kuris kartais pridedamas prie komplekto, kad gautumėte informacijos apie pilstymo procesą.

Kruopščiai sudrėkinkite vaikų kojų ar rankų odą, kad jie lengvai paslystų iš grūdinto pavidalo.

Mes rankomis ir kojomis išmesime savo rankomis, kaip išvengti klaidų

Dėl šios manipuliacijos, jūsų vaikas galės priprasti prie masės temperatūros, be to, mes sumažinsime oro burbuliukų riziką, dėl kurios pablogės produkto kokybė. Nuleiskite kūdikio rankenėlę, kad ji tiksliai ir tiksliai paslystų į paruoštą pastą.

Nesijaudinkite, jei jūsų vaikas wiggles. Kietėjimo proceso pradžia parodys pastos spalvos pasikeitimą, ir tai yra momentas, kai vaikas neturėtų atlikti labai staigių judesių. Po sukietėjimo (apie 1-1,5 minutės) nuimkite rankenėlę. Kad išvengtumėte kietėjusiam skyles, nukreipkite vaiko ranką neliesdami dugno ar konteinerio sienelių.

Kaip virti ir užpilti gipso

Liejimas gipso neturėtų trukti ilgiau nei 5-6 minutes.

 1. Paruoškite plastikinį dubenį, tinkamą kiekį vandens ir gipso išmatuokite tinkamoje proporcijoje. Miltelius visada įpilkite į vandenį, o ne atvirkščiai;
 2. Lipti įpilkite gipso į vandenį, nuolat maišant, kol masė pasiekia labai skysto jogurto konsistenciją. Pernelyg intensyvus ir ilgas maišymas gali sukelti, kad masė pradeda kietėti jau pilant į pelę. Be to, pernelyg daug maišymo gali sukelti burbuliukų susidarymą. Jei ant paviršiaus matosi burbuliukai, keletą kartų palieskite talpyklą, kad jie išeitų;
 3. Iš pradžių gipsas yra labai drėgnas, bet po kurio laiko jis švelniai pradeda susiraukti. Gipsas yra paruoštas, jei jis pasiekia blynų tešlos konsistenciją. Tada į pelę įpilkite nedidelį kiekį gipso ir švelniai perkelkite indą į skirtingas puses, kad masė tiksliai užpildytų kiekvieną skylę;
 4. Užpildę formą 1/3, palieskite indą ant stalo paviršiaus;
 5. Balansuoti masę partijomis;
 6. Palikite konteinerį keletą valandų.

Kaip išvengti oro burbuliukų?

Oro burbuliukai sugadina apimtį, dėl to, kad tinkas nepasiekia pirštų galiukų, o įspūdis ne visada pakartoja vaiko rankenėlę. Ši problema iš esmės kyla iš rankenų spaudinių, nes jų pirštai yra ilgesni negu ant kojų, o gipsas ne visada gerai patenka į šias duobutes.

Norėdami to išvengti, galite naudoti šiuos metodus:

Mes rankomis ir kojomis išmesime savo rankomis, kaip išvengti klaidų
 • sumaišykite gipso mišinį ne per ilgai;
 • intensyviai ir pakartotinai palieskite konteinerį su gipso ant stalo;
 • perpumpuoti didelius burbuliukus, kurie atsiranda ant paviršiaus;
 • pirmiausia užpilkite nedidelį kiekį gipso ir perkelkite jį į skirtingas puses, kad jis tolygiai pasklistų visoje formoje;
 • supilkite masę ant sienos, laikydami pakuotę su kampu formos – jei forma yra vertikalioje padėtyje, ir jūs supilkite ant viršaus, yra rizika, kad masė neturi užpildyti skylę iki pirštų galiukų;
 • Kojų atveju, jei užpildysite pusę formos, galite pasiimti teptuką ir paskirstyti ją masės pagalba;
 • rankenoms, tu turi nuspausti figūrą pirštais žemyn, kad masė juda į ją.

Kurioje padėtyje patogu padaryti vaizdus 3d

0-5 mėnesiai. Jauniausiems vaikams būtina atlikti procedūrą nugaros padėtyje tiek maitinimui.

5-12 mėnesių. Auginti kūdikį į tėvą į šoną viename kelyje, kojos turėtų būti pakabinamos laisvai. Padaryti “Lėktuvas”: tėvas laikosi vaiko rankoje į skrandį, rašikliai užkimšti laisvai. Sėdimoje padėtyje: tėvas sėdi vaiką ant kelio, priešais stalą.

Po kietėjimo, švelniai apdorokite gaminį švitriniu popieriumi. Po dažymo dažais šis gydymas taps nematomas.

Kaip rankas ir kojas paversti savo rankomis

Atsiradusius išpuolius galima išleisti įvairiais būdais:

Mes rankomis ir kojomis išmesime savo rankomis, kaip išvengti klaidų
 • foto rėmo pavidalu, į kurį įdėtas dauguma;
 • kaip paveikslėlį iš trijų rankenų ir kojų įvaizdžio, galite pakabinti ant sienos arba įdėti į lentyną vaikų kambaryje;
 • figūrėlės forma.

Jūs galite pridėti savo kūdikio nuotrauką sudėtį amžiuje, kai vaizdas buvo imtasi, taip pat sugalvoti teminio fono istoriją – pavyzdžiui, iš pėdų antspaudą ant jūros kranto.


Susipažinimas su suvenyrais bus malonumas jums ir daugelį metų galėsite mėgautis šiuo įsimintinu ir gražiu daiktu.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

69 + = 75