Rankų darbo

Seni džinsus pakeičia sijonai

Beveik kiekviena moteris mėgsta siuvinėti ir kurti visokius gražius daiktus. Padaryti drabužius sau namuose nėra sunku, svarbu rasti idėją ir padaryti jį šedevru. Šiuo metu internete galite rasti daug informacijos apie siuvimo verslą ir, net jei nesate profesionalus, iš mūsų straipsnio jūs greitai suprasite, kaip pakeisti džinsus į sijoną.

Kokios medžiagos reikalingos?

Bet kokiu atveju darbui reikalingi įrankiai ir medžiagos. Tiesus sijonas iš džinsinio audinio reikės ne tik audiniai, žirklės ir mašinos, bet ir kažką apdaila.

Jums reikės:

Seni džinsus pakeičia sijonai
 1. Džinsai, kurie nebėra naudingi (dažniausiai siūti iš senų);
 2. Nailono siūlai geresnei kokybei;
 3. Siuvimo mašina;
 4. Metras;
 5. Valdovas;
 6. Žirklės;
 7. Kreida, nurodanti pageidaujamą ilgį arba liniją;
 8. Šilumos taikymas;
 9. Nėriniai;
 10. Kiti papuošalai.

Meistras-klasė: kaip pakeisti džinsus į sijoną be rūpesčių

Pabandykite skirti laisvą vakarą siuvinėti ir išmokti paprastus drabužių keitimo būdus. Mes siūlome jums pasirinkti iš trijų stilių.

Tarpinio numerio 1 variantas (Miniskirt)

Ant paruoštų džinsų reikia pažymėti reikiamą matavimą, tai gali būti padaryta naudojant linijinį arba matuoklį. Jei namuose yra pieštukų sijonas, kuri jums patinka, galite pritvirtinti prie savo džinsus, kad surastumėte tinkamą ilgį. Brūkštas dengia vidų džinsus, o dar 5-10 cm. Tai vadinama priedu.

Jis naudojamas ateityje dugno darymui. Tada jums reikia pertraukti vidines siūles priekyje ir atgal į labai žaibas. Po to, kai atlikote darbą, turite įdėti vieną dalį ant kito ir mirkčioti. Jūsų mini sijonas yra paruoštas.

Varianto pakeitimo Nr.2 (mados sijonas) variantas

Seni džinsus pakeičia sijonai

Pirmiausia turite nustatyti būsimo produkto ilgį. Tada nuimkite visas užtrauktuko siūles ir išverkite medžiagą iš išorės. Tada suplanuokite žingsnio jungties liniją ir nuimkite visus nereikalingus.

Iškirptos džinsinės medžiagos bus naudingos tolesniam darbui su sijonu, iš jo bus pagaminti pleištai, kurie turi būti įkišti į gaminį, siekiant padidinti plotį. Iš iškirptų kelnių dalių yra pagaminti trikampiai.

Galutiniai trikampiai įstumti į sijoną iš priekio ir nugaros, jūs netgi galite tai padaryti, priešingai, ne veidą, o puošti galioną. Tada spalva bus įspūdinga, ir jūs nesigailėsite, kad peržengėte senų džinsų sijoną. Dabar visi siūlai yra susiuvami ir prireikus susiuvami. Jei pageidaujate, galite apdailinti ruošinį kraštais ar nėrinėmis arba klijuoti termo dangą. Čia viskas priklauso nuo jūsų vaizduotės.

Naudinga patarimas: madinga sijonas atrodys dar įdomiau, jei naudosite juodos spalvos džinsus.

Piešimo Nr. 3 variantas (sijonas-pieštukas)

Pieštukinė sijonas yra laikomas labiausiai moterišku stiliumi, pabrėžiant pagrindines dorybes
moters figūros. Šis griežtas supjaustymas puikiai tinka dirbti biure ar mokytis.

Seni džinsus pakeičia sijonai

Norėdami pakeisti savo džinsus į pieštuko sijoną, pasirinkite dvi poras spalvų. Pageidautina, kad jie būtų su pervertomis juosmenimis. Ištraukdami kelnes ant plokščio paviršiaus, pavyzdžiui, ant stalo, reikia iškirpti vidines siūles nuo apačios į ginklą.

Paruošta medžiaga turi būti sulankstyta per pusę ir susiuvama buvusio moto srityje nuo pradžios iki galo. Toliau reikia sujungti kelnes, kad jos sudarytų vieną dalyką, grįžtant atgal nuo kraštų 1 cm ir siūti. Jei jums reikia sijono su pjūviu, nenuimkite dalių.

Dabar apdirbame ruošinį į vidų ir dygsome siūles. Jei sijonas yra didelis, perteklinė medžiaga turėtų būti pjaustoma. Dabar mes elgiamės dugną ir papuošti baigtas, kietas sijonas, kurį mes galėjome padaryti savo, be vedlio pagalba.

Darbas siuvimo mašinoje nėra toks sunkus, kaip atrodo. Jei tekste sunku suprasti visas detales ir naršyti, galite rasti tinkamas paveikslėlius su modeliu, kurio paieškos sistemose yra daugybė, arba žiūrėti meistriškumo klasę vaizdo įraše. Ir pranašumas, kuris padės jums padaryti viską teisingai, yra jūsų įkvėpimas!

Tačiau, jei esate naujokas šiai veiklai, reikės šiek tiek gero patarimo:

 1. Naudokite tik medžiagą, kuri nėra apgailėtina;
 2. Prisiminti dažnai sakymą "Išmatuokite septynis kartus - vieną pjūvį";
 3. Paimkite siuvimo mašina - nėra lengva užduotis, tada jums reikia kantrybės ir ištvermės;
 4. Atsargiai išimkite matavimus, nes padaryti tiesią sijonas, jums reikia tiksliai žinoti, parametrų skaičių;
 5. Norint iškirpti nereikalingas detales nėra verta didelės apimties, galbūt ši medžiaga vis dar yra naudinga, nes nedidelis produktas negali būti pakeistas, bet didelis gali būti pakeistas.

Būkite dėmesingi ir kantrūs, ir jums pavyks. Sėkmės atskleisti talentą!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 74 = 77