Rankų darbo

Vyno kamščių kilimas: veiksmų seka

Puikus kamštienos ąžuolo žievės savybes įvertino ne tik gamintojai ir vyno mėgėjai, bet ir rankų darbo gerbėjai. Gamtos bruožai šios medžiagos leidžia tai vienodai gerai išlaikyti ir padidinti vyno skonio kokybę ir imtis veiksmingų žemyn statinę elektrą, užkirsti kelią arterijų spazmo ir galūnių spazmus.

Vyno kamščių kilimas: veiksmų seka

Labai patogu naudoti kilimėliai kamščiais iš vyno vonioje, koridoriuje šalia kėdės, kurią nusiimti savo batus į spintą, o jei juos sukite Massager ir kojas po darbo dienos 5 minutes, išimkite nuovargį kaip ranka.

Korko kamščiai iš vyno taip pat gali būti naudojami gražiam ir praktiškam gizmos gamybai, kurie padės papuošti ir įvairinti kambarį, padaryti jį individualiu, ir dekoruoti yra įsimintinas.

Tai gali būti vaikiški amatai mažų gyvūnų, freskomis ir paveikslais vyno kamščius ir džiovintų gėlių ir namų šeimininkė, dėžutė smulkiems daiktams vazos formos, Stovai karšta ir dar daugiau.

Contents

Mes gaminame motiną

Norint, kad patogus, praktiškas kilimas su savo rankomis, kuris būtų naudojamas tiek vonios kambaryje, tiek koridoriuje, reikės šių įrankių ir medžiagų:

 • daug vyno kamščių;
 • pjovimo lenta (geresnė medinė);
 • aštrus peilis;
 • švitrinis popierius;
 • klijų pistoletas;
 • Naujas guminis kilimėlis arba senojo suktukų audeklo gabalas, skirtas pagrindui.
Vyno kamščių kilimas: veiksmų seka

Pirma, mes nustatome būsimojo kilimėlio dydį ir paruoškite tinkamo dydžio audiniu ir guminiu pagrindu. Iš anksto pageidautina bent maždaug apskaičiuoti reikiamą skaičių kaiščių (su nedideliu atstumu).

Tai yra užtikrinti, kad darbų viduryje niekur nebūtų sukrėtę kažkur ieškoti ruošinių ir parengti juos darbui.

Norėdami apskaičiuoti reikiamą skaičių kamščiais iš vyno yra labai paprastas: dažniausiai yra vidutinio vamzdžio 2,0h3,5 žr paprastų aritmetinių skaičiavimų, jūs galite lengvai nustatyti reikiamą skaičių daiktų dydį. Pavyzdžiui, 60 x 40 cm kilimas reikalauja apie 170-175 vnt.

  Medinės vestuvės - jubiliejaus po 5 metų santuokos

Veiksmų seka

Kai atliekami visi skaičiavimai ir medžiagos surenkamos į krūvą, galite pradėti paruošti ruošinius darbui:

Vyno kamščių kilimas: veiksmų seka
 1. Korkas pusiau pjaunamas pjaustymo lentoje su peiliu;
 2. tada supjaustykite gabaliukais švitriniu popieriumi;
 3. pusė ruošinio gali šiek tiek skirtis, tačiau tai gali būti pataisyta veikiant;
 4. po visų ruošinių paruošimo būtina iš anksto parinkti pagrindo kištukus;
 5. kad pamatytumėte, kaip gerai jie patenka į kilimėlio matmenis, reikia nustatyti vieną vertikalią ir vieną horizontalią ruošinių eilę palei bazės kraštą. Jei viskas gerai eina, galite pradėti klijuoti ruošinius prie pagrindo;
 6. norint gauti kažką panašaus į rėmą, rekomenduojama pradėti užfiksuoti ruošinius išilgai būsimo kilimo perimetro. Tai sukurs net gaminio kraštus, o visas talpyklas, kurios neatitinka dydžio, galima sureguliuoti ir sudėti viduje;
 7. Užtepkite klijų sluoksnį tolygiai ant apdirbamosios detalės plokščios dalies ir, sandariai paspaudę ją prie pagrindo, nereikia klijuoti ruošinių kartu. Panašiai, jūs turite pradėti išvynioti nuotraukas iš kameros iš vyno – nuo kraštų iki vidurio;
 8. uždėti ruošinius vilniuje gali būti viskas, viskas priklausys nuo jūsų kantrybės ir vaizduotės. Tai gali būti net eilutės, susikertančios linijos ar sudėtingos meninės kompozicijos;
 9. po to, kai visi ruošiniai yra išdėstyti ir užfiksuoti, kilimėlis gali būti laikomas beveik paruoštu naudoti, lieka jį atidaryti tik PVA klijų sluoksniu arba matiniu laku.

Panašus kilimas gali būti naudojamas kaip pagrindinė kamštis iš šampano, tik juos supjaustyti reikia dviem vienodo aukščio, bet skirtingo skersmens, apskritimo.

Kiti rankų darbo dirbiniai

Vyno kamščių kilimas: veiksmų seka

Be šiltas, švarus ir malonus prie kilimėlių už vonioje ar koridoriuje ryšį, galite padaryti daug naudingų ir kūrybos produktų, pagamintų iš vyno kamščių, kad bus papuošti bet kokiose patalpose interjerą įvairovė.

  Wire Wrap Art: padaryti savo rankomis gražius žiedus vielos

Taigi, supjaustytus 1 centimetro storio ratuose, vyno kamščius galima panaudoti papuošti nuobodų medines kriaukles, nuotraukas ar įprastą stalą po karštuoju.

Vyno kamštienos dekoro naudojimas taps stilingu papildymu beveik bet kokiame interjere. Stilingi ir patogūs namų ūkiai, susidūrę su vynuogių kamšalais, visada bus šalia rankų, kad išsiųstų raktus iš buto ar automobilio.

Palaiko puodeliai bus išsaugoti baldus nesimatytų skyrybų, laikrodis, papuošti gražus apskritimus spūsčių, suteikia interjerui stilingas ir unikalus, ir vazos vyno kamščius iš skirtingų diametrų lengvai gali tapti visos patalpų akcentas.

Vaisingi rankdarbiai ir gražūs gaminiai!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply