Yanları pompalamak için birkaç alıştırma | pangudownloads.com
Spor ve sağlık

Yanları pompalamak için birkaç alıştırma

Basıncın yanal kasları, halterciler, boksörler ve diğer spor mesleklerinin temsilcileri için büyük önem taşımaktadır. Köşelere ve eğimlere katılırlar. büyük görsel görülebilir – bu netleşiyor kez alt karın göğüsten geçer, ancak diğer üç onlar atrofiye zaman çalınamaz Ancak, erkeklerde bir bira göbek görüntüsü ile bağlantılı ve kadınlarda bel yayılması, bunu pompalama yapmak gerektiğini bu kas grubu.

Yanlarda egzersiz yapmak için kurallar

Ağırlığı olan kadınların bu kas grubu için egzersiz yapmasının imkânsız olduğu yönünde bir görüş var – belinde hacim olarak bel artırdığı iddia ediliyor. Bayanları rahatlatmak ve bu alanda mevcut tüm yağların kas kütlesiyle değiştirilebilmesi için eğitim almanın mümkün olmadıklarını temin etmek için çaba gösteriyoruz.

Ve kalın bir bel ile sporcuları nerede gördün?

Yanları pompalamak için birkaç alıştırma

Bu nedenle, yükü kullanabiliriz, sadece çok fazla kıskanç olmayın, 2-3 kg’a kadar olan bir ağırlıkla halter kullanmak yeterlidir.

Ocağın içine doğru acele etmemelisiniz, kaslar eğitime, kademeli bir detaylandırmaya ihtiyaç duyar, bu da ilk önce 20-30 dakika boyunca herhangi bir ek iş yükü olmadan haftada 3 kez dozaj yapmanız gerektiği anlamına gelir. 2-3 hafta sonra sadece bir ya da iki hafta krep ile ya da krep ile bir yelek alabilirsiniz.

Kalçalarımı nasıl pompalayabilirim?

Üç yaklaşımda tren, her seferinde tekrar sayısını artırarak, 1-2 dakika aralarında dinlendirin. Anında sonuç beklemeyin. Sporcular, kaslarını cildin altında öne çıkacak kadar belirgin hale getirmek için yıllarını harcıyorlar. Ve antrenmanı asla ihmal etmeyin. Vücudun ısınması, eğitim için hazır olması gerekiyor. Öyleyse elinize bir ip, hulahop tutun ya da bir koşu bandı satın alın.

Çok acıkmamalısın, ama masadan dolayı spor salonuna bir keresinde gitmemelisin. Eğitim için ideal zaman, yemekten 1,5-2 saat sonra gelir. Ondan sonra, vücudunuzu yiyecekle doldurmak için acele etmeyin – 1 saat bekleyin.

Lateral abdominal kaslar için egzersiz

Yanları pompalamak için birkaç alıştırma
  1. En iyi ve en sabit olan eğimlerdir. Kalçalarımı evde nasıl pompalayabilirim? Ellerini başının arkasına bağlayan, normal bacakları düz ayaklardaki kenarlara uygulayın. Zamanla, halter alabilir ve vücudun her tarafına indirebilir, bir ya da diğerini kırabilirler. Bu alıştırma bir damga ile çok etkilidir. İlk başta, pankek koymak zorunda bile değilsiniz ve daha sonra sadece hafifçe kilo gerekir;
  2. Kollarımı kıza nasıl pompalayabilirim? Vücudun yan yüksekliklerini gerçekleştirin. Bu, vücudun alt kısmının bankta durduğunu ve vücudun havada asılı kaldığını ve yukarı doğru kaldırılması gerektiğini öne süren oldukça zor bir egzersiz. Öncelikle, zeminde bir tarafa uzanabilir, dirseğindeki bükülmüş koluna yaslanabilir ve bacaklarınızı ve ellerinizi yerden kaldırmadan yukarı doğru kaldıramaya başlayabilirsiniz. Bu egzersizin yan kaslarının nasıl çalıştığını hissetmelisiniz. Şimdi egzersiz yapmaya değer “Askı”, sadece yanlara. Bir önceki antrenmanı gerçekleştirerek, olabildiğince çok saniye veya dakika boyunca en yüksek noktada durun. Bacaklarınızı düz tutun. Tüm vücuttaki gerginliği hissederek, bir ip gibi gerilmelisiniz;
  3. Karnımın kenarlarını nasıl pompalayabilirim? Yere yat, dizlerini bükme ve aralarında küçük bir top bulun. Ellerini başının arkasına almak için. Şimdi üst gövdeyi yukarı kaldırmaya başlayın, ancak lobunu zeminden yırmayın. Bacaklarınızı sola doğru genişletin ve egzersizi tekrarlayın. Ve büküm yapmak iyi bir şeydir: sırt üstü uzanmak, kıvrık dizlerinizi bir tarafa zemine bastırın ve daha sonra düzleştirin ve yere dokunmadan dizlerinizi gövdenin diğer tarafına koyun;
  4. Yanları pompalamak için birkaç alıştırmaBasının kenarlarına nasıl basabilirim? Yere yatın, dizlerinizi bükün ve sol diz ekleminizde sağ topunuzu destekleyin. Sol elinizi başınızın arkasına, sağ avuç içi aşağı bakacak şekilde uyluğun sağ tarafına yerleştirin. Basın kaslarını sıkın ve sol dirseğinizi sağ dizine kadar uzatın. Tersini tekrarlayın;
  5. Kalçaları nasıl pompalayabilirim? Gluteus kaslarının üst kısmı – tam olarak eşek içindeki enjeksiyonları yerine koyduğumuz – bu şekilde pompalanabilir: dört ayak üzerinde durun, sırtınızı düz tutun. Sağ bacak, dizde bükülür, böylece uyluk yere paralel hale gelir. Düşmanın savunmasını kırmak ve FE’ye geri dönmek istiyorsanız, sanki tarafa bir darbe yapın.

Kenarları nasıl pompalayacağınıza dair nüanslar

Evde, kızın bacaklarını pompalamak kolay olmayacak, ama yapabilirsiniz. Sık sık olduğu gibi, sıkıcı ve çabuk bir şekilde eğitim almak sıkıcıdır. Ek olarak, abdominal egzersizin doğru yapılıp yapılmadığı her zaman açık değildir.

Daha önce de belirtildiği gibi, küpleri bağımsız olarak görmeden önce presin basılması neredeyse imkansızdır.

Yanları pompalamak için birkaç alıştırma

Karın kaslarının çok hoş olmayan bir özelliği vardır – alınan yükü çabucak “unutur”, bu nedenle düzenli olarak antrenman yapmanız gerekir. Bu nedenle, spor salonuna bir abonelik satın almak ve deneyimli bir antrenörün rehberliğinde bir coplex gerçekleştirmek, ayrıca özel simülatörler vardır.

Bu sizin için tamamlanmış bir aşama ise ve başlamış olana hızla atıyorsanız, sabahları evde egzersiz yapmak, diyetinizi dengelemek ve istediğiniz şeyi yapmak – dans etmek veya şekillendirmek için yeterlidir.


Ve sonra çirkin basın ve kalça yüzünden üzülmene gerek yok – her şey kesinlikle şekillenecek. İyi şanslar!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

77 + = 84