Šport a zdravie

Otruby s jogurtom – Vaši asistenti pri redukcii hmotnosti

Ak ste sa niekedy obrátili na dietetika alebo sledovali programy s týmito odborníkmi, pravdepodobne ste počuli, že pre chudnutie a zdravie sú veľmi užitočné otruby. Môžu byť varené vo vriacej vode, v kombinácii s kyslým mliečnym výrobkom a tiež pridávané do rôznych jedál.

Contents

Zistite výhody otrúb

Táto otrubka je užitočná, je známa mnohým, ale čo presne nie je známe všetkým. Z tohto dôvodu sa budeme podrobnejšie zaoberať. Tu by ste sa mali pozrieť na zloženie výrobku. Skutočnosť, že sa surové vlákno s otrubami, zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, napomáha k odstráneniu toxínov z tela. Okrem toho sa produkt dokonale spĺňa hladu a znižuje chuť do jedla, ktorý sa používa krásou, ktorá sa snaží znížiť váhu.

Otruby s jogurtom - Vaši asistenti pri redukcii hmotnosti

Jesť otrúb diétu, dáma, otupuje nielen chuť do jedla a necíti stálu potrebu niečo na jedenie, ale aj k nasýteniu svoje telo prospešných živín, ktoré môžu mať priaznivý vplyv na vzhľad: kožu, vlasy, nechty, atď.

Predpokladá sa, že osoba, ktorá zahrnula tento užitočný výrobok do svojej stravy, normalizuje prácu imunitného, ​​nervového a cievneho systému, urýchľuje metabolické procesy a celkový stav sa stáva lepším, veselosť sa objavuje.

Ak chcete získať potrebné živiny pre život, musíte jesť 5-6 čajových lyžičiek otrúb za deň.

Odporúča sa, aby boli varené vo vode alebo jesť s kyslým mliečnym výrobkom.

Ale aké je použitie otruby, napríklad kefír? V skutočnosti je tento tandem len božským darom pre tých, ktorí bojujú s extra kilo, pretože výsledná misa dokonale ovplyvňuje črevá, urýchľuje metabolické procesy a utlmuje chuť do jedla.

Ako používať otruby s jogurtom na chudnutie

Otruby s kefírom je možné použiť rôznymi spôsobmi, najčastejšie je to nasledovné: pohár fermentovaného mliečneho produktu s prídavkom 1-2 čajových lyžičiek užitočného vlákna, najlepšie v práškovej forme, jedna z jedál je nahradená. Odporúča sa buď raňajky s takýmito jedlami alebo večera. toto “Piť žalúdok” môžu byť konzumované počas dňa ako občerstvenie, ak je silný pocit hladu.

  Tajomstvo hviezd: aké tenké bolo Svetlana Khodčenková?

Mimochodom, prijatý nápoj nielen pozitívne ovplyvňuje žalúdok, ale tiež podporuje trávenie rôznych zeleniny a ovocia, ktoré sú zvyčajne vo veľkom množstve prítomné v strave chudnutie.

Veľmi užitočné sú dni vykládky otrúb a kefíru. Aby ste to urobili, vezmite asi 1,5 litra kefíru. Každých 2-3 hodiny je potrebné piť časť fermentovaného mliečneho produktu pridaním 1 čajovej lyžičky užitočného produktu. Ľudia, ktorí nedodržiavajú prísnu diétu, by mali stráviť taký pôstny deň raz týždenne.

Jedinci, v ktorých strave sa pozoruje deficit kalórií, je možné vykonať dni vykládky nie častejšie ako 1 krát za 2 týždne.

Ľudia, ktorí nechcú výrazne znižovať váhu, ale len snívajú o tom, že drží štíhlu postavu, môžete poradiť, aby ste v noci konzumovali kefír s otrubami a nahradiť posledné jedlo nápoja.

V zásade platí, že pitie kefíru s vlákninou na chudnutie je pomerne neškodný predpis.

Diéta na otruby so škoricou

Existuje aj špeciálna metóda hubenia týchto dvoch produktov. Diéta je určená na 7-14 dní a sľubuje likvidáciu 3-5 kg.

Pre tých, ktorí sa chcú pokúsiť zbaviť nadmernej hmotnosti týmto spôsobom, odporúčania budú nasledovné:

Otruby s jogurtom - Vaši asistenti pri redukcii hmotnosti
  • Akonáhle sa prebudíte, vypite 2 poháre čistej vody;
  • Po štvrtine hodiny raňajky: piť pohár kefír s dvoma čajovými lyžičkami otrúb;
  • V dennej strave by mali byť prítomné iba užitočné produkty: zelenina, ovocie, parné ryby a mäso. Mlieko, jogurt a iné výrobky z kyslého mlieka sú povolené. Pri pripravených riadoch sa odporúča pridať otruby, stláčať potraviny dostatkom tekutiny;
  • Ak sa snažíte schudnúť, dávajte pozor na kalóriu. Je dôležité, aby energetická hodnota potravín spotrebovaných za deň neprekročila 1500 jednotiek;
  • Pokúste sa jesť v pravidelných intervaloch, približne každé 3 hodiny. V noci, 2 hodiny pred hibernáciou, vypite pohár jogurtu alebo prírodného jogurtu s 1 čajovou lyžičkou zdravého vlákniny.
  "Šport + krása": ako sa obliekať v posilňovni pre mladé dievča?

Ak máte strave 2 týždne, všimnete si vynikajúci výsledok. Vráťte sa späť do bežnej stravy pomaly, postupne sa zvyšuje denný príjem kalórií. A ešte viac. Nedržte sa stravy dlhšie ako 14 dní, pretože kvôli nízkej energetickej hodnote stravy môžu mať zdravotné problémy.

Znížiť hmotnosť a zlepšiť nápravu “kefír a otruby” – vynikajúci asistent, ale nejedia len tieto produkty. Menu by malo byť vyvážené a užitočné. Jedzte správne a schudnite. Veľa šťastia!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply