Ako sa vyhnúť nežiaducemu tehotenstvu, ak sa kondóm prestane používať? | pangudownloads.com
Som mamka!

Ako sa vyhnúť nežiaducemu tehotenstvu, ak sa kondóm prestane používať?

Antikoncepcia je už dlho integrálnou súčasťou života moderných dievčat. Dnes málo chcú mať deti v ich mladosti a zameriavajú sa na svoje mladé roky na vybudovanie kariéry. Žiadna z adekvátnych žien však nechce potrat.

Čo ponúka farmaceutika?

Ako sa vyhnúť nežiaducemu tehotenstvu, ak sa kondóm prestane používať?

Napriek rozšírenej dostupnosti a širokej dopyte dnes neexistuje skutočne vysoko kvalitná antikoncepcia. Väčšinou jej zdroje, tak či onak, poškodia zraniteľné ženské telo, najmä pokiaľ ide o vnútromaternicové špirály alebo hormonálne tablety.

Viac obvyklé a bezpečnejšie veci, ako sú kondómy a spermicídne čapíky, často nedokážu úplne ochrániť pred nechcenými tehotenstvami. Sterilizácia je povolená len vtedy, ak sú dve zdravé deti alebo po dosiahnutí určitého veku (35-40 rokov).

Niekedy sú mimoriadne nepríjemné a vôbec absurdné veci - kondóm sa zlomil alebo "som stratil"Inside. Samozrejme, v tomto prípade by sa človek nemal zblázniť s úzkosťou - je na čase prijať mimoriadne opatrenia na zabránenie hnojenia. Nuž, alebo zosúladenie s blížiacim sa materstvom - tu sa každý rozhodne pre seba.

Čo mám robiť, ak prelomím kondóm? Pokúsme sa pochopiť a neutralizovať následky tohto "nehode".

Prečo sa to stalo?

Ak ste si vedomí konkrétnych dôvodov, prečo je roztrhané alebo stratené "gumový výrobok"Môžete predísť ďalším problémom minimalizovaním všetkých možných rizík.

Z akých dôvodov môže dôjsť k prepadu kondómu?

Ako sa vyhnúť nežiaducemu tehotenstvu, ak sa kondóm prestane používať?
 • Produkt vypršal (pri nákupe tovaru je dôležité venovať pozornosť tomu, lebo nekvalitný, rozmazaný latex môže vyvolať nielen také "incidenty", Ale aj rôzne komplikácie ženských gynekologických orgánov);
 • Prečo sa počas pohlavného styku prerušil kondóm? Možno máte nedostatok prírodného tuku. V tomto prípade je dôležité používať špeciálne mazivo určené pre špecifické účely. Ak ste príliš leniví alebo chúlostiví na to, aby ste si ju kúpili, a namiesto toho použite prostriedok tučného krému, ropnej vazelíny alebo oleja, pripravte sa na pretrhnutie "gumové výrobky"- mastné textúry vyvolávajú zníženie elasticity latexu, takže môže ľahko narušiť jeho integritu;
 • Otvorenie obalu sa uskutočnilo pomocou zubov a súčasne sa dotkol samotný výrobok. Preto porušenie integrity "guma"Formálne sa objavil v predvečer koitusu samotného;
 • Na kondóme ste vy alebo váš partner zabudli uchopiť svoj tip dvoma prstami, čím vyvoláte tok vzduchu. Potom, od svojich aktívnych pohybov tela, "guma"Len praskla ako detský balón;
 • Z nejakého dôvodu ste sa rozhodli, že "dvojitý patronát"Bude účinnejšie a rozhodol sa použiť len dva kondómy. A celú cestu - kvôli intenzívnemu treniu proti sebe, sa jednoducho zlomili.

Môže sa kondóm prestať inak? Áno, produkt je možné uzavrieť. Navyše môže hrať úlohu aj intenzita a aktivita trenie. V takýchto prípadoch je však medzera "guma" považovaná skôr za výnimku ako za pravidlo. Prah týchto prípadov je asi 2,5-3% zo 100%.

Čo ak je kondóm ponechaný vo vnútri?

Ako sa vyhnúť nežiaducemu tehotenstvu, ak sa kondóm prestane používať?

Stáva sa, že kondóm sa nielen prelomí, ale stratí sa zvnútra, čo spôsobuje, že žena ešte viac paniky - nielenže je prevencia tehotenstva znížená na "žiadny"Takže tiež získajte"guma"Musí to byť vykonané za pomoci gynekológa, ktorý je nielen strašidelný, ale aj do istej miery zahanbený.

V skutočnosti sa nič netrápi a nie je také ťažké získať kondóm, ako by sa to mohlo zdať na prvý pohľad. Vo vašom prípade musíte priliehať a napínať svaly malých panvových a potom odobrať kondóm palcom a ukazovákom. Alebo: musíte ležať na chrbte, stlačiť kolená na hruď a požiadať o odstránenie kondómu toho, kto ho stratil.

Existujú tiež dôvody prekĺznutia kondómu:

Ako sa vyhnúť nežiaducemu tehotenstvu, ak sa kondóm prestane používať?
 • Spěchal si a obliekaním výrobku ste sa neobťažovali, aby ste ho prevalili do konca.
 • Vložili ste ho príliš neskoro, keď bol penis partnera dostatočne zvlhčený. V tomto prípade je všetko viac než výhodné: "guma"Jednoducho vykĺzol zo svojho sexuálneho orgánu v procese aktívneho trenia;
 • Po skončení pohlavného styku partner, ktorý si vytiahol penis, neudržal zem "guma". Ale skutočnosť, že pevne a husto držaná na vzpriamený penis, začala celkom slobodne "vyčkávajte"Potom, čo"logické ukončenie koitusu ", tj orgazmus človeka.

Môžem otehotnieť v tejto situácii? Samozrejme. A v tom a v inom prípade. Hoci skĺznutie kondómu výrazne znižuje toto riziko, stále existuje pravdepodobnosť. V prípade prerušenia kondómu je všetko takmer jednoznačné, najmä ak sa sexuálny čin konal v jednom z vašich "nebezpečných dní", to znamená počas obdobia ovulácie.

Ako rozpoznať tento jav?

Ako sa vyhnúť nežiaducemu tehotenstvu, ak sa kondóm prestane používať?

Zákernosť celého tohto procesu je, že mnohé ženy si ani nevšimnú, že "guma"Torn. Či sú opojené láskou a vysokými pocitmi voči partnerovi, či už nadmerne relaxujú pri orgazme, alebo zažijú naozaj rajské potešenie ... ale skutočnosť zostáva - nerozumieť a nevšimnúť si "špinavý trik"Je to veľmi jednoduché.

Ako pochopiť, že produkt nazývaný kondóm bol roztrhaný? Najprv môžete počuť charakteristický zvuk. Ale to sa stáva zriedkavo, najmä v "hlučné"Pary. Po druhé, môžete vidieť "únik » po pohlavnom styku. Ale to je dôležité iba pre ťažko roztrhané kondómy.

A čo keď je diera veľmi malá a v skutočnosti sa nezobrazuje vizuálne? Vyskúšajte nasledujúcu metódu. Prejdite výrobkom do kúpeľne a do nej vložte trochu vody. Ak dôjde k úniku - pravdepodobnosť výbuchu v priebehu sexuálneho styku je 99%.

"Bez paniky!": Aká je pravdepodobnosť tehotenstva?

Napriek zjavnému nebezpečenstvu nedochádza k hnojeniu vo všetkých prípadoch. Môžem ihneď otehotnieť, ak prelomím kondóm?

Tu veľa závisí od toho, kedy došlo k ejakulácii:

Ako sa vyhnúť nežiaducemu tehotenstvu, ak sa kondóm prestane používať?
 • Ak bol výrobok roztrhnutý pred ukončením partnera, riziko tehotenstva je dostatočne nízke. Samozrejme, spolu s lubrikantom sa uvoľňuje určité množstvo semennej tekutiny, ale v prevažnej väčšine prípadov je jeho množstvo a kvalita zanedbateľné na počatie dieťaťa;
 • Ak kondóm predpokladá mazanie spermicídov, pravdepodobnosť otehotnenia sa ešte znižuje - takéto výrobky sú presne navrhnuté na dvojitú ochranu pred dôsledkami takéhoto "núdzových situácií";
 • Ak sa sexuálny styk vyskytne v "trezor"Dni, nemusíte sa ani obávať. V tomto prípade je všetko individuálne, ale "bezpečné dni"Je takmer všeobecne považovaná za 5 dní pred a po menštruácii.

Ak sa však nepredvídané stalo a existujú podozrenia z pravdepodobnosti, že sa rodičia stanú rodičmi, nezúfajte a neprijmite dostatočné opatrenia, ako je napustenie vagíny roztokom kyseliny citrónovej.

Kde behať v prípade prepadu kondómov?

V prípade pretrhnutia "gumového výrobku" budete musieť bežať k gynekológu. A čím skôr, tým lepšie. Dôrazne sa odporúča, aby ste nepoužívali svoje tvrdé a agresívne núdzové antikoncepčné prípravky ako "Postinor"A podobne - môžu byť prísne kontraindikované pre vás. A ich poškodenie často neodôvodňuje pravdepodobný prínos.

Ako sa vyhnúť nežiaducemu tehotenstvu, ak sa kondóm prestane používať?

Lekár určí, či je vhodné použiť vo vašom prípade hormonálnu a nehormonálnu postkomitálnu antikoncepciu. Ak sú vám hormonálne tabletky kontraindikované, lekár okamžite zafixuje intrauterinné zariadenie, ktoré nedovolí vajíčke plodu získať oporu v endometriu. Preto vám bude poskytnutá antikoncepcia niekoľko rokov dopredu, ak nie sú žiadne komplikácie a vy sa rozhodnete opustiť špirálu.

Ako núdzovú antikoncepciu je tiež možné používať kombinované perorálne kontraceptíva (kombinované perorálne kontraceptíva) podľa osobitnej schémy, ktorú je potrebné objasniť pozorovateľ gynekológ.

Ak máte podozrenie na pravdepodobnosť STD v dôsledku "núdzový"Akt, odkaz na venereologist - je to lekár sa zaoberá prevenciou a liečbou infekcií orgánov pohlavného aparátu. Opäť - nedávajte žiadne sprchy, najmä kyseliny alebo zásadité!

Sú schopné narušiť prirodzenú mikroflóru a vyvolať dysbakteriózu vagíny. Buďte zdraví a pozorní pre seba!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

36 − 34 =