Naudingi saldumynai | pangudownloads.com
Sportas ir sveikata

Naudingi saldumynai

Sėdi ant dietos, mes ne visada psichiškai pasirengęs visiškai apriboti savo mitybą. Ir net jei kažkaip, bet paaiškėja, kad motyvuoti save atsisakyti Marshmallow, marmeladas ir kitų nekenksmingas atrodantis elgiasi daug sunkiau mesti riebalų desertai su sviesto kremu, siaubingą kalorijų mėsainis iš užkandžių baras prie namo ir kitų žinomų kenksmingų maisto produktų.

Ir tai būtina? Kai kurie mitybos specialistai teigia, kad pernelyg kategoriškas ir griežtas požiūris - ne geriausi lieknėjimo žmonės.

Tačiau kiti, skambinkite nepasiduoti vangumas, ir jei taip, mesti saldumynus, tada visą programą: ne chaevnichany su saldainių, sausainių arba vaisių želė - nuo jų nuolatinio žalos ir rizikos pertraukos.

Koks geriausias būdas daryti, jei tikrai norėtumėte valgyti kažką saldaus, bet negalite valgyti kalorijų?

Dėl dietos: ar galima maitinti zebras, o svorio netekimas?

Jei ne taip ilgai sėdėjote dietos svorio netekimui, o prieš tai jūs beveik kasdien leidote sau valgyti saldų, aštrių ir visišką bet kokių konditerijos produktų atmetimą, nuotaika jūsų tiksliai negerbs.

Naudingi saldumynai

Be to, ribodami save kiekvienoje detalėje, jūs rizikuojate anksčiau laiko "Išeikite iš kelio", artėja prie nervų gedimo. Taigi yra labai ribotais kiekiais vis dar yra leidžiamos, pagrindinis dalykas yra saldus - nereikia peržengti kalorijų šiuo metu jau įdiegtų limitą. Tai reiškia, kad į kasdienį racioną gali būti įvestas tik gydo su santykinai mažo kaloringumo - myli daugelis pyragai, pyragaičiai, ledai ar vafliai už šį vaidmenį, deja, su gerais ketinimais, netinka.

Geriau pereiti prie naudingesnių produktų ir produktų:

  • džiovinti vaisiai (džiovinti abrikosai, slyvos, obuolių drožlės);
  • pastille;
  • zefyras;
  • juodas šokoladas.

Valgyti net tokius saldainius reikia labai ribotu kiekiu. Tas pats tamsus šokoladas, kuris vertinamas dėl savo skanus skonis su šiek tiek kartumo ir gebėjimas taupyti nervų sistemą nuo kasdieninio streso, nauda tik su sąlyga, kad jūs nuolat save į rankas, o ne valgyti visa plytelių vienu prisėdimu.

Maksimalus leistinas tokio gydymo dienos kiekis yra 30 gramų, o jei jūs siekiate svorio, geriau nevalgyti daugiau kaip 10-15 gramų tamsaus šokolado per dieną. Pamiršk sau saldesnį ryte arba po pietų, o ne vakare, prieš miegą, ir retai: jei jūs galite gyventi 3-4 dienas be kenksmingų produktų, atlikite tai - šis skaičius jums bus ačiū.

Bet mėgstamiausias marmeladas yra per daug cukraus, kad jį valgyti, sėdi ant dietos svorio. Išoriškai patrauklūs ir ryškūs delikatesų gabaliukai su maloniu vaisių skoniu yra gana kaloringi, nors jose nėra riebalų, kaip ir marsvildai.

Jei jūs labai mėgstate jujubą ir tiesiog negalėsite gyventi be jo, kartais leistina sau leisti silpnumą - bet vėl, nuosaikiai (ne daugiau kaip 20-30 gramų per dieną). Prieš įsigydami marmeladą, būtinai pažvelkite į pakuotę: kalorijų kiekis gali skirtis priklausomai nuo gamintojo ir saldainių įvairovės.

Ar želatina yra naudinga numesti svorį?

Naudingi saldumynai

Kai kurie saldainiai yra ne tik skanūs, bet ir naudingi organizmui. Tai želatina - dieta (žinoma, palyginti su kitais konditerijos gaminiais), gydymas, kuris turi daug panašaus į pastilę, kurią jūs taip pat galite valgyti, net jei sėdite ant dietos. Šio konditerijos gaminio pagrindas - agaras, sumuštas kiaušinių baltymas, pektinas, želatina, melasa ir kitos medžiagos, tiesiogiai neprieštaraujančios svorio netekimui. Netgi didelis cukraus kiekis šiuo atveju neapima produkto naudos (atsižvelgiant į pagrįstą vartojimą).

Vaisių tyrės, kuris paprastai naudojamas Marshmallow gamybos, pilnas kai kurių vitaminų ir pektino - polisacharidas, kuris ne tik leidžia užšaldyti produktus ir palaikyti formą, bet taip pat turi teigiamą poveikį žmogaus sveikatai. Gydytojai ir mokslininkai kartais nusipelno šios medžiagos "Kūno tvarkingas" nes pektinas sugeba surinkti ir pašalinti kenksmingus junginius, netrikdydamas natūralios pusiausvyros ir nepažeidžiant virškinamojo trakto mikrofloros.

Pektino valymo savybės leidžia mums tai laikyti ir vienu iš dietos, skirtos svorio netekimui. Tai leidžia jums atsikratyti bado, taip pat žino, kaip įpareigoti angliavandenius, neleidžiant kūnui juos visiškai išnaudoti.

Tačiau tai nereiškia, kad jums reikia valgyti Marshmallow paketus ir kilogramų - per dieną galima valgyti ne daugiau kaip 1 2 zefirinok, ir kiekvieną dieną organizuoti sau skrandžio atostogas nerekomenduojama - Dienos norma kalorijų yra viršyta. Norėdami gauti pakankamą kiekį pektino, valgyti šviežių vaisių ir ne krakmolingos daržovės: tik 500 g per dieną - ir jūsų kūnas gaus labai reikalingą ląstelienos, pektino ir didelę dalį vitaminų.

Naudingi saldumynai

Galite pakeisti makščius obuoliais ar bet kokiais kitais vaisių tešlais, kurių sudėtis taip pat leidžia jį naudoti kaip mitybą. Svarbus dalykas yra ne tiek pavadinimas, užrašytas ant dėžutės, kiek realus kalorijų kiekis: produktas turi būti paruoštas pagal reikiamą receptą.

Jei rimtai nusprendėte paversti figūrą pagal eilę ir svajoti apie lieknas kojas be "Probleminės zonos", nesijaudinkite zefyrai šokoladu ar jogurto glazūra, vaflių kanalėlėmis: toks maistas tik atitraukia jus nuo brangiojo tikslo.

Rinkdamiesi pastilių ar zeķuogių, pakuotėje rasite informaciją apie produkto sudėtį ir energinę vertę: ji neturėtų viršyti 300-350 kcal per 100 gramų. Tik tokie produktai gali sušvelninti dietą, nesukeliant pavojaus galutiniam tikslui - numesti svorį.


Tokia pati taisyklė taikoma ir šokoladui: valgydami zermes tik ryte, kad kalorijas būtų galima sunaudoti iki vakaro, o ne paversti riebalais.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 62 = 65