Ručne vyrobené

Zmenili sme staré džínsy v sukni

Takmer každá žena má rád šiť a vytvárať všetky druhy krásnych vecí. Urobte si oblečenie pre seba doma nie je ťažké, je dôležité nájsť nápad a vytvoriť si majstrovské dielo sami. V súčasnosti nájdete na internete veľa informácií o šitie a dokonca aj keď nie ste profesionálom, z nášho článku rýchlo pochopíte, ako zmeniť džínsy do sukne.

Contents

Aké materiály sú potrebné?

V každom prípade sú pre prácu potrebné nástroje a materiály. Rovná sukňa denim bude vyžadovať nielen tkaniny, nožnice a písací stroj, ale aj niečo pre dekoráciu.

Budete potrebovať:

Zmenili sme staré džínsy v sukni
 1. Džínsy, ktoré už nie sú užitočné (zvyčajne šité zo starých);
 2. Nylonový závit pre lepšiu kvalitu;
 3. Šijací stroj;
 4. meter;
 5. pravítko;
 6. nožnice;
 7. Krieda na označenie požadovanej dĺžky alebo čiary;
 8. Tepelná aplikácia;
 9. čipky;
 10. Ostatné ozdoby.

Master-class: ako zmeniť džínsy do sukne bez problémov

Snažte sa venovať voľný večer na šitie a zvládnuť jednoduché techniky na zmenu oblečenia. Ponúkame vám výber troch štýlov.

Variant prekladaného čísla 1 (miniskirt)

Na pripravených džínsoch si musíte všimnúť požadované meranie, to môže byť vykonané pomocou pravítka alebo metra. Ak má dom sukňu ceruzky, ktorú môžete mať, môžete ju pripevniť k džínsom, aby ste našli správnu dĺžku. Pomlčka je aplikovaná plynulo na vnútornej strane džínsy a pridáva sa ďalších 5-10 cm, čo sa nazýva prídavok.

V budúcnosti sa používa na podanie dna. Potom budete musieť roztrhnúť vnútorné švy vpredu a späť na veľmi blesk. Po skončení práce musíte dať jednu časť na druhú a blikať. Vaša mini sukňa je pripravená.

Variant zmeny č. 2 (módna sukňa)

Zmenili sme staré džínsy v sukni

Najprv musíte určiť dĺžku budúceho produktu. Potom odstráňte všetky švy na zips a materiál otočte dovnútra. Ďalej nakreslite čiaru kĺbu a odstráňte všetky zbytočné.

Zrezaný džínsový materiál bude užitočný pri ďalšej práci s obrubou, z neho budú vyrobené klinky, ktoré je potrebné vložiť do výrobku na zvýšenie šírky. Z odrezaných častí nohavíc sú vytvorené trojuholníky.

Dokončené trojuholníky sa vkladajú do sukne z prednej a zadnej strany, dokonca to môžete urobiť, naopak nie tvár, ale obruba. Potom bude farba nádherná a nebudete ľutovať, že ste prekročili sukňu starých džín. Teraz sú všetky stehy šité a v prípade potreby prešité. Ak je to žiaduce, môžete obrobok zdobiť lemom, lemovaním alebo lepidlom. Tu všetko závisí od vašej fantázie.

Užitočná rada: moderná sukňa bude vyzerať ešte zaujímavejšie, ak používate džínsy čiernej farby.

Variant prekladania č.3 (sukňa-ceruzka)

Perová sukňa je považovaná za najviac ženský štýl s dôrazom na hlavné cnosti
postavy ženy. Tento prísny strih je ideálny pre prácu v kancelárii alebo na štúdium.

Zmenili sme staré džínsy v sukni

Ak chcete zmeniť svoje džínsy na ceruzku, vyberte dve zodpovedajúce dvojice farieb. Je žiaduce, aby boli s nadmerným pásom. Vytiahnutím nohavičiek na rovný povrch, napríklad na stôl, musíte odrezať vnútorné švy zo spodnej strany na miesto.

Pripravená hmota musí byť zložená na polovicu a prišitá v oblasti bývalej mote od začiatku do konca. Ďalej je potrebné zložiť nohavice dohromady tak, aby tvorili jedinú hmotu, odstupovať od okrajov 1 cm a šiť. Ak potrebujete sukňu s rezom, netiahnite všetky diely.

Teraz obráťme obrobok dovnútra a šitie švov. Ak je sukňa veľká, prebytočný materiál by mal byť rezaný. Teraz spracujeme dno a ozdobíme hotovú, chladnú sukňu, ktorú sme dokázali šiť bez pomoci majstra.

Práca na šijacom stroji nie je tak zložitá, ako sa zdá. Ak je text ťažké pochopiť všetky podrobnosti a navigovať, môžete nájsť vhodné obrázky so vzorom, ktorý vo vyhľadávačoch veľa, alebo sledovať majstrovskú triedu na video. A výhodou, ktorá vám pomôže urobiť všetko správne, je vaša inšpirácia!

Avšak, ak ste v tomto obchode nový, potrebujete nejakú dobrú radu:

 1. Používajte len materiál, ktorý nie je patetický;
 2. Nezabudnite často hovoriť “Opatrenie sedemkrát – jeden rez”;
 3. Neponáhľajte, šitie v aute nie je jednoduché, potrebujete trpezlivosť a vytrvalosť;
 4. Opatrne vykonajte merania, pretože šiť rovnú sukňu, potrebujete vedieť presne vaše tvarové parametre;
 5. Ak chcete odstrániť zbytočné časti, nestojí za to vo veľkom objeme, možno tento materiál je stále užitočný, pretože malý výrobok nemôže byť zmenený, ale veľký môže byť zmenený.

Buďte pozorní a trpezliví a vy budete úspešní. Veľa šťastia pri odhaľovaní talentu!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply