Ručne vyrobené

Koľko rozmerov si môžete šiť na nohaviciach?

Či veľkosť nie je tá, ktorá bola zdvihnutá, prekrývajúce sa tuky zrazu narastali, ale skôr či neskôr sme vystavení potrebe šiť nohavice. A prvá otázka: "Urobte to sám alebo nieste výrobok v ateliéri?".

Koľko rozmerov si môžete šiť na nohaviciach?

Odpoveď na to závisí od vašej túžby, materiálnych možností a šitých zručností. Skôr by to malo byť vnímané ako schopnosť udržiavať ihlu a nožnice a malé pochopenie strojových línií. A čo a ako to urobiť - prečítajte si nižšie!

Ako znížiť veľkosť nohavíc?

Ako sú šité pánske nohavice?

Algoritmus na znižovanie šírky nohavíc pre mužské aj dámske výrobky je rovnaký:

  • Výrobok je vyskúšaný;
  • Označte široké miesta;
  • Rozpúšťajú sa;
  • Zbytočné odrezanie;
  • Časti nohavíc sú zametané;
  • Merajú a podľa potreby upravujú;
  • prešitý;
  • Utyuzhat.

Voila! Vaše veľké raz kalhoty sedieť na vás jednoducho dokonalé!

A teraz podrobnejšie analyzujeme, čo a ako to urobiť. Najprv sa musíte rozhodnúť, kde a koľko potrebujete na šitie. Nohavice sa otočia a oblečú sa pre toho, kto ich bude nosiť. Na osobu pomocou pinov odstránia prebytok v bokoch a pásoch. Potom sa pozerajú, či je vhodné chodiť v nich - urobte pár krokov, posaďte sa a skúste zdvihnúť nohu.

Ak potrebujete šiť nohavice na veľkosť alebo menej, potom to urobte z vnútorných a vonkajších švov. Tým sa zabráni vzniku nežiaducich záhybov, záhybov a deformácií. Ak chcete znížiť veľkosť, znamená to doslova vyčistiť na 1 cm od každého nohavíc. Odporúča sa odstrániť z pásu, ale to všetko závisí od štýlu vášho produktu.

Koľko rozmerov si môžete šiť na nohaviciach?

Ďalej, s predbežným prechodom šev pozdĺž značených línií, ukážte a skúste znova. Starostlivo skontrolujte miesto výskytu všetkých typov chýb. Je potrebné opäť chodiť trochu a popawat. Ak ideálne sedí pánske alebo dámske nohavice, môžete ich minúť na poznámku. Potom vytiahnite prebytočné závity, železo a opotrebovanie!

Ako zakryješ nohavice v bokoch? Zvyčajne sa to robí na vonkajšom šete a iba ak potrebujete odstrániť nadmernú šírku, a nie zmenšiť veľkosť. Z vnútornej strany sedlový steh pomáha eliminovať rôzne záhyby a pálenie na pápež.

Preto, ak potrebujete šiť nohy, potom z vonkajšej strany, uchopte nevyhnutné množstvo centimetrov s predbežným stehom, a potom sa pokúste a prerušte ich. Rovnako sa odstráni šírka vo vreckách ramien.

Šité nohavice pod

Ako dostať nohavice dole? Začnite odbočiť dovnútra a súbor zlikvidujte. Potom rozhodnite, koľko modelu vytvoríte. Správne sa uvažuje o ustupovaní od spodnej časti hlavných kĺbov na oboch stranách o 2 cm.

Ak horná časť nohavíc sedí perfektne, potom je čiarka od boku až po nastavenú značku umiestnená zvonku švu. Na vnútornej strane vychádzajú z rovnakej úrovne a zodpovedajúcich značiek.

Potom sa zamotajú, skúsia a ak je všetko v poriadku, prerušili prebytok a vyšívali ho. Takto môžete šiť širokú nohavicovú nohu, bez toho, aby ste odtrhli pás.

Ak je pás tiež voľný, no nohavice sú roztiahnuté z pásu, potom sa môžete pokúsiť jednoducho chytiť rovnaké množstvo látky z oboch strán a urobiť označenie. V prípade, že montáž ukazuje, že všetko sedí perfektne, môžete urobiť jemný steh na písacom stroji. To pomôže šiť nohavice v páse a odstrániť prebytočnú šírku.

Ako správne fixovať nohavice klesh závisí od toho, do akej miery by sa mali zúžiť. Silne znížiť šírku je nepravdepodobné, že to funguje, aj keď to je možné, ak rozšírenie šiel z kolena a dole. V tomto prípade po otvorení brány je označená požadovaná šírka. Z týchto bodov vediete priamo na miesto, kde začínajú rukavice.

Nezabudnite na vstup do švíkov, na každej strane bude dosť 5-7 mm. Práca je vykonaná a znova namontovaná. Ak všetko vyhovuje, nadbytok sa orezá, opäť všetko vyzerá na seba a až potom je možné šiť dokončovacie švy.

Chcete sa šiť alebo v ateliéri?

Koľko rozmerov si môžete šiť na nohaviciach?

Robiť všetko správne bude musieť vynaložiť veľa úsilia. Nikdy nepočúvajte, aby ste niesli nožnice. Tu je vhodné pamätať na príslovie, že je lepšie merať 7 krát, než to odstrániť.

Samozrejme, že by som sa najskôr cvičil s niečím jednoduchším, ale ak máte dôveru vo svoje schopnosti - neváhajte a urobte to. Po šití nohavíc sú všetky švy vyhladené alebo vyhladené (v závislosti od štýlu).

Na konci nohavičiek musí byť lemovaný na požadovanú dĺžku. Štýlové sú aktualizácie a úspešná aktualizácia!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 78 = 85