Hızlı ve basit kilo nasıl? | pangudownloads.com
Spor ve sağlık

Hızlı ve basit kilo nasıl?

Bildiğiniz gibi, mükemmelliğin bir sınırı yoktur, bu nedenle kadınlar her zaman vücudun “problem” alanlarını bulurlar ve onları idealin durumuna getirmenin yollarını ararlar. Genellikle özel ilgi gören bir konu da acil ihtiyaç duyan bir kişi olmaktır.pohudetelnyh"Önlemler.

Kilo vermek için ne yapmalı ve vücudun diğer kısımları baştan çıkarıcı konturları kaybetmediler, bu bizim bugünkü makalemizde ele alınacaktır.

Diyet değiştiriliyor

Hızlı ve basit kilo nasıl?

Doğru beslenme, metabolik süreçlerin kurulmasına yardımcı olur ve yüzdeki kilo verme sürecini hızlandırır.

Özel bir diyet oluşturmanıza izin veren temel beslenme ilkeleri şunlardır:

  • Su rejimi. Tüm etkili diyetler, su tüketiminin günde en az 2 litre olması gerektiğini söylüyor. Sıvı alımı 2 litreden az ise, vücut sıvı birikim rejimini açar ve bu yüzlerde ilk olarak görünen bu ödemlerdir. Bu nedenle beslenme uzmanları, esas olarak maden suyu ve bitkisel çayları içmeyi öneriyorlar;
  • Günlük diyette sebze ve meyve içeriği en az yüzde 50 olmalıdır. Su dengesini korumanıza ve vücudun lifle beslenmesini mümkün kılar. Lif, vücuttaki metabolik süreçlerin normalleşmesinden sorumludur ve yüzdeki kasların tonunu olumlu yönde etkiler. Kilo kaybına ulaşmak için, meyvelerden ve sebzelerden günde en az üç kez yemek menüsüne girmeniz gerekir;
  • Yüzün şişkinliğini azaltmak için, alkollü içecekleri dehidratasyona ve şişmeye neden olarak menüden çıkarmanız gerekir. Ayrıca, karaciğeri iyileştirmeye yardımcı olacaktır. Atılması gereken içeceklerin sayısı, cildi olumsuz etkileyen bira içerir.

egzersizleri

Kilo kaybı konularındaki egzersiz kompleksi en az değil, bu yüzden tombul yanaklara karşı mücadelede karmaşık önlemlere dahil edilmesini öneriyoruz. Kas tonusunu artırmanıza, fazla yağ birikimini gidermenize ve cildin yararına yüzde yüz kilo vermenize karar verir.

İşte yüzün iyi büyüdüğü en yaygın egzersizlerden üçü:

Hızlı ve basit kilo nasıl?
  • İlk alıştırmayı yapmak için, kendinizi bir kalem veya kurşun kalemle kollamanız ve onları ağzınıza götürmeniz, hayali kelimeler yazmanız gerekir;
  • İkinci alıştırma, tek başına yapılması gereken ünlü harflerin telaffuz edilmesinden oluşur;
  • Boyun ile çalışır. Bunu yapmak için kollarınızı çapraz olarak katlayın, omuzlarınızı elinizle kavrayın. İleriye ve geriye doğru hareketleri aktif olarak çekmeye başlarız.

Her egzersizin zamanı yaklaşık 5 dakikadır. Bu egzersizleri sistematik bir şekilde gerçekleştirerek mükemmel sonuçlar elde edebilir ve yüzün hatlarını iyileştirebilirsiniz.

Yüz maskeleri

Metabolik süreçleri hızlandıran ve hızlı kilo vermeyi anlayan ve böylece yanak miktarını azaltan birkaç yüz maskesi vardır. Kendi başlarına her derde deva değildirler, fakat eğer bir kompleks içinde kullanılıyorlarsa, o zaman maskeler arzu edilen konturlara giden yolda mükemmel bir yardımdır.

M-cüzdanınızda yük olmayacak ve en etkili sonuçları vaat edebilecek birkaç maske çeşidi sunuyoruz:

  • Kilden yapılmış maske. Bu, şişkinliği gidermeye yardımcı olur, toksinlerin ve toksinlerin cildini temizlemeye yardımcı olur ve ayrıca yüzün neden hızlı büyüdüğü sorusunun cevabını bulmaya yardımcı olan iyi bir çekme etkisine de sahiptir. Bunu yapmak için 1 çorba kaşığı mavi kil almanız ve oda sıcaklığında biraz su ile karıştırmanız gerekir. Kalın ekşi krema kıvamına ulaşmak ve sonra karışımı yüz ve boyun bölgesine uygulamak gereklidir. Maskeyi korumak için, kilin kuruduğu ana kadar gerekli ve daha sonra ılık su ile temizleyin ve bir havlu ile ıslatın;
  • Jelatin maskesi. Jelatin, cilt üzerinde yararlı bir etkiye sahip olan ve ayrıca kırışıklıkları ortadan kaldıran doğal kollajen kaynağının haklı olarak kabul edildiği bilinmektedir. Maxi hazırlamak için 1 çorba kaşığı jelatin alın ve 2 çorba kaşığı su ile doldurun. Bundan sonra, maddenin şişmesini beklemeli ve yavaş yavaş eriyerek, sürekli olarak karıştırmayı unutmamalısınız. Karışımı yüz ve boyun üzerine uyguladıktan sonra 20 dakika bekletin ve ılık su ile durulayın;
  • Bal maskesi. Balın yararlı özellikleri, yüzdeki ödem problemini çözmeye ve kilo vermenin etkisini güçlendirmeye yardımcı olacaktır. Maske yapmak için, bir likit kıvamına kadar eriyecek miktarda 1 çorba kaşığı bal. Ardından yüzü yüz, boyun bölgesi ile kapatın ve 20 dakika bekleyin. Balın emilimini artırın, işlemin etkinliğini önemli ölçüde artırabilecek ve kilo yüzünü kaybedebilen hafif masajlara yardımcı olacaktır.

masaj

Tombul yanaklarla başa çıkma fırsatı veren ikinci madde, masajdır. Yararlı etkisi, cildin besleyici maddelerle doyması, daha fazla oksijen alması ve metabolizmanın neden buralara maruz kalması nedeniyle cilde artan kan akışından kaynaklanır.

Buna ek olarak, masaj çok uygun fiyatlı, evde yapılabilir ve kilo yüzünün nasıl kaybedileceği sorununun çözümüne yardımcı olur. Teknolojinin temeli, çenenin elmacık kemikleri arasından arka kısmı tarafından yapılması gereken hafif bir çırpmadır.

Aşağıdan da yapılan parmak uçlarınızla hafif bir masaj yapabilirsiniz. Prosedür süresi ortalama 10 dakika olmalıdır. Mükemmel sonuçlar bal ile masajla verilir. Etkin bir prosedür için, ısıtılmış ürünün 1 çay kaşığı yeterlidir.

Ayrıca, etkili bir şekilde, adaçayı, ıhlamur, civanperçemi ve papatyadan oluşan bir karışımdan havluya bitkisel infüzyonu daldırın. Havlu, yaklaşık 15 pat gerçekleştirerek, 10 saniye aralıklarla sıkılmış ve yüzünde patlamış olmalıdır.

Kozmetik Hileler

Hızlı ve basit kilo nasıl?

Yanakları azaltmanın görsel etkisini güçlendirmeye yardımcı olan ek püf noktalarına da başvurabilirsiniz. Bu, yüzünüzde kilo vermenize izin veren uygun saç kesimleri ve özel makyajlar sayesinde yapılabilir.

Tam yanaklı kadınlar, uzun bukleler tarafından kenarlarda çerçevelenmiş yüksek saç modelleri giymemelidir. Yüzleri daha ağır bir şekilde yapmak için yanaklara çok yakın olan ya da yardımcı olan kilitlere sahip kuaförlere. Ayrıca iyi bir seçenek yırtık iplikçikler ile saç modelleri.

Dar yüzün kozmetik etkisi hızlı bir şekilde iki farklı tondan oluşan bir tozun oluşturulmasını mümkün kılar. Bir toz yüzün tonuna karşılık gelmeli, diğeri tonda daha koyu olmalıdır. Tozun karanlık bir versiyonu, çene boyunca ve elmacık kemiklerinin alanı boyunca kontura uygulanabilir. Böylece, yüzün daha net bir şekilde çizilen hatlarına ulaşabilir ve daha aristokratik görünebilirsiniz.

Artık bir kişinin nasıl kilo vereceğini biliyorsunuz, kendi görünümünüzle herhangi bir deney yapabilirsiniz. Bir mimar gibi vücudunuzun hatlarını bilerek gelecekteki değişikliklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Aynadaki yansımanızın her zaman size gülümsediğini ve yüzünüzün zevkle parlamasını diliyoruz! Sağlıklı ve güzel ol!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 52 = 53