Chudnutie plátky - prínos pre postavu | pangudownloads.com
Šport a zdravie

Chudnutie plátky – prínos pre postavu

Všetci, ktorí sedeli na strave, počuli o chudnutí chlebov. Zaberajú dôležité miesto v strave osoby, ktorá sa stará o postavu. Chlieb konzumuje hlad a znižuje chuť do jedla.

Chudnutie závesy: výhoda

Chudnutie plátky - prínos pre postavu

Takmer všetci výrobcovia umiestňujú svoje výrobky ako diétne. Sortiment zahŕňa pšenicu, ovos, raž, pohánku, ryžu a chlieb z viacerých palíc. Výrobok môže obsahovať otruby, drvené obilniny, klíčiace semená, fenikel, cesnak, hrozienka a jód, lecitín, vápnik a tak ďalej. Tieto prísady zlepšujú nutričné, chuť a užitočné kvalitu produktu.

Breadsticks obsahujú veľa vlákniny. Napríklad 100 g obsahuje toľko vlákien ako 1 kg ovsených vločiek alebo 6 tradičných chlebov.

Okrem toho majú veľa bielkovín, ľahko stráviteľné telom a zásobu stopových prvkov s vitamínmi.

Obilniny, z ktorých sa chlieb vyrábajú, obsahujú vitamíny, najmä skupinu B, minerály a vlákninu. Vitamíny skupiny B priaznivo ovplyvňujú činnosť centrálneho nervového systému, posilňujú steny ciev, zlepšujú mikrocirkuláciu krvi.

Obilniny obsahujú veľa horčíka, vápnika, fosforu a železa. Vápnik a fosfor posilňujú kosti, železo podporuje tvorbu krvi a horčík – prácu svalov.

Vlákno nielen uspokojuje hlad, ale tiež odstraňuje toxíny z tela toxínmi.

Pohánkový chlieb obsahuje veľa železa a má nízky glykemický index, takže sa odporúča pre cukrovku a anémiu. Pšenica je optimálna pre množstvo ochorení tráviaceho traktu. Ryža je užitočná pri poruchách spánku a ochoreniach nervového systému.

Aký chlieb je užitočný pri strate hmotnosti?

Diétna strava vrátane chleba je jedným z najpopulárnejších, pretože je založená na prirodzenosti a výhodách všetkých zložiek. Táto strava sa odporúča na úbytok hmotnosti, s metabolickými poruchami, alergiami, ako aj s problémami s gastrointestinálnym traktom.

Ich kalorický obsah je takmer rovnaký ako obsah bežného chleba – asi 300 kcal na 100 gramov. Ale líšia sa tým, že pozostávajú z komplexných sacharidov. Tie sú lepšie absorbované a dlho uspokojujú pocit hladu, ktorý je dôležitý pri strate hmotnosti. 3-5 kusov za deň bude stačiť na to, aby ste schudli a zároveň zlepšili pohodu.

Chliebové pečivo je užitočné v zažívacom trakte: vlákno obsiahnuté v ňom je vynikajúcim médiom pre laktózové a bifunkčné baktérie. Priaznivo ovplyvňuje funkciu čreva a je schopný vylučovať toxíny. Bochníky obilniny používané v medicíne na liečbu a prevenciu obezity, vredy, pálenie záhy, ochorenia obličiek, srdca, pečene, štítnej žľazy, nervový systém, rovnako ako ateroskleróza.

Ako jesť chlieb, aby schudnúť

Chudnutie plátky - prínos pre postavu

Niektoré zdroje odporúčajú konzumovať občerstvenie v akomkoľvek vhodnom čase alebo ich používať ako hlavné jedlo. Táto taktika vám nedovolí schudnúť: bez vyváženej stravy sa stanú ďalším zdrojom kalórií. Vďaka nadmernému príjmu energie preto nemôžete schudnúť. Chlieb bude užitočný ako doplnok stravy určenej na chudnutie.

Potrebujete jesť chlieb, len aby ste dostali časť energie, ktorú telo potrebuje.

Nemôžete ho zbaviť iných zdrojov sacharidov – čerstvého ovocia. Ak úplne vylúčite sacharidy zo stravy, telo bude podstúpiť stres, respektíve zníženie hmotnosti výrazne spomalí alebo zastaví úplne. Nadbytočné sacharidy neovplyvnia metabolizmus lepšie. Preto je potrebné zvážiť základy stravovania a konzumovať chlieb v miernom množstve.

Rezimy na chudnutie by mali byť zahrnuté v ponuke denne a vypočítať požadované množstvo pomocou jednoduchého vzorca. Ak chcete rýchlo schudnúť, zahrňte 2 porcie. Pri pomalom úbytku hmotnosti je potrebné 4 dávky. Jedna porcia poskytuje telu 30 gramov sacharidov. Je to asi 40-50 gramov obilnín. V žiadnom prípade však nenahradzujú obilniny a obilniny.

Vykladanie dní na chleba

V týchto dňoch je diéta postavená na diétnych cereáliách a jogurte. Za jeden deň musíte piť 1 liter kefír a jesť asi 200 gramov obilnín. Tento objem je rozdelený na 4-5 jedlá. V každom jedle sa 200 – 250 ml kefír opije.

Strata hmotnosti nie je možná bez čistej vody. To je potrebné, aby sa chlebové vlákna napučiavali, čo prinášalo pocit saturácie. Vykládací deň raz týždenne vyčistí tráviaci trakt, urýchli metabolické procesy a zlepší trávenie.

Ako si vybrať plátky na chudnutie?

Ak chcete vybrať kvalitné výrobky, musíte starostlivo prečítať zloženie uvedené na obale. Najlepšie chleby sú vyrobené z celozrnných alebo kôrovcov; s prídavkom rôznych semien (sezam, ľan, slnečnica).

Do kompozície by nemali byť prítomné kvasinky, farbivá, konzervačné látky, modifikovaný škrob, antioxidanty atď.

Kto je kontraindikovaný v chleboch na chudnutie?

Chudnutie plátky - prínos pre postavu

Neodporúča sa ich používať bez konzultácie s lekárom na vredové ochorenie, gastritídu, zvýšenú kyslosť žalúdka, zápalové ochorenia čriev sprevádzané hnačkou. Bez radu lekára je lepšie jesť chlieb s gastrointestinálnymi ochoreniami v akútnom štádiu, rovnako ako ľudia, ktorí majú problémy s trávením celulózy.

Keď po jedení chleba dochádza k zvýšeniu tvorby plynu, nadúvaniu a bolesti, čo znamená, že nie sú pravidelne jesť.

Chlieb je zakázaný pre ľudí s individuálnou proteínovou intoleranciou na obilniny (gluténová enteropatia).

Recept na chudnutie

zloženie:

  • ražná múka z hrubého brúsenia – 350 g;
  • malá ovsená vňať – 350 g;
  • slnečnicové semená – 200 g;
  • ľanové zrná – 200 g;
  • sezam – 100 g;
  • pšeničné otruby – 100 g;
  • soľ – 1 lyžička. l;
  • voda – 700 ml.

Všetky zložky sa zmiešajú až do získania homogénnej hmoty. Je rozmazaný na miske s tenkou vrstvou pomocou špachtle. Pečieme 10 minút pri teplote 190 ° C, potom sa vyberie z rúry a rozreže. Potom sa znova umiestnia do pece s podobnou teplotou po dobu pol hodiny. Po chvíli sa teplota zníži na 120 ° C a dvierka sú mierne otvorené. Vytvorte pečenie po 45 minútach.

Podľa receptúry môžete pridať med (po varení), zmes bylín a korenín, orechy, drvené suché paradajky, rôzne hotové koreniny a korenie atď.

Breadsticks “Doktor Korner”

Chudnutie plátky - prínos pre postavu

Pod týmto menom sú tri skupiny tovaru: klasické, sladké a slané.

Klasická obsahuje 6 položiek: pohánka, ryža a pšenica s vitamínmi, kukurica, “7 obilnín” a koktail obilnín s vitamínmi a minerálmi. slaná: “Borodino”, “Cereálny koktail” so syrom a jódovanou soľou. Sweet obsahuje 5 mien: med, citrón, čučoriedky, brusnice a ananás.

Chuťové doplnky – výlučne prírodné – medové a ovocné výťažky. Cukor je nahradený fruktózou a sukralózou.

Chlieb – najlepšia voľba pre stratu hmotnosti. Najdôležitejšie je stanoviť mieru ich použitia a zvoliť kvalitný výrobok.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 81 = 91

Adblock
detector