Sportas ir sveikata

Kaip pumpuoti krūtinės raumenis?

Krūtinės raumenys yra vieni iš didžiausių kūno, jie atlieka daugybę funkcijų. Visų pirma, dėl krūtinės raumenų žmonės perkelia rankas. Be to, jie apsaugo vidaus organus nuo žalos. Tiek sportuojantys vyrai, tiek moterys daug dėmesio skiria šiai raumenų grupei.

Moterys traukia krūtinės raumenis, kad būtų sugriežtinti ir gražiai išdėstyti krūtinę, o vyrai nori gauti galingą krūtinę, kad liemuo atrodytų įspūdingas.

Kaip pasisukti vyro krūtinę?

Kaip pumpuoti krūtinės raumenis?

Prieš atliekant treniruotes, daugelis vyrų yra suinteresuoti, kaip teisingai pumpuoti krūtinę. Šis klausimas yra skubus ir svarbus, nes jei jūs be mokymo ir žinių, galite ne tik gauti asimetrišką krūtinę, bet ir traukti ar net sugriauti raumenis.

Todėl prieš pradėdami mokytis turėtumėte susipažinti su pagrindinėmis mokymo taisyklėmis:

  • Prieš atlikdami pagrindinį pratimų bloką, turite sušilti raumenims šildyti;
  • Po pagrindinio mokymosi rekomenduojama naudoti rinkinius su daugybe pasikartojimų;
  • Būtina griežtai laikytis pratimų vykdymo technikos, kad raumenys būtų tolygiai vystosi;
  • treniruotės turi būti įvairios, skirtingos raumens paketai, kitaip jų poveikis nebus;
  • Negalima iš karto paimti daug svorio, pirmiausia turite tobulinti techniką su patogiu svoriu.

Ištyrus pagrindus, galite pradėti pratimus. Jei nėra noro ar galimybės eiti į treniruoklių salę, verta sužinoti, kaip pasisukti krūtis išstumti. Push-ups laikomi vienu iš geriausių krūtinės pratimų.

Norėdami pradėti, reikia atspausdinti knygas: uždėti dvi puses apie 4-5 knygas, kad jos būtų vienodos. Rankos atpalaiduoja knygas, kojas ant grindų. Būtina lėtai nuskęsti ir lėtai pakilti. Pakartokite 15 kartų 4 rinkiniuose. Su šiais išstūmimo įtaisais vidurinė krūtinės dalis yra gerai išpumpuota.

Taip pat naudinga nuspausti stoteles, t. Y. reikia nusileisti iki vidurio, 2-3 sekundes trukti, nuleisti iki grindų, dar kartą užtrukti keletą sekundžių ir lėtai pakilti. Pakartokite 10 kartų per keturis būdus.

Kaip pumpuoti krūtinės raumenis?

Tiems, kurie nori sužinoti, kaip surinkti krūtinę, yra specialūs push-up’ai. Jums reikia pakelti kojas ant kalvos, būti virš kūno ir atlikti iš šios pozicijos įprastinius išstumtuvus. Rekomenduojama atlikti 15-20 pratimų 4 metodais.

Norėdami išsiurbti apatinę krūtinės dalį, turite nelygiagrečiose juostose paspausti 15-20 kartų 4 būdais.

Krūtinės raumenys taip pat yra naudingos traukiant. Su jų pagalba taip pat yra sukurtos nugaros, pečių ir liemens raumenys. Lėtai reikia lėtai stumti horizontalioje juostoje. Tokiu atveju turite stebėti savo kvėpavimą. Norint tinkamai išmatuoti visas raumenų grupes, reikia keisti apkrovą: pirmiausia įdėkite plaštakos rankas, tada visus jau ir jau, kol jie bus kito.

Be to, jūs turite pakeisti rankų padėtį: delnus sau ir sau. Jei reguliariai atlieka treniruotes, tada klausimas: kaip pasukti krūtinę ant stalo, nebus.

Kaip surinkti krūtinę sporto salėje?

Tradiciškai geriausi krūtinės raumenų pratybos yra stulpas su stalviršiu įkalniuotoje stende, stende spaudžiamas horizontaliu paviršiumi ir hanteliai auga iš linkę.

Norėdami išpjauti viršutinę krūtinę, reikia nuspausti stendą kampu, o galvos atrodo aukštyn. Norėdami nuodugniau ištirti raumenis, reikia keisti rankos padėtį: pasukti išorines krūtinės srities dalis, baras turi būti platus, kad būtų galima siurbti vidines zonas, rankos turi būti priartintos viena prie kitos. Jei galva nuleidžiama žemyn ir nuspaudžiamas stendas, apatinė dalis sūpynės.

Kitas pratybas, kaip perpjauti viršutinę krūtinės dalies dalį, yra hantelių skiedimas. Būtina atsigulti ant nuolydžio stendo, paimti hantelius ir paskleisti juos į šonus, tada sumažinti juos vienas kitam. Dėl šios pratybos formuojasi graži krūtinės forma.

Svarbu, kad viršutinė krūtinė vykdytų pratimą, kai galva buvo pakelta, o žemutinė dalis buvo nuskleista nuleista.

Kaip pumpuoti krūtinės raumenis?

Naudodamiesi treniruoklių salėje, turite teisingai paimti pradinę poziciją ir atlikti pratimus griežtai pagal instrukcijas. Iš pradžių galite paprašyti pagalbos iš instruktoriaus ar patyrusių lankytojų.

Be to, labai svarbu laikytis
speciali dieta, nustokite valgyti kenksmingus maisto produktus ir laikytis sveiko gyvenimo būdo.

Vadovaudamiesi šiomis paprastomis rekomendacijomis, netrukus sužinosite, kaip nuplėšti apatinę krūtinės dalį ir viršutinę, o po poros mėnesių gausite gražų gražų liemenį. Svarbiausia – ne atsisakyti ir praktikuoti reguliariai!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply