Ako pumpovať lícne kosti na tvári doma? | pangudownloads.com
Šport a zdravie

Ako pumpovať lícne kosti na tvári doma?

Tenká tvár s vysokými sexuálnymi lícnymi kosťami je pre mnohých ideálna. Takáto krása nemôže byť hrdá, pretože jej štruktúra závisí od genetiky a tvaru lebky. Ale trochu na korekciu formy a na to, aby sa lícne kosti viac vyjadrovali, môže každá žena pod silou. Tajomstvo je v pravidelnom tréningu.

Komplex cvičení

Ako pumpovať lícne kosti na tvári doma?

Tonizácia je akýmsi fyzikálnou terapiou, ktorá môže zmeniť tvar tváre kvôli zvýšenému tonu a svalovej podpore. Cvičenie môže odstrániť prehĺbenie a iné príznaky súvisiace s vekom.

Pomocou niektorých cvičení môžete pumpovať svaly tak, aby lícne kosti vyzerali viac nápadne.

Budete však musieť preukázať trpezlivosť a pravidelne vykonávať komplex.

 1. “Fish Face” – vytiahnite tváre, pevne strčte pery a snažte sa usmievať v tejto pozícii, držte pózu na 6-8 sekúnd, opakujte 3-4 krát.
 2. “Kulička” – vyplňte ústa vzduchom, striedavo ho nasmerujte na každú tvár, vydychujte, opakujte toľkokrát, koľkokrát máte dostatok trpezlivosti.
 3. “Úsmev šťastie” – úsmev tak široký, ako je to možné s otvorenými ústami a predstavoval si, že kútiky pier dosiahnuť ušné lalôčiky, s široko otvorenými očami a držať pózu po dobu 10 sekúnd, opakujte 10x.
 4. “X a O” – zložte svoje pery v tvare písmena “ach“, Vyjadrením zodpovedajúceho zvuku, potom vyslovte zvuk”X“, Zapojenie svalov celej tváre. Opakujte túto partiu 10 krát.
 5. “Fish and ball” – zapojiť do tváre a do úst rýb, vytlačiť je tesný, plniace hrdlo so vzduchom, potom ho destilovať z jednej strany na druhú, držiace obe líca po dobu 5 sekúnd, opakujte 10x.
 6. “Bábika tvár” – dať končeky prstov na miesto, kde je umiestnený obraz zloží okolo úst a vyvíjať tlak na kožu v okamihu úsmevu, cítiť svalové rezistencie lícne kosti, držte po dobu 30 sekúnd a opakujte 5 krát.
 7. “Čmeliak” – jemne zatvorte pery, dýchajte vzduch cez nos, urobte žuvanie s čeľusťami, pohybujte vzduch smerom hore a dole a zároveň mierne brušte “os“A spôsobuje, že pery vibrujú. Pokračujte štyri dychy.
 8. “Nod” – otvorte ústa a hádzať hlavu späť, zatvorte ústa a vráťte sa do pôvodnej polohy, opakujte 18-20 krát denne, aby ste vyčerpali svaly a utiahli pokožku.
 9. Stlačte jazyk proti vnútornému povrchu líc, presuňte ho cez horný okraj a vytvorte odpor voči svalom tváre.
 10. Stretch-stlačiť tváre s širokým úsmevom a zložené do rúk pery, opakovať až do pocitu únavy vo svaloch.
 11. Keď sedíte na stoličke, musíte hádzať hlavu späť, uhryznúť zuby a ťahať ramená nadol, akoby ste sa pokúšali “odtrhnite“Head. Vykonajte tak, aby sa pocítili napätie a napätie v oblasti tváre. Okrem toho všetko toto cvičenie sprísňuje pokožku krku.

Cvičenia by sa mali vykonávať ráno, popoludní a večer pri sledovaní televízie, varenia, sedenia pri počítači v práci alebo doma.

Ak chcete vyčerpať svaly tváre, bude to trvať nejaký čas a dodržiavať niekoľko ďalších pravidiel:

 • nepijte veľa vody na odstránenie opuchu;
 • Jedzte správne jedlo a nechajte vyprážané a rýchle občerstvenie na zlepšenie stavu pokožky a vyživujte svaly;
 • pridajte fyzickú aktivitu, pretože akýkoľvek tréning môže omladiť zloženie pokožky;
 • používa žuvačku, pretože posilňuje svaly tváre.

Facelift na tvári

Ako pumpovať lícne kosti na tvári doma?

Dokonca aj výrazné svaly lícnych kostí nebudú produkovať správny účinok, ak pokožka stratila svoj tón a roztiahla sa pod vplyvom gravitácie, ukazujúca škaredé nasolabiálne záhyby.

Líca sa prehĺbia, čeľusť sa stáva vrecom s dužinou, objavuje sa dvojitá brada.

Doma môžete posilniť štyri hlavné svaly, aby ste obnovili obrysy a utiahli tvár.

Vykonávajte nasledujúce denné cvičenia:

 • Uchopte kúsok kože pozdĺž lícnej kosti, položte tri prsty na hornú časť lícnej kosti a držte ju veľkú uprostred lícnej oblasti (kde sa zvyčajne nachádzajú drážky). Posuňte pokožku dolu, trochu stlačte prstami a širokým úsmevom. Držte pozíciu v piatich účtoch. Opakujte dvakrát.
 • Sedte rovno, odhodte ramená, presuňte bradu dopredu: otvorte ústa a otočte si pery zubami. Umiestnite ukazovák na bradu a otvorte si ústa širšie, dávajte pozor na strop a hľadete svoje spodné viečka. Držte túto predstavu, zdvihnite tváre a vytvorte úsmev len s jedným horným okrajom. Stlačte pokožku ukazovákom a pridržte napätie 30 sekúnd. Opakujte 1-2 krát denne.
 • Zatvorte ústa, nakreslite líce čo najbližšie k zubom, položte vnútornú časť dlane na tváre, stlačte a podržte pre 6 počtov a opakujte 10 krát. Toto cvičenie pomáha vyplniť dutinové dutiny.

Cvičenie musí byť doplnené primeranou výživou. Okrem toho môžete použiť vitamíny A a E, vstúpiť do stravy orechov v malom množstve, bielkovín.

Je možné zhubnúť do lícnych kostí

Strata celkovej telesnej hmotnosti je sprevádzaná úbytkom hmotnosti v tvári. Ale urobiť rysy výraznejšie len s pomocou extrémnej chudnutie je nemožné.

Práca na telesnej hmotnosti by mala byť vždy sprevádzaná prácou s kožou tváre, pre ktorú stačí vykonať dve jednoduché akcie 2-3 krát denne:

Ako pumpovať lícne kosti na tvári doma?
 • Inhalovať, typ v ústach vzduch, držať ju, nafúknuť tváre, po dobu 5 sekúnd, posunie sa ľavé a pravé tvári zase držať podobné množstvo času, opakujte 10x;
 • vrásky pery, ako by sa chystal pobozkať, držať po dobu 5 sekúnd, potom sa pohybovať perami striedavo vpravo a vľavo od oddialenie svalové napätie v podobného množstvo času, opakuje 10x.

Vysoké lícové kosti sú darom prírody. S vekom sa tvár mnohých žien stáva výraznejšou, pretože hrúbka kože a podkožného tuku klesá, tváre drobného dievčaťa odchádzajú a kosti vychádzajú. Potom sa začína dôležitá etapa boja za zachovanie krásy a lícne kosti sa musia každodenne trénovať.

Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

25 − = 17