Sportas ir sveikata

Pratimai su guminiais diržais: mes stipriname raumenis be hantelius

Pratimai, atliekami su žnyplėmis, gali papildyti arba pakeisti hantelius, stilius ir netgi horizontalus baras. Tai gali būti guminė kilpa, kurios ilgis yra 2 metrai, arba guminis vamzdis su rankomis arba be rankų. Bet kokiu atveju šis treniruoklis gali užtikrinti puikų raumenų treniruotę, naudojant traukos jėgą.

Mokymas su sportine pakaba - alternatyva sporto salėje

Pratimai su guminiais diržais: mes stipriname raumenis be hantelius

Gurmanas atlieka bent tokias funkcijas namų treniruotėse ar treniruoklių salėje:

  • pakeičia nugaros raumens traukos treniruoklius;
  • pakeičia rankšluostį ir rankenas, skirtus dirbti rankomis;
  • komplikuoja pratimą dėl papildomo atsparumo. 

Atsparumas yra jėga, kuri turi būti taikoma gumos ištemimui. Jis nustatomas kilogramais ir gali būti naudojamas kaip hibistai ar barai. Galite pasirinkti žaislą su atsparumu iki 6, 12, 20, 32, 50 ir net 100 kg, kuris nurodytas instrukcijoje arba atspausdintas ant gumos. 

Kartais kultūrizatoriai pereina į treniruoklius, tokius kaip pleištukai, siekiant išvengti raumenų adaptacijos, siekiant užtikrinti jų tolesnį augimą. 

Sėkmingo mokymo raktas yra lėtas grįžimas į pradinę padėtį be raumenų atsipalaidavimo. 

Mokymo tikslai su ekskavatoriumi

Pratimai su guma labai gerai išryškina rankų raumenis, ypač pečių sąnarį, raumenų korsetą. Jei simuliatorių sudaro rankenos, prie kurių yra pritvirtinti guminiai vamzdžiai, pirmiausia turite atlikti juos 1-2 vilkikai ir palaipsniui padidinti apkrovą.

Darbo krūvio lygis ir pratybų komplektas priklauso nuo fitneso tikslo:

  • norint numesti svorį ir sustiprinti raumenis reikia sutelkti dėmesį į problemas, tokias kaip skrandis, krūtinė, kojos, nugaros, rankos ar pečiai. Būkite šildomi 10 minučių prieš treniruotę, įskaitant važiavimą ant žemės arba praleidžiamą virvę. Per trisdešimt treniruočių treniruotes reikia išsiaiškinti pirmuosius didelius kojų ar nugaros raumenis, o tada - likusius. Exercise daryti sparčiai, stengiantis atsilikti maksimalaus streso metu;
  • norint padidinti stiprumą ir raumenų masę, po šildymo reikia po 6-15 kartų atlikti kiekvieną pratybų, o pertrauka yra tarp minučių. Atliekant mažiau nei 6 pasikartojimus, stiprėja. Pasirodo, kad atliks daugiau nei 15 kartų - yra ištvermės. Jūs galite išlaikyti bet kokią tempą, kiekvieną savaitę sustiprinti pakartojimų skaičių arba pasirinkti didžiulį pasipriešinimą. 

Kompleksas su guminiu segtuku: pratybos pagrindinėms raumenų grupėms

Rankų veisimas su žnyplėmis. Pritvirtinkite gumą prie fiksuoto laikiklio - tinkama baterija arba šildymo vamzdis. Su kai kuriais treniruokliais mes parduodame spynos durims, kurios yra užrakintos durelėmis ir sudaro patogią kilpą.

Stovėkite pečiais ant pečių pločio, paimkite gumos galus: lėtai paimkite rankas į šonus, pajusite įtampą pečių ir trapecijos. Laikykitės piko pozicijos ir lėtai grąžinkite rankas į savo ankstesnę padėtį. Kartoti pratimą iki nesėkmės - raumenų nuovargis. 

Juostos ištempimas prie smakro

Palaikykite viduryje kultivatoriaus dalį savo kojomis, paimkite du galus rankomis. Traukite iki smakro, bandydami pakelti alkūnės virš pečių linijos. Tuo pat metu deltos bus gerai ištirtos. 

Išplėtimo ekspresija ant bicepo

Guminis smūgis sutampa su ankstesniu treniruokliu, bet tik jo ištempimas atsiranda dėl alkūnių rankų lenkimo, kuris lieka nejudančiu kamieno šonuose. Judėjimas atliekamas lėtai ir keldami, ir nuleidžiant. 

Vidurinės galinės dalies kūrimas

Namuose kūno dažnai trūksta apkrovų nugarai.

Pratimai su žnyplėmis užpildo šį tarpą:

  • Būtina gumą pritvirtinti kelio lygyje (sunkių baldų kojelėje arba akumuliatoriuje). Atsistokite tiesiai, šiek tiek sulenkite kelius, padėkite pilvo raumenis. Ištraukite abiejų išsiplėtimo galus į save, lenkdami rankas alkūnėse ir priverdami jas priartėti prie kūno dėl pečių ašmenų reguliavimo. Laikykis tavo nugarą tiesiai, pečiai nuleidžiami atgal;
  • išsiplėtimo vertikali trauka padidina nugaros sritį: reikia išmesti vidinę dėžutės pločio dalį, kad abiejuose galuose nusiltų. Paimkite juos rankomis ir nuleiskite iki krūtinės, stenkitės sulenkti nugarą ir laikyti pečių ašmenis;
  • Išsiplėtimo horizontali trauka vykdoma sėdint, o apatinė taške - baterijos akumuliatoriaus arba kojos fiksacija. Būtina sėdėti, poilsio savo kojas šalia vietos, kurioje yra pritvirtintas kilpas. Ištraukite expander galus į jus, traukdami pečių ašmenis ir traukdami pečius atgal. 

Atlikite tris metodus 10-20 kartų prieš deginimą raumenyse. Jei apkrova suteikiama lengvai, būtina padidinti atsparumą. 

Viršutinės nugaros dalies (trapecijos ir latišimo raumenų) kūrimas

Atsistokite, kojų pečių plotis. Ištieskite pusę tolygio per galvą. Išsiplėtus į galą, traukite ant guminės juostelės, kiek įmanoma nuleiskite peilius. Grįžkite į pradinę padėtį įkvėpus, palikdami alkūnės šiek tiek sulenktą ir nejudančią, pečius neturėtų pakelti. Ar trys 10-15 kartų pakartojimai. 

Ištraukėjo trauka su viena ranka

Praktiškai galite naudoti bet kurį guminį žnyrelį, kuris dažniausiai atliekamas su hanteliais. Sustokite į pakilimo padėtį, pakelkite pėdą, suformuotą pusėje žnyplio, laisvą galą patraukite rankomis. Ištraukite gumą ant savęs, sulenkite ranką ir atsigręskite truputį kūną prieš deginimą raumenyse. Padarykite tris būdus maksimaliai. 

Sėdmenų ir kojų mokymas su diržais

Norėdami pagerinti sėdmenų formą, turite stovėti ant visų keturkampių, užkabinti ant guminės kilpos prie kojos, o kita kilpa tvirtai paspauskite delną prie grindų. Pakelkite tiesią koją virš grindų, sulenkite kelio ir stumkite judesius prie lubų. Padarykite 10-15 pasikartojimų, kintančių kojų. 

Pratimai su guminiais diržais: mes stipriname raumenis be hantelius

Kompleksą galima papildyti išspausdinant spaudą ir apatinę nugarą, be kurių neįmanoma sukurti raumenų masės:

  • Apatiniame taške pritvirtinkite žnyplę, laikykite jungčių galus kartu. Kūnas pakreipiamas link ekstensio, kuris yra minimalus įtempimas. Ištiesinkite kūną, sulenkite nugarą ir ištieskite rankas;
  • Kablys paketą dvigubai užlenktas ant durų rankenos, sėdėti priešais jį ant kelio, patraukite abiem rankomis krūtinę. Išsiplėsti žemyn, pasukti kūną, jausti įtampą pilvo raumenyse. 

Teisingas kvėpavimas yra pagrindinė pratybų sąlyga su žnyplėmis ir sporto režimu kaip visuma. Įkvėpimas atsipalaiduojant ir iškvėpant didžiausias pastangas raugina deguonį, stiprina širdį. Malonus ir efektyvus mokymas!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

77 − = 68