Ručne vyrobené

Ako urobiť prasiatko s vlastnými rukami: originálne darčeky

Veci ručne, samozrejme, krásne a jedinečné. Ale chcem, aby bol tento produkt užitočný. Dobrým príkladom je prasiatko. Nielenže zdobí váš interiér, ale bude slúžiť aj svojmu účelu. A takáto položka je perfektný darček na svadbu alebo narodeniny. Z tohto článku sa naučíte, ako vytvoriť darček vlastnými rukami.

Contents

Z čoho môžete urobiť prasiatko?

Ak chcete vytvoriť pôvodný objekt, najjednoduchšie veci urobia:

Ako urobiť prasiatko s vlastnými rukami: originálne darčeky
  • krabice z topánok;
  • vhodné vo veľkostných škatuliach a nádobách z pevnej lepenky alebo plechu;
  • sklenené poháre;
  • plastové nádoby a fľaše;
  • staré hračky.

Jemným materiálom na vytvorenie daru bude lepenka, zvyšky tapety, farebný a baliaci papier. Na výzdobu si vezmeme: noviny a výstrižky z časopisov, krajek a pásky, mince a tržnice.

Potom môžete vyčísliť do nekonečna, vybrať si, čo presne povedané fantázie.

Ako urobiť prasiatko?

Že vaša práca priniesla len potešenie a jej výsledok nezklamal, jasne dodržiavame nasledovné etapy:

Ako urobiť prasiatko s vlastnými rukami: originálne darčeky
  1. Výber štýlu, modelu, účelu produktu – myšlienka prasiatka. Tu je potrebné zvážiť, kto bude
    určené pre váš dar – vek, príroda, vkus. Ktorú príležitosť bude poskytnutá – narodeniny, domova, svadba? Po rozhodovaní o myšlienke je lepšie ho usporiadať formou kresby, náčrtu alebo kresby;
  2. Výber a príprava materiálov. Vyberte vhodnú nádobu alebo nádobu. Mal by byť plochý, bez záhybov. Ak ide o plechovku s vekom, potom by sa veko malo tesne uzavrieť. Potom, vychádzajúc z spôsobov zdobenia nášho produktu, vyberáme materiály na dekoráciu;
  3. Spracovateľský priemysel. Postupnosť práce závisí od všeobecnej myšlienky. Či je to prasiatko z krabice na obuv, vydané v technológii “De blend”, potom sa techniky práce na ňom líšia od výroby remesiel zo sklenenej nádoby. Spoločné pre všetky produkty je príprava základov. Základ budúceho daru by sa mal umývať alebo čistiť, sklo a umelé hmoty odmastiť, na správnych miestach, aby sa otvory.
  Zmenili sme staré džínsy v sukni

Prasiatko s vlastnými rukami: niekoľko možností

Prasiatko zo sklenenej nádoby s vlastnými rukami. Jednoduchý, ale veľmi efektívny model. Vyberáme si krásnu sklenenú nádobu, ktorú potrebujeme. Ozdobné predmety z kávy alebo čaju budú vyzerať dobre. Veko na nádobe by malo byť plastové alebo pocínované, to znamená, v ktorom je ľahké vytvoriť otvor.

Veľkosť a tvar otvoru závisí od toho, aké peniaze má uložiť: papier alebo malý papier. Ak ide o mincu, otvor je vyrezaný najväčšou z nich. V prípade, že sa prasiatko za osobné peniaze spracuje ručne, musí byť otvorená tak, aby sa vložil štvornásobne zložený účet.

Ako urobiť prasiatko s vlastnými rukami: originálne darčeky

Pri vytváraní otvoru je potrebné dávať pozor. Táto práca sa dá lepšie urobiť na stolárstve alebo bezpečne fixovanom drevenom bare. Vyčistená a odmastená nádoba zdobí podľa svojho dizajnu. Môžete to nechať transparentné a sledovať, ako sa hromadí kapitál. Ďalšou možnosťou je namaľovať základňu akrylovými farbami. Na sklenenej nádobe lepené obrázky v technike “De blend”, dekor krajky a korálkov, ručne vyrábané maľovanie.

Samostatná prasiatka z papiera a lepenky. Vyberte si vhodnú kartónovú škatuľu, ktorá sa dokonale hodí pod topánky. Ak nie je k dispozícii žiadna vhodná schránka, môžete to urobiť sami. Výkresy sa dajú ľahko nájsť na internete.

Ak budete maľovať alebo lepiť predmet s papierom, potom prilepte povrch roztokom PVA lepidla a počkajte, kým úplne nevyschne.

Otvor je vyrezaný s kniežacím nožom, spracovávame okraje. Krabica je vyzdobená starými novinami, vytlačenými na tlačiarni s účtami, kúsky krásnych tapiet alebo textílií. Veľmi štýlové a bohaté vyzerá prasiatko, pokryté zamatom alebo kožou. Pri tejto voľbe je lepšie použiť špeciálne lepidlo.

Prasiatko staré mäkkej hračky. Tento jednoduchý a originálny model bude nádherným darčekom pre teenagerov. Bude vám pripomínať vaše detstvo a pomôže vám ušetriť peniaze na niečo, čo vaše dieťa potrebuje.

  Vzory na oblečení získané čínskou technikou

Výplň sme odstránili z jemnej hračky. Ponecháme to na hlave a nohách zvieraťa. Vybrali sme základ. Môže to byť cínová alebo plastová nádoba s vekom. V kryte vytvorte dieru. Nadácie sme vložili do hračky. Vyplňte prázdne miesto plnením. Opatrne šiť. Otvoríme dieru v hračke a porovnáme ju s otvorom vo viečku plechovky. Okraje materiálu alebo kožušiny, z ktorých sa hračka vyrába, sú lepené.

Darček na svadbu

Ako urobiť prasiatko s vlastnými rukami: originálne darčeky

Možnosti pre prasiatka sa samy o sebe, veľa. Osobitnú pozornosť si zaslúžia tí, ktorí dávajú svadbe. Prasiatko na svadbu, vyrobené vlastnými rukami, môže byť vyrobené v akejkoľvek technike.

Jeho hlavné vlastnosti – malo by byť šikovné a vyzerať drahé. Na dekoráciu používajte prirodzenú krajku, dekoratívne kvety z textílie, korálky vo forme perál.

Najlepší darček bude darček vyrobený vo forme hrudníka alebo malého domu.

Pri vytváraní takéhoto prasiatka musíte byť opatrní, nedotýkajte sa lepidla a nerovných okrajov. Pamätajte, že váš dar bude radosť novomanželov na mnoho rokov.

Rozlúčka by som si želal všetkým tvorivým inšpiráciám. Nechajte výtvory vašich rúk, prosím, príbuzným a priateľom. Až do budúcnosti!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply