Otruby s jogurtom - Vaši asistenti pri redukcii hmotnosti | pangudownloads.com
Šport a zdravie

Otruby s jogurtom – Vaši asistenti pri redukcii hmotnosti

Ak ste sa niekedy obrátili na dietetika alebo sledovali programy s týmito odborníkmi, pravdepodobne ste počuli, že pre chudnutie a zdravie sú veľmi užitočné otruby. Môžu byť varené vo vriacej vode, v kombinácii s kyslým mliečnym výrobkom a tiež pridávané do rôznych jedál.

Zistite výhody otrúb

Táto otrubka je užitočná, je známa mnohým, ale čo presne nie je známe všetkým. Z tohto dôvodu sa budeme podrobnejšie zaoberať. Tu by ste sa mali pozrieť na zloženie výrobku. Skutočnosť, že sa surové vlákno s otrubami, zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, napomáha k odstráneniu toxínov z tela. Okrem toho sa produkt dokonale spĺňa hladu a znižuje chuť do jedla, ktorý sa používa krásou, ktorá sa snaží znížiť váhu.

Otruby s jogurtom - Vaši asistenti pri redukcii hmotnosti

Jesť otrúb diétu, dáma, otupuje nielen chuť do jedla a necíti stálu potrebu niečo na jedenie, ale aj k nasýteniu svoje telo prospešných živín, ktoré môžu mať priaznivý vplyv na vzhľad: kožu, vlasy, nechty, atď.

Predpokladá sa, že osoba, ktorá zahrnula tento užitočný výrobok do svojej stravy, normalizuje prácu imunitného, ​​nervového a cievneho systému, urýchľuje metabolické procesy a celkový stav sa stáva lepším, veselosť sa objavuje.

Ak chcete získať potrebné živiny pre život, musíte jesť 5-6 čajových lyžičiek otrúb za deň.

Odporúča sa, aby boli varené vo vode alebo jesť s kyslým mliečnym výrobkom.

Ale aké je použitie otruby, napríklad kefír? V skutočnosti je tento tandem len božským darom pre tých, ktorí bojujú s extra kilo, pretože výsledná misa dokonale ovplyvňuje črevá, urýchľuje metabolické procesy a utlmuje chuť do jedla.

Ako používať otruby s jogurtom na chudnutie

Otruby s kefírom je možné použiť rôznymi spôsobmi, najčastejšie je to nasledovné: pohár fermentovaného mliečneho produktu s prídavkom 1-2 čajových lyžičiek užitočného vlákna, najlepšie v práškovej forme, jedna z jedál je nahradená. Odporúča sa buď raňajky s takýmito jedlami alebo večera. toto “Piť žalúdok” môžu byť konzumované počas dňa ako občerstvenie, ak je silný pocit hladu.

Mimochodom, prijatý nápoj nielen pozitívne ovplyvňuje žalúdok, ale tiež podporuje trávenie rôznych zeleniny a ovocia, ktoré sú zvyčajne vo veľkom množstve prítomné v strave chudnutie.

Veľmi užitočné sú dni vykládky otrúb a kefíru. Aby ste to urobili, vezmite asi 1,5 litra kefíru. Každých 2-3 hodiny je potrebné piť časť fermentovaného mliečneho produktu pridaním 1 čajovej lyžičky užitočného produktu. Ľudia, ktorí nedodržiavajú prísnu diétu, by mali stráviť taký pôstny deň raz týždenne.

Jedinci, v ktorých strave sa pozoruje deficit kalórií, je možné vykonať dni vykládky nie častejšie ako 1 krát za 2 týždne.

Ľudia, ktorí nechcú výrazne znižovať váhu, ale len snívajú o tom, že drží štíhlu postavu, môžete poradiť, aby ste v noci konzumovali kefír s otrubami a nahradiť posledné jedlo nápoja.

V zásade platí, že pitie kefíru s vlákninou na chudnutie je pomerne neškodný predpis.

Diéta na otruby so škoricou

Existuje aj špeciálna metóda hubenia týchto dvoch produktov. Diéta je určená na 7-14 dní a sľubuje likvidáciu 3-5 kg.

Pre tých, ktorí sa chcú pokúsiť zbaviť nadmernej hmotnosti týmto spôsobom, odporúčania budú nasledovné:

Otruby s jogurtom - Vaši asistenti pri redukcii hmotnosti
  • Akonáhle sa prebudíte, vypite 2 poháre čistej vody;
  • Po štvrtine hodiny raňajky: piť pohár kefír s dvoma čajovými lyžičkami otrúb;
  • V dennej strave by mali byť prítomné iba užitočné produkty: zelenina, ovocie, parné ryby a mäso. Mlieko, jogurt a iné výrobky z kyslého mlieka sú povolené. Pri pripravených riadoch sa odporúča pridať otruby, stláčať potraviny dostatkom tekutiny;
  • Ak sa snažíte schudnúť, dávajte pozor na kalóriu. Je dôležité, aby energetická hodnota potravín spotrebovaných za deň neprekročila 1500 jednotiek;
  • Pokúste sa jesť v pravidelných intervaloch, približne každé 3 hodiny. V noci, 2 hodiny pred hibernáciou, vypite pohár jogurtu alebo prírodného jogurtu s 1 čajovou lyžičkou zdravého vlákniny.

Ak máte strave 2 týždne, všimnete si vynikajúci výsledok. Vráťte sa späť do bežnej stravy pomaly, postupne sa zvyšuje denný príjem kalórií. A ešte viac. Nedržte sa stravy dlhšie ako 14 dní, pretože kvôli nízkej energetickej hodnote stravy môžu mať zdravotné problémy.

Znížiť hmotnosť a zlepšiť nápravu “kefír a otruby” – vynikajúci asistent, ale nejedia len tieto produkty. Menu by malo byť vyvážené a užitočné. Jedzte správne a schudnite. Veľa šťastia!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 2 = 8

Adblock
detector