Pratimai svorio praradimo baseine: gražus, naudingas, efektyvus | pangudownloads.com
Sportas ir sveikata

Pratimai svorio praradimo baseine: gražus, naudingas, efektyvus

Nuolatinis darbas sau yra neatskiriama mergaičių gyvenimo dalis, nes veido ir kūno grožis reikalauja nuolatinio dėmesio. Plaukimo ir specialios pratimai baseine svorio netekimas veikia lėčiau nei įvairioms dietoms, tačiau rezultatas trunka daug ilgiau.

Privalumai vandens pratimai

Pratimai svorio praradimo baseine: gražus, naudingas, efektyvus

Nepaisant lėtesnio svorio netekimo, sportuojant vandenyje yra neabejotinas pranašumas - nėra jokių žalingų sąnarių. Čia galite visiškai atsipalaiduoti slankstelius ir net atleisti nuo stuburo įtempimą - plaukdami į nugarą.

Taip pat turėtume turėti omenyje, kad atsparumas vandeniui 15 kartų viršija oro atsparumą, taigi pirmuoju atveju sunaudojama daug daugiau energijos, taigi ir kalorijų. Štai kodėl plaukimas baseine svorio geriausiai yra geriausias. Tai taip pat yra puikus pasirinkimas tiems, kurie dėl sveikatos priežasčių negali sportuoti sporto salėje.

Kompleksiniai pratimai baseine dėl svorio

Jei bandote atsikratyti papildomų svarų, atlikite šiuos pratimus baseine:

 • Bėgimas vietoje, laikantis pusių. Kuo didesni kojeliai pakeliami, tuo didesnė apkrova. Atlikite treniruotę tris kartus 30 sekundžių.
 • Pasukite nugarą į šoną ir, laikydami jį, šiek tiek pakelkite kojas. Iš šios pozicijos pradėkite energingai pakelti kojas aukštyn arba atskirai. Antruoju atveju poveikis bus didesnis, nes padidės atsparumo vandens aplinkai plotas, taigi ir daugiau energijos, kad ją įveiktų. Padarykite 10 lifto trimis būdais.
 • Peršokti, stovėti vandenyje ir stumti kojas pirmyn ir atgal. Po 30 šuolių reikia šokinėti tiek pat kiek kartų, bet kojomis atskirai.
 • Išskirkite iš baseino, pabandykite išlaikyti kuo daugiau savo kūno paviršiaus. Būtina staigiai šokti, stipriai stumti iš apačios ir praleisti daugiau energijos.
 • Pirkite specialius hantelius baseinui. Jie leidžia jums atlikti daugybę įvairių pratimų, kurie puikiai padės sustiprinti rankų ir pečių raumenis.

Pratimai pilvei

Paprastai dauguma moterų nori pašalinti perteklinius centimetrus pilvo srityje. Nepriklausomai nuo priežasčių, dėl kurių esate nepatenkintas savo figūra, tokie pratimai padės pastorinti pilvą:

Pratimai svorio praradimo baseine: gražus, naudingas, efektyvus
 • Lean ant krašto, susiduria su jo veidą. Iš šios pozicijos reikia pakaitomis pakelti kojas ir šoną. Praktiškai atlikite 15 kartų vienu kojeliu, tuo pačiu metu kartu su kitu. Poveikis bus geresnis, jei kampas tarp pakeltos kojos ir apatinės kampo bus lygus 90 °.
 • Laikykitės šone viena ranka, stovėdami šalia. Būtina iš eilės pakelti kiekvieną koją, laikant ją horizontalia kryptimi. Atlikti pratimą reikia pakaitomis, 15 kartų kiekvieną koją.
 • Pasukite į šoną ir laikykite jį. Iš šios pozicijos turite pakelti koją kuo aukščiau. Pabandykite, kad jaučiatės pilvo raumenų apkrova. Kiekvienos kojos požiūris yra 15-20 kartų.
 • Šiek tiek pasklindęs kojas, stovėdamas prie baseino, pradeda šokinėti, pakeldamas kelius iki krūtinės lygio. Šis pratimas yra gana sunkus, tačiau jis labai gerai padeda numesti svorį, todėl taip pat galite šokinėti, kiek galite.
 • Stovėdami vandenyje, pakelkite kojas taip, kad jie neliesti dugno. Jums reikia kiek įmanoma atskiesti, o visi pilvo raumenys įtempti. Tai yra labai efektyvus svorio netekimas, jei jį atliksite teisingai.
 • Jei įkiškite pelekus ir supjausi juos, tai padės greitai pašalinti papildomus svarus ir pumpuoti spaudą. Kuo daugiau juo plaukiate, tuo greičiau bus prarasti svorio procesas. Lėkštuvus galima paimti ne tik į baseiną, bet ir į jūrą arba ežerą. Plaukimas jose pašalins celiulitą, taip pat sustiprins ir sustiprins skrandį.

Kaip plaukti baseine numesti svorio

Pratimai svorio praradimo baseine: gražus, naudingas, efektyvus

Jei norite prarasti papildomų svarų, galite ne tik atlikti tam tikrus pratimus, bet ir plaukti, stebėdami tam tikrą techniką. Reguliarūs pratimai padės ne tik numesti svorį, bet ir stiprinti visus raumenis, priveržti kūną ir atsikratyti celiulito.

Yra keturi plaukimo būdai. Kuris pasirinkti, kiekvienas nustato atskirai.

 • Žalvaris - mažiausiai intensyvus būdas, kuris yra mažiau palankus svorio netekimui, bet tuo pat metu puikiai treniruoja kiekvieną raumenį. Plaukti toliau ant pilvo, tuo pat metu judinant į šonus rankomis ir kojomis. Judėjimas turi būti lygiagretus vandens paviršiui.
 • Visur - plaukimas atliekamas padėtyje ant pilvo su kintamais judesiais rankomis. Kūne reikia judėti aukštyn ir žemyn, o galvą laikyti po vandeniu, pakelti virš paviršiaus tik greitu prisotinimu deguonimi.
 • Atvirkštinis nuskaitymas - stiliaus, kuris kartoja ankstesnį. Vienintelis skirtumas yra tai, kad jums reikia plaukti atgal. Ši parinktis idealiai tinka tiems, kurie turi problemų dėl stuburo.
 • Drugelis - labiausiai intensyvus ir energiją vartojantis variantas maudytis skrandyje vienu metu stipriais rankomis. Šiuo atveju kūnas kiekvieną kartą pakyla iš vandens, todėl yra lanko formos judesiai. Šis stilius geriausiai padeda numesti svorį, nes jis dega daugiau kalorijų. Atsižvelgiant į tai, kad šiuo atveju impulsas yra labai pagreitėjęs, nerekomenduojama plaukti drugeliu ilgiau nei 6 minutes. Tada reikia judėti į ramesnius judesius.

Naudingi patarimai

Klasės baseine puikiai prisideda prie svorio mažėjimo. Svarbiausia yra atlikti pratimus teisingai ir reguliariai. Leiskite mums atskleisti keletą paslapčių, kurios padės padidinti mokymo efektyvumą vandenyje:

Pratimai svorio praradimo baseine: gražus, naudingas, efektyvus
 • įsitikinkite, kad vandens temperatūra nėra per žema. Optimalus svorio praradimas laikomas 23-30◦.
 • Apsilankykite baseine bent du kartus per savaitę. Vandens pratimai gali būti derinami su įvairiais maudymosi būdais. Kiek jums reikia plaukti baseine, norint numesti svorį, priklauso nuo individualių kūno charakteristikų. Visapusiškos pamokos laikas yra ne mažiau kaip viena valanda.
 • Tai naudinga pratimais vandenyje ne tik svorio netekimui, bet ir kvėpavimo sistemai. Surinkite kiek įmanoma daugiau oro ir pasinerkite į galvą po vandeniu, lėtai išleisdami orą per nosį ir burną.
 • Plaukimas be rankų dalyvavimo puikiai sustiprina klubus, kojas, taip pat nugarkaulio ir pilvo raumenis. Paimkite rutulį ar lentą ir judėkite baseine, pasitelkdamas galingas pėdas ant paviršiaus.
Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

4 + 5 =