Dans pistinin yıldızı nasıl olunur | pangudownloads.com
Spor ve sağlık

Dans pistinin yıldızı nasıl olunur

Kulüplere ve partilere hevesli bir ziyaretçi olmasanız da, gençleri ilgilendiren herhangi bir şeyin arkasında kalmak istemiyor olsanız bile, kulüplerde dans etmeyi öğrenmeden önce biraz öğrenmeniz gerekecektir. Ve bu tür yerlere ilk ziyaretler çok eğlenceli ve keyifli olmayacaktır, çünkü "çamurda yüzüstü düşmek“Zorlukla istiyorsun, ama dans etmeyi öğrenmeye çalışmaktan vazgeçme.

Dans. Tarih ve modernlik

Dans pistinin yıldızı nasıl olunur

Bir gece kulübünde en az bir kez ziyaret ettikten sonra, dans pistinde değil de etrafta kalabalığı izleyenler ve kızlar fark ettiniz. Ve dansçıların kıskanç bakışları onları bir dakikalığına bırakmıyor.

Bu adamlara daha sık isteksizlik yüzünden değil, basit bir alçakgönüllülük ya da dansın beceri ve beceri eksikliğinden dolayı dans etmeyin. Ve bu makalede, kulüpte dans etmeyi öğrenmek için bilgi bulabilirsiniz.

Geçtiğimiz yüzyılın 80-90'larında kulüp yaşamının aktif bir gelişim dalgası kutlandı. Dans kültürünün kendisi bin yıllık bir tarihe dayanıyor. Dans her zaman diğerlerini, genellikle karşı cinsi çekmek için ana yollardan biri olmuştur. Ve bunun özü "göstermek"Kendisi tüm ihtişamıyla onun ilgisini kaybetmez.

Hem bir kız hem de bir erkek sadece önemlidir ”katılmak için"Kulüp kültüründe, aynı zamanda bir izlenim yaratabiliyorlar. Ama basit kasılmalar ve uzuvların seğirmesiyle değil, dans hareketlerinin uyumuyla. Bu nasıl öğrenilebilir?

Yeni başlayanlara yardım etmek için kurallar

İlk ve çok önemli kural: dans pistinden korkmayın, aslında, bu sıradan bir otobüs durağıyla aynı yer, sadece orada insanlar duruyor, ama burada hareket ediyorlar. Eğer bir sosyopat değilseniz dans pistine doğru bir adım atmanız ve kulüp hareketine katılmanız kolay olacaktır.

Ihtiyacınız olacak:

  • Şık rahat kıyafetler. Kızlara tavsiyede bulunun: Daha önce hiç dans etmediyseniz, ilk kez kot pantolon ve sert ayakkabılar olmadan topuklu ayakkabılar seçin;
  • En basit hareketleri gözlemleme ve tekrar etme yeteneği;
  • Her şeyin ortaya çıkacağına dair olumlu bir tutum ve inanç.

Bir sonraki kural: Kendinizi yanlış tarafta göstermeyin. Uzun bir süre şaka kılığına girmemek için saklanamazsınız. Garip hareketler çok geçmeden gülme değil, alay konusu olur.

Ne yapmalıyım? Kendinize söyleme: "Benim değil, ben herşeyi yapamam". Kulüpteki doğru dansa nasıl kitle kaynaklarından öğrenebilirsiniz. Bakma ve görme yeteneğiniz çok faydalıdır. Dansı toplayın, kulüp kültürünün hiç monoton olmadığını ve takip edilmesi gereken net bir dogma olmadığını unutmayın.

Ve gerçekten ilginç ve görkemli bir dans, genellikle çeşitli yönlerden pek çok stil ve hareketi bir araya getirir. Sadece hip-hop dans edebilirsiniz, ancak kulüplerde her zaman bu tarz için uygun müzik koymayın.

Dansın canlılığını ve yeniliğini verecek olan dans öğelerine, örneğin funk'a ekleyin. Çoğunlukla DJ'lerin pistleri için kullandığı geniş bir müzik paletinden kaynaklanıyor.

Eğitim özellikleri

Modern gençlerin gece kulüplerinde nasıl dans ettiğine yakından bakarsanız, çoğu durumda karmaşık bir şey olmadığını fark edeceksiniz. Siz ve vücudunuzun görevi, her melodinin ritmini ayarlayabilmek ve hissedebilmek, bir hareketten diğerine ustaca yeniden inşa edebilmek. Bunu öğrenirseniz, hareketleriniz olağandışı şekilde parlak ve uygun olacaktır ve halk dikkatsizce bırakmayacaktır.

Mevcut her dans pistinde dans etmeye ciddiyetle karar verirseniz, dans stüdyosunu ziyaret etmek için en az birkaç kez gerekir. Bir kulüpten nasıl dans edeceğini bilmek isteyen biri için çekici bir şekilde yararlıdır. Temel becerileri kazanmak için sadece birkaç seans yeterli olacaktır.

Kızlar için daha fazla seçenek. Bazen en yakın fitness stüdyosunu ziyaret etmek yeterlidir. Dans aerobiği (yan adımlar) bir çift temel hareketleri size kulüpte çok yardımcı olacaktır. Aerobik için en keyifli şey, dans etme yeteneğine sahip olmanıza gerek yok.

Bir akıl hocası nasıl seçilir

Stüdyoya gitmeden önce biraz araştırma yapabilirsiniz. Onun özü - sunulan hizmetlerin çalışmasında. Ana kriterler: fiyat, stüdyonun konumu ve yorumları.

Yani, fiyat bir dizi faktöre bağlıdır. İlk: öğretmenlerin profesyonelliği. İyi ve tanınmış bir koreograf için eğitim maliyeti düşük olmayacaktır, ancak sunulan hizmetlerin kalitesi (koronun dikkati, stüdyonun koşulları, sınıfların zamanını seçme kolaylığı, vb.) Yüksek bir profesyonel düzeyde olacaktır.

Dans pistinin yıldızı nasıl olunur

Genellikle bir klüpte dans etmeyi öğrenmek isteyen kızlar ve erkekler, onlar için ne tür bir mentorun doğru olduğuna dikkat et. Koçla ilgili bilgileri okuyun ve eğitim oturumlarının, konuşmalarının videolarını daha iyi izleyin. Potansiyel koreografın güzelce dans ederse, istediğin gibi, ona güvenle git.

Ayrıca, yeni başlayanlardan bir grupla uğraşmak zorunda kalacak olsanız da, sınıfların nasıl gittiğini öğrenmeyi de unutmayın.dökmek"Zaten eğitim grubunda. İlk seçenek size sadece gerekli bilgiyi değil, aynı zamanda sınıflar boyunca konforu da verecektir.

Şehrin en yakın bölümünde bulunan stüdyonun yeri de çok önemlidir. Tembel olmak için daha az fırsatınız olacak. Sonuçta, ülkenin en iyi koreografını bulsanız bile, ama derslerine çok uzun bir süre gitmeniz gerekecek, av düşebilir. Sonuçta, pasajın rahatsızlığı başka problemler yaratacaktır, oysa ki, kulüpte dans etmeyi bilmedikleri için acı çeken insanlar öncelikle derslerden ahlaki zevki hissetmelidir.

Bir stüdyo seçmede çok önemli bir kriter, eğitim ziyaretçilerinin geri bildirimleridir. Onları okurken, hizmetlerin kalitesi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bilgiyi iyi araştırın ve hatta stüdyoya gidip gitmeyeceğinize karar verin.

Senin tarzın nedir?

Bir kulüpte dans etmenin yolu kitle. Bir dans stüdyosu bulmanın yanı sıra, öğrenmek istediğiniz stili seçmeyi düşünmek önemlidir. Sonuçta, bazı bölgelerde vücudunuzun daha fazla bulunur. Bu nedenle, size en kolay verileni öğrenmelisiniz.

Daha önce hiç dans etmemiş kızlar için en kolay ve en uygun dans zumba olacaktır. Bu bir tür dans aerobiği. Böyle bir dans, ritim duygusu içinde gelişebilir - kulüpte dans için temel an. Gençler genellikle buruşuk, hip-hop, funk ve hatta diskoyu seçer.

Seçim yaparken, bu ya da bu dansın popülaritesi hakkında düşünmemeye çalışın. Ne de olsa size zevk getirmezse, zaman ve para harcaması için hiçbir şey yoktur. Bir kulüpten dans etmeyi öğrenmek ve bir prima balerinine dönüşmek istemezsin.

Stüdyolarda çalışmaya ek olarak, evde de eğitim alabilirsiniz. Bu yöntem, işten veya dersten sonra ders veya zaman ödemek için finansal bir fırsat yoksa, zaman ve paradan tasarruf etmenizi sağlayabilir. Yeni dans müziğini dinleyin, sadece şarkıların ritimleriyle şarkı söylemek için radyoyu kulüp müziği ile açın.

Ardından, dansçıların hareketlerini Youtube'dan kopyalamayı deneyebilirsiniz. Hemen her şeyi örtmek için acele etmeyin. Küçük, basit adımlar ile başlayın ve deneyimli dansçıların tavsiyelerini takip edin. Kendinizi rahat hissetmeniz önemlidir ve dansınız sadece basit bir mekanik hareketler kümesi değil, insanları pozitif enerji ile şarj eden yaratıcı bir süreçti.

Dans pistinin yıldızı nasıl olunur

Bu bulmanıza yardımcı olacaktır "onların"Hoşunuza gidecek hareketler. Daha fazla eğitim için temel olacaklar.

Yaşınız, kilonuz, renginiz veya inancınız ne olursa olsun, iyi hareket etme yeteneği herkese açıktır. Dans, fiziksel engelli insanların bile ona verebileceği kadar güzel ve güçlü bir şeydir. Ve eğer bir tekerlekli sandalyede bir kişi dans etmeye veya bir protezle yeni bir yıldız olarak oynamaya çalışırsa, Victoria Modesta dansa uyumlu görünmeyi başarırsa, siz de yapabilirsiniz.

Sadece biraz çaba göster. Bazen öğrenmek ilk bakışta göründüğünden daha zor olabilir, ama sonuç buna değer. Sonuçta, bir ritim duygusuna sahip olursanız, her şey çok kolay ve basit olacak ve her hareket, etrafınızdakiler arasında kıskanacak ve zevk yaratacaktır.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

5 + 4 =