Kaip gaminti kulinarinį švirkštą namuose? | pangudownloads.com
Valgyk skanu

Kaip gaminti kulinarinį švirkštą namuose?

Kulinarinis švirkštas ir saldumynų krepšys yra tiesiog nepakeičiami daiktai tiek profesionaliose, tiek mėgėjiškose virtuvėse. Su jų pagalba galite padaryti įdomų garbanos dekoracijos pyragams, sausainiams, ekliams ir kitiems patiekalams.

Koks jų darbo principas?

Aš dirbu šiuos prietaisus, kaip ir įprastą medicininį švirkštą. Grietinėlė pakraunama į kūną, o stūmoklio pagalba ji kruopščiai išspaudžiama ant konditerijos gaminių.

Kaip gaminti kulinarinį švirkštą namuose?

Paprastai kulinarinis švirkštas, skirtas mėsai, yra pagamintas iš silikono ir polimerinių medžiagų, kartais korpusas pagamintas iš metalo. Pastarosios laikomos patikimesnės ir patvaresnės, dėl prietaiso sandarumo galima dirbti su bet kokios konsistencijos mėsos ir kremo masėmis.

Taip pat dažnai naudojami silikoniniai įtaisai. Jų pagrindinis pranašumas yra bylos skaidrumas. Saldainis gali kontroliuoti mišinio kiekį, kuris išspaudžiamas indų apdailos metu.

Kuo skiriasi nuo saldumyni?

Saldumynų maišelis pagal apimtį yra žymiai didesnis už švirkštą. Yra pakartotinai naudojamų ir vienkartinių maišelių. Pirmasis yra pagamintas iš popieriaus arba polietileno, tačiau iš karto po naudojimo juos reikia išmesti. Norėdami pakartotinai naudoti, jie nėra geri.

Pakartotinai naudojamas krepšys pagamintas iš medvilninio audinio arba pagamintas iš vinilo. Naudodamiesi šiais prietaisais, galite padaryti keletą kartų gražių papuošalų. Krepšys tiesiog plaunamas ir pakartotinai naudojamas. Dėl šio prietaiso galite papuošti indus gėlių ir kaspinu, karoliukais arba užrašais.

Kokie purkštukai?

Paprastai šie kulinariniai prietaisai parduodami su priedai. Jei nuspręsite įsigyti saldumynų krepšio, pirmenybę turėsite įrenginiams, kurių išorinis priedas yra, juos naudoti daug patogiau.

Jei norite įsigyti įrenginį be priedų, būtinai atkreipkite dėmesį į maišo galą.

Paprastai jie yra:

Kaip gaminti kulinarinį švirkštą namuose?
 • Su tolygiu pjovimu. Tokie prietaisai tu gali padaryti užrašai ar raštai;
 • Su įžambiu pjūviu. Puikiai tinka pyragaičiai ir pyragaičiai;
 • Su dvipusiu pjovimu. Purkštukas yra naudojamas papuošti lapų pavidalo indus.

Jei trokštate virti, galite gaminti kulinarinį švirkštą net savo rankomis. Yra daugybė galimybių, todėl galėsite pasirinkti patys geriausi.

Kaip pačiam patinkti maišelį?

Norėdami sukurti konditerinį maišą savo rankomis, naudokite storą popierių, celiuliozę ar austas medžiagas. Taigi, suprasti, kaip padaryti pilną kulinarinį švirkštą namuose, apsvarstykite keletą paprastų būdų.

Įrenginys iš polietileno

Iš įrankių jums reikia tik polietileno pakuočių ir paprastų žirklių. Pageidautina, kad maišas būtų su užrakto sistema, tada bus lengviau išnaudoti išradimą.

Gamybos procesas trunka tik keletą minučių:

 • Suraskite vidutinio dydžio krepšį ir užpilkite jį grietine. Jei reikia, naudokite skirtingų tipų pataisas mėsa. Viskas priklauso nuo to, kokį patiekalą norite papuošti;
 • Kai krepšys pilnas, pritvirtinkite virvutę guminiu segtuku;
 • Vienoje paketo pusėje naudokite žirklių porą, kad supjaustumėte nedidelį kampą ir atliktumėte indo dizainą.

Žinoma, tokio prietaiso negalėsite gauti kulinarinio stebuklo, bet jei atsargiai ir tolygiai paskirstysite ekstruzinį mišinį, galite gauti gražus modelius.

Pritaikymas iš popieriaus

Kaip gaminti kulinarinį švirkštą namuose?

Namuose galite gaminti popierinius maišytus. Jų galimybių diapazonas yra šiek tiek didesnis nei ankstesniame įrenginyje. Todėl žmonos turėtų atkreipti dėmesį į šią galimybę.

Geriausia naudoti ne paprastą popierių, bet konditerijos pergamentą, parduodamą bet kuriame prekybos centre.

Gamybos procesas:

 • Iš pergaminio lapo nupjaukite trikampį ir sulenkite jį kūgio pavidalu;
 • Labai svarbu, kad tarp pergamento sluoksnių nebūtų tarpų, kitaip kremas pradės skvarbėti ekstruzijos metu;
 • Kūgio kraštai pasislenka į vidų, kad konstrukcija nesudrūktų;
 • Užpildykite maišelį su būtinu įdaru ar grietine;
 • Iškirpkite žemiau esančius kampus ir naudokite naminį prietaisą!
 • Jei ketinate padaryti figūrinius papuošalus, tai gali būti pergamentas pakeisti plastikinis butelis;
 • Pirmiausia, išpjaukite butelio kaklą, o dangtelyje padarykite norimos formos skyles (jūrų žvaigždė, snaigės, apskritimai);
 • Tada tiesiog užsukite kaklą dangteliu į naminį maišą.

Visi šie pritaikymai yra paprasti, tačiau jie turi vieną akivaizdų trūkumą - silpnumą. Deja, prietaisai naudojami tik vieną kartą, po kurio gamybos procesas turi būti pradėtas iš naujo. Kyla klausimas: kaip ilgai jūs galite pakeisti kulinarinį švirkštą?

Kaip padaryti audiniu maišelį?

Specializuotose parduotuvėse yra maišeliai, skirti pakartotiniam naudojimui, taigi kodėl ir ne padaryti kažkas panašaus į namus?

Norėdami pagaminti savo saldumynus, pasirinkite tankų audinį. Pageidautina, kad jis būtų lengvai plaunamas, o ne išmestas. Tai bus geriausia, jei sugebėsite pažymėti.

Gamybos procesas:

Kaip gaminti kulinarinį švirkštą namuose?
 • Iškirpti du tokio paties dydžio trikampius iš audinio;
 • Siūlome siūles abiejose mašinos pusėse, tada nupjaukite apatinį maišelio kampą;
 • Kad neprarastumėte dydžio, pirmiausia pabandykite purkštuką ant maišelio, o tada nukirpkite, tada nereikia priverti per didelės skylės;
 • Įstatykite norimą purkštuką ir siūles siūlus;
 • Prie kremo, pagamintas iš kulinarinio švirkšto, Neuždenkite, nepajunkite maišelio, tegul siūlės lieka lauke;
 • Po kiekvieno prietaiso naudojimo būtinai nuplaukite maišelį, bet nemanykite, kad pridėti ploviklių, tai dar konditerijos gaminiai.

Žinoma, naminiai išradimai negalės visiškai pakeisti kulinarinių švirkštų su purkštukais. Tokie prietaisai indo dizaino metu nepateiks būtino rašto ar linijos aiškumo. Nepaisant to, šis sprendimas tinka toms namų šeimininkėms, kurios dažnai nepastebi savo namų ūkio narių pyragaičiais ir kitais konditerijos gaminiais.

Nesvarbu, kad pinigus būtų galima išleisti profesionaliai įrangai, jei jūs nerūpi labai dažnai. Bet jei rimtai trokštate gaminti maistą, tai geriau išleisti reikalingus daiktus.

http://www.youtube.com/watch?v=jNVmFcOZt8Q

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

2 + 7 =