Ką daryti su saldainiais medumi? | pangudownloads.com
Valgyk skanu

Ką daryti su saldainiais medumi?

Saldžiamasis medus yra produktas, kuris yra tinkamas maistui. Vienintelis nepatogumas yra tas, kad jis nedidina kepimo. Taip, bitininkystės produktas skystoje būsenoje yra daug labiau estetinis ir patogus. Taigi ar kitaip, kiekvienoje šeimininkėje kyla poreikis grįžti į savo buvusios formos. Ir tada atsiranda klausimas klausimui: kaip tai daroma, kokio tipo indas ir, svarbiausia, ar įmanoma šilti delikatesą aukštoje temperatūroje apskritai?

Kristalizacija

Klampaus gydomojo saldumo virsmas į labai storą ar kietą medžiagą yra logiškas, tikėtinas ir natūralus procesas.

Jos srauto greitis veikia keletą veiksnių:

Ką daryti su saldainiais medumi?
 • pradinio produkto kokybė ir jo kokybinė sudėtis;
 • jame esančio skysčio (vandens) tūris;
 • gliukozės matas;
 • nuolatinės saugyklos temperatūra.

Dabar apie tai, kaip galite testuoti saldainio medaus dėl jo natūralumo. Jei kristalizacijos procesas vyksta labai lėtai ir produktas ilgą laiką patenka į kietą formą, turi prasmės įtarti, kad jame yra daugybė pašalinių komponentų.

Keletas faktų

Prieš pirmą kartą gyvenime ištirpęs saldainio medaus, bus naudinga išmokti:

Ką daryti su saldainiais medumi?
 • Jei saldumas yra 20% ir daugiau procentų vandens, tada jis lieka likusioje būsenoje labai ilgą laiką. Ir viskas dėl to, kad nesąžiningas pardavėjas atskyrė savo prekes, todėl jis buvo netinkamas ir beveik nenaudingas;
 • Tuo atveju, kai medus jau yra cukruotas konteinerio dugne, bet vis tiek išlieka skystas ant paviršiaus, galima spręsti apie jo nebrandumą ir didelę drėgmę. Skystas sluoksnis yra gryna fruktozė, ir tuo daugiau jis yra gaminyje, tuo ilgiau jis bus lipantis;
 • Saldumynų konservavimas vyksta greičiau, jei jo saugojimo vietoje pastebima nuolatinė ir staiga temperatūros šuolis;
 • Palaipsniui ir net kristalizacija yra didelė mineralų koncentracija.

Atsižvelgdami į tai, turėtumėte apsaugoti klampią masę keramikos ar stiklo taroje, o ne šaldytuve, bet 21-27 laipsnių temperatūroje.

Ką nereikia daryti

Saldainio lydymosi procese neturėtume daryti tokių klaidingų dalykų:

Ką daryti su saldainiais medumi?
 • Įkaitinkite mikrobangų krosnelę. Bangos, kurias ji išmeta, žinoma, greitai pasidaro likviduojama, bet sukels struktūros pokyčius ir atims daugumą naudingų savybių;
 • Užpilkite medaus su karštu pienu, arbata ar verdančiu vandeniu. Dėl tokių veiksmų jis taip pat praranda savo gydomųjų savybių. Todėl rekomenduojama tiesiog išvalyti pasirinkto gėrimo rūšies saldumą;
 • Nenaudokite plastikinių indų;
 • Nešildykite saldžiosios masės iki 50 laipsnių temperatūros;
 • Negalima praskiesti medaus su vandeniu, nes rezultatas bus saldus sirupas;
 • Negalima sumaišyti keletą veislių bitininkystės produktų nusausinimo.

Mes nuskubame vandens vonioje

Galbūt tai yra labiausiai nekenksminga ir nebrangi versija, kaip greitai pagaminti cukraus saldainius. Per visą procedūrą svarbu stebėti vandens temperatūrą - ji neturėtų pakilti virš 40 laipsnių.

Taigi, paruoškite medaus vonelę taip:

Ką daryti su saldainiais medumi?
 • Produktas stiklinėje arba keramikinėje talpykloje yra didesniame talpykloje;
 • Pastarasis yra pripildytas tinkamu vandens kiekiu reikiamoje temperatūroje;
 • Tai bus saugesnė, jei įdėsite karštą vandenį į nedidelę padažą, įdėsite metalinį tinklą viršuje ir jau įdėsite į jį talpyklą su saldainiu.

Net ir tokiu švelniu metodu mes vienu metu rekomenduojame ištirpinti tiek gėrybių, kiek galite valgyti artimiausioje ateityje. Produkto naudojimas daugeliui tirpdančių medžiagų reiškia, kad jis netenka masės naudingų ir gydomųjų savybių.

Kitas variantas, kurį reikia padaryti su saldainiu medu, yra šildyti šalia centrinio šildymo akumuliatoriaus. Akivaizdu, kad šiuo atveju jis greitai nebus pasiektas skystoje būsenoje, tačiau bus įmanoma išsaugoti savo pradines savybes iki didžiausio.

Dekristallizator

Tai yra elektrinis prietaisas, kuris gali padaryti medaus skysčio be jūsų tiesioginio dalyvavimo. Patyrę bitininkai tai vadina "Medaus malūnas".

Ką daryti su saldainiais medumi?

Veikimo principas yra paprastas: jei produktas nebūtų įmanoma parduoti prieš cukraus išgaravimą, būtina grąžinti produktą į jį, tai yra, ištirpinti. O kadangi mes kalbame apie didelius kiekius, tai nėra prasmės tai padaryti su baterija ar vandens vonia.

Dekristalizavimo įrenginys turi nuolatinį šildymo paviršių, todėl produktas įkaista tolygiai.

Temperatūros indikatorius neleidžia jam perkaisti, o bitininkas gali tik patikrinti medaus pasirengimą tinkamu laikotarpiu.

Užuolaidos pabaigoje yra truputį apie tai, kaip elgtis teisingai, jei bitininkystės produktas yra kietėjęs korio korpuse.

Iš esmės, jie gali tiesiog suvalgyti cukraus truputį į arbatą ar šilto pieno, spjaudyti, žinoma, pačių ląstelių. Jei toks maloestetichny variantas nėra kreipiamės, leidžiama, kad ištirptų cukrus natūralus medus šukos taip: pamerkti jį į šiltą vandenį apie 40 laipsnių, ir laukti, kol saldumas yra visiškai nusausinti iš ląstelių, o vaškas liks savo vietoje. Tada šis saldus vodichka gali būti naudojamas pasaldinti gėrimus ir vaistus, užpilai.

Skanūs desertai ir saldus medus!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 25 = 32