Sumažinkite svorį greitai! Andrejus Averino rekomendacijos | pangudownloads.com
Sportas ir sveikata

Sumažinkite svorį greitai! Andrejus Averino rekomendacijos

Praėjusiomis savaitėmis vienas iš populiariausių interneto hitainių yra informacijos apie tai, kaip Andrejus Averinas prarado svorį. Galbūt nedaug aktyvių interneto vartotojų gali atsisakyti sau malonumo aptarti šią temą. Kadangi mes neatsižvelgiame į neaktyvių žmonių skaičių, nusprendėme, kad neįmanoma ignoruoti šios temos.

Puiki fizinė forma arba iš kilogramų

Bet tikrai yra proga. Tie, kurie nepažįsta šio jauno ir talentingo gyventojo vardo "Komedijos klubas", gali įsitikinti, kad šis vaikinas turi viską, o dabar ir puiki fizinė forma.

Sumažinkite svorį greitai! Andrejus Averino rekomendacijos

Bet kodėl Averinas iš "Komedijos klubas" prarastas svoris?

Apskritai Averinas turėjo gerą fizinę formą nuo vaikystės ir paauglystės, tada jis užsiėmė rankiniu ir futbolu. Todėl galbūt po kurio laiko jam buvo sunku įsitraukti į rankas ir atnešti savo kūną puikioje fizinėje formoje.

Žinoma, iš niekur tokios laimės negalėjo būti paimtos savaime.

Ir sprendimas kovoti su antsvoriu prasidėjo apsilankius gydytojams, kurie patarė veiksmingai ir saugiai.

Pagrindinis Averino mitybos principas yra bado prevencija. Dėl šios priežasties aktorius bandė valgyti kas dvi valandas. Tuo pačiu metu jam praktiškai nereikėjo nieko išskirti iš jo įprasto meniu.

Pagrindinis aktoriaus maistas buvo namų maistas, kuriame yra daug žalumynų, daržovių, kurių pagrindiniai buvo agurkai ir morkos. Tačiau, jei jausmas dėl bado kažkaip jaučia save, aktorius jį suėmė tik su šiais daržovėmis. Su jų vartojimu sotėjimas yra pakankamai greitas, tačiau jose beveik nėra kalorijų.

Averinas mano, kad žuvys yra svarbiausia jo dietos dalis. Pasak aktoriaus, ji visą laiką ją valgys, visiškai pakeisdama mėsą. Tačiau visiškai neįmanoma visiškai atsisakyti mėsos, ypač jei tai yra jautiena.

Plonas gyventojas "Komedijos klubas" atrodė taip: pusryčių meniu apima javų, pietų - varškės, vakarienės - sriubos ir ryžių, visada reikalinga mėsa, todėl pietums jis valgė vištieną; užkandžiai - žuvis prie grotelių, o vakarienė, kuri turėjo įvykti iki 18 val., virta jautiena.

Kaip matote, dieta yra labiausiai įprasta, praktiškai nieko neribojama, tačiau buvo keli griežti draudimai. Visiškai turėjo pašalinti iš dietos miltų, saldus, alkoholio, įskaitant alų. Kodėl? Taip, nes iš alaus susidaro skrandžio forma, vadinama tiesiogine "Alaus pilvas". Dabar alkoholiu aktoriui yra išimtis, ir jis naudojasi labai didelėms atostogoms ir ribotą kiekį.

Nuo saldaus visko, ko Andrejus paliko sau, yra karštas juodas šokoladas ir medus. Negalima atsisakyti saldaus, nes jis maitina smegenis.

Sunkiausias laikotarpis yra pradžia. Psichologinė parengtis yra svarbiausia pirmajame naujojo gyvenimo būdo etape. Pasak Andrejos, per pirmąsias savaites maistas netgi svajoja naktį ir, svarbiausia, priimti, priimti situaciją ir laikytis gydytojų pasiūlytų taisyklių.

Sumažinkite svorį greitai! Andrejus Averino rekomendacijos

Po tam tikro laiko organizmas įveda šį naują ritmą, ir palaipsniui asmuo susidoroja su bado pojūčiu. "Kuo anksčiau jūs miegate, tuo mažiau norite valgyti", Sako jaunasis aktorius.

Po trijų mėnesių galite pamatyti pirmuosius rezultatus, juos galite matyti, jei klausiate paieškos sistemoje: "Andrejus Averinas prarado svorį prieš ir po". Ir jei jūs naudojate ir sustiprinsite savo mitybą su naujuoju gyvenimo būdu, nurodydami aktyvų laiką, tu nebūsi pripažintas.

Voleliu, žirklėmis ir dviračiu - visa tai padės jums pasiekti ne tik puikios fizinės formos, bet ir suteikti gražių emocijų.

Trinamos dietos taisyklės

Beje, tokia dieta, kurią sako Averinas, yra tikras radinys tiems, kurie bijo jį pradėti būtent dėl ​​bado jausmo. Ir iš tikrųjų, nesvarbu, kiek jie įtikina, kad vanduo ir augalinis pluoštas yra naudingas, tačiau tik 70% gyventojų gali susidoroti su skrandžio skone ir palikti dietą šiais dviem pavadinimais.

Be to, kelyje prarasti svorį, yra dar viena klastinga spąstai. Jei žmogus sugeba suderinti, keičiant porcijų dydį, taip pat jų sudėtį, yra ir kitas klausimas, kurio sunkiau susidoroti. Tai cheminis hormoninis fonas. Kuo daugiau pertraukų tarp maitinimų, tuo daugiau gorenas gaminamas - alkio hormonas, ir daugiau gliukozės kiekio kraujyje mažėja.

Visa tai lydės augantis streso hormonas. Ši situacija lemia tai, kad badas tampa beveik sąmoningas, keičiasi metaboliniai principai, kurie veikia riebalų atsargų vartojimą. Būtent ši pora vedina žmones į tai, kas žinoma pagal formulę "Aš nieko nevalgiu, bet aš vis dar svoriu".

Išeitis iš šios situacijos jau seniai išrado pasaulio mitybos specialistai. Dvejetas maistas arba kaip jis vadinamas "Ganyklos dieta" padės išspręsti šią problemą. Viskas, ko jums reikia - pašalinti sąmoningai kenksmingą maistą iš dietos, padidinti valgį ir sumažinti porcijas. Svorio netekimas atsiranda dėl to, kad kūnas neturi laiko jaustis badu pagal įprastą supratimą.

Naudodamiesi šiuo svorio praradimo metodu, galite prarasti iki 7 kilogramų per mėnesį.

Sumažinkite svorį greitai! Andrejus Averino rekomendacijos

Žinoma, rezultatas priklauso nuo daugelio papildomų veiksnių ir pradinio svorio. Rezultatas bus garantuotas teigiamu atveju, jei sugebėsite laikytis šių taisyklių. Tiesą sakant, šias taisykles laikė rezidentas "Kamedi-klubas" Andrejus Averinas, 8 mėnesius praradęs svorį 31 kilogramu. Dvejybinė mityba turi tam tikrų pranašumų, kurių nėra kitose dietose, o po tokios dietos kūnas tampa sveikesnis.


Svarbiausia yra tai, kad trupmeninis maistas nesukels maistinių medžiagų pusiausvyros sutrikimų, viskas bus absorbuojama tiek, kiek reikia jūsų organizmui. Visi produktai bus prilyginami kokybiškai ir atsargiai.

"Ganyklų maistas" tai taip pat naudinga, nes tai veiksminga medžiagų apykaitos sutrikimų prevencija, kurią sukelia organizmo išskyrimo sistemos ir virškinamojo trakto perteklius.

Su tokia mityba normalizuojamas cukraus kiekis ir insulino gamyba. Būtent dėl ​​šios priežasties diabeto sąlygomis ši dieta yra naudinga. Jo dėka jūs galite sumažinti kalorijų skaičių, nepatirdamas ūminio bado ir nereikalingo streso, todėl sumažinsite sunaudotą dienos kalorijų kiekį.

Pagrindinė dietos išimtis yra pagrįsti šių produktų apribojimai:

  • supakuoti sultys, gazuoti gėrimai;
  • kepimo ir tešlos gaminiai;
  • keptas maistas ir maisto produktai;
  • Rafinuoti produktai, įskaitant tuos, kuriuose yra rafinuotų cukraus ar aliejaus;
  • padažai;
  • užkandžiai ir greitas maistas;
  • pusgaminiai;
  • produktai, turintys didelį riebalų kiekį.

Patarimai tiems, kurie nori numesti svorio

Psichologai teigia, kad dietos ramybė yra sėkmės raktas. Tačiau skaičiai yra nepakeičiami: tik 20% žmonių išgyvena iki dietos pabaigos. Ir kuo mažiau žmonių laiko sau tokį maistą kaip gyvenimo būdą. Kiti yra protingi, bando apgauti savo kūną ar net suskaidyti, pradedant valgyti maistą "Ateityje naudoti", kad nebūtų patiriami tokie skaudūs bado testai.

Sumažinkite svorį greitai! Andrejus Averino rekomendacijos

Iš tiesų, jūs galite šiek tiek palengvinti užduotį, pakanka tik rasti produktus ir gėrimus, kurie sumažins bado jausmą. Taigi, visų pirma rekomenduojama gerti stiklinę pomidorų sulčių ar mineralinio vandens. Taigi, užpildykite skrandį, užgesinkite keletą apetitų ir valgykite mažiau.

Be to, valgio metu nenaudokite didelės plokštės. Jūs nesąmoningai norite kuo daugiau užpildyti. Ir tai lems tą patį persivalgymą. Maži patiekalai, kita vertus, sukuria įspūdį, kad ant plokštelės yra daug maisto, o smegenys, gaunant informaciją, yra pasiruošę tai tiksliai laikytis.

Jei jums raumeningas, gražus, tvirtas kūnas nėra galingas stimulas, tada sveikata yra būtent tai, į ką visi atkreipia dėmesį. Paspartinkite medžiagų apykaitos procesus ir įtvirtinkite bendras sveikos gyvensenos taisykles, padėsite plaukioti, lankyti šokių klubą ir treniruoklių salę.

Jei vakare praleisdami pamokas, tada kalorijas sudegins net nakties miego metu. Tokiu atveju bus padidinta ne tik raumenų masė, bet bus sudegintos papildomos kalorijos, kurios padės išlaikyti odos elastingumą svorio netekimo atveju.

Paprastos taisyklės leis jums atrodyti jauni, gražūs ir pasitikintys savimi. O jei jums bus sunku, nepamirškite, kaip Andrejus Averinas prarado svorį ir jums taps daug lengviau, nes nesate vieniši tavo probleme!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

31 + = 36