Ako vytvoriť tajné vrecko v oblečení a príslušenstvo | pangudownloads.com
Ručne vyrobené

Ako vytvoriť tajné vrecko v oblečení a príslušenstvo

Tajomné vrecko môže byť použité ako úložisko peňazí, šperkov a iných vecí, ktoré by ste sa chceli skrývať od očí iných ľudí. Dnes existuje veľa modelov oblečenia, tašiek a príslušenstva. Ak vaše obľúbené nohavice alebo batoh nie sú vybavené vnútorným vreckom, môžete si ju šiť sami. Proces nevyžaduje veľa času, ak dodržiavate naše pokyny.

Pri vymenovaní tajného vrecka

Pred dlhou cestou alebo akoukoľvek inou udalosťou, ktorá sa týka prepravy cenných predmetov, je otázka, že má také "skrýš", obzvlášť akútne.

Tajné vrecko je prísne individuálne a vážne. Faktom je, že všetky možné tajné miesta poskytované výrobcami odevov a kabeliek už dlho známe profesionálnym vreckom a prísť s niečím radikálne novým je dosť ťažké. Vytvorte neviditeľné vrecko s vlastnými rukami - oveľa spoľahlivejšie.

Výber konkrétneho miesta na ukladanie hodnôt závisí od osobných faktorov a príležitostí:

Ako vytvoriť tajné vrecko v oblečení a príslušenstvo
 • dostupnosť. Ak chcete peniaze na výlete byť absolútne pohodlný prístup, cestujúci kedykoľvek a na každom mieste by mali mať možnosť získať peniaze alebo zabezpečiť ich bezpečnosť;
 • Neviditeľnosť pre zlodeja alebo zlodeja. Niektorí ľudia napadajú útočníkov tým, že zobrazujú hodnotné veci, napríklad ich držia vo vonkajšej vrecku saká alebo otvorenej tašky. Krádež v tomto prípade je len otázkou času.

Avšak tajné kancelárie v odevoch sú potrebné nielen na to, aby sa chránili pred stratou hodnôt. V mnohých prípadoch hrajú vrecká dôležitú funkčnú úlohu a zbavujú osobu potrebu neustále nosiť tašku.

Niektorí ľudia sú docela pohodlné ukladanie cenností v skrytých oblečení, ktoré boli pôvodne plánované pri plánovaní modelu, ale väčšina považuje túto metódu za nespoľahlivú a dáva prednosť prenikaniu takýchto vreciek na vlastnú päsť. Okrem toho tento proces nevyžaduje špeciálne zručnosti a nebude trvať veľa času.

Ako šiť tajné vrecko v oblečení

Najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť tajné vrecko v nohaviciach alebo saku, je šiť ho vo švíku:

 1. Ak chcete vytvoriť švy na regáloch, vstupy do vrecka by nemali byť šité;
 2. Stitch tkaninu vrecka v blízkosti bočného šva;
 3. Pripojte bočné strany políc k čelnému vrecku vrecka. Zdvihnite ho o pol centimetra;
 4. Matter pre vrecká umiestniť do stredu regálov, opatrne na úrovni. Ak je to potrebné, môže byť upevnené ihlou;
 5. Zarovnajte a šiť na okraji, ponechajte okraj 1 cm;
 6. Rozložte tkaninu vreciek, ukazujte ju smerom do stredu políc;
 7. Šijacie diely šijajte v minimálnej blízkosti okrajov regálov.

V prípade potreby môže byť vetva vybavená zipsom.

Ako vytvoriť tajné vrecko v oblečení a príslušenstvo

Ak je oblečenie obložené, nie je potrebné manipulovať s koncom vrecka.

skryté vrecko spracovanie bez podšívky s výrobky podliehajú prísnejším požiadavkám na kvalitu pri firmware, a to nielen na prednej strane, ale aj zlé, pretože v jednej vrstve, bude svetlo odevných všetky nedostatky sú obzvlášť viditeľné.

Po prvé, všetky plátky musia byť zametané alebo zaoblené. Po druhé, nemali by sme zabudnúť na presnosť linky zvonka i zvnútra. Navyše by nemali byť žiadne viditeľné tesnenia, inak by to zkazilo vzhľad výrobku a dalo by mu nepríjemný vzhľad.

Pri výbere látky na tajné vrecko je potrebné zvážiť niekoľko vlastností:

 • Hustota textílie. Ak chcete nosiť zväzok kľúčov alebo niekoľko mincí, vrece alebo ľan je vhodnejší, syntetická alebo ľahká bavlna je vhodná pre bankovky;
 • Veľkosť kusu hmoty. Kompaktný smartphone alebo kreditná karta výrazne oddiaľuje tkaninu a zničí vzhľad produktu, ak je úložný priestor oveľa väčší ako veľkosť.

Ako vytvoriť tajné vrecko v taške alebo batohu

Ak chcete šiť tajné vrecko na podšívke tašky, je najlepšie, aby to režijné. V tomto prípade bude trvať dlhšie, najmä ak je obloženie vrecka tenké a krehké.

Algoritmus je veľmi jednoduchý:

 1. Označte miesto, kde je plánované vrecko, a šiť jednu stranu zipsu do tejto oblasti;
 2. Do druhej časti zipsu, z nesprávnej strany, pripevnite tkaninu k vrecku a šiť ju do obloženia zámku.

Podľa podobnej schémy je možné vytvoriť dieru v batohu:

Ako vytvoriť tajné vrecko v oblečení a príslušenstvo
 • Pripevnite zadnú časť k batohu z nesprávnej strany. Stopnúť čapy;
 • Označte miesto údajného vstupu do vrecka a očistite ho po obvode.
 • Upravte dieru, otočte šitý obklad smerom dovnútra;
 • Z vnútornej strany pripojte sponu k oblasti otvoru a upevnite jeho polohu kolíkmi;
 • Z vonkajšej strany urobte dvojitý steh s hustými vláknami. Ak kvalita podšívacej tkaniny zanecháva toľko, čo je potrebné, potom pod ševovým vreckom možno použiť pásy z hustých tkanín alebo netkanej textílie;
 • Vyčnievajúce konce zipsu sú narezané a uzavreté koženými alebo tkaninovými trojuholníkmi, aby sa zabezpečilo chôdza psa tak, aby neletal zuby.

Podobným princípom môžete vytvoriť tajné vrecko na zadnej časti batohu, iba v prvom kroku musí byť detail obloženia aplikovaný na prednú stranu výrobku.

V tajnom vrecku, zabudovanom do zadnej časti batohu, je zaručené, že ochráni svojho majiteľa pred rizikom krádeže cenných osobných vecí.

Tajné vrecko na stash

Častejšie ako ne, otázka, ako skryť skrýš sa vyskytuje u mužov, ktorí sú z väčšej časti úplne zbavení šijacích a vyšívacích zručností. Situáciu môžete ukončiť nasledovne:

 • Ako tajné vrecko používajte kravatu. Obe jeho konce sú zvyčajne otvorené, takže ploché predmety, ako sú účty, môžu byť skryté tam bez veľkých ťažkostí. Z dôvodu spoľahlivosti môže byť upevnenie upevnené pomocou kancelárskej spinky alebo dvojice stehov, ktoré vytvárajú určitý druh vrecka.
 • Komplexnejšou variantou neviditeľného vrecka môžu byť ramenné vankúšiky, v ktorých sú úložné priehradky prišité.
 • Dobrý spôsob, ako skryť cenné veci, je použiť pás s tajnou vreckou za peniaze. Šitie alebo zdokonalenie už existujúcej šatníckej položky pre začiatočníka, ktorý nemá technické zručnosti a špeciálne vybavenie, bude dosť ťažké. Nebude však veľmi ťažké nakupovať takéto tovary v obchode pre cestujúcich.

Napriek tomu, že ľudstvo každodenne prichádza s čoraz väčšími úpravami, ktoré zjednodušujú život, tajné vrecká, ktoré slúžia na ochranu peňazí, nestratia svoj význam. Je to skvelý spôsob ukladania, čo vám umožňuje udržať cennosti v bezprostrednej osobnej dostupnosti a neviditeľnosti pre zvedavé oči a množstvo možností pre výrobu takýchto vyrovnávacích pamätí umožňuje každému vybrať si osobný spôsob použitia tejto metódy.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 2 = 6